Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Keha (Eluroll).
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
teadmine pole arvamine ja isegi kui arvad, et teadmine on luul ja end selles veenda püüad, siis teadmist ei anna murda mingi valemiga. seepärast ongi ta fakt. küll mõistad, kui tead.


Ma ei väitnud,et teadmine on luul. Ma väitsin ,et võib olla luul. Inimene arvab,et teab. Murda saab kõike. Ka inimest, kes tegelikult teab. Ja seeläbi jätta mulje, et ta justkui ei teadnudki.
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

marionett oli kirjeldus. hinnangu annab lugeja, mitte aga kirjeldaja, kui ta seda otse ei väljenda.

ümbrus torgib niipalju kui lastakse torkida. mida vabam oled, seda paksem kest, kuni ei märkagi torkeid, isegi kui näed meeleheitlikke torkijaid. Laughing
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:29 pm    Teema: Vasta viitega

Inimene teeb valikuid vastavalt oma hetke levelile. Mitte kunagi ĂĽle oma leveli ja mitte kunagi alla oma leveli.
Kui hiljem level tõuseb, siis mõledakse oma valikule ja öeldakse, et oleks võinud teha nii ja nii.

Huvitav värk selle teadvustamisega on, et tihti peale saab see "teadvustamine" alguse miski lugemisest või kellegi jutust.
Harvemal juhul märgatakse ise midagi ja siis hakkatakse seda asja uurima. Paljudel kordadel võrdub uurimine miski kirjanduse otsimisega, või kelleltki küsimisega.
Harvemal juhul ise analüüsimisega ja järelduste tegemisega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Venezia kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
teadmine pole arvamine ja isegi kui arvad, et teadmine on luul ja end selles veenda püüad, siis teadmist ei anna murda mingi valemiga. seepärast ongi ta fakt. küll mõistad, kui tead.


Ma ei väitnud,et teadmine on luul. Ma väitsin ,et võib olla luul. Inimene arvab,et teab. Murda saab kõike. Ka inimest, kes tegelikult teab. Ja seeläbi jätta mulje, et ta justkui ei teadnudki.
teadmine on murdumatu. ma TEAN, mida räägin ja seepärast ütlengi, et kui sa ükskord tead, siis mõistad, millest räägin, niikaua aga võid vaid oletada ja eeldada ja võrrelda. võid murda inimese, kuid mitte temas olevat teadmist. arvamusest tulenevat "teadmist" küll jah. arvamus põhineb aga kinnitustel. teadmisi ei saa kuidagi kinnitada, need on ruumis sõltumatud.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:35 pm    Teema: Vasta viitega

Millest sa järeldad ,et mina ei tea?
Kas lihtsalt selles, et ma kĂĽsin?
Tagasi üles
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 7:38 pm    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:


Huvitav värk selle teadvustamisega on, et tihti peale saab see "teadvustamine" alguse miski lugemisest või kellegi jutust.



Selles mõttes nõustun,et mul omal mitmelt "eureka" hetkel on koheselt meenunud, et olen selle kohta ennem lugenud või ka näiteks koolis õppinud.
Ja on tõenäoline,et sellel lugemise hetkel oli see minu jaoks võrdne hiina keelega, mida ma ei oska.
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 8:07 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:


mida vabam oled, seda paksem kest, kuni ei märkagi torkeid, isegi kui näed meeleheitlikke torkijaid. Laughing


nuhhh vabal nüüd küll paksu kesta pole (see paks kest ei anna voolavust, liikuvust) Very Happy talt libisevad need torked mööda - ta ei võta neid maruisiklikult vast? ja kui neile vastab, reageerib, siis mitte ehk isiklikust solvumisest, häiritusest tingituna, vaid mis tema hetke olukorra jaosk õigem lahend oleks.
kujutan ette, et ta mitte ei samasta end enamp rolliga, vaid mõtleb, milline roll selles situatsioonis ta olema peaks ja vastavalt sellele tekstiraamatust teksti leiab.
vanasti nimetati seda kohanemiseks vastavalt oma vajadustele.
tuleb see maruisiklik mängu ja enda rolliga samastamine, siis tihtipääle reageering ei tarvitsegi olla endale vajalik, vaid tuleb oopis pärast tükk aega kokkukeedetud suppi helpida ja kiruda, et unustati end ja roll hakkas juhtima, mitte ei juhitud rolli

