Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Natuke paljastust kristlusest ja selle hävitavast olemusest.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 2:32 pm    Teema: Natuke paljastust kristlusest ja selle hävitavast olemusest. Vasta viitega

Olnud teist korda selle pasa sees olen jõudnud ära tundmisele kui fake on tegelikult lugeda ja hoida piiblit käes,aru saades et see on kuidagi väga vale ja tekitab eneses horrorit,kogu see juudi enda maailma loomine ja varastamine jne...võibolla teate seda lehekülge juba, väga huvitav on lugeda selle kohta, pole jõudnud analüüsida kui tõepärane see nüüd 100 proseliselt on aga...arvamused mõtted on teretulnud.
http://exposingchristianity.com/
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 8:23 pm    Teema: Vasta viitega

Piibel sisaldab hulganisti väärtuslikku teavet, aga selle mõistmiseks on vaja oma eriala väga hästi tundvaid eksperte. Võtke kuus esimest raamatut ja andke prokurörile lugeda. Hesekieli raamat või Johannese ilmutus – astronoomide rida. Maakera biosfääri uurijad võiksid tudeerida Moosese Esimese raamatu esimest 11 peatükki (sisaldab moonutusi). Eenoki raamatu tundjad leiavad tuttavlikke kohti mitmeltpoolt. Aabrami elulugu ja Siinai koonduslaager: geneetikute mängumaa (mõni "pisiasi" on jäetud nimetamata). D¾iisuse Kraizdose sünnilugu – jällegi astronoomerite teema.
Aga muidu rõõm vaadata, et keegi püüab goisid valgustada. Mõned WHOIS päringud andsid üsna ühesuguse tulemuse: need saidid on registreerinud http://www.joyofsatan.org/ kellel on üks pisike puudus – nad panevad 'Satan', 'Devil' ja 'Lucifer' ühte patta mitte teades, et need on kolm erinevat isikut. Noja mis "tõde" neilt siis oodata...
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Märts 31, 2011 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Olen asja üle mõelnud ja nüüd siin näen võimalust ilma väga teemast välja langemata need mõtted välaj öelda, nii öelda kinnitada ja tugevadad oma mõtte lugu.

Asi ei puuduta ainult judaismi ja kristlust. Ajalugu on voolav (fludaalne, pehme, voolitav jms iseloomustavad sõnad) nähtus, mida luuakse olevikus. Vähemalt niisugune on minu hetke heiastus. Ajalugu saab ehitada, luua, konstrueerida vastavalt oma soovidele ning hoida. Selleks on vaja vahendeid (masina moodi ühendvälju), kui soovitav ajalugu on plaanis massidesse "paisata". Tihti lähevad taolised masinad korduvkasutusse, sest iga kord uute väljanuputamine nõuab rohekm ressurssi kui vanade putitamine ja kohendaine.

Olen just hiljuti kogenud, kuidas täiesti adekvaatsena tundunud inimene keerab teisele rajale. Kõrvaltvaatajale õõvastav nähtus: täiesti "normaalse" eestlase jaoks hakkab äkki kehtima minu omast erinev ajaarvamine ja maailmaajalugu (mittekristlik kusjuures!); kaob igasugune tahe kontrollida selle nn. uue info allikaid ning ta elab täielikult teises maailmapildis.

Metsatöllami osundatud leheküljelt saab infot selle kohta, millist varasemat mehhaanikat on kasutatud kristliku maailmapildi ajaloolise külje ülesehitamiseks. See on väga näitlik "puust-punaseks" materjal. Aga taolist analüüsi või sissevaadet saab toimetada kõigile ajalugudele. Ka arengumaagide ülevaatele ajaloost alates kõiksuse algusest kuni Tokrodani ja sealt edasi.

Aga mis on siis ajalooline tõde? Muarust on see muutuja. Ajalooline tõde ehk "see, mis tegelikult juhtus" kehtib nendes piirides, mida maailmapilt kehtestab. Miks siis inimesed ajalugude õnge lähevad? Sest oma isiklikkugi lugu on tohutult kulukas ülal pidada, kammitseda, ühel ajavektoril nagu essu pilpa peal hoida. On ökonoomne seda millegi vastu toetada, soovitavalt millegi suurema vastu. Kui mingi monstrum on ükskord püsti saadud, siis on seda võimalik elus hoida just tavaliste ilmakodanike nõjatuva mentaliteedi vastutoel.

