Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Arengumaagide kokuka konspekt 18
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 6:11 pm    Teema: Arengumaagide kokuka konspekt 18 Vasta viitega

Seekord tuleb konspekt minult Smile

Teisik ja hingeosa:
Teisik on keha, mis ei saa elada ilma maailmata- algeharu kiir. Hingeosa on omadus, mis kandub ĂŒhest maailmast teise.

Oluline asi, mida inimesed ei teadvusta: meid juhitakse lÀbi teisikute. SeepÀrast tuleb hakata oma teisikuid kaardistama ja need enda kontrolli alla tagasi vÔtma. Kui meil tuleb mingi geniaalne mÔte pÀhe vÔi justkui lambist me teame mÔnda asja, siis selle info edastab meile teisik.
Kui me teeme teadvustatult omi asju, siis me oma teisikuid ei kasuta, vaid muudame ise neid.

On olemas 10 egregori hetkel, peliitide kontrolli all olevad nĂ€htamatud maailmad, kus elavad meie vastavad teisikud. Hetkel keskendume ĂŒhele egregorile, mis on haakinud end Merevaigu egregori kĂŒlge. See on dĂŒnaamiline maailm, seega saame seal ise muudatusi teha. Sealsed teisikud on kui robotid. Kui vaadata vaimselt teisikut, siis teisiku elutu osa on alati kellegi teise juhtimise all, elus osa aga allub veel meile. Nt kui teisik on ĂŒleni puust aga pĂ”lvedel on nahk, liha, siis vĂ”ib jĂ€reldada, et liikumine selle maailma mastaabis on meie kontrolli all.
Teisikut tĂ”stetakse ĂŒhest maailmast teise jupi kaupa, mitte korraga.


Inimesed lĂ”hestatakse. Üks pool jÀÀb peliidi alla, teine on looduses. Kui nĂ€iteks kakleme iseendaga, siis teisik mĂ”jutab meid. Tunne jÀÀb peale.

Selles dĂŒnaamilises peliitide maailmas, mida vaatasime, on meie mĂ”tlemine. NĂ€iteks mĂ”tled ĂŒht aga teed ikkagi teist, alateadlik tegutsemine. Tavaliselt teisik ĂŒtleb meile, mida teha. Teisik on sĂŒsteemi haardes ja piinleb ning meie ka piinleme. Kui sĂŒsteem mĂ€ngib pÀÀstjat, siis kummardame sĂŒsteemi. MĂ”nikord piisab ĂŒhest positiivsest impulsist, kui jÀÀmegi sĂŒsteemi usaldama.

Lisaks teisikutele nĂ€eme seal pĂŒramiide, mis on kui juhtimiskiibid. Need pĂŒramiidid mĂ”jutavad, loovad sidemeid ĂŒksteisega (mĂ”nikord sulle kellegi nĂ€gu ei meeldi nĂ€iteks, aga sa ei oska pĂ”hjendada jne). Peliidi sĂŒsteem, mingi keskus, juhib pĂŒramiitide kaudu inimeste teisikuid. Seal maailmas on vĂ€ga palju mĂŒĂŒriladujate mĂ€rke, sĂŒmboleid.

PĂŒramiidi ei saa otse purustada. Kuidas siis?

Me peame kĂ€ituma ebastandartselt. Ehk teadvus peab olema aktiivne, mitte automaatne tegevus. Igasugu nuputamisĂŒlesanded, mis inimesi lohku tĂ”mbavad, on tehtud selle automaatse mĂ”tlemise pealt (öeldakse, et 98% inimestest, kelle tĂ€helepanu eelnevalt natukene hajutada ja kui paluda neil nimetada esimene pĂ€hetulev tööriist ja selle vĂ€rvus, vastavad ĂŒhte moodi). MĂ”tlemisharjutused hĂ€vitavad seda robotteisikut (matemaatika).

Lisaks asjade teadvustamisele, peab olema andvas pooles, mitte tarbivas.

