Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Väikefirmade kurb saatus
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:11 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Arxos otsib kõigis flywinterit, sest nagu flywinter kunagi kirjutas, tahtis Arxos fly-d naiseks võtta. Fly aga osutus meheks. Nüüd otsib Arxos naistes fly-d, aga ei leia. Ka Natu ei saa Arxost aidata, kuigi tahaks.
Tänan, Arxos, ilus auto, aga unustasid autosse jäätise panemata. Saadan selle sulle tagasi anyway, sest ma pole sel suvel jäätisesõber ja saamahimu tekitamisega mind ära osta ei saa.



Very Happy Huvitav küll, panin auto jäätist täis Confused
Äkki keegi korjab sult kraami ära juba ennem, kui need sinuni jõuavad Rolling Eyes

Auto tuli tagasi küll, aga mingi koll oli seal sees Shocked
Vist kollid varastasid sulle saadetud jäätise ära, aja kollid ümbert ära, muidu ei jõua midagi sinuni.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

* oeh vaata elu järgi, sama annavad ka sulle haigused, ka nemad näitavad mingite põhimõtete väärakust, kui haigus kaob on põhimõte õige -katsu jälgida mu juttu.

päris jabur lugu kui saad ukselingilt b-hepatiidi/assotsiaalist möödudes tuberkuloosi ja siis oled kohe valesti elanud vms.

* ei ole enamust, oled vaid sina kes ise uurib ja tõestab endale. Wu'l võib elu korras olla loomulikult aga ta oli tol hetkel sellises asendis nagu "hea poolus" kuhu jääb "halb poolus", "vahepealsus" ? kõike tuleb uurida, midagi ei saa eitada- ühesõnaga "hea inimese kompleks" Wink

sa ei vastanud küsimusele. poolused pole argument, sest poolused muutuvad samuti, kord nii/kord naa.

* aeg ei mängi mingit rolli, kui sa ise omale aega ei pane. Õige tulemus ? läbi katsetus meetodi.

hmm, et piisab isegi ühest minutist et veenduda mingi põhimõtte õigsuses? oleks see vaid nii...

* valed ? haigused ja errorid sinus endas, konfliktid endaga, põhimõtted mis elus ei toimi- saan kindlalt seda väita kuna olen testinud kõike enda peal Smile

miks need haigused siia puutuvad? kas haigused ongi põhimõtete kriteeriumiks? millised põhimõtted ei toimi, need mida sa läbi katsetasid? räägi...kohe huviga kuulan.

* nii, järgmised küsimused ja katsu ennast mitte korrata...

kui ma kordan, siis seepärast et sa ei suuda vastata
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:15 pm    Teema: Vasta viitega

ja Fly mind küll ei huvita, samas ei mäleta, et oleks Fly -s naist otsinud, kust sa selle võtsid ?
Mina mäletan, et FLy tuli siia ja proovis iga hinna eest meie seltskonda sisse sulada, kõik aga saatsid ta pikalt ja nägid kohe ära, kellega tegemist on Wink
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:17 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
Tobarot

* oeh vaata elu järgi, sama annavad ka sulle haigused, ka nemad näitavad mingite põhimõtete väärakust, kui haigus kaob on põhimõte õige -katsu jälgida mu juttu.

päris jabur lugu kui saad ukselingilt b-hepatiidi/assotsiaalist möödudes tuberkuloosi ja siis oled kohe valesti elanud vms.

* ei ole enamust, oled vaid sina kes ise uurib ja tõestab endale. Wu'l võib elu korras olla loomulikult aga ta oli tol hetkel sellises asendis nagu "hea poolus" kuhu jääb "halb poolus", "vahepealsus" ? kõike tuleb uurida, midagi ei saa eitada- ühesõnaga "hea inimese kompleks" Wink

sa ei vastanud küsimusele. poolused pole argument, sest poolused muutuvad samuti, kord nii/kord naa.

* aeg ei mängi mingit rolli, kui sa ise omale aega ei pane. Õige tulemus ? läbi katsetus meetodi.

hmm, et piisab isegi ühest minutist et veenduda mingi põhimõtte õigsuses? oleks see vaid nii...

* valed ? haigused ja errorid sinus endas, konfliktid endaga, põhimõtted mis elus ei toimi- saan kindlalt seda väita kuna olen testinud kõike enda peal Smile

miks need haigused siia puutuvad? kas haigused ongi põhimõtete kriteeriumiks? millised põhimõtted ei toimi, need mida sa läbi katsetasid? räägi...kohe huviga kuulan.

