Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Valges lumes eikusagil augus külma vette uppumine
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 2:11 pm    Teema: Vasta viitega

Surm on surm. Rumal või mitte sõltub hinnangu andja suvast.
Ma ei mõista su ettemääratuse definitsiooni. Minu jaoks ei ole mingit laadi konfiguratsioon veel ettemääratus.
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 2:38 pm    Teema: Vasta viitega

noh tegelikult, tervikpildis asju objektiivselt vaadates selgub, et kuitahes objektiivse vaatamisega ei ole reaalselt võimalik subjektiivset faktorit sellega täienisti kaotada. see oleks igasuguse looduse energialiikumise vastane. aga see, kust lõputu energia tuleb, ehk uskmatu ISE absoluut, ei vaatle ega tea mittevähimatki, aga teeb seda vaid LÄBI 4-ja uskliku Unenäokeha.

oma vaateid ma tõesti igale tainale ei kipu tõestama ja enamasti ka mitte üldse rääkima, aga see jääb siiski minuenda otsustada, onja!
aga sina gerdekesekene, kulla ümmargune armas tainapeakesekene, muidugi esitad teistele nõudmisi, mida ise ei kipu nagu eriti täitma. niisamuti, kui sinu jaoks on teiste jutt vaid ainult nn. tühine arvamus, siis mis vaatlevast teadmisest ise enam siis üldse jahud?
üldiselt väga valesti arvasid, kui arvasid et arengut laiemalt mõistsid!

aga mina sinu usumula ei keela, lihtsalt veel loogilisemalt paluks, onja.
oh neid teadmisi, kui GERDEAALSED tahes, panid mind nii surmahirmu, kui tainapealisuse järele "lõhnama". Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 2:53 pm    Teema: Vasta viitega

ma pole vaatlevast teadmisest üldse midagi rääkinud.

tainapeaks pole mina kedagi imetanud. hinnanguid annad endale ja teistele vaid ise. ja kui sa tunned, et millegi järele lõhnad, siis mina ei tule sind üle nuusutama, et kas ikka tõesti või kuulutad seda niisama.

areng on areng, mõista seda nii kitsalt või laialt kui tahad või eelda, kui kitsalt või laialt mina seda mõistsin või arvasin mõistvat. kui üldse arvasin, selles on tegelik küsimus.

ma ei pea ainsatki arvamust tühiseks. see oli sinu oletus asjast.

PS. sa tule veena neid paljusid teisi, kes mind liiga kõhnaks pidevalt tembeldavad, et ma olen tegelikult ümmargune. See oleks sinust kena.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 4:20 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
ma pole vaatlevast teadmisest üldse midagi rääkinud.


mis see siis olema pidi?:
Gerdenel kirjutas:

Teadmised ei vaja lootust vaid suudavad ka paratamatust kõrvalt "tundlemata" vaadata ja tervikpildis on asjad sageli hoopis teistmoodi, kui subjektiivne hinnangulisus neid näha tahab.


Gerdenel kirjutas:
tainapeaks pole mina kedagi imetanud. hinnanguid annad endale ja teistele vaid ise. ja kui sa tunned, et millegi järele lõhnad, siis mina ei tule sind üle nuusutama, et kas ikka tõesti või kuulutad seda niisama.


jah, ma kuulutan et minu hinnangu kohaselt Gerde justkui vassib ja valetab kui tainapea. samas mis seals ikka?

Gerdenel kirjutas:
areng on areng, mõista seda nii kitsalt või laialt kui tahad või eelda, kui kitsalt või laialt mina seda mõistsin või arvasin mõistvat. kui üldse arvasin, selles on tegelik küsimus.


seda ma kogu aeg teen nagunii. ka mittearvamine on arengu ja taandarengu ajalisus. see tähendab, et kõik on arenguga seotud. sellest tõsiasjast lihtsalt ei saa end mittekuidagigi äralõigata.

