Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Rassipoliitika kontseptsioon 666
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 4:34 pm    Teema: Rassipoliitika kontseptsioon 666 Vasta viitega

19)

666, "metsalise number" ei loo mingeid seoseid, aga 66,6 on 2/3 100 protsendist. See teeb kaks ühe vastu mis tuleb tuttav ette ka "püha kolmainsuse" teooriast, kus vägi mis toetab skisofreenilist lõhestumist läbi uhkust toetamise "loob" ( elustab ) kolmanda osapoole milleks on alandus. Kui number 66,6 asetada duuaalsüsteemi 50/50, siis saame numbri 16,66 ja see on ego ehk Jehoova number. Jehoova on kurjuse gravitatsioon. Jehoova koosneb ja toitub egost, ta imeb selle läbi inimhingestatust ( inimese väge ja elujõudu läbi egoistlike tegude ) endasse kui inimese hing lubab egol end ahvatleda. Kurjuse tundmine aga annab võimaluse end kurjuse eest kaitsta kuniks on võimalik sellest süsteemist kasvada välja ja areneda jumalikuks virgunud olendiks.

Iga planeedi hõimurahvas mis saavutab loodusega harmoonia, jääb sellesse rütmi hingama ja tema areng peatub, sest kui probleemi pole, pole vaja ka seda olematust lahendada. Kui loodusolud muutuvad, hakkavad hõimud rändama ja segunema, kujunevad uued hõimud kel on vastavad omadused uutes oludes toime tulla. Üks hõim on vaadeldav riigina, riigil on lihtsalt mastaap suurem. Iga välja kujunenud ja küps riika ja hõim on rahvuspõhine. Rahvus aga vajab alati värsket verd, mingit uut geneetilist koodi, probleemi, ülesannet et mitte degenereeruda või arengus seisma jääda. Lähisuguluse läbi muutub normaalse inimese veri "siniseks", kalgiks ja autoritaarsust kandvaks rojalistlikuks värdliiniks. Siiski saab seda "puhta rassi" degenerantluse probleemi ära hoida, kui käituda maaharvaste moodi ja tuua pruut kuskilt kaugemalt, mitte nagu Hitler, kes oma täditütart pani.
http://www.youtube.com/watch?v=sLErPqqCC54 Uncontacted Amazon Tribe: First ever aerial footage
Nagu näha, on too hiljuti avastatud dzunglirahvas videos täiesti normaalne ja ühtki värdjat ei torka silma. Seega on suhteliselt suletud kogukond normaalsel ajastul täiesti eluterve nähtus. Nii nagu inimene ei saa kogu aeg õppida, aju vajab puhkamist, nii ka maakera mõtted inimeste näol ei pea olema pidevas ülekoormatud arengus, sest liigne tuupimine tarkust ei too.

Vaadates asja vastandi positsioonilt, pressitakse peale aga multikulturalismi. Kust see tuleb? Kelle huvides see on ja mille järgi arvutatakse need rahvaste segamise määrad ja põhjendatakse selle otstarbekust? Arvata võib, et seda viivad läbi "vaaraod", degenerantlik värdvereliin mis kasvatab püramidaalse skeemi läbi jehoova ego illusioorset kuhja.
http://www.fennougria.ee/index.php?id=22244 antud lingis näitab Soome "sinivereline klikk" samasugust põlisrahvusi hävitavat suhtumist nagu oli Stalinil ja on "ühtse ja jagamatu Hiina" doktriini läbi Hiinal Tiibeti suhtes.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/zirinovski-rahvusvabariigid-tuleb-kaotada.d?id=40600214 ®irinovski: rahvusvabariigid tuleb kaotada!
Riik peaks olema ühe rahvuse enesesäilitamiseks vajalik kaitsesüsteem. See ei tähenda, et rahvus peab sulguma endasse ja seeläbi jääb arengus teistest nii maha, et tuleb tugevam mees uudsema nuiaga ja võtab territooriumi üle. Seepärast on vaja töötada välja süsteem mis näitaks, kui palju on meil võõrast verd vaja ja millal hakkab see (rahvus!)riiki ohustama. Kui hõimuajastul määras asjad ära maagia, sisetunnetus, armastus, siis hierarhia kasvades on asjad muutunud keerukamaks, sest veresegamine ei ole muutunud mitte tõu tugevuse hoidmise teadlikult kasutatud vahendiks, vaid see on tingitud ahnete inimeste mõistusevastasest ja ahnusest kannustatud tegevusest. Multikultuursuse teine nimi on imperialism.

Ühe rahvuse säilimise protsentuaalne kriitiline piir rahvusriigis on 66,6%. Selle protsendi piires olevad inimesed peavad tundma end ühe rahvana. Vähemalt pool sellest 66,6%, ehk 33,3% inimesi rahvusriigi elanikest peaks olema ka nn. "puhtaverelised" esindajad. See tähendab lihtsalt pikema rahvusliku sugupuuga, siin ei ole oluline vereabsoluutne puhtus, sest sellist asja pole olemas ( kogu elu pärineb ikkagi ühest "esivanemast" ). Teine 33,3% rahvusriigi elanikest inimestest võib olla suhteliselt segavereline ja avatud kontingent, kuid siin on oluline, et põhiosa verest oleks ikka riigi nimirahvuse oma ja et identiteet kuuluks jäägitult nimirahvusega ühte. Viimane kolmandik rahvusriigi rahvast võivad moodustada põlisrahvuse poolt väljavalitud võõrad. Kuni võõraste osakaal püsib seal kolmandiku piires, ja põhirahvuse üksmeel ehk kultuur on tugev, ei kujuta see kolmandik võõraid erilist ohtu ja põhirahvus saab seeläbi enda kultuurilist ja geneetilist geniaalsust rikastada ja arendada ( mileks meil on vaja seda areneda? kaitseks teiste rahvaste eest? ). Seejuures pole oluline, et võõrad püüaks saada võltspõlisrahvuseks vaid lihtsalt ei segaks põlismaalasi ja suhtuks neisse lugupidavalt. Et tagada erinevate kultuuride vaheline lugupidamine peavad tavad kehtima kõigile võrdselt põhimõttel, et igal ühel on õigus kõigele, mis teiste õigusi ei riiva. See tähendab, et kui näiteks sakslane on odava orjatöö lootuses ( loll rahvas, läbi aegade olnud orjade, sealhulgas eestlased, ülal pidada ja nüüd seeläbi ka hävineb ) endale islami usku inimesed riiki sisse kutsunud, ei hakataks neile ette kirjutama kas nad tohivad burkat kanda või araablased ei kirjutaks sakslastele ette kas nad tohivad burksi süüa või mitte. Muidugi on põlisrahva määrata milliseid rahvaid, rasse ja kultuuri inimesi enda kõrvale lubada ja kui suures määras. See tähendab, et rahvusriigi põlisrahva õiguseks peab jääma võõra ja mitte soovitava kontingendi minema saatmine ja sünnikontroll. Sõna sünnikontroll võib olla jube, esimesena tulevad meelde Hitleri kastratsiooni ja steriliseerimiskampaaniad ja Nõukogude impeeriumi samalaadne tegevus. Tegelikult saab sündivust kontrolli all hõida teisiti, kui inimväärikust natside ja kommarite kombel pilastades ( tekitades rahvusele rasket taaka, karmat ) ja see teine, rahumeelne tee on ainus vahend ühel rahval enda püsimajäämist kaitsta, kui tulnukas on tema territooriumil viljakam.
Sünnikontroll tähendab seda, et kui identiteedilt tulnukaid ( multikultuuri ilmakodanikud ) hakkab riigis saama rohkem 33.3% ( see tähendab, et põlismaalasi alla metsalise numbri ) , siis nende arvukuse piiramiseks on rahvuslikul kogukonnal ehk riigil õigus kehtestada eriolukord, mis tähendab, et tulnukale antakse valida:
1)tulnukad peavad hoidma oma järglaste arvu peres ühe peal
2)kui peres kus mõlemad vanemad on tulnukad sünnib teine laps, siis perekond kas lahkub riigist, või annab oma lapse vabatahtlikult ära ega näe teda enam kunagi ( laps antakse põlisrahva perre üles kasvada ja ta arvatakse automaatselt põlisrahva hulka ).
3)kui peale punktis 2-te juhtunut tulnukas uuesti eksib, saadetakse ta riigist välja.
Selline seadus tuleb vastu võtta ennem, kui ühtki võõrast riiki lubada ja kui võõras riiki tuleb, siis kirjutab ta sellele ka alla. Sedasi määrab ta ka oma laste saatuse. Kui keegi protesteerib ( et lapsele tehakse liiga lahutades ta oma vastutustundetust vanemast ), siis tuletan meelde, et ristikirik ristib vastsündinuid ilma nede nõusolekuta, juudid nülivad tittede nokse ilma nende nõusolekuta ja islami usk on pärandatav ja kui keegi sealt välja astub, siis ootab teda surmanuhtlus ( islam usub, et koraan tähendab tõde ja tõest taganemine on vaimne surm, aga kui inimene pole tõde suutnud tunnetada, siis pole ka õige teda süüdistada tõest taganemises, see ja liigne karistuste jõhkrus on islami suurimad veapunktid ). Üldse soovitan olla Aabrahamlikude uskudega ülimalt ettevaatlik, need on ohtlikud nähtused kõik, kui võõrast uudsust otsite, siis budism on kõige inimnäolisem ja arenenuim. Ma ei ütle, et rahvusriigis peaks olema riiklik rahvususund, kuid iga inimest kes kuulub kuhugi algselt võõral maal loodud või tekkinud usuvoolu ( eriti kristlus, kui vägivallaga toodud kadasakslus ) peab arvama selle lubatava 33,3% võõraste kontingendi hulka, alates sellest hetkest, kui ta võõra usu kombed ja tavad vastu võtab, ehk kuigi ta võib olla geneetiliselt põlismaalane, allub ta nüüd samadele sünnikontrolli reeglitele kui võõramaalane. Võõramaalane, kes aga täienisti põlismaalaste kombed vastu võtab võib arvata kogukonna hulka siis, kui talle rahvaenamus selle privileegi osutab, mitte automaatselt.