see vaid stsenaarium, kuda ma näeksin oma vaimusilmas seda nö vaba miizt-naist tegutsemas

nagu see eestlaste don juan tallinnas
http://www.youtube.com/watch?v=xS28TkMHgUw&feature=related
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Jan 10, 2011 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Gerdenel kirjutas:
teadmine on murdumatu. ma TEAN, mida räägin ja seepärast ütlengi, et kui sa ükskord tead, siis mõistad, millest räägin

Sry, aga ma mõtlesin, et ma natuke läbustaks nüüd. Lihtsalt tahtsin öelda, et iga teine poliitika- või religiooniteemaline delfi kommentaar hakkab ka analoogse sõnastusega.Wink
Tekib nagu küsimus, et mida need inimesed söövad, et nad kõik järsku teavad.
Just nimelt - mida söövad? Räägitakse, et oled see, mis sa endale sisse ajad - seega küsimus peaks olema asjakohane.

Aga ise kĂĽsin, ise vastan kah...
Algallikas: "Antikristus" oli selle Nietzsche raamatu nimi.
Tõlgendus (sõnastus enda oma): Põhimõte oli selles, et asja seletati sisemise eufooria tekkimisega. Mõtled maailmapildile ja kui sisemine eufooriatunnetus tekib, siis paned endale paika tõe kriteeriumi. Hilisem kalkulatsioon sinna juurde on ainult õigustus. Mäng kus näidatakse toetumist epistemoloogilisele alusele. Mäng mida mängitakse teiste ja enese petmiseks.

Ja nĂĽĂĽd vastates enda tegelikule kĂĽsimusele...
Ma järeldan, et inimesed söövad teiste arvamust. (tegelikult arvamus peaks olema toitu kandev pakend, või midagi sinnakanti)
Kusagil mujal enam toitu ei ole ja see on ainus mis on jäänud. Seepärast ka need mängud - teadmistest, valgusest, õigustustest, naeruväärsusest, marionettidest, nukkudest.

Mäng eeldab konkurentsi, mille tagajärjeks on võitjaid ja kaotajaid. Tegelikult mind huvitab, kes on need viimased, kes järgi jäävad? Kas nad lähevad likvideerimisele või leiavad rakendust. Vastaks endale, aga praegult ei tea... igaks juhuks õpin kah paar gambiiti selgeks.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
Gerdenel kirjutas:


mida vabam oled, seda paksem kest, kuni ei märkagi torkeid, isegi kui näed meeleheitlikke torkijaid. Laughing


nuhhh vabal nüüd küll paksu kesta pole (see paks kest ei anna voolavust, liikuvust) Very Happy talt libisevad need torked mööda - ta ei võta neid maruisiklikult vast? ja kui neile vastab, reageerib, siis mitte ehk isiklikust solvumisest, häiritusest tingituna, vaid mis tema hetke olukorra jaosk õigem lahend oleks.
kujutan ette, et ta mitte ei samasta end enamp rolliga, vaid mõtleb, milline roll selles situatsioonis ta olema peaks ja vastavalt sellele tekstiraamatust teksti leiab.
vanasti nimetati seda kohanemiseks vastavalt oma vajadustele.
tuleb see maruisiklik mängu ja enda rolliga samastamine, siis tihtipääle reageering ei tarvitsegi olla endale vajalik, vaid tuleb oopis pärast tükk aega kokkukeedetud suppi helpida ja kiruda, et unustati end ja roll hakkas juhtima, mitte ei juhitud rolli

see vaid stsenaarium, kuda ma näeksin oma vaimusilmas seda nö vaba miizt-naist tegutsemas

nagu see eestlaste don juan tallinnas
http://www.youtube.com/watch?v=xS28TkMHgUw&feature=related
noh, ma panin su pika jutu ühte lausesse, aga tänan, et viitsisid teistele tõlkida (mitte küll täpselt, aga see on andestatav) neile arusaadavamasse vormi. Cool
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 11:37 am    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Gerdenel kirjutas:
teadmine on murdumatu. ma TEAN, mida räägin ja seepärast ütlengi, et kui sa ükskord tead, siis mõistad, millest räägin