Me peame tegema ja vastutama enda asjade eest ise. Sest kellegi peale toetumine on ĂŒhtlasi tarbimine.

Teisikuid on erinevaid, inimesel peaks neid olema sadades. Kuid ĂŒhiskonnas kasutatakse neist kĂŒmmet teisikut. MĂ”nedes maailmades on seos kollidega/ hirmudega. Robotlik teisik on vÀÀrisikubaasiline (sitageneraator, illusioonid).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

JĂ€rjekordselt polnud mitte ĂŒhestki kirjutatud mĂ”istest vĂ”imalik loogiliselt aru saada. Pigem mĂ€ngiti vaid mingite mĂ”istetamatute vandenĂ”ude peale ja ĂŒritati kahtlaseid skisofreenilisi tundeid vĂ€ljendada. Ma annan teile ĂŒhe tĂ€iesti tasuta Ă”petuse otse loodusest - nimelt, pidevalt ja koguaeg andvas pooles olemine on tĂ€ielik utoopia ja mistahes liiki nĂ€ljasurm, garanteeritud.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Jan 09, 2013 7:49 pm    Teema: Vasta viitega

Polegi mĂ”eldud, et pidevalt andvas pooles peab olema. Me kĂ”ik Ă”pime teistelt (Ă”petajalt, mehelt, juhilt, maailmalt). Seda aga mĂ”istlikkuse piires ja nii, et sa teistest ei sĂ”ltu lihtsalt seepĂ€rast, et sul on mugavam vĂ”i kuskilt tuleb tunne jms. Arengumaagid pole nii puupead, nagu tundub, et sa arvad. See on lihtsalt konspekt paljude poolikute mĂ”tetega, mida tuleb ise edasi mĂ”elda vĂ”i siis vajadusel lĂ€bi arutada. MĂ”netunnised arutelud, mis siia ĂŒles pannakse.

TĂ€htis on teadmine, et inimesel on teisikud ja mis nende teisikutega toimub (kus keskkonnas nad on). Praegu tehakse kuskil vaimselt muudatused Ă€ra, mille jĂ€rgi meie fĂŒĂŒsiline keha tagantjĂ€rele tantsima hakkab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 1:06 pm    Teema: Vasta viitega

Teie arutluses vĂ”iks ka mingi selgelt vĂ€ljendatud loogika olla. Praegu pole sellest teisiku jutust suurt muud aru saada, kui vaid ĂŒks suvaline hunnik must-valges stiilis hinnangulisi lauseid. Ma ei nĂ€e mingit seost selles, miks mingi geniaalne mĂ”te (teie meelest alateadvuslik teisik) peaks teadvustatud teadvuse mĂ”tet kardinaalselt vĂ€listama vĂ”i vastupidi. Minu meelest iga geniaalne mĂ”te on juba sogasest alateadvusest teadvuse pinnale ilmnenud mĂ”te, mitte enam ainuĂŒksi teisikute vĂ”imuses, seega ongi see juba teadvustatud ja selgelt vĂ€ljendatud mĂ”te. Teie jutust paistab, nagu suht automaatne alateadvus oleks teadvusega mingis ĂŒletamatus vastuolus, kuigi ta seda selgelt pole - veelgi enam, kui teadaolevalt toetub teadvus arenguliselt just alateadvusele. Teie jutust justkui jĂ€reldub, et robotlik ja vÀÀrisikuline alateadvus tuleb hĂ€vitada, mis on vĂ€ga pealiskaudne jutt ja sellisel kujul siiski vĂ€ga eksitav arusaam. ÜhesĂ”naga sellest teie teisiku jutust loen mina vĂ€lja vĂ€hemalt seda, et need kes on koos arengumaagidega, need on ise suht "surnud" robotid ja need kes seda pole, neil on tunduvalt rohkem elulootust.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 4:12 pm    Teema: Vasta viitega

Kunagi olin ka mina hĂ€das, et vĂ€ga paljust ei saa aru. Siis andis Tuuletooja mulle nĂ”u, et hÀÀlestaksin kuulates ennast ĂŒmber paganlikku maailma. Oled sa kunagi tegelenud enda hÀÀlestamisega? See on vĂ€ga spetsiifiline ja vajaminev oskus.
Üks on aga kindel - kiiresti ja kĂ”igest ei hakka sa kohe aru saama!

