Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Ennustaja

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
roosa-sisalik
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Esm Veeb 04, 2013 9:40 pm    Teema: Ennustaja Vasta viitega

Tere, kellel on olnud kokkupuuteid ennustajatega? Kas pandi tÀppi vÔi mitte? Oskab keegi ehk soovitada mÔnd head ennustajat vÔi on nÔus ise ennustama?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Veeb 05, 2013 2:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma panen alati tĂ€ppi: ĂŒks pĂ€ev sa Ă€r kooled!
roosa-sisalik
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 12:58 am    Teema: Vasta viitega

Paluks ikka asjalikke vastuseid.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 1:17 pm    Teema: Vasta viitega

Kas veame kihla?
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 07, 2013 4:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mul pole iial olnud vajadust kelleltki ennustust kĂŒsida. Pigem ĂŒritan mineviku valust asjalike seletuste abil vabaks saada. Tulevikku ĂŒritan ise parimal moel suunata ja olen lihtsalt valmis vastu vĂ”tma seda, kui asjad ebaĂ”nnestuvad. Nt unenĂ€od töötavad minus lĂ€bi vĂ”imalikke katastroofe ja arvatavasti tĂ€nu sellele olen ka tugevam Ă”nnetuste suhtes.

Kuku raadios saates Vox Populi (internetikommentaarium: http://www.kuku.ee/index.php?action=subject&id_broadcast=12&id_subject=1431) oli sama kĂŒsimus mĂ”ned pĂ€evad tagasi - kuulajad helistasid ja avaldasid arvamust. Igast naljakaid asju rÀÀgiti. KĂ”ige parem kild oli see: "Üks Ă”ige ennustaja on ikka see, kes raha ei kĂŒsi!" Ma siis mĂ”tlesin, et vĂ”taks kah Ă”ige sellise suhtumise: "Üks Ă”ige plaatija on see, kes raha ei kĂŒsi. Ja ĂŒleĂŒldse, ĂŒhed Ă”iged plaadid on need, mis on kĂŒll kvaliteetsed, aga tasuta antakse. Ma ei tea, kĂ”ik on ikka nii raha peal vĂ€ljas."
See on selge parasiitlik suhtumine. Kui inimene teeb tööd, siis ta saavutab ka hĂŒved. Ja neid hĂŒvestid ei pea tasuta Ă€ra andma.

Igatahes, mida mina soovitan - kui tĂ”esti vajad, siis proovi kĂ”igepealt ise endale ennustada. Tulevik on ĂŒks suur vĂ”imalike pĂ”hjus-tagajĂ€rg niidistike kogum. Vaata kĂ”ik vĂ”imalused jĂ€rgi ja siis mĂ”juta vastavas suunas. Lisaks on vaja kasvatada enda maailmapilti, et nĂ€ha ja arvestada rohkem. Mina kasvatan oma maailmapilti pideva mineviku ja oleviku analĂŒĂŒsi abil. Muudkui arutan ja arutan. Ja kui teinekord tundub, et ma lĂ€hen oma mĂ”tlemisega liiga kaugele ja kas on ikka mĂ”tet nii palju mĂ”elda, siis lihtsalt jĂ”uga mĂ”tlen edasi. Sest reaalsus on nĂ€idanud, et paljud paganad lĂ€hevad veel kaugemale ja mĂ”istavad seetĂ”ttu veel rohkem.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group