Kust mul see mõte tuli? Inimene on surelik, see tähendab, et ta peab paljunema. Armastus on samamoodi kirjeldatav: üks kolmandik sinust jääb paarisuhtes sulle, see on su privaattsoon, kust sa suhtesse "probleeme"( nii heas kui halvas mõttes, sest see on tundmatu ala ) ehk mitmekesisust ja loovust tekitad, teine kolmandik sinust moodustab su partneriga "meie", selles kasvab paar kokku ehk see osa peab sümboliseerima üksmeelt, kolmas osa sinust aga kuulub täielikult sinu armsamale, see sümboliseerib ja mõõdab sinu isetust, pühendumust ja usaldust. Loomulikult pole tegelikuses asjad tihti nii, näiteks Aafrikas "kuuluvad" naised meestele ja nende suguelundeid rikutakse, et nad mõnu ei tunneks, aga mismoodi saab sellise suhte juures rääkida armastuse mõistmisest?
Inimeste puhul toimub asi tsükliliselt, keegi seksi kogu elu ega saa olla vahekorras mitme partneriga korraga ( päramisse auku panek ei kvalifitseeru bioloogiliselt suguaktina ), kuid kui me vaatame rahvusjumat, ehk ühe riigi inimeste keskmist kollektiivset nägu, siis riigid läbi rahvaste saavad olla pidevas "seksuaalvahekorras" ja mitme partneriga korraga, sest riikide sees toimub pidev rahvaste segunemine. Oluline on, et see segunemine oleks loomulik TEADLIKULT soovitud ja tahetud, mitte ühe või mitme rahvuse poolt peale surutav teise rahva vägistamine või oma massiga lämmatamine ( saksa kristlased kes meie rahvast vägistasid samal ajal kui vene kristlased kinni hoidsid ), mida sõdade ja orjuse läbi erinevate õilsate siltide alla maskeeritult isegi tänapäeval sinivereliste "väljavalitud" fasistidest degenerantide poolt meie kaasajooksikute poolt teostatakse. Need fasistid on kõik sümbolid ära rüvetada ja moonutada püüdnud: haakristi määrisid sitaga kokku, viiskannast tehti satanistide sümbol, kuuskanna riputasid tänapäeva fasistid valgele palakale ja vikerlipu andsid pededele lörtsida. Fasism ja pederastia on ühe mündi kaks külge. Fasism on püüd teadmisi omastada-patendeerida ( maffia-võim ) ja pederastia on püüd tundeid allutada ja kontrollida, vägisi mingite psühhomängudega välja kangutada ( enese vaimu vägistamine, lõhestuv printsiip ). Ja nüüd need samad orjameelsed "überinimestest" tolgused on oma ego surmaagoonias rahvuse ja kultuurina multikultuursuse ikkes mille nad karma mullana endale ise peale kraapinud on, et õppida inimeseks olemist. Loodame, et neil herridel ( "härra" on oma pealesuruvas lipitsevas kõrkuses vastikum sõna rahvuslikule eestlasle kui omakeelne kuid võõrtähendusega "seltsimees". Eestlane ütleb isand ja emand, ega mõtle selle all kedagi kõrgemat vaid lihtsalt väärikat järgalstega õnnistatud täiskasvanud inimest ) õnnestub siiski tõusta ja ärgata, et vigu mitte korrata, sest siiras tahe on ära tuntav ja jumalad ei tunne selles pikka kättemaksuiha ( ehe näide on Jaapan ). Kui aga keegi hakkab meil Eestis rääkima multilkultuursuse sisse viimisest riiklikul tasemel, siis on see otsene põhiseaduse vastane reeturlik tegevus rahvuse hävitamise eesmärgil, sest olemegi sellel kriitilisel 666 piirl. Seega rahvuse reeturiga tuleks käituda selles vaimus:
http://www.youtube.com/watch?v=iPid2zB8SYM Jüri Böhm -- Truudusvanne
Rahvusjumalad ehk rahvuse kollektiivsed keskmised näod on sootud, õigemini mõlemast soost korraga. On loomulik, et need jumalad eksisteerivad üksteisega mõistmises ja nende endaksjäämine ehk rahvuslik teadvus mis asub pidevas muutumises, ehk jumalate elude segunemine teiste jumalatega oleks vaadeldav kui igavene nirvaana.


Viimati muutis seda toorum (Nelj Märts 24, 2011 2:11 pm). Kokku muudetud 12 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 21, 2011 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Cool

Viimati muutis seda toorum (Kolm Apr 18, 2012 1:56 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 2:54 pm    Teema: põhiseadus Vasta viitega

Tegelikult tuleks hakata välja töötama uut põhiseadust mis ei oleks tõlgendatav vaid üheselt mõistetav. Riik peab esimese asjana tagama rahvuse kestmajäämise ja selleks võiks antud praegune süsteem sobida, teine punkt põhiseaduses oleks demokraatia reaalne kehtestamine, rohkem midagi fundamentaalset ma ei näe, mida põhiseadusse sisse kirjutada. Need nipet-näpet asjad millega nende kahe põhiseadusliku printsiibi täitmist korraldatakse, näiteks magnetresonantsdomograafil põhineva valedetektori kasutamine kõigi riigimeeste usaldusväärsuse avalikuks kontrolliks, iga otsuse läbi netisüsteemi rahvahääletusele panemine, saadikute tagasikutsumine ja seaduste algatamine jne. leiab juba mu eelmistest kirjutistest "demokraatia fundamentaalse printsiip". See on ÜHESELT arusaadav demokraatia kirjeldus mis sisaldab endas kõiki demokraatliku süsteemi fragmente ( mille juppe me näeme osati nii ühes kui teises riigis, kuid tervikuna pole seda kuskil tõeliseks demokraatiaks kokku seotud ) esindusdemokraatiast, parlamentaarsest demokraatiast, presidentaarsest demokraatiast ja loomulikult otsedemokraatiast mis kõik eelnevad kokku seob.

Kui need kaks asja rahvuse kestmajäämine ja selleks vaja minev demokraatia ehk rahva üksmeelsus ehk kultuur kokku panna, siis olekski põhiseadus olemas. Siiski võiks asja suuta kuidagi ühele a-4 lehele suuta ära mahutada, et kui meil siin asjad demokraatia poole veerema saab ja rahvuslus porist üles tõuseb, oleks inimesed saanud endale selgeks teha demokraatia olemuse ja rahvusluse säilitamise ainuvõimalikud viisid. Et kui rahvas protesdidel midagi nõudma hakkab, siis ei saa keegi öelda, et inimesed ei tea mida nad tahavad. Kunagi hakkab ka meie rahvas demokraatiat ja rahvuslikuse kaitsmist nõudma, aga kas meid on siis siin maal piisavas enamuses ja kas me oleme üksmeeles, või on ahnus rahva killustanud orjadeks ja parasiitideks? Selge on see, et demokraatia on paratamatu arenguetapp ja autokraatia aeg hakkab koos viimaste limukatega ajalukku vajuma. Araablased vedasid euroopa pimedast keskajast läbi kaitstes meie "nõidade" teadussaavutusi ja vanu raamatuid, nüüd on neil jälle aeg tõrvik tõsta ja euroopa püssirohutünn põlema suudata!


Viimati muutis seda toorum (Kolm Veeb 23, 2011 3:20 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 23, 2011 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
egoteadvus võiks hakata järjest vabamalt mõtlema, mitte seda egoistlikult tervenisti kurjuseks tembeldada.


Egoteadvus ei mõtle, egoteadvus ongi selline teadvuseta asi, et teised teadvused mõtlevad selle nähtuse eest. Egoteadvus suudab äärmisel juhul midagi kogeda ja sellest hoiab ta kõigi kümne küüne ja varvastegagi kinni. Egoteadvus on programeeritud refleksid, nagu konveieriliin ja masstoodang. Kui egoteadvus järjest laiemalt mõtleb, siis saab ta Lenini või Milton Friedmani preemia. Kumb aga kurjuseks ja kumb headuseks tembeldada, kas Lenin või Milton, vahet pole, sest tunduvad justkui ühe mündi kaks külge: kui ühel on töörahva diktatuur, siis teisel on mammona ahnuse diktatuur, aga mõlema puhul on diktatuur, ehk pole vabadust. Ja just loomingulise vabaduse puudumine ongi ego, see avaldub mõtteteras, et jumal on surnud...
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 4:45 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
kusjuures, kui egoteadvus oma erinevatest hirmudest ja emotsionaalsetest väärtõlgendustest üle saab, siis ta õpib aja jooksul päris loogiliselt arutama ja piltlikult asju ettekujutama. seda nimetatakse muide ka intellektiks, mis peaks muidugi olema tervikut kogeva vaimu teenistuses ja arenema selle puhtuse suunas. Sest egoteadvus ise pole kunagi täiesti puhas kogemus, vaid emotsioneerivad hinnangud või aegruumilised kujutelmad.


Egoteadvus ehk jehoova ( heebrea keeles "mina olen" ) on inimesest tema enese maha salgamise läbi olematusse eraldatud jumalikus. See tähendab, et inimene lõhestab enda teadvuse pooleks, salgab ühe lõhestatud poole saatana ( mina mitte ei ole ) ja pärispatuna maha ja hakkab teist poolt autoriteedina kummardama saamata aru mida ta kummardab. Jehoova on autoriteedina jumalikustatud sinu enda teadmatus ja lollus. Teda pole olemas, seda egoteadvust ja selles olematuses muutub ta sinu jaoks reaalseks vaimolendiks mida sa lubad end juhtida. Seda sinu enda teadvuses asuvat olematut olendit ( lolliusku isandasse jumalasse ) aga esindavad kelmid preestrite näol kes eksponeerivad end "jumala sõna vahendajatena".