Mul on kogu aeg hĂ€da inimestega, et nad ei juhi iseennast. RÀÀgivad mingit positsioneerivat juttu, ma vastan ja siis teatavad ĂŒhtĂ€kki, et nad ausĂ”na ei mĂ”elnud mitte midagi ehk lihtsalt oli vaja plĂ€riseda. Inimesed teevad asju, ma kĂŒsin, mis on selle asja mĂ”te, vastatakse, et Ă€ra mĂ”tle liiga palju. Teisel juhul, nt jĂ”ulude puhul hakatakse veel oma tegevust kiruma kah.

Lisan veel, et andvas pooles olemine tĂ€hendab ka seda, et inimene kasutab ja toetub juba olemasolevatele teadmistele ja oskustele, mitte ei lase neil niisama jĂ”ude vedeleda. Sedasi toimides areneb ta tulemusi analĂŒĂŒsides edasi ehk Ă”pib oma vigadest. NĂ”nda tĂ€hendab andvas pooles olek ka enesetundmist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ja kuna ma siin juba olen vÔtnud aja, et kirjutada, siis jÀtkan veel:

Just seetĂ”ttu on vaja hÀÀlestuda paganlikku maailma, et arengumaagidel on sĂ”nadel vĂ”rreldes tavaĂŒhiskondliku tĂ€hendusega hoopis teistsugune tĂ€hendusvĂ€li. VĂ”tame kasvĂ”i vĂ€ljendid "hing", "vaim", „hea inimene“ jne. TavamĂ”tlemine on see, et kui rÀÀkida andvas pooles olemisest, siis tuleb hĂ€sti palju kĂ€ia annetamas ja kĂ”igele „jaa“ öelda.

http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=6354 olen ma joonisel toonud vÀlja lÀhenemise, mis tÀhendab andvas poole olemine (punane nool), mis tÀhendab saavas/tarbivas pooles olemine (sinine nool).

VÔtvas pooles olend:
Tuleb siia maailma.
Talle antakse mingi valmiskvaliteet.
Ta tunnetab seda.
Ta kirjeldab seda.
Ta hakkab seda endaks pidama ehk on kogemuse vÔrra rikastunund.

Andvas pooles olend:
Teab, kes ta on ja mis on tema siht.
Ta mÔtleb vÀlja tegevuskava.
See tekitab temas tungi projekt ellu viia, mida ta alustab materjalide kokkutoomisest.
Ta teostab plaanitu ehk teeb töö Àra.
Ta analĂŒĂŒsib, mis sai hĂ€sti tehtud, mida peaks teinekord paremini tegema.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 10:50 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Teie arutluses vĂ”iks ka mingi selgelt vĂ€ljendatud loogika olla. Praegu pole sellest teisiku jutust suurt muud aru saada, kui vaid ĂŒks suvaline hunnik must-valges stiilis hinnangulisi lauseid. Ma ei nĂ€e mingit seost selles, miks mingi geniaalne mĂ”te (teie meelest alateadvuslik teisik) peaks teadvustatud teadvuse mĂ”tet kardinaalselt vĂ€listama vĂ”i vastupidi. Minu meelest iga geniaalne mĂ”te on juba sogasest alateadvusest teadvuse pinnale ilmnenud mĂ”te, mitte enam ainuĂŒksi teisikute vĂ”imuses, seega ongi see juba teadvustatud ja selgelt vĂ€ljendatud mĂ”te. Teie jutust paistab, nagu suht automaatne alateadvus oleks teadvusega mingis ĂŒletamatus vastuolus, kuigi ta seda selgelt pole - veelgi enam, kui teadaolevalt toetub teadvus arenguliselt just alateadvusele. Teie jutust justkui jĂ€reldub, et robotlik ja vÀÀrisikuline alateadvus tuleb hĂ€vitada, mis on vĂ€ga pealiskaudne jutt ja sellisel kujul siiski vĂ€ga eksitav arusaam. ÜhesĂ”naga sellest teie teisiku jutust loen mina vĂ€lja vĂ€hemalt seda, et need kes on koos arengumaagidega, need on ise suht "surnud" robotid ja need kes seda pole, neil on tunduvalt rohkem elulootust.