Miks ehitatakse ajalugu? See on olevikupositsiooni tugevdamise atribuut. Mida tugevam ja jõulisem positsioon ajalisel skaalal. seda tugevam ja mõjuvõimsam positsioon olevikus. Mida mahatrambitum ja nõrgem on inimese, rahva, ühendväljalise moodustise ajalugu, seda manipuleeritavam ja nõrgem on tema olevik. Vastus küsimusele kes ma olen? annab väemahu, jõu sellel taustsüsteemil, millele ennast paigutatakse. Näiteks kritslikku ajalukku ei ole küll kasulik ennast paigutada, olgugi et sealgi leidub väga kõrgetasemelisi sagedusi hõlmava info jääke, millega resoneerides on võimalik oma vaatepunkte avardada. Vasturääkivusi jääb ikkagi piisavalt palju selleks, et pigem lõhkuda teadvust ja raisata tähelepanu. Aga tähelepanu on maailmu üles ehitav jõud. Jällegi vaid isiklik arvamus siin.

Ajaloolised trikid. Üks levinuimaid trikke on teiste ajalugude täielik ignoreerimine, aga see on ka kõige kasulikum - vähem tähelepanu läheb kaotsi ja keskendumine ühele liinile on maksimaalne.

Üks meie kultuuris (NB! kultuur on ajalooline nähtus!) tähelepanuäratavamaid trikke on raamat. Piibel oma algmaterjalidega ja eriti evangeeliumid, Koraan, Veedad jt. ajalugusid sisaldavad teosed käivad just sellesse ritta. Aga samas reas on näiteks Castaneda raamatud. Kui autor seob nii enda kui ka näiteks mõne oma kaaskondlase teadvuse/isiku kujuteldavaid (ei välista antud juhul mõningast dokumentaalsustki) sündmusi läbi elavate tegelastega, siis lugejate massiline tähelepanu ja kujutlus loob energeetilise silla raamatu(te)s toimuva ja reaalsete teadvuste/isikute vahele, nii et nende ajalugu, juhul, kui see on nende poole piisavalt vabaks lastud, muutub. Isikliku ajaloo vabastamise tehnikad on väga mõjusad, väga tõhusad, kuid nende rakendamisele oleks vaja ise ehitada uus karkass, uus toetusväli, enne kui mingi juba olemasolev toidet/toetust otsiv monstrum küüned taha ajab.

Iidsuse ja eelajaloolise ulatuvuse rõhutamine on iga ajaloo "püha kohus". See annab parima jõupositsiooni. Kui ikka elad lapiku maailma peal, siis seda on näruselt lihtne tõsta planeedi pinnale, planeet päikesesüsteemi, see omakorda galaktikasse jne. Matrjo¹kad. Nõnda on ka ajalugudega. Kaasajas minnakse ikka nn. lätteni välja, aga see on ka ajaloomehhanismide preagune lagi.

Ajaloole naaldumise harjumus on vägev tung. Kui paljud on kasvõi hetkeks kaalunud võimalust, et inimkond on annunakide geneetiline modifikatsioon kohaliku ahvi baasil ja loodud ressursside kokkukraapimiseks antud planeedi pinnal? Kasvõi piisk tähelepanu sellele ajaloole annab mehhanismile svunki. Ometi on ajalugude vaagimine meeldiv, vaheldusrikas ja kunstilist elamust pakkuv tegevus. Põnev. Alternatiivne. Aga mis pole alternatiiv?
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 9:27 am    Teema: Vasta viitega