Gerdenel kirjutas:
ma ei pea ainsatki arvamust tühiseks. see oli sinu oletus asjast.


muidugi tegelikult ei pea. lihtsalt see kuidas end pidevalt väljendasid, eriti jutt teise inimese egolaksust, annab aluse selle "soovunelma" eeldamiseks. või väljendeid "egolaks"ja "tühisus" võib iseenesest mõista nii hinnanguliselt kui ka millegina, mis on iseenesest mõistetav?

Gerdenel kirjutas:
PS. sa tule veena neid paljusid teisi, kes mind liiga kõhnaks pidevalt tembeldavad, et ma olen tegelikult ümmargune. See oleks sinust kena.

mai tea, äkki nii näljas, et pistad veel pintslisse? Laughing

aga üldiselt ma saan aru, et ettemääratuse asemel peaks rääkima määratud eluülesandest, mida täidetakse või mitte. muidu kas täidetakse, on ka arengu küsimus ja sisuliselt tähendab sedasama, kuidas täidetakse. lõpphinnangu sellela annab enese Vaim läbi Hinge, mis ehk määrab edasised elud. samas võib konstrueerida tõesti mõttekäigu, et inimene oli eelnevalt nii puntras, et vajas õnnetussurmaga lõppevat elueesmärki? siiski kahtlen sügavalt, kas see saab olla absoluutselt ettemääratud.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 5:23 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:

Lohutus ja tõdemus pole ka üks ja seesama. Ometi võivad käsikäis käia.
Surm on alati saadaval ja vaba tantsupartner. Enamus vaatab tantsu aga telekast. Mida raskem tants ja mida pingelisemates tingimustes, seda enam köidab. Väljend "kaasa elama".


lohutada saab vaid Teadvuse mõtlemist, tõdemus puudutab Hinge.

mnjah, isiklikult eelistaks tantsupartneriks ikka elusat olevust, mitte hingetut maskeraadi. aga kuidas õnnetu ekslev Hing jälle oma raja leiaks, selles on kogu küsimus? Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 31, 2011 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Mõnes mõttes on iga väike liigutus flirt surmaga. Teisalt on see kulunud väljend juba.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 11:05 am    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Mõnes mõttes on iga väike liigutus flirt surmaga. Teisalt on see kulunud väljend juba.
See pigem küll enese närvikõdi loomine. kui ikka pole aeg, siis tee, mida tahad ja surm isegi ei vaata inimese poole.
tegelikult inimene teab, kui temaga ei juhtu midagi, situatsioonist hoolimata.

a need, kes alateadlikult juba teavad. noh, vaata norni ja üks kirjeldus on tabelis.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 11:08 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:

Gerdenel kirjutas:
PS. sa tule veena neid paljusid teisi, kes mind liiga kõhnaks pidevalt tembeldavad, et ma olen tegelikult ümmargune. See oleks sinust kena.

mai tea, äkki nii näljas, et pistad veel pintslisse? Laughing

Sa nüüd loe minu kirjutatu ja enda vastus uuesti läbi ja mõtle, miks sa vastasid nii nagu mina sinu nägemisest huvitatud oleks.
ei ole. Exclamation
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Gerdekene, norn ei saa ju tõtt tunnistada, et TEMA ON! Very Happy
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 11:50 am    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:


a need, kes alateadlikult juba teavad. noh, vaata norni ja üks kirjeldus on tabelis.


Sa mõtled,et Norn teab,et on surma jaoks valmis?
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 12:05 pm    Teema: Vasta viitega

... see on illukas, mida minu tähelepanekute järgi ennekõike mehed millegi pärast viljelevad, et on surma jaoks valmis

kui tegelt algab tants surmaga, siis teevad kõik püksid täis. inimlikkus kardab meeeeeeeeeeletult
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel:
Ma väga hindan, et Sul on olemas arvamus, aga kritiseerin seda, et esitad seda absoluutse tõena ehk Sa arvad, et tead tervikut. See on sulaselge positsioneerimine ehkki kvaliteet ei luba. Ja siis üritadki seda jõuga saavutada. See Sinu saatuse jutt on ainult üks nurk. Absoluutsele tõele pretendeerides tapad igasuguse arengu ja nõnda jäädki oma vana jalgratta selga istuma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 12:24 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
... see on illukas, mida minu tähelepanekute järgi ennekõike mehed millegi pärast viljelevad, et on surma jaoks valmis

kui tegelt algab tants surmaga, siis teevad kõik püksid täis. inimlikkus kardab meeeeeeeeeeletult