Minu meelest pole alateadvus sogane, erinevalt sinu jutust praegu. Meie teadvuse kasutamine kehtib niihĂ€sti meile, kui meie teisikutele. Alateadvus on ehk see, kus toimuvad protsessid, millest me aru ei saa. Teadvus on ikka ĂŒks ja see sama. Teisik saadab meie keskuse poole impulsse, mis segunevad teiste impulssidega- tulemuseks ongi mingi tunne, mĂ”te, tahe, pĂ€rast seda mingi tegum. Impulss- tegutsemine.
Kui rÀÀkida vÀÀrisikubaasilisest teisikust, siis tuleks ta lihtsalt paremasse maailma ĂŒmber tĂ”sta ehk teine keskkond valida (mitte Ă€rimaalm). Kui on tahe vanamoodi jĂ€tkata, siis on see teisik boss. Arvatavasti sisemise konflikti tekkimisel -loodus vs parasiitlik maailm- valime siis viimase. Sest kui me valime looduse, siis me tapame endas mingi osa Ă€ra. VĂ€hemalt saame me selliseid impulsse. Sihuke tunne, et ĂŒhendus millegi vĂ€ga olulisega (sellega mis elus hoiab, toidab) katkeb, mingi hĂŒve kaob Ă€ra.
Agai sulle, Norn, kui meeldib Ă€rimaailmas elada, see keskkond kus oled, siis arvatavasti nĂ€edki ennast suht elusana seal. Keskkond loob inimese aga kui inimesele enam keskkond ei meeldi, siis ei meeldi talle ka see, kes ta ise on… VĂ”i midagi sellist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Jan 10, 2013 10:52 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:

Lisan veel, et andvas pooles olemine tĂ€hendab ka seda, et inimene kasutab ja toetub juba olemasolevatele teadmistele ja oskustele, mitte ei lase neil niisama jĂ”ude vedeleda. Sedasi toimides areneb ta tulemusi analĂŒĂŒsides edasi ehk Ă”pib oma vigadest. NĂ”nda tĂ€hendab andvas pooles olek ka enesetundmist.

Jep.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:11 am    Teema: Vasta viitega

Ma mĂ”tlesin jĂ€rgi, et enne kui hakata ĂŒldse andvast poolest rÀÀkima, tuleb endale tarbimine selgeks teha. Kui tarbida- ehk Ă”ppida, kogeda, viimistleda oskusi- valel alal, mitteoptimaalselt, siis tagajĂ€rjeks polegi meil teistele midagi anda. Sest anda saab tesitele midagi sellist, mida oleme tĂ€iuseni omandanud. Muidu pole andmise juures inimese isiklikku toidet taga, toidet jĂ€tkub vaid asja Ă”ppimiseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Merevaik kirjutas:

