Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Mis minuga toimub?
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2012 1:20 pm    Teema: Vasta viitega

Täpsustan, selles rottidega eksperimendis jäid paljud rotid mõnunuppu vajutama nii, et neil polnud aega sööginuppu vajutada ja surid maha.
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Märts 30, 2012 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

Aga mul on küll veidi selline tunne, et keha on arengu seisukohast meile antud, et vaadake kuidas hakkama saate. Tegu on ju üpris hapra asjandusega, 5 min kliiniline surm ja oledki kutu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Märts 31, 2012 3:56 pm    Teema: Vasta viitega

Keha on väga hea peegel. Annab väga palju kasulikke teadmisi teiste reaalsuste kohta. Ma ei oska meeste poolt rääkida, aga naisena tunnen küll nii. Vähemalt vahel tuleb unustada kõik peas keerlev ja lihtsalt kuuletuda oma kehale. Lõdvestuda ja teha nii nagu keha ette seab.

Lisaks sellele, et ma ei saa rääkida meeste eest, ei oska rääkida ka rottide eest. Vähemalt ennast tundes rahuldab mind näljast nõrkust tundes söömine rohkem. Pealegi on inimesel seksist tõusev nauding väga olulisel määral ajudega seotud. Roti ajudega inimene nälgiks võib-olla tõesti orgasmide pärast surnuks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 02, 2012 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

tegelikult võiks ju endalegi lasta sellise implantaadi paigaldada nagu neil rottidel ajus oli, vajutad aga mingit nuppu ja fiiling tekib.
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Mai 31, 2012 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

njh ma ei ole nüüd siin ammu käinud jälle,lugesin vastuseid ka.
See sõbranna kes mul on on meeletult minusse armunud,ja minu juures kodus näinud seda kolli koridori ja köögi vahel liikumas (esimene postitus) ja imelikult mätsutamas nagu tahaks midagi öelda aga ta ka vihaselt oskab uriseda..või ma ei tea,mina isiklikult tundsin hirmu vahest kodus olles kui pimedas köögis käisin.Sõbranna aga näeb asju unes ka poolunes ja kui me viimati magasime siis oli see,kutsume seda kolli mätsutajaks jälle koridoris ja tahtis mind rünnata aga sõbranna ajas ta minema ning peale seda on mu kodu puhas.Kummaline on aga see et koll läks temaga kaasa tema maakohta kus tal lapsed ja ex mees ja hakkas juhtuma kummalisi asju öösel.Uksed läksid lahti,sahinat oli kuulda ja mitte ainult sõbranna ei kuulnud vaid ka exs mees küsis et mis toimub..ühesõnaga see on huvitav ja hirmutav teema...nii sõbrannal on sensit võimed ja ta vihaga ajas selle kolli siis välja peale seda on kõik korras jälle..ei tea kas oli deemon või minu teine pool..mu tekst on suht pealiskaudne aga ma ei suuda seda korrapäraseks muuta praegu
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group