Ma tänan Roltsic ja Itika teie mõtte avalduse eest mida välja tõite,respect.
Minu mõte mis on tekkinud ja olen analüüsinud et pole vist päris puhast tõde veel avastatud ja kui ongi siis huvitav miks pole see jõudnud kuhugi massidesse.Religioon kui selline asi on kontroll inimese üle ja ka loomad ning animismi maailm on selles lõksus.Mida inimene tahab oleme näinud seda ja ka kogenud ja tundnud meie esiisad emad,võimu,raha kõike mis on selle hüvanguks et teised alluksid.Keegi ei taha olla kontrollitav,keti otsas..väga kahju et see nii on ja ei saa midagi ette võtta selle peatamiseks,või saab.Vot ei teagi kuidas nüüd võtta kas mõnele on antud rohkem nägemist,tundmist mittenähtavat maailma või on see puhas vale vahepealset varjanti vaevalt et on olemas.Ma arvan et olen täiesti normaalne ja terve mõistusega inimene ning toetun oma kogemustele nagu iga teine.Ma ei saaks uskuda näiteks et seks on hea kui ma pole seda järele proovinud ainult kuuldes jutte kui hea see tegelikult on,sama on ka usuga,kui pole kogenud,hoomanud,haistnud,tundnud siis millest me saame rääkida.Mis oleks lahendus,loomulikult harmoonia kui tunned et oled leidnud mida sa vajad eluks,ja oled vastutustundlik teiste suhtes ning saad aru asjadest ning analüüsid siis on kõik korras ma arvan.
Täpselt nagu taim vajab mulda elamiseks,mullas on kõik vajalikud toitained olemas,need peavad olema balance-s,lämmastik,fosfor,kaalium,magneesium,väävel ja veel palju asju.
Njah tulles seksi juurde tagasi kellel on õigus või ei ole kas ka sama sugupoolne seks on normaalne või mitte..võta sa nüüd kinni.Parem on aktsepteerida seda mis on loomulik,sest elu on liikumises,ja ka kõik meie ümber.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 10:59 am    Teema: Vasta viitega

Need mõtted inspireerisid!
metsatöllam kirjutas:
Minu mõte mis on tekkinud ja olen analüüsinud et pole vist päris puhast tõde veel avastatud ja kui ongi siis huvitav miks pole see jõudnud kuhugi massidesse.


Itika kirjutas:
Miks ehitatakse ajalugu? See on olevikupositsiooni tugevdamise atribuut. Mida tugevam ja jõulisem positsioon ajalisel skaalal. seda tugevam ja mõjuvõimsam positsioon olevikus. Mida mahatrambitum ja nõrgem on inimese, rahva, ühendväljalise moodustise ajalugu, seda manipuleeritavam ja nõrgem on tema olevik. Vastus küsimusele kes ma olen? annab väemahu, jõu sellel taustsüsteemil, millele ennast paigutatakse.


Mina olen juba kaua aega tagasi loobunud kristluse ja piibli analüüsimisest, kuna nende meeletult suurte hulkade vastuolude lahendamine ei vii mind mitte kusagile. See on umbes nagu olukord, kus elad ühes süsteemis ja terve oma elu kulutad selle süsteemi probleemkohtade väljatoomisele ja nõnda jääb oma elu elamata. Seetõttu eelistan inspireerivaid keskkondasid. Nagu näiteks see paganliku foorumi keskkond - need mõtted ja need inimesed.

Olen oma mõtetega jõudnud arusaamiseni, et kokkuvõtlikult peitub kristluse hävitav olemus selles, et ta üritab panna inimest uskuma sellesse, et on olemas nn "puhas tõde" ehk midagi universiaalset.

Kusjuures sellest tuleneb ka ühiskonnas levinud väärarvamus, et üks õige nõid, selgeltnägija vms on keegi, kes näeb seda puhast tõde selgemalt kui nn tavalised inimesed. Nõnda on see selline suletud kirjeldus. Ühel juhul, kui nõid ei suuda puhta tõe kontseptsiooni uskujaid panna uskuma, et tema näeb puhast tõde selgemalt kui tavalised inimesed, siis liigitatakse ta ... mis need nimed ongi ....¹arlatan, petis vms. Kui suudab, siis usuvad universiaalse tõe uskujad, et universiaalne tõde ilmutab ennast läbi selle inimese keha - siit tuleneb kristlike nõidade kontseptsioon.

Universiaalne tõde määratleb loomulikult ära ka universiaalse hea ja halva kontseptsiooni, mille tulemusi ei pea siin kohal vist selgitama.

