Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Jäine energia

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
emofiil



Liitunud: 4 Juun 2008
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: Teis Juul 12, 2011 8:24 am    Teema: Jäine energia Vasta viitega

Ei saa mina aru, kas tegemist on lapsepõlvetrauma või miski muuga. Võin seda iseloomustada külma, valge, kristallsena. Kui on tegemist lapsepõlvetraumaga, siis oleks mul vaja kuidagi tegelik sündmus meelde tuletada. Arvan, et see energia tekitab minus aseksuaalsust. Kui keskendun sellele, siis see suureneb ja haarab mind üleni endasse, aga põhjust ma ei leia.

Kuidas jõuda põhjuseni?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 14, 2011 8:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kirjeldus kõlab kuidagi nii nagu mingi väiksem osa sinust kirjeldaks mingit suuremat osa sinust.

Aseksuaalsust iseenesest võib võtta ka veidi kui illusiooni, pseudoprobleemi. Sest pole nii,et peab seksima igal juhul. Seksid ikka siis kui soovid, kui vaja on. Kui inimene ei soovi seksida ,siis ta pole mitte tingimatta haige vaid tal lihtsalt pole vajadust seksiks.

See kirjeldatud energiakogum võib ka olla mõni olend.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group