Sry, aga ma mõtlesin, et ma natuke läbustaks nüüd. Lihtsalt tahtsin öelda, et iga teine poliitika- või religiooniteemaline delfi kommentaar hakkab ka analoogse sõnastusega.Wink
Tekib nagu küsimus, et mida need inimesed söövad, et nad kõik järsku teavad.
Just nimelt - mida söövad? Räägitakse, et oled see, mis sa endale sisse ajad - seega küsimus peaks olema asjakohane.

Aga ise kĂĽsin, ise vastan kah...
Algallikas: "Antikristus" oli selle Nietzsche raamatu nimi.
Tõlgendus (sõnastus enda oma): Põhimõte oli selles, et asja seletati sisemise eufooria tekkimisega. Mõtled maailmapildile ja kui sisemine eufooriatunnetus tekib, siis paned endale paika tõe kriteeriumi. Hilisem kalkulatsioon sinna juurde on ainult õigustus. Mäng kus näidatakse toetumist epistemoloogilisele alusele. Mäng mida mängitakse teiste ja enese petmiseks.

Ja nĂĽĂĽd vastates enda tegelikule kĂĽsimusele...
Ma järeldan, et inimesed söövad teiste arvamust. (tegelikult arvamus peaks olema toitu kandev pakend, või midagi sinnakanti)
Kusagil mujal enam toitu ei ole ja see on ainus mis on jäänud. Seepärast ka need mängud - teadmistest, valgusest, õigustustest, naeruväärsusest, marionettidest, nukkudest.

Mäng eeldab konkurentsi, mille tagajärjeks on võitjaid ja kaotajaid. Tegelikult mind huvitab, kes on need viimased, kes järgi jäävad? Kas nad lähevad likvideerimisele või leiavad rakendust. Vastaks endale, aga praegult ei tea... igaks juhuks õpin kah paar gambiiti selgeks.


ruum loobki neutraalset teadmisest hunniku "teadmisi" ehk nö mõtteid, millest edaspidi igaüks "tunneldades" võib teooriaid luua ja kakelda oma tõe pärast.

on kurb jah, et pean kasutama mõistet teadmine, kui see on nii solgitud mõiste ning sell pole asja enesega mingit pistmist, kuid uut sõna kasutusele võttes peaks ma liiga palju selgitama ja see ei viiks niikuinii öeldud asja tuumale lähemale.
arvamus vajab õigustust või tõestust või aktsepteerimist või võistlust.
kirjeldamine on sõnade kujundlik kasutamine ja mõnele meeldib kujundlikkus rohkem kui teisele, sest on illustreerivam. mulle näiteks. Rolling Eyes

kui ma kellegi arvamusi sööks, siis oleks ma tõenäoliselt juba ammu nälga surnud ja ei peaks igalt poolt kogu aeg kuulama, et: "miks sulle kellegi arvamus korda ei lähe", vot sellest viimasest olen ma totaalselt tüdinud.
aga mulle meeldib, et sa arvad. ma ka vahel ĂĽritan seda veel teha.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

uskumatu, kui armulik!!! Rolling Eyes
mispärast??? Shocked
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
uskumatu, kui armulik!!! Rolling Eyes
mispärast??? Shocked


kohe näha, et vanad sõbrad Laughing
mul tuli kohe nostalgiapuhang...

