Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

keegi olematu hõikab....!?
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
sirru
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 7:16 pm    Teema: keegi olematu hõikab....!? Vasta viitega

nimelt ma kuulen vahest kuidas keegi hõikab minu nime. näiteks kui kedagi läheduses pole ja ma võin kindlalt väita, et see pole keegi reaalne inimene. see hääl tuleb seljatagant, vasakult poolt. vahest olen isegi läbi une kuulnud ning see äratab mind.

olen kuulnud et olemas selline uskumus, et kui nii on siiis ei tohi vastata sellele häälele.muidu see võtab hinge kaasa vms. aga kuidas sellega siiski on? ning on kellelgi ka nii olnud/või on ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

ma kuulen aeg-ajalt ka oma nime hüütavat.
väga harva vaatan üldse ringi selle peale,sest kui häält kohe ära ei tunne,tean,et see polnud päriselt.
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirru
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Reede Jan 06, 2006 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

mebririth kirjutas:
ma kuulen aeg-ajalt ka oma nime hüütavat.
väga harva vaatan üldse ringi selle peale,sest kui häält kohe ära ei tunne,tean,et see polnud päriselt.



ja lihtsalt lepid sellega? teada ei tahaks, et miks see nii on või et äkki kujutad endale seda lihtsalt ette?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jalutaja
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 1:08 am    Teema: Vasta viitega

See on täitsa reaalne inimene.
Tagasi üles
wudu
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 2:40 am    Teema: Vasta viitega

See oli 89. aasta suvel kui käisime klassiga 9. klassi lõppu ekskursioonil Riias. Kolasin seal siis linna peal kui järsku kuulen, et minu esimese klassi õpetaja hüüab minu nime. Sellel momendil kui seda kuulsin, ma suitsetasin. Loomulikult ehmatasin ja viskasin suitsu minema. Kuid siis tuli meelde, et seda õpetajat ei tohiks Riias olla, sest meiega ta sõitnud ja ma teadsin, et ta oli Eestis Laughing
Tagasi üles
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 3:03 am    Teema: Vasta viitega

sirru kirjutas:
mebririth kirjutas:
ma kuulen aeg-ajalt ka oma nime hüütavat.
väga harva vaatan üldse ringi selle peale,sest kui häält kohe ära ei tunne,tean,et see polnud päriselt.



ja lihtsalt lepid sellega? teada ei tahaks, et miks see nii on või et äkki kujutad endale seda lihtsalt ette?


see on mind nii kaua jälitanud,et on tavaliseks muutunud ja enam eo pööra tähelepanu sellele eriti.
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sirru
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 6 Jan 2006
Postitusi: 15

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 3:20 am    Teema: Vasta viitega

mebririth kirjutas:
sirru kirjutas:
mebririth kirjutas:
ma kuulen aeg-ajalt ka oma nime hüütavat.
väga harva vaatan üldse ringi selle peale,sest kui häält kohe ära ei tunne,tean,et see polnud päriselt.



ja lihtsalt lepid sellega? teada ei tahaks, et miks see nii on või et äkki kujutad endale seda lihtsalt ette?


see on mind nii kaua jälitanud,et on tavaliseks muutunud ja enam eo pööra tähelepanu sellele eriti.


ahsoo
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 4:23 am    Teema: Vasta viitega

Kuuled arvatavasti siis, kui veidi "ära" oled, ehk tajud piisavalt selgelt teistel tasanditel toimuvat (kuuled ka kedagi midagi ütlemas).
Et me ei saa tajuda midagi, mida pole olemas, oletame et see on fantaasia, aga ka meie "fantaasia" on eksisteerib nagu kõik muugi...
Eriti enne magama jäämist või vahetult enne ärkamist, on meie tajud tavaliselt rohkem erksad muude tasandite suhtes.
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 10:07 am    Teema: Vasta viitega

Tehke parem selline katse. Otsige üles L kujulin koridor kuhu valgus seinale paistab. Istuge alguses ühes koridori otsas , siis vahetage asukohta ja minge kiiresti teise koridori otsa. Siis pöörake ringi ja vaadake seina peale. Kui seina peale mingi vari vilksatab kuid te ise ammu istute teises koridori otsas, siis keegi jälitab teid. Ja kui jälitab siis püüdke kindlaks teha kes see on.
Tavaliselt kui keegi jälitab siis on mingi vahemaa alati jälitaja ja jälitatava vahel, asukoha vahetamine peab olema ootamatu. Enamasti inimesed ei tea ja ei taju mis nendega kaasas käib kuna nad muude asjade koguaeg hõivatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Jan 07, 2006 10:18 am    Teema: Vasta viitega