Minu meelest pole alateadvus sogane, erinevalt sinu jutust praegu. Meie teadvuse kasutamine kehtib niihĂ€sti meile, kui meie teisikutele. Alateadvus on ehk see, kus toimuvad protsessid, millest me aru ei saa. Teadvus on ikka ĂŒks ja see sama. Teisik saadab meie keskuse poole impulsse, mis segunevad teiste impulssidega- tulemuseks ongi mingi tunne, mĂ”te, tahe, pĂ€rast seda mingi tegum. Impulss- tegutsemine.
Kui rÀÀkida vÀÀrisikubaasilisest teisikust, siis tuleks ta lihtsalt paremasse maailma ĂŒmber tĂ”sta ehk teine keskkond valida (mitte Ă€rimaalm). Kui on tahe vanamoodi jĂ€tkata, siis on see teisik boss. Arvatavasti sisemise konflikti tekkimisel -loodus vs parasiitlik maailm- valime siis viimase. Sest kui me valime looduse, siis me tapame endas mingi osa Ă€ra. VĂ€hemalt saame me selliseid impulsse. Sihuke tunne, et ĂŒhendus millegi vĂ€ga olulisega (sellega mis elus hoiab, toidab) katkeb, mingi hĂŒve kaob Ă€ra.
Agai sulle, Norn, kui meeldib Ă€rimaailmas elada, see keskkond kus oled, siis arvatavasti nĂ€edki ennast suht elusana seal. Keskkond loob inimese aga kui inimesele enam keskkond ei meeldi, siis ei meeldi talle ka see, kes ta ise on… VĂ”i midagi sellist.


Peaasi, et ise aru said mida öelda tahtsid, sest mina sellest tÔesti mÔhkugi ei jaganud. Ehk jÀtkuvalt pole vÀhimatki arusaada, mis need teie teisikud on, millest siin jutt kÀib? Seega on ka kogu edasine jutt tÀiesti mÔttetu.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Kunagi olin ka mina hĂ€das, et vĂ€ga paljust ei saa aru. Siis andis Tuuletooja mulle nĂ”u, et hÀÀlestaksin kuulates ennast ĂŒmber paganlikku maailma. Oled sa kunagi tegelenud enda hÀÀlestamisega? See on vĂ€ga spetsiifiline ja vajaminev oskus.
Üks on aga kindel - kiiresti ja kĂ”igest ei hakka sa kohe aru saama!

Mul on kogu aeg hĂ€da inimestega, et nad ei juhi iseennast. RÀÀgivad mingit positsioneerivat juttu, ma vastan ja siis teatavad ĂŒhtĂ€kki, et nad ausĂ”na ei mĂ”elnud mitte midagi ehk lihtsalt oli vaja plĂ€riseda. Inimesed teevad asju, ma kĂŒsin, mis on selle asja mĂ”te, vastatakse, et Ă€ra mĂ”tle liiga palju. Teisel juhul, nt jĂ”ulude puhul hakatakse veel oma tegevust kiruma kah.

Lisan veel, et andvas pooles olemine tĂ€hendab ka seda, et inimene kasutab ja toetub juba olemasolevatele teadmistele ja oskustele, mitte ei lase neil niisama jĂ”ude vedeleda. Sedasi toimides areneb ta tulemusi analĂŒĂŒsides edasi ehk Ă”pib oma vigadest. NĂ”nda tĂ€hendab andvas pooles olek ka enesetundmist.


Kuidagi naljakalt naiivne on kĂŒsida, et kas ma olen kunagi paganlikule maailmale hÀÀlestanud? Sarnaselt vĂ”iks kĂŒsida, kas olen kunagi fantaseerimisele hÀÀlestanud, vĂ”i teiste parasiitideks sĂ”imamisele? VĂ”i peab just niimoodi fantaseerima ja mölisema, nagu sinu "paganlik eramonopol" seda nĂ”uab?