66,6 on inimese enesekindluse osakaalu number ( viimane piir ) siis kui sul on 33% teadmatust, taaka ehk elumõtet, ülesannet, probleemi, karmat ja eesmärki mida oled määranud end elus korda saatma.
Vastandumine tähendab ilu, kuid ei tohi klammerduda pooltõtte vaid püüelda ühisosa ehk tõe poole. 50/50 tähendab täieliku lõhestumise seisundit ( hasardi tunne ) läbi mille toimub enese kodeerimine ( hüpnoos ) siis kui inimene ise oma rada valib. Kuid selle lõhestumise läbi toimub ka kodeerida laskmine, ehk hüpnoos kui inimene on jumala endast välja visanud ja sellest saatana ehk ego näiteks jehoova näol loonud. Taevajumal ( tähtis on, et ta on "kõrgel" ) on religiooni nimeline viirusnakkus mis sunnib inimest ihade tekitamise läbi oma tahte teisele loovutama ja selle mugavuses autoriteedi võimuks enda üle moondama. Autoriteedi võim aga püsib hirmul, iha vastandil. 16,66 on autoriteedi ehk hirmu nimega jumalakartlikus osakaalu number ( agentide, preestrite võimu osakaal skp-st ühiskonnas ), kui inimene lubab hierarhiatel/autoriteedil end juhtida ja on enda teadvust piisavalt tapnud ehk loovajumala endast välja visanud. See 16,66 % sinu teadvusest on usu number mis asjad segastel aegadel ( valge laeva ootuses ) kägus hoiab, justkui väike lõtk mis teadmatusega katsetab ja kogu süsteemi jaga ja valitse strateegia läbi lühistada suudab. Kui inimesesse on tekitatud hirm ( autoriteedi võim ) siis ainus asi on seda endas pidevalt narrida ( püüda käituda nagu traagiline kloun ), asetada end hirmsatesse situatsioonidesse, käituda ettearvamatult ja kaootiliselt ja samas püüda saavutada avarat jälgivat seisundit ehk varitsemist ( Castaneda ) mille läbi hakkab kaosest tekkima kord. Ta ründab raevukalt, aga ta jõud raugeb iga korraga nagu ka suitsuisu hakkab lõpuks alluma inimese tahte lõdevastunud seisundile, kui treenid selle mahajätmist iga kord peale väikest napsu ( trenn, et kaine peaga ei tee ). Pidev joomine aga süvendab inimeses autoriteedi võimu ( tehes sinus joomise ajal enda ego ees suure autoriteedi ), seepärast eurooplane ja venelane ongi hästi joodetud rahvas ja pea kõik on korralikud hästilüpstud ja rõhutud vihkamist alla suruvad ja varjavad väikekodanikud, orjad, riigi repressivsüsteemi alluvad.

Et asjast eriti selget pilti saada, soovitan vaadata järgnevat kasiinokapitalistliku fa¹ismi olemust käsitlevat populaateadusliku psühhoanalüüsi:
http://www.youtube.com/watch?v=jyB4s9eox2o Charlie and the Chocolate Factory


Viimati muutis seda toorum (Esm Veeb 28, 2011 5:49 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Reede Veeb 25, 2011 6:11 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
minu arvutuste järgi minateadvusele kuulub õigustatult 25 % päevaajast.


Egoteadvus pole see mis on sina, sina oled alati kohal, aga egoteadvus on alati kolmandas isikus vaadeldav sinu lõhkise mina teise poolt ( neid lahutab AJAMÕÕDE ), ehk "patuse", "saatanliku"olemuse poolt. Saatan ehk tõeline sina, vaatleja oma pooletoobilisuses vaatleb seda su üllast ego, sinust eraldatud ja autoriteedi väele allutatud "taevajumalat" põhimõttel, et mis teised minust arvavad ( püüdes endasse kodeerida normreflekse mida nimetatakse moodne olemiseks ). Kui inimene mõtleb 25% ajast sellele mismoodi ta välja paistav, siis on ta 25% mäda ja seest tühi. Tühisuse lubatav ja olemuslikult ajutine ( ajutine, see tähendab, et ei tohi teadmatusse kivistuda, sa võid kogu aeg omada 16,66% teadmatust mille nimel uurimistööd teha, aga sa pead tootma lahendusi, muutuseid ja see 16,66 % hoidmine ei tohi olla eesmärk omaette, nagu väärastunud hierarhial on eesmärk enese säilitamine, või väärakal on vahend, ehk raha eesmärk ) piir on 16,66%, peale selle algab vaimne suremine, illusioonidele, valedele allumine ja tõe salgamine. Tõde salates inimene tapab end jupikaupa muutudes zombiks, robotiks ( robotile loeb programm, see ongi tema tõde ). Ego tapab jumala ehk puhta teadvuse ja lõhestab ta saatanaks ja jehoovaks ( "ainujumalaks" ). Allahu Akbar!
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2011 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

16,6 on see teadmatusefaktor, lubatav eksimusemäär läbi mille on inimene suhtes kaosega. 16,6 on fantaasia ja paranoia, vikerkaaremao ja jehoova vaheline piir, loominguline eksimislõtk inimeses ehk ebakõlade puhver mis talub ajutiselt valesid, selleks, et eksperimenteerida ja vigade läbi õppida. Selle protsendi ulatuses võib inimesel elus olla kõhklusi ehk veendumusi ilma, et need end usu läbi "lõpptõena" inimest hullumeelsuses enda alla mataks. Kui aga pooleliolevasse loomingusse ( millegisse milles on ebakõlad ) kivistuda, muutub pooltõde valeks mis omakorda sünnitabki paranoia. On eristatav nõiaring mis paneb vigu kordama kuni sellest aru saadakse ja siis pooltõe tõenda esitlemine ehk kogu protsessile vee peale tõmbamine, dogmaatilisuse tekitamise läbi valedele alla andmine. Kui võtta kogu seda teooriat, siis ongi see 16,6% ulatuses arusaamatu ehk igaüks peab ise seosed suutma luua ( seda võib looma jäädagi nagu võib jäädagi arvutama pii koma kohti ). Seda faktorit nimetan ma vikerkaaremaoks, elu liikuvaks mõtteks
( http://en.wikipedia.org/wiki/Rainbow_serpent Vikerkaaremadu )
, mis olles samal ajal meie endiga seotud, peab kogu aeg olema teadmatuses liikvel ja sealt uusi teadmisi tooma. Kaos on ju kõigest kord mida me veel ei mõista. Vikerkaaremadu elab fantaasia ja reaalsuse piiril. Ta on sinu elav fantaasia. Kui aga fantaasia ehk ebareaalsuse osakaal hakkab ületama seda 16,6% saatana numbri piiri, hakkab ta teenima eesmärki iseeneses ja vikerkaaremaost saab kratt, ego, Ouroboros
( http://en.wikipedia.org/wiki/Ouroboros Ouroboros )
ja fantaasiatest saavad luudud ja paranoiad mis hullumeelsust hirmude ja ihade läbi inimese küljes kinni hoiab ja mis paneb inimese iseenda hinge närima ja seeläbi Jehoovale ( ebareaalne tont mille usk uskuja jaoks reaalseks lootuseks muudab ) iseenda elujõust toitu ( milleks on UHKUS!!! ) valmistama. Kui inimene tekitab fännamise ja lömitamisega tühistesse ( ainult tühisus inimestes tunnetab uhkust ) uhkust, siis seeläbi seob ta end oma iidolobjektiga läbi alanduse ( orjameelse alandlikuse ), muutudes goyimiks, pärispatuseks pooletoobiseks ( POOLEtoobine: 50/50 jaga ja valitse faktor: uhkus vs. alandus ) faktoriks samal ajal kui ülevatest, õilsatest saavad Jehoova
( http://en.wikipedia.org/wiki/Tetragrammaton Tetragrammaton ehk vaimumaailma püramiidskeem, loits, nõidus inimkonna orjastamiseks )
väljavalitud. On olemas rõõm mida inimene tunneb kogedes triumpfi iseenese üle siis kui ta suudab midagi LUUA ehk teisisõnu kaosest korda tuua/luua ( kõik on potensiaalselt olemas, meie lihtsalt avastame seda, kaos on kord mida me veel ei mõista ). Kuid rõõm muutub uhkuseks siis, kui inimene ületab selle 16,6 joone ja asub teadmisi patenteerima. Neid protsente ei saa endas ületada, sest need on printsiibid, kuid neid piire saab enda jaoks ( ajutiselt ) laiendada läbi teiste inimese allutamise kelle arvelt need ebareaalsed fantaasiad reaalsuseks saavad. Inimene kes kogeb loomingulist triumpfi ja seeläbi rõõmu ( ehk "lubatud uhkust" ) ei saa seda teisiti kogeda, kui kaosest uuesti korda tuues, selleks mõnusat vaeva nähes ( magus valu ehk loomulik eluvalu mis reaalsuse loob näiteks: huvi, põnevus ). See on maarahva tee, vikerkaaremadu. Ego, Ouroboros aga otsib enesele välist imetlust, mis seda ühtainumast loomingulist saavutust toidaks, üleval hoiaks ja seda uhkust ROBOOTILISELT ilma ise midagi tegemata uuesti-uuesti tundma paneks. Nii tekivad AUTOkraadid/omanikud, stagneeruv loominguline arengupeetus. Loojast, andjast saab lõhestunud ( sisemine jaga ja valitse faktos ) kahepalgeline vampiir ja loomingust RELV ( milline jumal on "relvalooja"??? ). Kuna vampiiri enda jaoks teistele müüdav idee aegub ja kahvatub ( idee ei rikasta enam sisemust, sest on leidnud oma koha ja loomingulise energia ringlus seiskub nagu vesi tiigis ), samas teiste inimeste antav energia näiteks imetluse ehk autoriteedi võimu, uhkuse näol ( tundepoolus ) või siis raha ( ratsionaalne mõõteühik ehk mõttepoolus ) näol kasvatab autokraadi illusioorset energeetilistpotensiaali ( õhku täis nagu nagu põis mis karplauhti lõhki käis ) ehk võimu ja on kasutamata tekitab see vampiiri/autokraati loomingulise nälja, rahuldamatuse külluses. See on frustratsioonina tuntud termin. Kõige paremini on see nähtav pornofilmides, kus näitleja tülpinud näo ja lõdva munniga tuimalt tundide viisi kütab. Frustratsiooni tekkimine on sammuke perverssuse suunas ja pornograafia teenib seda eesmärki. Perverssus on loova energia ehk seksuaalenergia
( http://en.wikipedia.org/wiki/Kundalini ) ebanormaalne ehk destruktiivne rakendamine. Perverssusi toidab aga vastandumine normaalsusele ( kas autokraat saab normaalsed normid kehtestada ??? ). Sedasi 16,6 numbri üleastunu kasvatab endas komplekse, hirme ja sõltuvust välistest hinnangutest ( normidest ) kuni ületub mingi järgmine kriitiline piir ( ei oska seda välja arvutada, teooria on veel küündimatu ) ja sapiens kaob homo eest ära. Sedasi on fasistid igatsorti pederastia autorid ja kuningakojad on ajalooliselt verepilastajate, sodomiitide, narkarite ja lasteahistajate ( prantsuse kuningakojad enne valgustusaega ) kantsid. Tõmmake paraleele Paabeli torni legendiga ja multikultuurse ühiskonna vahel ja saate autokraatia ja diktatuuri tegeliku suundumuse kätte. Vaadake keskaegseid piinariistu ja tõmmake paraleele guantanamo baasi vahel.
Õiglased ei kauple ideedega, sest jumala ehk loomingulisusega ei kaubelda, selleks et loomisvõimet mitte kaotada. Loomisvõime ei tohiks arenenud ühiskonna isenditel tekitada ülbust ja väljavalitust/uhkust( kui inimkond õpib oma vigadest ehk on edaspidigi arenemisvõimeline ), sest see sööb kõigepealt ja ESIMENA selle, kes oma annet kurjasti omakasuks kasutab. See ei tähenda, et looja ei peaks olema tasustatud, kuid loojal pole õigust tasu NÕUDA. Nõuda saab tasu ainult tegude eest mõistetud ja kokkulepitud süsteemis, kui loojale antakse tellimus.


