Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kõrvetised

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 7:29 pm    Teema: Kõrvetised Vasta viitega

Sain arstidelt sellise diagnoosi, kui olin kõhuvaluga nende poole pöördunud.
Igasugu analüüse tehti - veri, EKG, ultraheli jne, need kõik leiti korras olevat ja seetõttu otsustati, et sondi neelama mind veel ei saadeta. Võtku ma arsti määratud rohtu (omeprasool) ja hoidugu raskemast toidust (näiteks praad ja vürtsisem kraam). Kui asjad mingi aja jooksul ei parane või lähevad hullemaks, tehakse ka gastroskoopia.

Praegu rohu mõju all pole olemisel vigagi Smile

Võite jagada omapoolseid soovitusi, infokilde jne.
Üks sarnasena tunduv teema siin nagu on: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=2761, aga ilmselt on maohaavadel ja lihtsalt kõrvetistel ka erinevusi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 1:57 am    Teema: Vasta viitega

kõrvetised on kerge variant, mis pole veel haavandiliseks muutunud, aga muidu koos haavanditega käivad kah ikka kaasa.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 11:10 pm    Teema: Vasta viitega

Üks toores koorimata kartul enne sööki. Kui ei aita, siis granaatõuna koorte tee; see mul veel tõlkimata.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 9:50 am    Teema: Vasta viitega

Organismis vähe puhast vett millega maomahla lahjendada.
http://www.kohalolu.com/materjalid/112-tervis.html
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Jan 13, 2011 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kui valutab siis sobib oregano/pune tee. Proovitud testitud ja töötab. Lihtne valmistada ja kättesaadav.
Pune mõjub küll kirjade järgi seedemahlade eritumist soodustavalt aga mina olen ka regulaatorina kasutamisest abi saanud.
Umber teelusikatäis puru tassi kuuma vee peale. 10-15 minutit tõmmata lasta ja juua (mitte väga tuliselt, pigem leigemat kui maoprobleemidega tegu). Soovitatakse juua ennem sööki. Mina olen andnud esmaabiks ka peale sööki.
Kui omal kodus pole siis apteegist müüakse. Päris maitseainepaki saadust ma teetegemiseks ei soovita. Seal ei pruugi olla puhas ürt.

Mõtlesin veidi. Valu maos tundub enamasti otseselt hoobina kolmnurka. Selles mõttes,on õige , et pingekolded aitavad valu tekkele kõvasti kaasa, nagu väidab Tokroda lingi all, mille andsid. Küsimus on kinni löödud eneseväljenduses. Inimesel on energiat, millega pöörduda kellegi poole ja see paisatakse talle tagasi. Tekib suluseis. Inimene on genereerinud lisajõu, mille saatnud endast välja aga saab selle tagasi. Magu reageerib ülihappsesusega (tal on äkitsi rohkem kui vajab).
Seega suhtlemises/suhetes oleks vajalik leida see nurk eneseväljenduses,milles ollakse tugev.
Sest stress on ülepinge- kõikke on, ja isegi liiast, aga panna pole kusagile.
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Apr 07, 2011 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Nüüd seis selline: paar kuud õgisin omeprasooli, siis otsustasin, et lasen endale ikkagi sondi sisse lükata. Tiba üle 2 nädala tagasi see mul ka ära tehti.

Pildid ei näidanud mitte midagi kahtlast. Arsti jutu järgi polnud isegi jälgi võimalikest haavanditest jms jamast.
Küll aga tuli arst välja huvitava teooriaga. Nimelt oletas ta, et mul on mingeid sõltuvusi ja et keha üritab mind valudega sundida just rohkem manustama aineid, millest mul sõltuvus oli. Idee selleks oletuseks andis talle mu jutt, et kui valud algasid, siis leidsin leevendust jogurtitest. Need aga liigitas ta maiustuste hulka. Tõsi ta on - magusasõltuvuses olen olnud juba teismeeast ning oli perioode, mil näiteks üks Kamatahvel iga õhtu polnud mingi küsimus.
Viimasel ajal pole häirivaid valusid olnud. Loobusin saiatoodetest, võtsin taas menüüsse leiva ja või (mida ma juba aastaid polnud ÜLDSE tarbinud) ja magusa kraami püüan asendada näiteks kuivatatud puuviljadega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group