Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Itaalia vabamüürlased ja DISKO 19 Nov. Tallinnas
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 11:40 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Muidu Thon ütli, et ta ei mõtli Hella all mitte Hellat ega hella, vaid hella kui helistama Laughing


ja kiäle ta tuud ütli - ummaarvost Question

mitte et tuu õkva klaar olnu es olis Laughing
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Dets 03, 2010 11:52 pm    Teema: Vasta viitega

jo es olnu klaar midagi, aga täitsa purjopskil. Twisted Evil
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 12:10 am    Teema: Vasta viitega

nojah, teil ju jälle reede Mr. Green
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 12:41 am    Teema: Vasta viitega

mis sa siin reedel hõiskad, marss oma polti parem rahuldama. Evil or Very Mad
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Dets 04, 2010 12:44 am    Teema: Vasta viitega

marsi ise, kui tahad, minul on esmaspäev
http://www.youtube.com/watch?v=EbcEvodmPiM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=VMx9BU9BOps
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

Tjah, lugesin siin toimunu üle.
Mina tunnen ennast halvasti, kui kirjutan teemavälist juttu. Algas kõik sellest, et väljendasin oma vaimustust uue avastatud loo ja esitaja suhtes, kellest oli peateemaski kirjutatud. Sealt juba edasi viis üks asi teiseni: nn kõrgkultuuri ja massikultuuri teema, erso ja siis Norni labasus ja Krõõda jamad. Vahepeal rakendas foorumi admin siin mingit puhastust teemade tõstmise näol, aga palju sa jõuad sellise jamaga tegeleda. Oma aega on mõttekam huvitavamatesse projektidesse panustada. Mõistetav.

Mina näen praegust olukorda sellisena, et Krõõt tahtlikult solgib teemasid oma provokatsioonide ja kujustamistega. Mida teha? Asja tulemus on see, et foorum on üks mõttetu jututuba, kuhu pole inimestel motivatsiooni oma ideede algeid ja mõttekäike kirjutada. Ja see on kurb, kuna vaimumaailma foorum on oma olemuselt just selline koht, kus saab avatult oma mõtteid väljendada ja inimesed mõistavad sind, kuna ka nemad julgevad teistmoodi mõelda.

Kr66t kirjutas:
usu vanainimese juttu!

Taaskord olen olukorras, kus Sinu massilised kirjutised minu suunas vajaksid küll vastust, aga tõesti ei ole huvi ega aega sellega tegeleda. Vaata, kui Sina igale poole ette ja taha muudkui massiliselt postitad ja Sulle ei vastata, siis see ei tähenda, et kellelgi ei oleks Sinu vaimukustele midagi vastata ja et Sinuga nõustutakse, vaid see tähendab seda, et keegi ei pea mõttekaks sellega tegelemist. Ja veel: midagi peab ju Sul viga olema, kui kogu aeg foorumis istud ja teiste provotseerimisega tegeled. Teised inimesed pühendavad oma aega ka lähedaste, õppimisele, projektidele jne. Aga Sina muudkui istud siin ja ootad, et keegi postitaks, et siis ruttu ta oma kujustuste ja provokatsioonidega üle valada. Sellest järeldasingi, et juul Sul siis lähedasi ja oma elu pole.

Norn:
Väga normaalne ja viisakas oleks tegelikult vabandada, kui on tekkinud olukord, kus Sinust olenematutel põhjustel on tekkinud eksitus ja keegi on Sinu nimel labatsenud.

Miks ma seda kirjutan:
Mulle väga meeldib see foorum oma olemuselt. Eneseväljendamise vajadus paneb otsima lahendust. Niiöelda, otsin oma energeetilist ruumi, mida kasutades oleks lõpuks hea tunne siia postitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mina_
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

See foorum on hea jah ses mõttes, kuna paistab, et siin saab ennast väljendada.
Kas keegi teist seda saadet Zagamiga kuulas ka?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Hella, mis vabandamise juttu sa nüüd ajad, kui asja üle korralikult järgi mõtled, siis saad ka lõpuks aru, et ma juba selgitasin toimunut, ehk keegi ei mõelnud ega solvanud üldse ja kuskil Sind isiklikult. Kr66da suhtes aga olen küll nõus Wink
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 7:21 pm    Teema: Vasta viitega

see Zagami jättis suht jobu ja petise mulje.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 10:33 pm    Teema: Vasta viitega

Hella postitus mind ei üllatanud ja heatahtlik muie mu huulil ütleb, et eks selle lastehaiguse peame kah kõik läbi põdema, kus kõike maruisiklikuks keerame ja kõike maruisiklikult võtta tahame Laughing

Norni reakstioon aga üllatas küll Shocked Mees, kes oma läbustamistes vaat et minust kraad kangemgi, poeb niimoodi eide põllepaelte taha peitu, et püüda "ära teha"
nomaisaaa Laughing Laughing Laughing kuda võtta sellist meest ja tema vilushooviat tõsiselt Cool Rolling Eyes
Tagasi üles
mina_
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Püh Dets 05, 2010 11:19 pm    Teema: Vasta viitega