Viimati muutis seda toorum (Esm Veeb 28, 2011 5:47 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2011 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
muide minu minateadvus ehk intelligentsi natuke on see, mis teeb mõttetööd (suuraju koor), suunab alateadvust ja kontrollib keha, niivõrd kuivõrd. minateadvus peaks olema kui külmalt kained Põhjatuuled. ta küll võib õppida läbi esiisade taevaste tarkuse, aga loomingut peab tegema hakkama minateadvus ikka ise. tema jaoks on oluline, et emotsioonid, märgid ja mõisted leiaksid seostatud läbimõeldud seosed. tema mota on, et mõtelda on mõnus!


See on kõige ehedam kolbarokkari fantaasia, sest täispaksu pealuu ( "suuraju koore" ) ülesanne on kaitsta suuraju ehk pealuuüdi, mitte suunata alateadvust ja kontrollida keha.
Samas kui suuraju koores puhuvad külmalt karged põhjatuuled, see on hea. Ma kujutan neid põhjatuuli ette nagu Vassilisja imekaunist, kel nahk valge kui piim ja kuusirp valendamas otsaees. See võiks tunduda nii:
http://www.youtube.com/watch?v=NZLm8pRqidM
Mõtle kui kolbas puhuks soojalt jommis lõunatuuled, mis näeks välja umbes nii:
http://www.youtube.com/watch?v=0iaVOVGdH4g
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 28, 2011 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

ei rohkem ega vähem fantaasia, kui suomad luulud Laughing
_________________
Pole olemas kaht ĂĽhesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Märts 07, 2011 2:54 pm    Teema: mõistliku rassipoliitika sĂĽgavam ainuvõimalik suund Vasta viitega

Kui immigratsioonipoliitika on paigas ehk võõraste probleem on lahendatud, tuleks hakata riigi üldist rahvastiku kahandama, sealhulgas ka põlisrahva rahvaarvu. See tähendab, et kui seni maksti emadele palka selle eest, et nad käituks kui loomad eesti nimelises sünnitusfarmis mis toodab läände ja afganistaani inimkapitali ( nüid minge kirikusse ja võtke sele peale üks amps kristuse ihu nagu lääne inimesele kohane ), siis oleks ilus kui tuleb aeg, kus emadele makstakse palka selle eest, et nad jätavad teise lapse sünnitamata. Intensiivpõllundus kurnab maa ära, toit muutub aina mürgisemaks ja loodusest saadav söök läbi kalapüügi ja jahilubade on muudetud rikkurite ( tõenäoliselt on just samade rikkurite metsatööstused, tehased ja mõisakolhoosid süüdi, et järvedes on kala vähe ja metsloomadel pole kus elada ) privileegiks. Taastumatute energiavarudega käitutakse mõistusevastaselt ( Eesti energia ), sest need on pandud teenima väikese kliki hedonistlike huve, mitte rahva üldist heaolu ja elujärge. Kuna aga need saavad otsa ja läbi kuritegeliku kava pidevalt ergutada majanduskasvu ( kuhu? kuupeale välja kasvatame me selle majanduse või??? ) energia tootmine muudkui suureneb, tahetakse ehitada lausa tuumajaama. Tuumajäätmed tahetakse ladustada Maardusse rajatavasse hiiglasliku graniidikaevandusse ( kas katame eesti graniidiga või müüme oma maa sisu välismaale??? ) mis maavärina või mõne muu teguri tõttu võib kogu Põhja eesti põhjavee endasse neelata ja jäätmetega ära reostada samal ajal kui mujal maailmas levinva tsivilisatsiooniperverssuse tõttu on puhas joogivesi muutunud vägagi kallilt hinnatavaks "maavaraks". Seda võigast suundumust kuhu meie pooletoobine ( tasakaalustatud terviktõde mitte nägev ja tahtlikult pooli teadmisi eirav suhtumine ) tsivilisatsioon on teel saaks muuta mõtteviisi muutumisega. Pole vaja kvantiteeti, vaid kvaliteeti. Pole vaja jõuda VIIE rikkaima riigi hulka, et siis nautida oma rahvusliku ego vaadeldes kõrgilt meie rikkuse tõttu tekitatud vaeseid ( arengu-)riike ja neis elavad "neegreid" keda me usinasti tsiviliseerida aitame USA kombel porist tõusjaid uuesti näoli mutta surudes. Eesti rahvas ei sure välja kui meid natuke vähem on, vaid sureb välja siis, kui me lubame võõraid rahvusi odava orjatöö lootuses riiki meie rahva osakaalu ohtlikult väikeseks kahandama. Küsimus pole mitte sigivuses, vaid rahvastikupolittikas. Meil pole vaja mingit tuumajaama, isegi põlevkivi poleks vaja kui meil oleks rahva arv mõnesaja tuhande peal. Igas asulas ja suuremas tootmisüksuses oleks oma võsapõleti mis toodab elektrit ja soojust puiduhakkest, sellega tasakaalustataks üleriikliku ühendatud tuuleparki mis toodab veidike ebastabiilset elektrit. Mõelge milline oleks elukvaliteet ja milline võiks ola meie metsa(lise)riik kus loodus pole alistunud laienevale prügimäele ja inimesed elavad keskkonnaga tasakaalus. Järgmistel valimistel võiks reformierakond lubada viia eesti rahva arvu VIIEsaja tuhande peale ( seda annaks teha isegi ühe reformistliku VIISastakuga kui kogu hallipassi kontingent pandaks magnetresonantsdomograafil põhineva valedetektori ees eesti rahvuse kestmajäämise toetamisele truudusvannet andma ) ja selle nimel võiks kehtestada emapalga praegusega ristivastupidisel põhimõttel, aga enne mõistuse võidukäigu algust tuleb pealesuruvale idiotismile ehk multikulturalismi näol ründavale imperialismile lõpp teha, Eestit tuleb kaitsta immigrantide ja võõrtööliste eest rünnates raevukalt neid "jeestlasi" kes orje sisse tuua tahavad, sest ahnus on riigi viinud sinna maani, kus edasine degenereerumine ( rikkurite mulli säilimine ) eeldab just säärast käitumist. Suured orjariigid euroopas eesotsas Saksamaaga on selle faasi läbi teinud ja me kõik teame kuhu see on viinud, sest seda multikuli läbikukkumist on pidanud tunnistama isegi kõige paadunumad multikuluralistid ise.
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Märts 17, 2011 1:41 pm    Teema: Jõudsimegi tuumani Vasta viitega

Piirid hakkavad vastu tulema, maa avaldab survet inimkonnale ja Jaapani rahvusjumalast saab kaasaegse tsivilisatsiooni isinitsiatsiooni algus. Kui Jaapan seda initsiatsiooni läbi ei tee, loodusega tasakaalu ei leia ja tuumajaamad jäävad riiki alles, mandub kogu planeedi tsivilisatsioon samal mudelil nagu lõppes nagu Lihavõttesaare legend. Sealne kogu tragöödia põhineb selsamal jahveprobleemil ehk "rahvuslikul egol" mille käes kogu ülejäänud inimkond vaevleb, selleks on ahnus. Ahnus on täiskasvanu püüd lõputult edasi kasvada ehk lapseks jäädagi.

