Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Segane olukord..

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
6un
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 2:31 pm    Teema: Segane olukord.. Vasta viitega

Ühe vĂ”la teemaga on vaja abi.
Laenasin ĂŒhelt inimeselt korduvalt materiaalseid vÀÀrtusi (narkot, aga ma ei propageeri seda) kuni vĂ”lg kasvas 27 000 kroonini, siis juhtus selline seik, et kuna me saime hĂ€sti lĂ€bi ja ta usaldas mind, pakkus ta vĂ€lja ĂŒkskord, et lĂ€heksin ja saan ĂŒhe inimesega kokku ning mĂŒĂŒn talle teatud koguse. Tegin siis seda, aga oli veel ĂŒks aga, mees ĂŒtles, et ma ei tohi sellest kellelegi rÀÀkida. Ma talitsesin vastupidi ja rÀÀkisin sĂ”brale, keda usaldasin ning teadsin, et sellest ei juhtu midagi(ei juhtunudki), too tĂŒĂŒp raevutses sellepeale ja nĂ”udis, et maksaksin talle 10 000.- rohkem (olin ĂŒsna mĂ”jutatav tema poolt). JĂ€in sellega nĂ”usse ja kokku oli vĂ”lg 37 000.- koos selle 10 tuhandega lisaks. Muidugi ka see ,et ma ei saanud talle kohe maksta kĂ”ike ja asi venis ĂŒtleme nii,et 2 aastaga maksin talle 22 000.-
NĂŒĂŒd eelmine kuu ta sai minult 700 EUR veel(11000.-) , kokku siis 32000.- makstud talle juba ja ta soovib minult veel saada 700 EUR, sest ta tunneb, et saab "liiga vĂ€he" muidu , PS. see tĂŒĂŒp tarvitab igapĂ€evaselt ka amfetamiini ja poiss oli paldiski mntl 3 kuud jĂ€rjest aasta lĂ”pus.
Minu kĂŒsimus seisnebki selles, et kas ma tĂ”esti peaksin talitsema oma lolli lubaduse jĂ€rgi, mil ma olin nĂ”rk seismaks enda eest, kui ma ĂŒtlesin,et jah ma maksan sulle selle 700 EUR veel Ă€ra suvel(selle tema vihase emotsiooni peale). VĂ”i peaksin ma kuulama enda sisemist hÀÀlt ja saatma mehe pikalt lihtsalt ja konkreetselt, et ta on saanud rohkem , kui REAALNE vĂ”lg meie vahel oli. Kas lubadus on tegemist vÀÀrt? Deem ma olen tĂ”esti segaduses, kĂŒllap mĂ”nele oleks selline asi vĂ€ike asi, aga inimesed on erinevad, aitĂ€h tĂ€helepanu eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
6un
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

Anyway sisimas ma tunnen, et tahaks ta pikalt saata...kĂŒsisin ĂŒhelt inimeselt nĂ”u ja tema ĂŒtles,et lubadust peaks tĂ€itma...nojah hea Ă”ppetund oleks kĂŒll, aga ma tunnen, et tahaks talle EI öelda Smile
Ise arvan ka sedasi, et kui saadaks ta pikalt, kasvataksin end vaimselt natuke, ma terve elu ĂŒsna mĂ”jutatav olnud ja tunnen,et saaksin teatud karastuse abil vaimset jĂ”udu juurde, juhtuhu mis juhtub...
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline

PostitusPostitatud: Püh Apr 24, 2011 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

vĂ€ga rumal tegu oli sinust ĂŒltse end siduda temaga,damn,omad vitsad ja kogemused eluks
Tagasi üles
6un
Valge pÀike
Valge pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 25, 2011 5:43 am    Teema: Vasta viitega

Just, selles ma ei kahtlegi...hea Ôppetund kindlasti eluks
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group