Naised viljelevad surmamist.
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 12:49 pm    Teema: Vasta viitega

Hella, miks ei peaks olema inimesel oma enese absoluutne tõde? ehkki see on muutuv, on see igaühel niikuinii alati omal olemas, sinul ka Very Happy ja suht enesepettus on väita, et pole - seda enam, kui miskipärast ärritud, kui see kellelgi näikse olevat, kes võõra arvamuse pärast ei põe.

Mis aga on tõepoolest üleliigne, on pretendeerida kellegi teise, kui enese olemuse või tõe paika panemisele, mida sina meil usinasti harrastad. populaarteaduslik psühholoogia kutsub seda vist sildistamiseks ja soovitab kritiseerida tegu, mitte inimest Wink oma isiklik olevikuhetke tõde on osa inimesest.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Gerdenel kirjutas:


a need, kes alateadlikult juba teavad. noh, vaata norni ja üks kirjeldus on tabelis.


Sa mõtled,et Norn teab,et on surma jaoks valmis?
ei, ta ei tea. alateadlikult tähendab, mitte teadvustatud ehk veel ei tea. valmis? no seda ka mitte. märgitud.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kes märkis?
Kes sul seal tabelis veel on?
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Gerdenel:
Ma väga hindan, et Sul on olemas arvamus, aga kritiseerin seda, et esitad seda absoluutse tõena ehk Sa arvad, et tead tervikut. See on sulaselge positsioneerimine ehkki kvaliteet ei luba. Ja siis üritadki seda jõuga saavutada. See Sinu saatuse jutt on ainult üks nurk. Absoluutsele tõele pretendeerides tapad igasuguse arengu ja nõnda jäädki oma vana jalgratta selga istuma.

Mul puudub arvamus ja kohe kindlasti ei esita ma oma kirjutatut absoluutse tõena.
minu kvaliteeti hindad sina oma mätta otsast, aga kas sa tead, kus mätta otsas mina asun?
tulin ma käsipidi kallale või sundisin jõuga nõustuma? tegelikult olen ma suisa kirjutanud, et minu kirjutatut niikuinii ei mõisteta ja ma ei ootagi seda. veel vähem soovin, et keegi sellest juhinduks või mingi õpetuse enesele teeks. Cool

no kui ma mõne jalgratta selge peaksin kunagi istuma, siis pole minu jaoks tähtsust, on ta uus või vana, peaasi, et sõidab teedel, kus mul vaja sõita. Rolling Eyes

PS. mina sind ei kritiseeri, sest enamaks kui oled, sa võimeline pole.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Kes märkis?
Kes sul seal tabelis veel on?
minul pole tabelit Very Happy Very Happy Very Happy
ruum, nagu ma juba kirjutasin ja hetkel, kui inimene eostatakse.

käid tänaval ja need märgid on olemas ja ka surma saanute puhul osadel need on, teistel pole.

pole mõtet eeldada, et mina midagi teen. ei tee. Cool
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ei, Gerdenel, seda ma ei arva,et sina teed.
Mind huvitavad need märgid. Et sa ütled ,et osadel on märgid. Mind huvitab ,et kes märgib ja miks märgib. Ja miks mõni arvet peab,et kas on märk ja kellel.
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Veeb 01, 2011 2:15 pm    Teema: Vasta viitega

siin oli kord üks teema, poiss kadunud, pandi pilt ka. vaatasin pilti, tundsin "las ta läheb" mingitsorti isevärki väsimus paistis, et on siit juba ära

Alendril oli see mingis ilusas igatsuses, mitte väsimuses, et ongi juba mujal

nad on mujal...

a nornil ma nagu siukest ei näe, ikka väga siin on muarust - tal justkui muud probleemid Laughing
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 14

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group