Ma ükskord läksin hääle peale ja kohtusin reaalis selle hõikajaga. Aga me ei suhelnud. Hinge ta nüüd ära küll ei viinud. Kui inimene on ise rahulik ja endast välja ei lähe, siis ei ole hinge võimalik ära viia.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

ma olen kah enda nime kuulnud hüüdvat...ja vahest mitu korda järjest. Vahest oli isegi piinlik, kui vaatad võõrale inimesele otsa, et mis? Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hammett
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 27 Nov 2005
Postitusi: 257
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Tehke parem selline katse. Otsige üles L kujulin koridor kuhu valgus seinale paistab. Istuge alguses ühes koridori otsas , siis vahetage asukohta ja minge kiiresti teise koridori otsa. Siis pöörake ringi ja vaadake seina peale. Kui seina peale mingi vari vilksatab kuid te ise ammu istute teises koridori otsas, siis keegi jälitab teid. Ja kui jälitab siis püüdke kindlaks teha kes see on.
Tavaliselt kui keegi jälitab siis on mingi vahemaa alati jälitaja ja jälitatava vahel, asukoha vahetamine peab olema ootamatu. Enamasti inimesed ei tea ja ei taju mis nendega kaasas käib kuna nad muude asjade koguaeg hõivatud.


kule, ma näen nagu silmanurgast igasugu varje ja asje. Nüüd on see vähemaks jäänud, aga ennem oli kogu aeg.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Esm Jan 09, 2006 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

just olin magama jäänud ja nägin,et kõndisin lihtsalt käsikäes ühe poisiga.ma nagu päriselus ei tea sellist inimest aga unes olime sõbrad ja ma teadsin ta nime.ärkasin selle peale,et tema nime hüüti.
magasin kõige rohkem 5 minutit.
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
skyzer
Arengumaag


Liitunud: 10 Sept 2004
Postitusi: 1371

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 11:30 pm    Teema: Vasta viitega

mebririth kirjutas:
just olin magama jäänud ja nägin,et kõndisin lihtsalt käsikäes ühe poisiga.ma nagu päriselus ei tea sellist inimest aga unes olime sõbrad ja ma teadsin ta nime.ärkasin selle peale,et tema nime hüüti.
magasin kõige rohkem 5 minutit.

sa oled poisi mulli sattunud !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Muinasjulle
Member of Luciferion Kadmos


Liitunud: 9 Juun 2005
Postitusi: 493
Asukoht: varjude vahel

PostitusPostitatud: Teis Jan 10, 2006 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

njah. mul on surnuaias käies tihti nii, et rahvas tahab maru aktiivselt juttu tegema hakata. kord hüütakse, kes on niisama hullumeelne, kes on segaduses ja hüüab appi. vastama ei hakka. ainult oma sugulastega räägin. muidu kipuvad raisad kaasa ja siis on kusi lahti.
nimeliselt kutsutakse üldiselt harva. uurida tasub igal juhul, et kes ja mis. see, et kas vastad, selle sammu pead ise tegema ja otsustama.
_________________
...ja idioodid aina lõksutavad lõugu kuid karavan läheb edasi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mebririth
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 1 Mai 2005
Postitusi: 435

PostitusPostitatud: Kolm Jan 11, 2006 12:00 am    Teema: Vasta viitega

skyzer kirjutas:
mebririth kirjutas:
just olin magama jäänud ja nägin,et kõndisin lihtsalt käsikäes ühe poisiga.ma nagu päriselus ei tea sellist inimest aga unes olime sõbrad ja ma teadsin ta nime.ärkasin selle peale,et tema nime hüüti.
magasin kõige rohkem 5 minutit.

sa oled poisi mulli sattunud !


jah!sky,sul on nii õigus!
_________________
M.M.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Snow-White
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 9 Mai 2006
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 6:50 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kuulen pidevalt oma nime...50 protsendi nendest on süüdi see et mu nimi sarnaneb nii paljudele sõnadele.Aga vahest olen ma üksi kodus,ja siis kah mõnikord kuulen oma nime... Confused
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kabala
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 28 Veeb 2006
Postitusi: 315

PostitusPostitatud: Teis Juun 20, 2006 9:08 pm    Teema: Vasta viitega

Snow-White kirjutas:
Ma kuulen pidevalt oma nime...50 protsendi nendest on süüdi see et mu nimi sarnaneb nii paljudele sõnadele.Aga vahest olen ma üksi kodus,ja siis kah mõnikord kuulen oma nime... Confused


Selles ei ole midagi halba. See on väga tüüpiline näiteks nende puhul, kes alles otsivad oma kohta vaimses maailmas.
_________________
tee, mida teed, kui see kurja ei too
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
enelysenc
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 29 Jan 2008
Postitusi: 14

PostitusPostitatud: Kolm Jan 30, 2008 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

Nime olen kuulnud ja varje tuleb ka ette. Aga mitu kord olen ka seda kuulnud nagu mu ema ütleks mulle midagi. Ja kui ma siis lähen küsin, et ee sa hõikasid vms? Tuleb välja, et ema ei tea sellest midagi .. Kas ma siis ei tohiks tegelikult küsida ??
_________________
It's a long lonely journey from death to birth.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
GraveDigger



Liitunud: 27 Juun 2008
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juul 01, 2008 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

ma kuulsin väiksena kui ma üksi kodus olin et ema hüüdis mind... nyyd ma olen mitu õhtut tajund et ma pole oma toas üksi... nagu(aken on kinni) tulevad sellised külma tuule puhangud... ja siis on vahel tunne nagu keegi võtaks elektrit täis käega vasakust õlast kinni... mis toimub?
_________________
Kristus - kõige pikaajalisem lolluse näide!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Teispoolsuse maailmad. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group