Mis kiiresti ja kĂ”igest arusaamisest ĂŒldse jutt, kui ma ei saa mittevĂ€himastki teie öelda tahetust aru? Miks sa pole vĂ”imeline sellest ĂŒhestainsastki aru saama, kes sind juhib? Tuled lihtsalt kahe jalaga maa peale tagasi ja oledki paganlikus enda saatust loovas maailmas, vot nii om lood siin pool sood.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ei Norn, selle hÀÀlestamise all meldakse, et kui sulle tuleb mingi geniaalne mĂ”te, ehk sa saad millegist aru, siis selle edastab sulle teisik. Paganatel on oluline, nagu ma aru saan juht, juhtimine. See tĂ€hendab, et kui paganatele hÀÀlestad, siis juhib paganlik teisik. Ja hella sĂ”num oli, et seepĂ€rast tuleb hakata oma teisikuid kaardistam, see tĂ€hendab nĂ€iteks paganateks jne., et siis neid oma kontrolli alla tagasi vĂ”tta. Ja nagu ma aru sain, et kui me teisikuid ei kasuta, siis me muudame neid. Ainult mĂ”nest asjast ei saanud ma aru. NĂ€iteks mis asi on "peliit", mille alla ĂŒks pool jÀÀb ja kus see loodus on, ehk kas mitte absoluut ise pole loodus ja meie looduse osad ( isegi kunstlikus on ju loodud, missiis, et vahel inimene loob illusioone, et ta suudab end seelĂ€bi loodusest eraldada, mis on rohkem haiglane mĂ”tlemine, kuid loodusest meid ei lahuta ).

Viimati muutis seda toorum (Reede Jan 11, 2013 1:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:09 pm    Teema: Vasta viitega

Toorum - ma ei saa isegi aru, mida teisiku all mÔeldud, sest ma ei saa nende arengumaagide algmÔistetestki mÔistuslikult aru, kuhu mingi teisik paigutada, palju Ônne sulle kui sina midagi saad.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:43 pm    Teema: Vasta viitega

Noh ega ma ka ei tea mida paganad selle all tĂ€pselt mĂ”tlevad, aga ma ise arvan, et umbes nii, et kui sina oled puupakk ja sa oled pooleks löödud, siis sa ole alati see ĂŒks pool halgu, ise valid, millal miski halg oled, aga korraga olla ei saa. Kogu oma tĂ€helepanu suunab aga see ĂŒks halg, mis sa ise oled sellele teisele halule, mis oled ka sina, aga milles sa parajasti ei ole. See teine halg ongi see teisik. Ning teisik on alati millegi kontrolli all, selle kontrolli all, kus ta asub. Ngu ma aru saan siis ĂŒkspool asub alati looduses. Mis ja kus see teine on ( see "peliit" ), vat see jÀÀb mullegi segaseks :)
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:51 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelt ongi inimesi vahel raske mĂ”ista. NĂ€iteks see nĂ”iasaade tv3-s. Ajavad segast juttu, rÀÀgivad mingitest inglitest, kummitustest jne., aga ikka lĂ€heb mĂ”niasi jubehĂ€sti tĂ€ppi. IgalĂŒhel on oma kujutlusilm, aga samas kĂ”ik on seotud, seega teoreetiliselt hologrammiteooria jĂ€rgi on igal ĂŒhel ligipÀÀs kogu universumi infole ( iga vĂ€iksem osa hologrammist sisaldab infot kogu terviku kohta ). Kuidas sa selleni jĂ”uad, kas lĂ€bi inglfantaasiate vĂ”i mingit muud ulmeteedpidi, see on igaĂŒhe enda teha. mul on veits teine lĂ€henemine. Aga vahet ju pole. MĂ”ni peab sind ikka napakaks, teine aga vaatab tulemust. Kriitika on hea sinamaani, kust see ei muutu pahatahtlikuks, ĂŒlbeks, ehk kriitika peab aitama areneda. Eks me kĂ”ik ole naljakad omamoodi.

Viimati muutis seda toorum (Reede Jan 11, 2013 3:00 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 2:56 pm    Teema: Vasta viitega