Mis on tuumajaam: see on väheke kaasaegsem aurumasin mille "survevaati" käitab tuumakütus mis hakkab kuumenema kui vardad teineteise lähedale asetatakse.
Miks aga on vaja tuumakütust? Sest tarbimine kasvab ja küte hakkab otsa saama, keskkond reostub üheülbalisest sodist ja inimene ei kannata seda kärsahaisu välja, kuigi loodus võiks. Aga see on ju hullumeelne! Selle asemel, et oma inimese ahnust ja rahvusjumala majanduskasvu taltsutada tuleb zomparitest poliitikute, "väljavalitud" juhtide meelest tarbimist suurendada ja majandust kasvatada. Selle asemel, et inimpopulatsioon leiaks oma optimaalse suhte keskkonnaga püütakse meeleheitlikult leida vahendeid, et saada rohkem...RAHA!!!

http://www.universetoday.com/83960/march-19-2011-supermoon-or-superhype/ March 19, 2011… “SuperMoon” or “SuperHype”?
http://www.youtube.com/watch?v=Js0G2qpdiVs Persona3 japside videomängu prohvetlik lõpp
http://www.postimees.ee/?id=405069 Jaapanis tuleb kevad seekord teisiti – «sĂĽdametu lumega»
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 12:29 pm    Teema: Kaitseminister Jaak Aaviksoo teemakohane arvamusavaldus Vasta viitega

Jaak Aaviksoo kirjutas:

http://www.diplomaatia.ee/index.php?id=242&tx_ttnews%5Btt_news%5D=1240&tx_ttnews%5BbackPid%5D=576&cHash=fe694bfda8 Diplomaatia: "Infokonfliktid ja enesekaitse"


Inimestel ja rahvastel on informatsioonilise enesemääramise õigus
Kaitseministrina kĂĽlastasin hiljuti USAd, kus on äsja loodud kĂĽberväejuhatus, mida juhib kindral Alexander, kes ĂĽhtlasi on ka Rahvusliku Julgeolekuagentuuri juht. Loodud kĂĽberkaitse pealikuna pidas ta vajalikuks kinnitada, et konventsionaalse rĂĽnnaku tõenäosus NATO liikmesriigile või NATOle tervikuna on eelseisva 5–10 aasta jooksul nullilähedane. Samal ajal oli ta veendunud, et kĂĽberkonflikt NATO riigi ja mõne kolmanda riigi vahel on peaaegu 100%-lise tõenäosusega võimalik, ning võib-olla on see sõda juba alanud.
Eelmise aasta 30. detsembril võttis Eesti Vabariigi valitsus vastu riigikaitse strateegia. See on enam kui 10-leheküljeline dokument, mis laiendab meie senist käsitlust riigikaitsest kui kitsalt sõjalisest kaitsest kuuele valdkonnale, millest üks on ka psühholoogiline kaitse. Psühholoogilise kaitse käsitlemise suhtes oleme tundlikud nii avalikkuses kui ka poliitilises eliidis. Sellel on ilmselt mõistetavad või ka vähemmõistetavad põhjused. Igal juhul usun, et psühholoogiline kaitse moodustab iga eneseteadliku identiteedi olulise osa ja seetõttu on ta vajalik ka Eesti riigi, rahva, kultuuri, ja keele kaitseks.

Rahvuslik või riigi identiteet ja ajalugu
Alustaksin ĂĽhest väitest, millest tahaksin lõpuni kinni hoida: mina ja mittemina vastasseis on universaalne ja olemuslik. Tänapäevane käsitlus materiaalse maailma tekkest ei seisne mitte Suures Paugus, mis lõi mitte millestki kõiksuse, vaid pigem pingest kõige ja mitte millegi vahel, ehk between everything and nothing. Just sellest pingest on loodud kõik eksisteeriv. Iga uus asi, mis siia maailma sĂĽnnib, sĂĽnnib alati ĂĽlemineku piiril – mina ja mittemina või tema ja mittetema vahel. See potentsiaali gradient, mida inimĂĽhiskonnas sõnastatakse huvide konfliktina, on vajalik igasuguse uue sĂĽnniks.
Materiaalsest maailmast tänapäeva inimĂĽhiskonnale lähemale tulles on oluline etapp eneseteadlike subjektide teke. Eneseteadlike subjektide ja mõistuse tekke kaudu on tekkinud võime ennast identifitseerida ning projitseerida oma tahet. Enesetunnetusest enam ei piisa, sest see oleks kasutu ilma võimeta otsustada ja seda otsust täide viia. Iga otsuse täideviimine on aga tahte projitseerimine endast väljapoole. See on alati ĂĽhepoolne akt ja sellisena oma loomult konfliktne. Mina ja mittemina vaheline pinge ja piir on selle maailma paratamatu koostisosa ja meil tuleb sellega leppida. Samamoodi tuleb meil leppida arusaamisega, et jumal või Darwin – jällegi sõltuvalt ilmavaatest – ei andnud meile eneseteadvust ja tarkust mitte selleks, et tõde teenida, mida mõned reformatsioonist ja valgustusajast hullutatud inimesed tänase päevani arvavad, vaid selleks, et ellu jääda. Kui keegi selles väites kahtleb, kutsuksin ta ĂĽlikooli nõukogu istungile, kus professorid ĂĽlikooli raha jagavad.
Mina on alati hea, mittemina on parimal juhul neutraalne, aga ĂĽldjuhul ohtlik ja paljudel juhtudel halb, sest maailmas peab valitsema tasakaal – kui mina on hea, siis mittemina tasakaalustab seda head, et kokku tuleks null. Kui suur see mina on ja mis mina sisse veel mahub, sõltub sellest, kuidas me ennast tunneme, kuidas me ennast määratleme, kellena me elame, oleme, töötame jne. Mina sisse mahub kindlasti mina ise, mõnel mahub naine-lapsed ka, mõnel enam mitte. Paljudel mahuvad naabrid ja sõbrad, kodukĂĽla rahvas, Rotary Klubi. Mõnel mahuvad oma keele sugulased, oma rahvas või rahvus, teistel jälle oma usukaaslased, kuidas kunagi. Ometigi on see enesemääratlus kõigil kõrgematel tasanditel olemas ja sellisena seisab see enese säilimise ja säilitamise eest nagu meie oma väike mina. Selline mina-määratlus ei ole kunagi tegelikult ratsionaalne, vaid emotsionaalne. Niisugust enesemääratlust seatakse harva kĂĽsimärgi alla. Seda tehakse tavaliselt siis, kui hakatakse kahtlema, kui emotsioonid on nõrgaks jäänud.
Eesti riigist ja rahvast, meie ellujäämisest ja meie meie’st ning meie mittemeie’st rääkides usun, et oleme oma eneseteadvuses jõudnud tasemele, kus meil ei ole raskust piiritleda või määratleda oma etnilist identiteeti. Oleme selle iseenesest oskuslikult sõnastanud ka oma põhiseaduse preambulisse. Oleme otsustanud oma peamiseks eemärgiks pidada nĂĽĂĽd, kus on euro taskus, NATO vihmavari pea kohal ja Euroopa Liit koos Schengeni viisaruumiga avatud, pĂĽhenduda omaenese ellujäämise eest seismisele. Ometi ei pruugi see lihtsaks kujuneda, kui me ei suuda emotsionaalset enesemäärangut keele, kultuuri ja rahvuse kaudu laiendada tänapäevastele konstruktsioonidele, milleks on riik.

Etnilisest, rahvuslikust enesemääratlusest riiklik-rahvusliku enesemääranguni kasvamine seisab Eesti rahval veel ees.

Riigil on õigus emotsionaalsele enesemääratlusele

Võib-olla on kõige ajaloolisem samm selles osas tehtud „Manifestis kõigile Eestimaa rahvastele“, kus meie avatus oli oluliselt suurem, kui hilisemates 20. sajandi pöördelistes sĂĽndmustes sellest räägiti. Sellest on iseenesest kahju, sest vabariigi algusaastatel olime me mõneski mõttes võimekamad ja avatumad, kui oleme teinekord täna. Meil seisab veel ees ratsionaalselt konstrueeritud Eesti Vabariigi muutmine emotsionaalselt lähedaseks Eesti riigiks, millesse oskaksime uskuda ilma seda pidevalt kahtluse alla seadmata. Sellel riigil on samasugune õigus emotsionaalsele enesemääratlusele – nagu kõigil teistel – ja tal ei lasu kohustust ratsionaalselt tõestada, miks ta seda kogu aeg teeb.
Oleme tasapisi aktsepteerimas arusaama, et inimestel on informatsioonilise enesemääramise õigus. See õigus võiks ja peaks laienema kõigile eneseteadvuslikele subjektidele, mis võivad koosneda paljudest isikutest – perekond, kogukond, kĂĽla, klubi, aga kindlasti ka rahvusriik. Rahvusriigi informatsioonilise enesemääramise õigus tähendab ka seda, et tal on õigus saladustele ja valedele. Tal on õigus millestki loobuda, midagi mitte öelda, midagi maha vaikida jne. Ja kindlasti ma ei tahaks seda õigust võtta ainuĂĽksi Eesti riigile ja rahvale, vaid laiendada seda õigust, või õigemini – elu on seda alati laiendanud – kõikidele organisatsioonidele, kellel eksisteerib mingilgi tajutaval tasemel eneseteadvus.
Informatsiooniline enesemääratlemine rahvusriigi tasemel tähendab ka seda, et keegi ei saa meid sundida tõde rääkima, kui me ise seda ei taha. Ja meist oleks rumal panna pahaks nende riikide tegevust, kes samuti ei soovi alati tõde rääkida.
Mõelge selle peale, miks me oma perekonna pildialbumites leiame pilte küll abiellumistest ja laste sünnist, aga vahel harva, erakordselt perverssetel juhtudel perekonnatülidest või koduvägivallast. Peredele tuleb jätta õigus albumisse oma pilte valida ja selline õigus tuleb jätta ka riigile ja rahvale. Vastasel korral nõutakse meie käest lahtiriietumist, et selle kaudu meie identiteet lõplikult hävitada.
Kuhu suunatakse niisugused identiteedi rĂĽnnakud esmajärjekorras? Sellesse, mis on eriliselt oluline, mis moodustab identiteedist kõige olulisema – tuumikossa. Tuumikosa moodustab meie päritolu. See, kes me oleme ning mis on meie sĂĽnnipärane loomus. Just sellepärast hoiavad kõik riigid, rahvad ja inimesed kui kõige kallimat vara lugu oma pärinemisest ja sĂĽndimisest.
Teisele kohale asetuvad meie sĂĽmbolid, need, mis meid iseloomustavad ja mida oleme ise kultuuri ja kogemuse kaudu tõstnud kõige kõrgemaks väärtuseks. Alles kolmandal kohal on see, millised on meie iseloomuomadused. Missugused me oleme – kinnised, lahtised, kurjad, head, valelikud, ausad. Ja neljandal kohal meie tegelikud teod ja vead – need, mida parandada saab.
Informatsioonilise rĂĽnnaku esimeseks objektiks, selleks, et saavutada see, mida inglise keeles nimetatakse character assasination, on hävitada tuum, hävitada see geneetiline kood, seada see kĂĽsimärgi alla ja selle kaudu hävitada vastupanuvõime – võime projitseerida tahet. Just niimoodi käituvad kõik eneseteadlikud subjektid.