* nii, järgmised küsimused ja katsu ennast mitte korrata...

kui ma kordan, siis seepärast et sa ei suuda vastata


oh sind küll, ei viitsi vaielda, mina olen rääkinud sulle oma põhimõtetest, arusaamadest, olen testinud neid ka elus....

ma ei hakka suga vaidlema, jää rahule nendega, MIDAGI EI JUHTU NIISAMA, vastus su haiguse jutule ! et küsi midagi uut ja huvitavat Wink

kui ei suuda vastata siis ei suuda aga vähemalt üritangi, eelmistel vastustel minu poolt polnud häda midagi. Cool

oot aga räägi ise, miks siis tekivad haigused ? lambist ? miks osadel on vähk ja osadel mitte, sinu poolseid vastusi ma polegi veel kuulnud, olme nüüd võrdsed- räägi ise ka midagi !!!! Wink

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Seega, Arxos, saatsid ise mulle eelnevalt kollidega mürgitatud jäätist, kui minuni jõudis tühi auto. Seda ei oleks ma sinust, Arx, küll uskunud. Ma olen sind alati sõbraks pidanud. Ära saada mulle midagi, ma ei lase su saadetisi oma kaitsest läbi. Kas sina, Arxos, läksid kolli-teele? Hea vana sõber... head tagasiteed puhtana.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

tuttavatest, kas sina teed siis kõik kohe õieti, näed kristallselt olukordi, hindad veatult, ennustad? ja kõige lõpuks teed õigeid järeldusi??

aga räägi mis need vead on mida inimene teeb?
* ärme hakka nüüd lapsejuttu ajama põletatud näpust vms.[/quote]

* ise ? mitte alati, ole nüüd, eriti loll küsimus Laughing

räägid ise et tuttavad teevad valesti ja nüüd on loll küsimus. (muie)

* vead mida teeb inimene ? uuri ennast, vasta ise oma küsimusele.... mina küll sind analüüsima ei viitsi hakata, kõigepealt mõtle miks sa üldse siin foorumis sõna võtad ja ürita enda vastu aus olla...

ma küsin sinult, miks ma ennast nüüd uurima pean. kui sa vastata ei oska/taha siis võid ju otse öelda, aga ära hakka mingit katkist plaati keerutama, ole vähemalt niipalju aus enda vastu, et ütled kohe ära kui küsimus üle jõu käib, eks

ja mind ei huvitagi et sa mind analüüsima hakkaks, sest sa ei küüni selleni:)
Tagasi üles
flyghost
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 6 Jan 2004
Postitusi: 563

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Oi, kui kiiresti te kirjutate Rolling Eyes
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

aga millised need põhimõtted siis on? vastust ei tule nagu...tuleb kõike muud.

no kui sa ei viitsi siis ei viitsi:)

++ aaaa, et üks sinu põhimõtte on selline, et kui haigeks jääd siis tegid midagi valesti ja hakkad kohe endas vigu otsima, isegi köha/nohu puhul. nii?

**** väga paljud lapsed põevad kopsupõletikku, tähendab nad tegid kusagil vea - näiteks ei tahtnud potil käia ja siis said nad õppetunni?


Viimati muutis seda tushka2 (Reede Juul 30, 2004 5:29 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot!
Ma diagnoosin sul olevat ühe päriliku haiguse - feminiinkartoos - suutmatuse naistega väärikalt suhelda.
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:25 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot"]
tushka2 kirjutas:
Mis stiil mul siis on, ma ei saanud nüüd täpselt aru. Kleepimise või?


kas ma valetan siis ? Shocked

pane rohkem küsimusi ühte postitusse, ei viitsi ühelauselisi vastusi sulle anda.
[/quote]

tähendab kleepimise stiil on mul. eee....kuidas see väljendub, kellele ma midagi kleebin või mida ma kleebin? äkki mõni vihje?
Tagasi üles
Tobarot-Litaana
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="tushka2"]
Tsiteerin::
Tobarot

tuttavatest, kas sina teed siis kõik kohe õieti, näed kristallselt olukordi, hindad veatult, ennustad? ja kõige lõpuks teed õigeid järeldusi??

räägid ise et tuttavad teevad valesti ja nüüd on loll küsimus. (muie)

hahahaa, lahe tuska, näen siin arusaamatust- teeme asja keeruliseks, minugi poolest- jah tuttavad teevad vigu mis mul juba läbi tehtud, seepärast ma näen seda väga hästi, samas teen ka ise vigu- ja samas teen ma ka mõningate asjadega vigu mida mu tuttavad on jällegist läbi teinud- said pihta ?