Kusjuures see on veel huvitav, et kui inimesed vajavad harmooniat ja tasakaalu, siis nad vajavad ka seda, et hea ja halb oleks nende elus paigas ning selged. Harmoonia vajamise eelduseks on muidugi see, et inimese elu oleks tema enda kontrolli alt väljas ja segamini. Ehk siis järeldus - selleks, et kristlus saaks toimida, peab ta võtma inimeselt kontrolli tema elu üle ja lööma elu segamini.

Vastupidi on aga kirge, inspiratsiooni ja kaost vajavate inimestega.

Ja see, kuidas kristlus ehitab ajalugu, et oma positsiooni hoida, kõrvutan ma sellega, kuidas inimesed ise oma ajalugu ehitavad. Näiteks, kuidas võib ema ehitada reaalsusest (teiste inimeste mälus olevad faktid) hoopis erinevat ajalugu oma positsiooni hoidmiseks laste üle. See on võimuvõitlus. Aga hoolimata võimuvõitlusest tundub, et seda ajalugu on ikkagi vaja, kuna see annab juurte ja maaga ühendatuse tunde. Kuidagi maandab.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

uut ajalugu ei looda-konstrueerita olevikus, uuendused tehakse tulevikust.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Apr 01, 2011 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
uut ajalugu ei looda-konstrueerita olevikus, uuendused tehakse tulevikust.


Mismoodi tulevikust? Aga jah... Olevikuhetk on ju mineviku suhtes kah tulevik...
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2011 12:27 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:

Mismoodi tulevikust? Aga jah... Olevikuhetk on ju mineviku suhtes kah tulevik...


oled märganud, kui aktiivselt mõttekonstruktsioone peas luua, siis ei suuda ümbritsevat hetke vabalt tajuda. ja vastupidi, olla vabas olevikuhetkes, ei saa aktiivselt mõttemudeleid teha. seega jah, konstruktiivsed uuendused vorbitakse just nn. tulevikust ehk ka teispoolsuses. st. aktiivne mõttetegevus toimub peas ehk teispoolsuse tulevikus. olevik on terviklik siinpoolsuse mitteduaalne olemine, ehk kõhupiirkond.
üldiselt on olevikus valgel inimesel millegipärast suht keeruline olla, sest see on tema jaoks liiga lihtne. enamasti ollaksegi tulevikus ja vast veel rohkem isegi minevikus.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2011 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

põhimõtteliselt on olevik VÕITJATE (st võimulolijate) kirjeldus minevikust, mis sellina peab toetama nende legitiimsust.
kui võimulolija muutub, siis kirjutatakse ümber ka ajalugu.
kusjuures ma kahtlustan, et see ikkagi ei vasta (kunagi) tegelikule minevikusündmuste kirjeldusele, st keegi taha kuulda tõtt.
hea näide on see, kuipalju variante liigub liigub ringi nii eesti okupeerimisest venemaa poolt enne II maailmasõda kui ka kristlusest eesti kultuuri ja maailmapildi väänajana.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Apr 02, 2011 9:38 pm    Teema: Vasta viitega

suht huvitav,ega olen tähele pannud ka sama kui mõelda midagi ette ära siis võib asi korda minna,või siis mitte,samas hirmud millegi ees ei täitu,ei tea millest see tuleneb kas minu alateadlikust kuidagi viisi austan nii sügavalt ja mõistan enda olemust selle pärast ei lähe midagi sitasti,kuid on ka olnud probleeme elus aga mitte enam eriti hetkel...aga mis ma sellest räägin,kui analüüsida minevik,olevik,tulevik siis minevikku me ikka meenutame ja see mõjutab kindlasti ka mingil määral tulevikku.Olevik seevastu on nagu sild nende kahe vahel mineviku ja tuleviku ees,kui ollakse piisavalt tugev ja unustatakse minevik (suht võimatu) mis on aegade jooksul meie elus ja ültse suuremal osal elu ruumis toimunud siis on võimalik tuua puhas uus lehekülg,aga enne seda peab vana tsükkel lõplikult hävima,vastasel korral nagu siin juttu on olnud ehitatakse vana uuesti ülesse ja seda on lihtsam teha kuid tulevik ei taha seda vana sest see on aegunud,on vaja arengut,uusi lahendusi.Nagu võib öelda noored loovad tulevikku,ja kui neile ei topitaks koolides ja muial mõtetut rämpsu pähe siis oleks maailm killuke teistsugune kui praegu..mis minu mõte on,et lihtne on alustada endast,okei tänasest saab eile võtan päeva vastu nagu tavalise päeva tulgu see siis vastu mulle toredana või mitte nii väga meeldivana me peame selle juba järgmisel uuel päeval unustama,ja kuna see on juba minevik siis mitte kahetsema ega liialt analüüsima mis see nüüdseks minevikuprügikastis olev päev kaasa tõi.
ispireerib hetkel "Two steps from hell" http://www.youtube.com/watch?v=Ep5Ly6nfl9c&feature=player_embedded
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Mind inspireerib praegalt seoke lugu kui hästi meenutada oleks seda kogunemist ja koja loomist nagu unes näinud varajases nooruses millest laulus vestetakse.Metal Church - Metal Church
http://www.youtube.com/watch?v=1pultHqVOis
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 11:32 am    Teema: Vasta viitega