Ainult tõe mõõgaga ennast ei kaitse

Olen kaugel sellest, et kutsuda teid ĂĽles kasutama tõde – ning mitte ainult tõde, vaid ka vale ja pettust –, selleks, et ennast määratleda. Kuid päris kindlasti ei tohi ennast lasta peibutada ettekujutusest, et ainult tõe mõõgaga on võimalik tagada enda kestmine.
Vahe väärtuste teenimise ja huvide teenimise vahel on alati kvantitatiivne, mis võib muidugi üle minna kvaliteediks, aga oma loomult on see tasakaalupunkti otsimine. Väärtused peegeldavad meie ajaloolist kogemust: lühikasulised vead on ajaloolises kogemuses üldistatud valedeks strateegiateks, kasulised käitumised aga väärtusteks ja põhimõteteks. Seetõttu on päris selge, et pikas perspektiivis on alati kasulik väärtustest kinni pidada.
Korduvalt on räägitud, et sõda on diplomaatia jätkamine teiste vahenditega. Moodne meedia- ja infomaailm on diplomaatiast kineetilise sõjani ülemineku teele asetanud veel informatsioonilise vastasseisu ja infosõjad. Informatsiooniline vastasseis on kogu aeg olemas olnud ja ma ei näe, et sellel oleks kavatsus lähiajal kuidagigi nõrgeneda. Kas see areneb sõjaks, mille strateegiline eesmärk on vaenlase identiteet hävitada, see on küsimus ja väljakutse.
Väljakutse seisneb ka meie oskuses nii iseseisvalt kui ka koos liitlastega tegutseda niimoodi, et loomupäraselt vältimatutest informatsioonilistest vastasseisudest oleks võimalik leida nn win-win lahendusi selle asemel, et lasta end mässida destruktiivsetesse konfliktidesse. Kas ja kuidas me oskame seda teha, see sõltub juba meie küpsusest riigi, rahva, inimestena, kui soovite, ka tsivilisatsioonina, NATOna, ÜROna või kuidas tahate.


Omapoolne täiustav nägemus Aaviksoo seisukohtadele:

Tsiteerin Aaviksood: "Alustaksin ĂĽhest väitest, millest tahaksin lõpuni kinni hoida: mina ja mittemina vastasseis on universaalne ja olemuslik. Tänapäevane käsitlus materiaalse maailma tekkest ei seisne mitte Suures Paugus, mis lõi mitte millestki kõiksuse, vaid pigem pingest kõige ja mitte millegi vahel, ehk between everything and nothing. Just sellest pingest on loodud kõik eksisteeriv. Iga uus asi, mis siia maailma sĂĽnnib, sĂĽnnib alati ĂĽlemineku piiril – mina ja mittemina või tema ja mittetema vahel."
Vastuväide: Elu ei jagune olemiseks ja mitteolemiseks, sest kui mitteolemine ON, siis on seegi käsitletav olemisena. Vastasseis mida Aaviksoo kirjeldada püüab sisaldub olemises ehk jumalas kui igavikulises Absoluudis enesess, ehk elu juaguneb jaatuseks/eituseks, tõde on teadvus, elu selle peegel.
Peegel näitab sulle sinu projektsiooni, sinu jumalik olemine ei sõltu sinu peegelpildist, kül aga hakkab peegel võimendama sinu tahtlike valesid millest moodustub natrissistlik ehk mõtteline/emotsionaalne ( mees ja naisaspekti vastasseis, lõhestatus ) ego. Just emotsioonid muudavad selle illusiooni tuntavaks ja seeläbi hologrammi sellesse uskuja jaoks reaalseks, sellele tugineb suuresti ka mustkunst ja must maagia. Peeglisse ei tasu suhtuda emotsionaalselt omakasupüüdlikult, sest päike annab tingimusteta armastust, lootmata sealt midagi vastu saada. Seda mida sa peeglis näed ei saa OLEMUSLIKULT muuta. Peegel saab vaid olla abivahend vigade tagajärjel tekkinud kahjustuste likvideerimiseks ehk katkiste kohtade parandamiseks, peegel pole vahend enese rahuldamiseks ( ta on analüüsimiseks, mitte onalüüsimiseks ). Kui aga peeglile valetades peegelprojektsioon usu läbi kolmanda isikuna, ehk Jehoovana ( heebrea keeles "Mina Olen"-illusiooni kinnistamine, NEEDMINE loitsu nimega Tetragrammaton läbi ) endaga siduda, ehk hakata ennast ilustama, langetakse tühisuse lõksu ja peegel muutub abivahendist, eneseparandamise tööriistast vigade võimendajaks ja sõltuvuste kogujaks. On ju valed tahtlikult varjatud vead. Ma arvan, et Aaviksoo mõte oli, et on vigu mille lahendamine võtab liiga kaua aega ja nende omaalgatuslikus korras poolikuna teiste ette toomine või veelenam, nende murede teistele näkku paiskamine ei ole viisakas ja see ongi see, miks jaapanlane ja eestlane on kinnised. Samamoodi pole mõistlik teiste murede kallal urgitseda kui teine end avada ei taha. Tuleb teha ranget vahet vigade,taaga, karmaülesannete ja siis egoistlike manipulatsioonide vahel. Ego sünnib sellest, kui vigu varjatakse ja püütakse teisi kes asjasse ei puutu neid nende endi tahte vastaselt lahendama sundida. Kasvades muutuvad vead, ehk hinges haigutavad tühjad tühisusemullid aga dogmaks ja sealt edasi kolmandas isikus ISANDAKS jumalaks, HÄRRAKS ( selliseks Hitleri suguseks ) ja jumalasseuskumine muutub väliseks valutavaks tungiks seda õpetust "suurest diktaatorist" teistele peale suruda. Seepärast tajun ma rünnakuna enda jumalikuse vastu, kui minu poole pöördutakse suure algus tähega Sinaga ( justkui püütaks midagi paisutada SUUREMAKS, õhku täis puhuda, minu eneses peituvat sisemist egovaenlast toetada ) või veel vastikum on kui öeldakse "teie" ( no nii lõhestunud ma nüüd ka ei ole ). Tsivilisatsiooniperverssuse solvangute tipp aga peitub sõnas "härra", see on tõsiselt valus, eriti kui kuulen seda Eesti Maarahva geene kandva inimese suust. Seda leevendab teadmine inimeste rumalusest.


Viimati muutis seda toorum (Esm Apr 04, 2011 3:36 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 1:30 pm    Teema: Haridusminister Aaviksoo järelkaja ( 1 aprill ) Vasta viitega

Jaak Aaviksoo kirjutas:

http://www.ohtuleht.ee/420749 Õhtuleht: "Rahvuslik identiteet kuulugu kõrgkoolide õppekavva"


Ühiskonnas tekkinud arusaamatused ja kahetsusväärsed väär-tõlgendused eesti rahva informatsioonilise enesemääramise õiguse osas on mind viinud veendumusele, et hariduspoliitika vajab põhimõttelisi muudatusi.
Rahva kultuuri, keele ja tuumik-identiteedi säilimist ei ole võimalik tagada, kui selles valdkonnas valitseb ignorantsus.

Segadus teadlaste peades

Tartu Ülikooli endise rektorina pean eriti kahetsusväärseks Tallinna Ülikooli rektori Rein Raua ja talle sekundeerinute mõtteavaldusi, mis tõendavad, et haridusjuhtide ja intelligentsi hulgas levivad meeleolud mitte ei aita kaasa tänapäevaste infovastasseisude lahendamisele, vaid lammutavad Eesti julgeolekupoliitilist mõtet ning naeruvääristavad Eesti riiki kui eneseteadlikku subjekti, mõistmata, et psühholoogiline kaitse moodustab iga eneseteadliku riigi identiteedi vältimatu ja põhilise osa.
Haritlased ja intellektuaalid ei näi mõistvat, et infoühiskonna strateegilised vastasseisud ja võitlused toimuvad meie kõigi peades. Seetõttu on igaüks meist justkui sõdur lahinguväljal ja samas ise osake sellest lahinguväljast. Võitluse tulemuse määravad meie meelekindlus ja usk iseendasse. Väikerahvana ei saa me lubada endale peale suruda suurriikide poliitilist agendat ja lasta end mõjutada ennetavatest informatsioonilisest löökidest, mida antakse iga päev, ent veel vähem võime tolereerida valgustusajast siiamaani hullutatud professorite arusaama, nagu oleks võimalik rahva püsimajäämist tagada vaid tõtt rääkides.
Jumal ( Toorum segab vahele: Jahve?) või Darwin ( Toorum jälle: juut? ) ei andnud meile ( Toorum: goyimitele?! ) eneseteadvust ( Toorum: kas meie emad-isad olid kõik juudid, Darwinid või hoopis jumalad ja kuidas me siis saame olla samalajal goyimid, kui me ise jumalast endast või äravalitutest pärineme? Äkki oleme hoopis ise need ära-valiJAD!? ) mitte selleks, et teenida mingit abstraktset tõde ( Toorum: no aga milleks meile siis teadvus, sööme parem abstraktset naatriumglutamaati ja aspartaami! ), mis näib eksisteerivat vaid liigse innukusega klassikalise filosoofia kaevikutesse varjunud haritlaste peades. Eneseteadvus on meil olemas selleks, et ellu jääda ( Toorum: täpselt Norni suhtumine asjasse ) , ning see pole mõni teoreetiline ülesanne, mida teadusgrantide peal ärahellitatud teadlaskond võib lahendada mitmesajaleheküljeliste traktaatidega, vaid konkreetsete tegevuste jada, millest vähemalt osa peab olema mõistetav riigi igale kodanikule.

