Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis te kostate?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
roosa-sisalik
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 16 Okt 2009
Postitusi: 19

PostitusPostitatud: Esm Dets 31, 2012 6:27 am    Teema: Mis te kostate? Vasta viitega

Lugu siis järgmine: pole varem väga midagi saavutanud, kuid kaks nädalat tagasi juhtus midagi.... ei tea mis aga mul õnnestus võita ühel üritusel. Ei tundu midagi erilist, no läheb mõnikord õnneks. Seda mina mõtlesingi. Peale seda on aga kõik läinud enam-vähem nii nagu ma tahan. Mõtlen, et keegi võiks teha midagi või, et võiks kedagi näha juhuslikult ning nii lähebki, lisaks suutsin vahepeal veel võita. Vahepeal juba mõtlen, et ehk peaks loto pileti ostma, aga siis hakkan mõtlema et äkki ma muutun ahneks nii ja õnn või mis iganes see on pöörab mulle selja.
Ma ei saa aru mis toimub. Varem pole midagi sellist olnud ja nüüd järsku läheb kõik nii nagu ma tahan. Ehk oskab keegi teist mingigi mõistliku seletuse välja käia...
Ja seda ka, et kaua selline asi kesta võib?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Jan 01, 2013 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Igasugu rahaliste võitudega ole ettevaatlik, kuna sel juhul kaotad energeetiliselt midagi vajalikku endast. Juhus on teadvustamata põhjus-tagajärg. Kui asjad liiguvad sulle sobivas suunas, siis oled arvatavasti heas kooskõlas sind ümbritseva keskkonnaga ehk keskkond soovib sinuga samu asju ja käib sama rada pidi. See on umbes sama loogika - mõnele meeldib tänane ilm ja see on just see, mida ta täna vajab, mõni aga kirub tänast ilma lõputult.

Kui tunned, et kõik, mida soovid, õnnestub, siis taotle endale sobiv ja suure potensiaaliga mees. Selline mees on suurim lotovõit naise elus!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2013 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Alati ei pea meest otsima. Piisab ka sellest kui tutvuda meheliku mõtlemisega. Kuulata näiteks You Tube -st loenguid oma peaga mõtlemisest. Kümme osa. Midagi kõrvataha on panna kindlasti.
http://www.youtube.com/watch?v=mPvuPVDFNOc
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Maalanna
Arengumaag


Liitunud: 19 Märts 2010
Postitusi: 152

PostitusPostitatud: Kolm Jan 02, 2013 8:13 pm    Teema: Vasta viitega

Hellal oli päris hea vastus. Ja siis võiks veel tahta seda meest teenida ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group