olevikus ei ole kirjeldused, vaid teadlik kogemine. olevikus aga juhitakse tulevikku loovaid kirjeldusi ja valitsetakse mineviku ajalugu. tahe sünnitab loova energia ja tähelepanu.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 12:38 pm    Teema: Vasta viitega

mind inspireerib jälle doom Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=AcVkwbaXPVs&feature=related
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Apr 03, 2011 5:52 pm    Teema: Vasta viitega

väga kõva Twisted Evil
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

http://forte.delfi.ee/news/teadus/article.php?id=42508615&com=1&s=1&no=220
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 8:29 pm    Teema: Vasta viitega

oleks aeg jah sel kirikul välja surra,ajuvaba täiesti,nüüd veel keegi hull kirikupapp USA-st ennustab 21mai 2011 maailmalõppu,kuna tema leidnud ja palju vaeva näinud et piiblit crakkida...terrorit ja sitta toob see kristlus,hirmuvalitsus on maailmas
Tagasi üles
metsatöllam
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 8:31 pm    Teema: Vasta viitega

muide sry olen veits joogine,21 mai kell 6 hommikul hoidke piip ja prillid
Tagasi üles
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 10:25 pm    Teema: mida Raamatust veel võidakse arvata Vasta viitega

statistikutele.
uues testamendis kasutab peategelane enamasti väljendit 'isa', mitte 'jumal'. sõna 'jumal' esinemise seoseid on lihtne leida saidi piibel•net otsimootori abil: see annab umbes sada viis vastet päringutele 'aabrami jumal', iisaki jumal', jaakobi jumal' ning umbes mitte ühtegi vastet päringutele 'aadama jumal', eeva jumal', eenoki jumal', 'noa jumal'. bezaut nõu comments.

uuspaganatest statistikutele.
eriteenistuste teravhammaste koostatud ja huumorirubriikides levivas kogumikus "sada soovitust uuspaganale" olid punktid:
• kui sul on kodus piibel, põleta ära! kui ei ole, mine osta, ja põleta ära!
• osta veel üks, ja põleta ka ära! ja siis veelkord. aga mitte sagedamini, kui kaks korda kuus.
statistikud võiksid enne põletamist teha veidi uuringuid. võtta pikem terav nuga ja lõigata piibel enne põletamist osadeks. mõõta, kaaluda või loendada johannese evangeeliumi suhe kogu ülejäänud tekstimahusse. ülejäänud kolmest evangeeliumist on üks enam-vähem koopia ja teised kaks ei vääri tähelepanu. noh, palju saite?
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Teis Apr 05, 2011 7:58 pm    Teema: Vasta viitega

Ükski neist evangeeliumist ei ole orginaal. Vaid on lihtsalt ümberkirjutiste ümberkirjutised. Ning kõigisse on aegade jooksul täiendusi tehtud.
No kas või misjoni käsk on hilisem juurdekirjutis.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2011 5:50 am    Teema: Vasta viitega

Hei Roltsick, umbes kuu aega tagasi oli siin sinu vastus aga kus ta praegu on?
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group