tegelt ma kunagi arvasin et nool ja gerde suht sarnased, aga kui järgi mõelda, siis nool ja itika on rohkem teineteise peegelpildid, isegi välimuselt, kehaehituselt ning khmm, khmm tark olemises Laughing meeste moodi

lihtsssssalt nii segast nagu gerde annab otsida Very Happy ... naine ehk Very Happy , ta suudab ka nii intensiivselt ja sügavalt lõõmata; ta veits blondiin aegajalt ja see ajab segadusse, kuid gerdel blonde hetki vist polnd ka kui ta veel mähkmetes siputas Laughing

hellake on sama segane tibi nagu tuuleluud ja hämmastaval kombel suudavad mõlemad kaua hoida tuha all lõõmamas vimma Laughing üliusinad ja targad ja tublid pole tahtejõulised mitte aint oma tegevustes - üliaktiivsed pioneerid, vaid ka meelespidamistes, kus keegi vajab "ärategemist" Cool

curiosa on selles mõttes tõesti outsaider, et tema humoorikat segastpeksu ja äärmuseni viidud taktitunnet lihtsssalt ei anna kellegagi võrrelda .... kui ehk mingil määral finalF-ga . eks mõlemad üritvad isegi oma hambaid teravamaks lihvida... kuid ei see hing neil järgi tule, see jääb ike pehmeks. lihtsalt ei lase igal molkusel endale pähe istuda ja suudavad end oma territooriumil aina paremini kehtestada

kati ja krissu täiendasid teineteist selles mõttes hästi, et samal ajal jäid kumbki täiesti eristatavateks isiksusteks. unustamatuteks ...

aint sirel suutis sama järgi teha Laughing , olla unustamatu - ühelt poolt hullult empaatiline ja teisalt kiirelt ja täpselt lõikav. kes hambaid murda tahtis, võis seda katsetada tema peal ja võis kindel olla, et murdis oma hambad... andromeeda oli kõige järjekindlam katsetaja vist Rolling Eyes


ja ma ise... nuh, ega ma ike selle hullu matsiplika Musta Roosi sarnane ole Laughing ju seepärast ma põgenesin tema katsete eest muga kontakti võtta, kui põrguline - tundsin kaugelt, et samasugune liikuv katastroof
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 4:14 pm    Teema: Vasta viitega

p.s

ainsad, keda ma tean, kes katit ja krissut ei armastanud, olid ülimehelik jM, kelle juhtme nad kokku jooksutasid (jM nimelt pole just kõige kannatlikum tüüp, eriti allumatute naiste suhtes nagu kati ja krissu) ja celtic, kes hakkas nende käes vinguma nagu plika Very Happy
usun, et nüüd nad meenutavad tagantjärgi katit ja krissut aint hää sõnaga


... nüüd jääb üle vaid vanainimese kombel ohata, et olid ajad, mil ka siin tiigis elu veits rohkem pulbitses
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Teis Jan 11, 2011 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

no kuule, naises pole kirge ollagi, ta lihtsalt blondiin. nii võiks veel solvuda. tuuleluuas oli ja vimm muide tuli sealtsamast. krislinis oli ka, aga ta pisut liiga ebakindel.
aga ma olen ÄÄRETULT RAHUL, et ma nii segane olen. jessas, nüüd ma armastan sind surmani, krõõt!!!
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 1:55 am    Teema: Vasta viitega

oeh! Confused
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Venezia
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 11:59 am    Teema: Vasta viitega

Selle nimi siin oli nüüd keele kõva ajamine. Laughing
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda tekstist selgub, et vaja oleks tohutul hulgal hakata produtseerima elumõtteid. Oiijahh... Ma võin ju proovida...
Mäletan, kuidas vanaema toodi maalt meie juurde elama, kuna ei saanud enam üksi hakkama. Siis aga tekkis probleem, et tal pole midagi teha, kuna tal polnud rolli. Vanamoodi enam ei tohtinud (suured probleemid olid sellel teemal) ja uut mudelit polnud kah. Ta võis nädalate viisi voodis surma oodata. Aga see vot ei tulnud. Teda iseloomustasid hoopis teravad kõrvad, kui vaja, siis kiire tegutsemine, tujutsemine, terav keel ja ülim uudishimulikkus. Ühe tegevuse leidis ta endale kartulikoorimise näol, aga sellest oli vähe. Aa ja minu koeraga käis ta kah korra päevas väljas, kuigi oleksin seda ka ise teinud.
Minul aga oli kujutlus sellest, kuidas üks õige vanaema on see, kes koob sokki. Nii ma siis rääkisin ja rääkisin, et vanaema, hakka kuduma. Tema alguses puikles, kuid lõpuks istus ja kudus päevad-ööd läbi. Tehnika arenes, kude läks aina peenemaks ja mustrid aina keerulisemaks. Kui külalisi tuli, siis ladus ta oma kätetöö uhkelt oma toa diivanile laiali ja kutsus külalised uudistama. Loomulikult sai ta palju kiita ja võimaluse ka oma kätetööd kinkida. Pärast surma jäi temast ainukesena alles suur kastitäis villaseid sokke ja kindaid.