Muide mul on paganatele vĂ€ike palve, kui nad viitsivad veits vaadata. Nimelt olen umbes pool aastat vĂ”i veel rohkem tina pannud ja kui ma kaineks saan, kukub pea hirmsalt ringi kĂ€ima. Mis kuradi vĂ€rk on. Kas see on kĂ”ik joomisest? Niipea kui jĂ€lle jooma hakkan, on kĂ”ik norm, aga joomine on ĂŒks kuradi tĂŒĂŒtu tegevus juba, ning enam ei jĂ”ua Ă€sti ostagi, sest kaks kaheliitrist taurust lĂ€heb sisse nagu kerisele. Peas oleks nagu mingi tĂŒhi koht, kuhu see kĂ”ik Ă€ra magub ja mis vajab pidevat tĂ€itmist, isegi kui see enam ei meeldi.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Teisik ehk vari on inimese arengus mingi valusa vĂ”i oskamatu pooliku kogemuse tagajĂ€rjel tekkinud patoloogiline tĂŒhik vĂ”i tervikust lahutatud osa, mis röövib (surub alla) loomulikku energiat, pĂ”hjustades omakorda kannatusi ja vĂ”ib ĂŒhel hetkel lihtsalt jĂ”uliselt plahvatada, ja sellest tulenevalt muud poolikult arenenud osad Ă€ra lammutada, kui sellele valupunktile piisavalt sĂŒtitavat pinget avaldada. Teisik on justkui Ă€ralĂ”igatult ja lĂ”hutult nĂ”rgestatud energia, mida inimene erinevatel pĂ”hjustel tĂ€ielikult avada ei suuda ja lĂ€bikogeda kardab. Kui selliseid ebaloomulikke varje inimestel piisavalt palju tekkinud, siis sĂŒnnivad sellised robotlikud teooriad, kus automaatselt kogu ĂŒhiskonda parasiidistunuks sĂ”imatakse ja iga teine tavainimene juudina nĂ€ib. ÜhesĂ”naga tĂ€iesti persekukkunud teooria, mis just vastavaid haigeid lollikesi pĂŒĂŒab ja kĂ”igi mitte Ă”igesti uskujate kallale Ă€ssitab.
_________________
Pole olemas kaht ĂŒhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

Teisik pole tervikust eraldatud, Toorum. FĂŒĂŒsiline keha on teisik, siis kuskil maailmades on missiooni, teostuse teisik jne. Me veel uurime neid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Muide mul on paganatele vĂ€ike palve, kui nad viitsivad veits vaadata. Nimelt olen umbes pool aastat vĂ”i veel rohkem tina pannud ja kui ma kaineks saan, kukub pea hirmsalt ringi kĂ€ima. Mis kuradi vĂ€rk on. Kas see on kĂ”ik joomisest? Niipea kui jĂ€lle jooma hakkan, on kĂ”ik norm, aga joomine on ĂŒks kuradi tĂŒĂŒtu tegevus juba, ning enam ei jĂ”ua Ă€sti ostagi, sest kaks kaheliitrist taurust lĂ€heb sisse nagu kerisele. Peas oleks nagu mingi tĂŒhi koht, kuhu see kĂ”ik Ă€ra magub ja mis vajab pidevat tĂ€itmist, isegi kui see enam ei meeldi.
Nii kÔvad mehed siin, peaks ise oma asjad ritta saama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Jan 11, 2013 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

Merevaik kirjutas:
toorum kirjutas:
Muide mul on paganatele vĂ€ike palve, kui nad viitsivad veits vaadata. Nimelt olen umbes pool aastat vĂ”i veel rohkem tina pannud ja kui ma kaineks saan, kukub pea hirmsalt ringi kĂ€ima. Mis kuradi vĂ€rk on. Kas see on kĂ”ik joomisest? Niipea kui jĂ€lle jooma hakkan, on kĂ”ik norm, aga joomine on ĂŒks kuradi tĂŒĂŒtu tegevus juba, ning enam ei jĂ”ua Ă€sti ostagi, sest kaks kaheliitrist taurust lĂ€heb sisse nagu kerisele. Peas oleks nagu mingi tĂŒhi koht, kuhu see kĂ”ik Ă€ra magub ja mis vajab pidevat tĂ€itmist, isegi kui see enam ei meeldi.
Nii kÔvad mehed siin, peaks ise oma asjad ritta saama.
Tok arvab, et sul probleeme vererÔhuga. MÔÔda oma vererÔhku kaine peaga ja purjus peaga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Arengumaagide kokukate konspektid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group