Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

O: kuivatatud ravimtaimi ja mett
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2011 4:49 pm    Teema: Vasta viitega

Selge see, et kiivas: nii-ĂŒtelda "ametlik tabletimeditsiin" loeb olukorda, mil inimese immuunsussĂŒsteem vĂ€ntab tĂ€ie rauaga, 99 protsenti vĂ”imalikust sajast, veel "terviseks". Palju Ă”nne, seltsimehed homod sapiensid. Poleks vaja teha keha enda loomulikele kaitsesĂŒsteemidele vabatahtlikult lisakoormust, a lja "ravimite" "kĂ”rvaltoimed, vastunĂ€idustused, tarbimispiirangud".

Ufokraana videoĂŒlekandesse oleks sobinud ka neljas postulaat minu poolt:
KĂ”ik mĂŒrktaimed on ravimid, kĂ”ik apteegi"ravimid" on mĂŒrgid. No, vĂ€hemalt mittetoimivad.
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2011 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub,et ma ei ole suutnud ennem oma mÔtet Ôigest formuleerida. Seda mÔtet siis, mis tekkis teema lugemisel.
Proovin uuesti.

Omaarust juhtisin tÀhelepanu hoopis nn. ravimisekultusele. Ehk siis see "religioon" on mumeelest imelik.

Minu meelest on veider, et on olemas nĂ€iteks rahvusvaheline vĂ€hipĂ€ev (vĂ”i noh, umbes nii). Et haigus justkui ĂŒmmardatakse niivĂ”rd,et ta omale eraldi pĂ€eva saab ja samal ajal vĂ€idetakse,et see on ennetustöö hoopis, on minumeelest absurdne.

Niinagu seegi,et me korjame suviotsa taimi, kuna oleme veendunud,et neid lÀheb vaja ja niiviisi nagu eeldame,et jÀÀme haigeks. Ja seelÀbi loeme haigeks jÀÀmise justkui paratamatuks. Ise nimetame seda alandlikust haiguste ees ettenÀgelikuseks.
Tagasi üles
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2011 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjastuselt TEA ilmus "Suur kodutohtri kÀsiraamat" 1000 raviviisi 200-le tervisemurele.
Sirvimise pÔhjal vÔin nentida:
Viiel erineval moel on juttu mida teha, vÔtta ja mis ajajooksul.
Aga pole sÔnakestki, kuidas terveks jÀÀda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Kolm Dets 07, 2011 8:30 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
haigus justkui ĂŒmardatakse

see on pigem sildistamine. inimesel on probleem; lĂ€heb "arsti" juurde; saab sealt "diagnoosi", et tal on mingi "haigus" ja nĂŒĂŒd tuleks hakata "ravimit" tarvitama. see on ĂŒks paljudest ajupesutehnoloogiatest: kleepida kĂŒlge silt. no, ja siis hakata ravima seda silti, mitte inimest ennast.
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Dets 10, 2011 11:06 am    Teema: Vasta viitega

Igaks juhuks teen paranduse. "Haigus justkui ĂŒmardatakse" pidi olema "haigust justkui ĂŒmmardatakse".
NÀe ei saa seda mÔtet kuidagi korralikult edastada...
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit

PostitusPostitatud: Püh Dets 11, 2011 6:34 pm    Teema: Vasta viitega

just-just: "haigust" ĂŒmmardatakse, sest terveksravitud patsient on ju kaotatud klient...
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Laup Dets 17, 2011 6:53 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, 6 eurot paki Coaxili tablakate eest maksta on mĂ”ttetu. Need tablakad kĂŒll rahustavad, kuid samas pĂ”hjustavad tuntavaid sĂŒdame vahelööke ja ilmselt tuleb arvestada sita vĂ”imalusega, milleks on surm tablakast pĂ”hjustatud sĂŒdamerikke lĂ€bi. Julge hunt vĂ”ib vabalt olla ka surnud hunt. Proovin veel tablakate kĂ”rvale vĂ”tta sĂŒdametilku, mille koostis on veiste-sĂŒdamerohu, palderjani, viirpuu ja piparmĂŒndi tinktuurid etanooliga.

Aga mis oleks hea asendus ja vÀÀrt seda 6 eurot? Mulle soovitati sellist taime nagu sinilatv, aga senised otsingud pole vilja kandnud. Kui kellelgi on, vÔime ehk diili teha.

Muide, kellel on melissi ĂŒle, vĂ”ib mulle pakkuda. Mul hakkab see otsa saama.
Tagasi üles
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 4:56 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mulle tundub vĂ”i sa oled kah ĂŒks vĂ€ga haige inimene?
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Püh Dets 18, 2011 11:56 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:

Ma ise ka tĂ€pselt ei tea. Ma pĂŒĂŒan uurida ja miskit teha, aga samas pole mitte mingit kuradima tahtmist seda kĂ”ike teha. Tahte vĂ€rk nĂ€ikse olevat "surnud punkt", millel ma juba mĂ”nda aega tallan ilma, et edasi liiguks.
Tagasi üles
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2011 7:44 am    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub: psĂŒhhotrooniline terror. Kodus uurida ja lahendusi leida raske. Oled nagu mikrouunis. Fred Jussilt: Viljakas molutamine looduses.
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2011 9:38 am    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Venezia kirjutas:

Ma ise ka tĂ€pselt ei tea. Ma pĂŒĂŒan uurida ja miskit teha, aga samas pole mitte mingit kuradima tahtmist seda kĂ”ike teha. Tahte vĂ€rk nĂ€ikse olevat "surnud punkt", millel ma juba mĂ”nda aega tallan ilma, et edasi liiguks.