Kuule Krõõt, ei tea, mis hea pärast peaks mina Sinu vastu vimma pidama? Eeldan, et räägid omadest kogemustest. Kõik on ju väga lihtne: oled äärmiselt tüütu, kuna suudad kõik huvitavad teemad oma provotseerivat jura täis kirjutada ja seetõttu paksu läbu tekitada. Et põnev inf mula laviini alla jääks, mingil juhul huvitavat teemat ei arutataks, et vaid ikka Sinuga tegeletaks. Ja siis veel virised kah, et ei ole ikka veel piisavalt.
Aga noh, vahel on ka häid kilde...

Gerdenel on Sul ikka ülbust hakata maha tegema teise inimese loomingut, kui ei suuda seda isegi läbi lugeda! On Sul üldse arusaamine, mida tähendab vastava aja võtmine, enda sisemiste mõtete vastava teema raames kokkukogumine, kategoriseerimine, sihtgrupile vastavaks seadmine, järjestamine, üheks tervikuks seadmine, rõhuasetamine jne?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

Hmmm ma ei kirjutanudki, et minu vastu Smile

1. see, mis mulje jätad linnulennult, oli üldine ja antud "maailmas" (tõenäoliselt poleks sama reaalis või mõnes teises foorumis) Pealegi oli seal muud ka kirjutet Very Happy Kuid seda va ärategemise võimaluse ootamist olen su juures aastate jooksul küll ja küll märganud Laughing

2. see on jällegi sinu eeldus, et ma kirjutan selleks, et minuga tegeldaks Very Happy ma pigem lähen ise teistega nö tegelema - neile tähelepanu lahkesti jagama. kuid jah, enamasti on selle asjaga nõnna - lähed torkima, siis saad ka ise vastu torgitud Cool
kui ei taha torgitud saada, tuleb hoida madalat profiili Wink
Tagasi üles
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:


Gerdenel on Sul ikka ülbust hakata maha tegema teise inimese loomingut, kui ei suuda seda isegi läbi lugeda! On Sul üldse arusaamine, mida tähendab vastava aja võtmine, enda sisemiste mõtete vastava teema raames kokkukogumine, kategoriseerimine, sihtgrupile vastavaks seadmine, järjestamine, üheks tervikuks seadmine, rõhuasetamine jne?

nii üllatav, kui sulle see ei tundu, siis on rohkem kui küll teadmine sellest aja võtust, süstematiseerimisest jne. Cool aga ei pea seda üldse keerukaks vaid pigem lõbusaks tegevuseks. ülbust, kui nii soovid nimetada, on ka küll.

loomingut pole ma ju maha teinud, kuidagi liiga kopeeriv oli asi ja seetõttu igav. polnud lugemist väärt. pisut loomingulisust oleks tõesti ära kulunud. Rolling Eyes

keel ongi selleks, et sellega mängida, nii verbaalselt kui igal muul moel. Wink
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Gerdenel
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 25 Okt 2004
Postitusi: 3086

PostitusPostitatud: Kolm Jan 12, 2011 4:11 pm    Teema: Vasta viitega

elul polegi muud mõtet kui elamine ja muu on juba kuidas.
_________________
kui praktik pole nõus teoreetikutega, siis on ta usklik loll, sest teoreetikud teavad alati paremini, ilma proovimatagi, sest nende arvamusi on rohkem ja need on sarnased. Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group