Tsiteerin::
ma küsin sinult, miks ma ennast nüüd uurima pean. kui sa vastata ei oska/taha siis võid ju otse öelda, aga ära hakka mingit katkist plaati keerutama, ole vähemalt niipalju aus enda vastu, et ütled kohe ära kui küsimus üle jõu käib, eks


ei näinud sellist küsimust, eks ma vasta siis: ei taha küll jah plaate keerutada ja usun, et ei käi üle jõu: ennast uurima ? sest siis saad need õige põhimõtted paika, vaata: inimene võib rääkida sulle maast ja ilmast aga need on tolle inimese põhimõtted ja saad seda võtta vaid kui juttu aga kui sa näed et tolle inimese jutt toimib elus siis on see jutt õige ehk tal olid selles valdkonnas õiged arusaamad/põhimõtted.

nüüd oligi väljakutse su enda uurimisele, siis saad näha mis on sul valesti ja mis mitte, mis põhimõtted on sul õiged ja mis mitte, loomulikult kui tahad areneda võid ka lulli lüüa teiste põhimõtetel mis on sul ilusti sisse söödud. näide: haigused ! Wink

Tsiteerin::
ja mind ei huvitagi et sa mind analüüsima hakkaks, sest sa ei küüni selleni:)


kui hakkaks sind analüüsima siis tuleks ju see välja...

Nii, nüüd minu esimene küsimus sulle: räägi miks tulevad inimestele haigused külla ? miks osad haigestuvad vähki ja osad mitte, miks ühel jääb jälg kogu see aeg haigeks ja teisel aga mitte ? nendest piisab hetkel.

oleme võrdsed ja vasta ka minu küsimustele, järgmised tulevad peagi, kui jälle arvuti taha saan Wink

_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:34 pm    Teema: Vasta viitega

Very Happy

Ära nüüd ikka oma kolle teistele ka kaela määri Wink
Ja ma saatsin jäätiseauto !
Ja tegelikult oli see sõnum sinu bossidele

Sina parem nuputa, mis seos sul Flywinteriga on...
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei võta sinult mitte midagi, Arxos!
Isegi kitse mitte. Ära ürita mulle sokutada seda, mis sul enesel liiast, kui tahad hirmsasti midagi anda, siis sellist mida teistel ikka vaja on. Kinkimise eesmärk ju teisele rõõmu valmistada, mitte oma kõntsast lahti saada. Nii ei tunne keegi kingitusest rõõmu. Mina ei kavatse lihtsalt viisakusest midagi vastu võtta. Ma ei allu tavanormidele.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

ja ma ei kavatse sulle anda ka midagi.

Ma mõtlesin, et jäätiseauto oleks hea nali, selle pärast saatsin.
Äkki proovib flywinter oma kitse sulle sokutada, mina pole peale auto midagi saatnud...
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Ja ma palun, Arxos, hoolitse selle eest, et edaspidigi nii jääks. Sa pole enam see, kes olid ja ma ei vaja sinu õelust, mida naljaks nimetada üritad. Kitse sidusid sa ise autokasti taha "nalja pärast".
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 6:06 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Ja ma palun, Arxos, hoolitse selle eest, et edaspidigi nii jääks. Sa pole enam see, kes olid ja ma ei vaja sinu õelust, mida naljaks nimetada üritad. Kitse sidusid sa ise autokasti taha "nalja pärast".


unista edasi, mingit kitse pole ma saatnud
Ja kus kohast ma õel olen olnud ? Samas jäätiseauto oli puht sõbralik objekt.
Aga kui mind rünnatakse, siis pole mul õigust vastu hakata ?
See on küll tore uudis
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 6:09 pm    Teema: Vasta viitega

Oma ründajat otsi mujalt. Mina ainult neutraliseerisin sinu oma väljast, ei rünnanud. Keegi mängib mind säravamaks kui ma olen. Viska valgus peale, seda sul ju peaks olema, siis näed, kes tegelikult toimetab su kallal.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 6:31 pm    Teema: Vasta viitega

Sina ründasid mind, mina andsin automaatselt vastu, lõpetasin ära ja kirjutasin sulle, et sul aru pähe tuleks, tuli aru pähe ja sa lõpetasid.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

Selles osas me jääme ka erinevatele arvamustele, aga mis siis. Ma ei tahagi mehearu omada.

Kena nädalavahetust!
Tagasi üles
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Reede Juul 30, 2004 11:41 pm    Teema: Vasta viitega

Natu kirjutas:
Kuule, miku! Kas sa pole taibanud, et kui avaldad ka lihtsalt arvamust, siis see liigitatakse siin kohe kas negatiivseks või positiivseks. Kui sa ise polegi veel teadlikult poolt valinud, siis siinsed püüavad selle su alateadvusest ja riputavad hoobilt märgi külge.


see on tõsiselt naljakas foorum ....... Very Happy midagi pole öelda. miks peab inimesed jagama kastidesse...sellel pole loogikat või veel vähem vajadust. Ja mis märk.... eelarvamused on ajuvabad. Kui aus olla siis ma proovin südamest neutraalne olla, kuigi vahetevahel ma seda pole.
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group