Vali kord ĂĽlikooli

Kui rahvusliku enesemääramise ja tuumikidentiteedi loomise vajaduses lähiajal põhimõttelist läbimurret ei toimu, pole võimatu, et peale küberrünnakutele vastuseismise tuleb meil end taas kaitsma hakata kineetilise relvaga. Küllap mõistavad aga isegi haritlased, et kui jutt on idanaabrist, siis ei saa me rääkida vaenlase füüsilisest elimineerimisest. Mastaabid ja kapatsiteedid on selleks liiga erinevad, mistõttu rahvusliku ja riikliku enesemääramise paradigma eeldab vältimatult ka Eesti geopoliitilise asendi kui paratamatuse aktsepteerimist koos kõigi sellest tulenevate järeldustega.
Eesti riik ei saa seada endale eesmärgiks hävitada suurt naabrit ei kineetiliselt ega informatsiooniliselt. Meie partnerid
NATOs eeldavad, et küpse riigi ja rahvana ei lase me end mässida destruktiivsetesse konfliktidesse, vaid oleme valmis leidma informatsiooniliste vastasseisude win-win-lahendusi, pikaajalises perspektiivis siiski oma väärtustest kinni pidades ning maksimeerides strateegiliselt kasulikku käitumist.
Viimane välistab abstraktsed ja viljatud arutelud tõe olemuse üle ning eeldab praeguse haridussüsteemi täiendamist informatsioonilise enesemääramise õpetusega. Selle kavatsen haridusministrina juurutada kõigis ülikoolides, muutes võimatuks kõrgharidust tõendava diplomi andmise neile, kes pole mõistnud rahvusriigi ees seisvaid tänapäevaseid väljakutseid.

Head 1. aprilli!


Loetu põhjal tundub, et rektorist on saanud reaktor ja seal toimub jõuline TUUMade lõhestamise protsess, loodame et herr Aaviksoo ei plahvata ja asi saadakse kontrolli alla, sest esimesed ohumärgid meie elule juba on: ( tsit. Aaviksood: ) "Kui rahvusliku enesemääramise ja TUUMikidentiteedi loomise vajaduses lähiajal põhimõttelist läbimurret ei toimu, pole võimatu, et peale küberrünnakutele vastuseismise tuleb meil end taas kaitsma hakata kineetilise relvaga."

Eestlane jääb maarahvaks, ehk hingelt VABADUSt austavaks anarhistlikuks ja südames olemuslikult VÕRDSUSes eksisteerivaks planeet Maa põliseks loodusrahvaks. Rahvas mis käitub põliste esivanemate elutarkuste vaimus hoiab veres VENDlUSt, ehk moodustab endast aususe ja lugupidamise vaimus ühise kommuuni ( ühistutegevus! ) kus liikmeid ühendabki just üksteisemõistmine, ehk teineteisele ei valetata omakasu nimel ja sellega ei tekitata kommuuni lõhestavaid ebakõlasid. See ei tähenda, et inimestelt võetaks nende vabadus ja privaatsus ehk anarhistlik vaim ja visatakse see ühisesse totalitaarkommunistlikusse katlasse nagu monarhistlikus nõukogude liidus mis muutus sotsiaalse õigluse ja vendluse traagiliseks paroodiaks, mille illusioorne pask siiamaani paljudele vaimupäkapikkudele silmini ulatub. See ongi valgustusaja idee mis judeokristliku ( jahve- )vaimu hävingule ehk tühjakslaskmisele suunas ( torka härrale nõelaga auk sisse ja tunned kui paha ja läppund hais sealt välja tuleb ). See idee päästiski Euroopa rahvad nõidade-teadlaste põletamise holocaustist ( Kreeka keeles põletusohver ) milles neid jumala nimelisele saatanale, mittemillegile nimega Jehoovale ohverdati. Me ei pea end ohverdama primitiivse egoismi ja keeruka mammonareligiooni altarile hakates uskuma religiooni poolt pooltões pakutavat ehk valede kildudest kokku liimitud holograafilist egoprojektsiooni maailmakäsitlust, mis suudab seista püsti vaid pooltõdede poolt varjutatud valedel. Ainult meis peituv iha ja hirmu tekitatud pime ( nagu keskaeg ) LOLLIUSK suudab hoida seda tühist monstrumi püsti ja mida juhib keegi füürer, härra ehk "isake" kuskilt ekraanitagant puldist. Ekraaniks mida paljud pimedas rumaluses sitaga loobivad, nagu kunagi "kommunismi" ja "natsionaalsotsialismi", on loosung "demokraatia" mis tegelikuse muidugi pole demokraatia vaid tühjalt kõlisev üllas sõnakõlksatus.
Kõigi tahtlike valede omadus on nagu klaashelves mida Columbuse mehed indiaani põlismaalastele kaubaks andsid: neil on põlismaalasele ainult AVASTAMISVÄÄRTUS läbi teadmiste omandamise. Egotühjus, Jahve, Tetragrammatoni loits ehk püramiidskeem aga tahab endast mingit eksistentsiaalset tõde vormida, sõlmida põlismaalasega lepingut mida hiljem patendiks nimetatakse ja mis siis hiljem läbi vereliinide justkui peaks määrama ära õilsamad ja roojasemad, issandad ja patused, härrad ja alamad rassid, rahvad ja inimesed. Seda tühisust nimetatakse usuks ning see avaldub näiteks "white prides", "väljavalitud rahvas" ja "aaria rassi" pettuses mis "kõrgemat" ( kõrgimat! ) sellesse jamasse usu läbi ennast ahnuses ja alatuses sõdade läbi alandama paneb.
Tegelikult valesid sisaldav leping kaotab UNIVERSUMI seaduste ( õppimisvõime läbi vigade ) läbi kehtivuse siis, kui valed on läbi nähtud, sest universum, kõiksus ongi ainujumal ja mitte midagi ei saa eksisteerida väljaspool ainujumalat, sealhulgas ka tehtavad vead ja õppimisprotsess ehk elu ise. Mitte ükski rahvas ei saa patendeerida jumalat ja kuulutada ennast jumala poolt väljavalituks ( näidaku siis seda jumalat, aga nad näitavad valskust, vägivalda ja ülekohut ). Taara, Allahi, Elohimi arenemises liikuvat, mitte dogmadesse kivistunud mõistet mõistavad aga enamasti kõige paremini need, kes tunnevad hommikumaa tuuli, ehk eksisteerides omas reaalselt tunnistatud surelikus elus püüdlevad virgumise ja valustuse poole muudavad nad selle oma eksistentsi eluks.


Viimati muutis seda toorum (Esm Apr 04, 2011 3:36 pm). Kokku muudetud 9 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Apr 04, 2011 2:56 pm    Teema: Seken vs. shakai Vasta viitega

Seken vs. shakai
Hiireke toanurgast õpetab juhmivõitu vägilastele miks, keda ja kuidas lüüa: Tõmbame issanda Limburgeri torni alla ja kupatame hoopis temasugused füürerid Blutarkiasse rämpsu koristama! Olge valmis, ennustan, et varsti läheb isegi vaoshoitud rahvaga ( ehk VÄGILASEGA ) Eestis ja Jaapanis mäsuks, sest senise jehoovakapitalistliku protsessi jätkudes on see paratamatu aja küsimus.

http://www.youtube.com/watch?v=GrIMUEO2wFs Zeitgeist - Ajavaim - Eesti keelsed subtiirid (1/11)

http://forte.delfi.ee/news/teadus/kas-kirik-sureb-valja-matemaatiline-mudel-naitab-et-jah.d?id=42508615 Kas kirik sureb välja? Matemaatiline mudel näitab, et jah
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Apr 26, 2011 12:33 pm    Teema: Vikerkaaremao/ouroborose, eneseteadvuse/ego piir 16,6% Vasta viitega

Vikerkaaremado sümbolkujund on improvisatsioon teadmatusega ehk tõe avastamine loomeprotsessi läbi. See on nagu tahtmatu "vale" ( tegijal vigu ikka juhtub katsetamisel ) mis otsib iseenda teist poolt et moodustada terviktõde.

Tahtlik egoistlik ja otseselt pettuse läbi kasumile suunatud vale ei saa tuua kasu, vaid ainult lükkab vältimatut edasi, moodustades Ouroborose kes hakkab inimeses iseennast järama. Sellised valed kipuvad kuhjuma ja elustama egogravitatsiooni illusiooni ehk Jehoova lootuse-usu-ussi kuna nõrkuse jõus tahe vastutada nõrgeneb ja jõud/lihas atrofeerub. See on nagu emotsioonide blokeering, kompleks mis ei luba tunda tundeid ehk olla väekas ( see mõjub ainult vaimselt allaandlikele ja väes järeleandlikele, tugevatele ja teadlikele seda ei eksisteeri ja neid vampirism ei suuda mõjutada kuna nad ei lase asju sinnamaani veereda, kus kontroll kaob ). Kui pole tundeid, hakkavad mõtted laiali vajuma ehk tekivad väärastused nii mõtte kui tundeilmas. Sedasi inimene matab end energiablokeeringute kuhjamisega poolelusalt ja hääbuvalt energeetilisse kirstu (
http://www.google.com/imgres?imgurl=http://static.gamesradar.com/images/mb/GamesRadar/us/Games/P/Persona%25203%2520Portable/Everything%2520Else/2010-06-08/ART/Finished/Coffins--article_image.jpg&imgrefurl=http://www.gamesradar.com/ps2/shin-megami-tensei-persona-3-fes/preview/persona-3-versus-persona-3-portable/a-2010060914159342047/g-200803131430342093&usg=__B682or5cMVboSZJnVp1zZ7A28ic=&h=237&w=418&sz=12&hl=et&start=0&zoom=1&tbnid=Rfj6TvcoJT5soM:&tbnh=100&tbnw=176&ei=BZO2TYOzA9Dv4gbe1uTrDw&prev=/search%3Fq%3Dpersona%2B3%2Bfes%2Bcoffin%26hl%3Det%26rls%3Dcom.microsoft:en-US%26biw%3D1659%26bih%3D878%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=rc&dur=282&page=1&ndsp=41&ved=1t:429,r:0,s:0&tx=80&ty=49 Fes )
muutudes vaimselt ehk mõtteliselt robooltiliseks normrefleksidel toimivaks zombiks, ja tundeliselt teiste energiat neelavaks biovampiiriks.