Et siis miks ometi sa seda kĂ”ikke teed, kui seegi pole pĂ€ris selge, et kas oled ĂŒldse haige...?
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2011 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

A mis asi on ĂŒldse haigus? Ma ei tea sedagi.

VÔibolla mul endal on vaid mÔned probleemid, mille lahendamine annab mulle vÔimaluse normaalsemalt elada?
Tagasi üles
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Dets 19, 2011 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Brrr...et mille vastu sul neid rohte ja arstimeid niipalju vaja lÀheb?
Tagasi üles
hall kass
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2011 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Brrr...et mille vastu sul neid rohte ja arstimeid niipalju vaja lÀheb?

Need on ilmselt mingite sĂŒgavamate probleemide tagajĂ€rgede talumiseks:)
Tagasi üles
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2011 8:13 am    Teema: Vasta viitega

TagajÀrg tuleb vastu vÔtta ja tÀiega lÀbi taluda. "Leevendajad" moonutavad tagajÀrje antud Ôppetundi.
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Dets 20, 2011 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vahest vĂ”ib tagajĂ€rje korraga vastu vĂ”tmine tĂ€hendada hĂ€vingut. NĂ€iteks ĂŒhe kroonist paugutajat ma vĂ”in sĂ”rmede vahel lasta, et teiste ees eputada, aga tee seda selle suure jurakaga ja oled kĂ€est vigane. Samas leevendajad on kĂ”ige hullemad sĂ”ltuvuse tekitajad nende asjade kĂ”rval, mis lubavad sul mingi kinni jÀÀnud hinge osa tĂ”ttu vajaka jÀÀnud emotsionaalseid kogemusi mingi pseudokogemusega asendada. NĂ€iteks alkohol aitab hirmu leevendada, aga kĂ”ikvĂ”imalikud narkootikumid jĂ€lle naise mĂ”nu asendada, see tĂ€hendab, et kui hirmu poleks saaks naisi, aga kui juba on asendajad siis... Samas igal hirmul on pĂ”hjused ja nende lahendamine nĂ”uba tööd ja tĂ”sist pingutust, hirm aga on midagi eemaletĂ”ukavat ja inimene instinktiivselt ei taha sellega tegeleda.
Tagasi üles
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 9:58 am    Teema: Vasta viitega

Ma vahemÀrkusena targutaks hirmu kohta veidi.
Viimastel aegadel olen kogenud,et tihti peetakse hirmuks midagi, mis ilmselt tegelikult on mingit laadi ĂŒlepinge vĂ”i suutmatus. Sellisel juhul on alkohol tĂ”esti lĂ”dvestav. Aga vastik tunne millegi pĂ€rast muretsedes vĂ”i lihtsalt rimutud olles pole vist ikkagi pĂ€riselt hirm.

Hirmu tundmiseks ei ole tingimatta vaja mĂ”tet ega selgust, et mida kardad. Üsna vĂ€hesest justkui piisab,et juuksed peas pĂŒsti tĂ”useks. Mingi ootamatu segane olukord kasvĂ”i. Midagi sellist ,mis tabab sind ootamatult ja viib harjumuspĂ€rasest tuttavast olekust vĂ€lja.

NĂ€iteks pesed hommikul hambaid ja jĂ€rsku tunnetad,et pole pĂ€ris ĂŒksi, laelamp esikus kĂ”igub ja tunne on nagu keegi hingaks seljataga kuklasse.
Pole mingit mĂ”istlikku pĂ”hjust , et sa nii tunneks aga ometi see juhtub nii. Ja see hirm vĂ”tab ikka ĂŒdi ka jahedaks, missiis,et sa ei tea tĂ€pselt mida kardad vĂ”i mida karta tasuks ĂŒldse sellisel hetkel.

Ma mĂ”tlen ,et hirm on tunne ja kartmine meelteseisund/hÀÀlestus. Ehk siis kartmist saab valida ja mitte valida. Ma arvan,et hirmu ĂŒle palju kontrolli pole.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Dets 22, 2011 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:

Ma arvan,et hirmu ĂŒle palju kontrolli pole.

Hirmust on lihtne ĂŒle saada: lĂ”dvestud.
Hingad rahulikult, lÔdvestad pinged kehas, keskendud jalataldadele ja maale. Tulemus on midagi sellist, et liiga rammestunud ja mÔnusalt unine, et hirmu tunda.

See ei lahenda otseselt probleemi, aga aitab jÔudu, et mÔtteid koguda. Pingeseisundis on raske adekvaatne olla ja eesmÀrke saavutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Dets 23, 2011 9:30 am    Teema: Vasta viitega

Kes kurat ainult Ôpetaks,et kuidas see lÔdvestus Ôigel hetkel peale saada Laughing
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Püh Dets 25, 2011 2:05 am    Teema: Vasta viitega

Ise Ôpetad ennast!
Lased mÔistusel juhtida.
Kas antud olukorras tekkinud emotsioon aitab mul enda eesmÀrgini jÔuda? Kui ei, siis mida pean tegema?
Puhas hormoonide juhtimine.
Ei saa kohe ennast lÀÀbakile lasta. Oled vaimselt ĂŒle keskmise? Siis tuleb ka vastavalt kĂ€ituda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Turg Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group