Tahtliku ja tahtmatu vale erinevus on suund. Üks on liituv, teine lõhestuv printsiip. Kumbki pole hea ega halb, aga tahtlik vale loob egogravitatsiooni ahvatluseillusioonE. Seega vale kasutamine teadlikult võib inimese moraali lõhkumise läbi tema väekuse allakäigule viia. Muidugi võib olla olukordi, kus tundub ainuvõimalik valetada ( näiteks Guantanamo vanglas waterboardiguga ülekuulamisel ). Tahtlikult valetades tasub teada selle asja olemuse suunda ehk vastutuse edasi lükkamist ja selle koorma kuhjumist kui inimene asub enda kantavat vastutusekarmat iseenda ees salgama, eitama ja vältima. Vastutuse edasi lükkamine avaldub füüsiliste, vaimsete ja seal vahepeal olevate haiguste, viiruste/viirastuste tekkimises ( surm ja hauatagune elu kui eituses varjatud olemisevorm eksisteerib illusioonina ainult elavatele ), egotsivilisatsiooni ehk orjandusliku "KORRA" levimises ja pidevas kannatuste kuhjamises ja pärandamises järeltulevatele põlvedele kuni sinnamaani kus nad ei jõua seda egoismist vaevatud esivanemate taaka ära kanda ja murduvad
http://etv.err.ee/index.php?0561575 Tuumaoht (Atomic Alert, Prantsuse 2009).
http://www.youtube.com/watch?v=tdLH3NNqAMk Antiwar-and anti-nuclear protest in Japan on March 20 2011

Et asja üle süvitsi järgi mõelda ja mõista, soovitan lugeda Tiit Kändleri kirjutist "Esikukapi paradoks" ( epl/teadus.ee ) mis ilmus ajakirjas "Tarkade klubi" 2009 märtsi numbris ( vihjeks: mõelge mida tähendab sõna tahe võrreldes sõnaga palju, mõelge mida tähendab tahta LIIGa suurt protsenti KASUmit ja kuhu see võtmine viib ).
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 10, 2011 2:30 pm    Teema: Kuidas riik eestlast välja suretab Vasta viitega

http://www.youtube.com/watch?v=LF15YAvT9G0 How Many People Can Live on Planet Earth?

Hea dokfilm. Eriti õpetlik selle taustal, et Eestis pandi aborigeenide, maarahva maa välismaalastele müüki:
http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=16671 Maamüük: pärisorjus asendus laenuorjusega.
Seda kõike samal ajal kui Eesti "riik" usinasti põlismaalasi eurooplasteks küüditab ja töötukassa välismaal proletariaaati ja härrasid Eestisse meelitamas käib (
http://www.e24.ee/?id=430870 Töötukassa käib välismaal Eestisse tööjõudu värbamas ).Venezia kirjutas:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/tooandjad-miks-te-toootsijaid-monitate.d?id=45596197


Lugesin kommentaare ja jäi silma elevus, mis mõningate tööandjate seast pead tõstis. Üldiselt on probleeme mõlemal poolel. Tööotsijaid õhutatakse metsikult kandideerima igale poole. Umbes nii, et proovima ju peab. ja selle tagajärg on,et kandideeritakse valimatult ja igale poole. Tööandjate jaoks aga ilmselt hakkab see olukord, kus tööotsijate rohkuse tõttu on kandidaate jalaga segada, läbi saama. Vint keerati üle ja nüüd kvaliteetsem kandidatuur on muud väljapääsud leidnud.
Nii nagu said suhu need totud, kes arvasid ,et töö omamine on sama mis raha omamine, saavad nüüd suhu need, kes arvasid ,et tööpuuduses on mõnus inimestega mängida.


Viimati muutis seda toorum (Teis Mai 17, 2011 12:47 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Teis Mai 17, 2011 12:05 pm    Teema: Kuidas sĂĽndis valge rass Vasta viitega

http://www.ohtuleht.ee/427043 ©OKK: mustanahalisele paarile sündis valge ihu ja blondi peaga laps!

Uudis oli juba aasta tagasi "Teheran Timesis" (
http://www.tehrantimes.com/index_View.asp?code=223389 Black British couple give birth to white blue-eyed blonde baby girl ) ja dna uuringudki on tehtud. Arvatavasti sedasi valge inimene areneski: selleks et maha ei löödaks ( osad neegrid löövad siiani albiinoneegreidki maha ) jooksis valge mees neegrite eest põhjapoole ja raske elu pani ajukäärud kiiremini arenema, lisaks veel suguühted karvaste neanderdaalastega enne nende rassi maha löömist ja oligi sirgete juustega, karvane, õlut joov ( selle orjade mõnusa joogi tegemine õpiti juba neegrite käest enne ära ja eks see ole ka valge rassi ühekülgse arengu, ehk egoismist ja mugavusest kannustatud lollireligioonide, näiteks kristluse omaksvõtmise põhjus ), talviti tarvidusel nahka riietuv aaria rass valmis!
http://forte.delfi.ee/news/teadus/kuhu-kadusid-viimased-neandertallased.d?id=46100821&l=wdelfi Kuhu kadusid viimased neandertallased?
http://forte.delfi.ee/news/teadus/leiti-uus-valjasurnud-inimliik-denisova-inimene.d?id=37312371 Leiti uus väljasurnud inimliik: Denisova inimene

"Uuring näitab, et Denisova inimesed tegid sugu tänaste inimeste esivanematega Austraaliast põhja ja loodesse jäävas Melaneesia piirkonnas. Melanleeslaste DNA sisaldab 4-6 protsenti Denisova inimese DNA-d."
-seega kuna melaneeslastel on esindantud vägivallatult ( ehk ilma multikultita ) loodusliku valiku läbi segatuna denisova inimese, neanderdaalase, aurtraallase, ürgse valge inimese kui neegri geenid, siis on nende näol tegu ülirassiga, kõrgema rassiga kui "aarialased" ( Hitleri muinasjutt saksa lumpeni lollotamiseks ja tühise manipuleeritava uhkusetunde õhutamiseks:
http://www.dazzle.ru/antifascism/hitler.shtml ) ja "väljavalitud rahvas" ( ehk egpituse orjade järeltulijad, kelle tallaalusteks on just eelkõige sakslaste rumala eeskuju ja vägivalla tõttu pea kogu euroopa valge rass allutatud ). Oskasid melaneeslased juba siis suuri ehitisi meisterdada ja benji hüppeid teha, kui kummist nööri selleks polnud. Valge aariamees reeglina ei julge nende ehitet tornist siiamaani alla hüpata, ehk areng on tagurpidi: ülbusesse ja alandusse ja selle loodud argusesse, turvalisusse, looduse lagastamisse ja vaimsesse ja füüsilisse mürkide modifitseeridud degeneratsiooni, sest "väljavalitute" ehk aadlimeeste ideoloogia on ju see, et töö tuleb sinu eest ära teha, mõtelda tuleb sinu eest ja kui keegi seda teha ei viitsi, siis leiutame sellise masina mis seda teeks ja ühendame enda allesjäänud viimasegi isikliku taju omava juhtainurakse ajuraku ( suur kõigi teiste ajurakkude eest otsustav "juhtamööb" nagu Hitler ) automaatmõtlejaga ja lõdvestume.

http://www.youtube.com/watch?v=54uPhGu9sh0 Land-Divers of Melanesia - PREVIEW
( antud klipp näitab selgelt kes on tegelikult kõrgeim rass, sest nende elu ei reosta loodust, nende teadmised maailmaruumi tähtedest olid juba siis nii kõrged, et valge inimene pidas neid lugusid bluffiks ja fantaasiaks ( uskudes ise veel hiljuti maalma lapikut kuju ) kuni teleskoop leiutati. Ei põe nemad kristlaste kombel valehäbisid ega kata keha, kui palav on, julgevad peaga kõrgelt vasta maad hüpata ja haisid püüavad neil juba poisikesed käsitsi kahest palgist parvel, sest enne seda sind meheks üldse ei loetagi. Võimsate tornide ehitamisest ei maksa näe rääkidagi ( valgete meeste võimsad pealikud
http://www.youtube.com/watch?v=sEAwUsPhUV0
http://www.youtube.com/watch?v=8EvNJWM_NDg on alles nĂĽĂĽd hakanud "Limburgeri torne" laskma teistel endale ehitada ).
Tagasi üles
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2011 6:18 am    Teema: Re: mõistliku rassipoliitika sĂĽgavam ainuvõimalik suund Vasta viitega

toorum kirjutas:
Kui immigratsioonipoliitika on paigas ehk võõraste probleem on lahendatud, tuleks hakata riigi üldist rahvastiku kahandama, sealhulgas ka põlisrahva rahvaarvu. See tähendab, et kui seni maksti emadele palka selle eest, et nad käituks kui loomad eesti nimelises sünnitusfarmis mis toodab läände ja afganistaani inimkapitali ( nüid minge kirikusse ja võtke sele peale üks amps kristuse ihu nagu lääne inimesele kohane ), siis oleks ilus kui tuleb aeg, kus emadele makstakse palka selle eest, et nad jätavad teise lapse sünnitamata.
Kas sa jobu soovid eesti rahva väljasuremist???
Pealegi on paljunemine üks neid tingimusi, tänu millele inimene saab elada siin Planeedil füüsilises kehas ....
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kr66t
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2011 9:29 am    Teema: Vasta viitega

et kes lapsi ei tee, lüüakse kehast välja ve?
a sa jobu ei leia, et planeet on ĂĽlerahvastatud?
Tagasi üles
Venezia
Külaline

PostitusPostitatud: Laup Mai 21, 2011 9:56 am    Teema: Vasta viitega

Viimasel ajal väga promotakse paljunemist. Ma pole veel aru saandu ,et kuhu see kahuriliha vajalik on.

Raul.
Sellega on nii,et kui pole elujõuline,siis sureb välja niikuinii.
Palju inimesi aga veel ei näita elujõulisust.

Ja miks üldse kultiveeritakse pidevalt seda hirmu,et eesti rahvas sureb välja? Kuhu ja miks ta peaks surema?
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group