No teie jutu järgi jäi selline mulje, et olgu kui kakased käed mis tahes, peaasi et neid taskus hoitakse ja ei nädata ja kui kõik veel toimub õige koori taustal ja meeldiva lipsuga, siis on sisu suht teisejärguline. Nii valib ka enamik ameeriklasi oma presidendi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 12:33 am    Teema: Vasta viitega

Minule meeldis see Leo Zagami intervjuu Project Camelotis http://www.youtube.com/watch?v=q8BIAftpqiM ,kus ta rääkis vanade juudausuliste ohverdamis ja seksuaalkommetest.Aga ära pane mõnede siinsete kriitikat tähele,siin foorumis nagunii vanad juudikitsed pasandavad kahte lehte laiali.
Muide ka minuarust on Zagami tüüpiline italiano aga vähemalt paljulugenud italiano.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 2:13 am    Teema: Vasta viitega

Saade Leo Zagamiga on järelkuulatav R2 sarjas Hallo Kosmos http://r2.err.ee/player_standalone?failinimi=aHR0cDovL2hlbGkuZXIuZWUvaGVsaWQvODYxNjEyLm1wMw==&annotation=SGFsbG8sIEtvc21vcyEgTGVvIFphZ2FtaSAoRWVzdGlrZWVsbmUpIC0gMDUuIGRldHNlbWJlciAtIFNhYXRla8O8bGFsaW5lIG9uICBJbGx1bWluYWF0aWRlIFN1dXJtZWlzdGVyIExFTyBaQUdBTUkuIFNhYXRlanVodCBJbmdyaWQgUGVlay4gKEVlc3Rpa2VlbHNlIHTDtWxrZWdhIGludGVydmp1dSkuDQo=&skin=hallokosmos
mis ta rääkis Vatikani sõjatööstuse kontrollist ja juutluse meelekontrollist oli üsnagi tõepärane.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
see Zagami jättis suht jobu ja petise mulje.


võibolla täpsustad, mis olid tema olekus ja jutus need, mis viitasid jobu ja petis olemisele?


Viimati muutis seda Kr66t (Esm Dets 06, 2010 1:51 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 1:23 pm    Teema: Vasta viitega

mina_ kirjutas:
No teie jutu järgi jäi selline mulje, et olgu kui kakased käed mis tahes, peaasi et neid taskus hoitakse ja ei nädata ja kui kõik veel toimub õige koori taustal ja meeldiva lipsuga, siis on sisu suht teisejärguline. Nii valib ka enamik ameeriklasi oma presidendi.


hästi ebamäärane üldistus. mina ei jaganud isegi ära, kas see käis selle kohta, kuidas üksteist lahmime või kuda me sinu poolt viidatud persooni kohta arvamust avaldame

seda enam et antud topicus on koos seltskond, keda võiks ühisnimetajana võtta kokku :Luik, haug ja vähk
ehk siis et õige koor pole küll see, kus iga mats laulab oma joru Laughing
ja siis selle põhjal veel üldistada: teie ...
Tagasi üles
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

mina_ kirjutas:
.
Kas keegi teist seda saadet Zagamiga kuulas ka?

kuulasin
oli huvitav kuulamine, sest alati on meeldiv näha-kuulata erudeeritud inimesi, kes teevad põhjalikku ja sihikindlat tööd, kui neid miski huvitab. (ntx ei piirdu aint enekesega, kust koolipoisilikult info maha kirjutada vms)

kokkuvõtvalt kogu jutt: tüüpiline kirjeldus meeste muru- ehk võimumängudest. eriliselt "valgustatud" ma nüüd sellest küll ei saand.
huvitav, informatiivses mõttes, aga minu isikliku mängu-ja murumaa jaoks praktiliselt ebaoluline.
minu jaoks pole vahet, kes ja kus võimukoridorides sahkerdavad ja elu-olu määravad. jõud on jõud, millega mul tuleb kohaneda ja ellu jääda Smile
Tsiteerin::

mis ta rääkis Vatikani sõjatööstuse kontrollist ja juutluse meelekontrollist oli üsnagi tõepärane.

vaat selliseid avaldusi mina isiklikult teha ei saa, kuna pole "kohal" olnud, seega tõde ei tea. kui tõepärane on mingi versioon, selle üle ma isegi ei vaevu otsustama, kui mul endal puudub kindel teadmine.
mõni versioon võib vaid tunduda huvitavam kui teine ... aga vastust teab vaid tuul Wink Laughing
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:

nomaisaaa Laughing Laughing Laughing kuda võtta sellist meest ja tema vilushooviat tõsiselt Cool Rolling Eyes


miks mingit vilosoofiat peaks üldse kuidagi võtma?
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 2:39 pm    Teema: Vasta viitega

leian, et iga teadmist mida jagatakse, tasub vaadata ja endale selgeks teha, kas sealt ka midagi noppida annab Smile
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 2:59 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:

võibolla täpsustad, mis olid tema olekus ja jutus need, mis viitasid jobu ja petis olemisele?


vata ma tegin ka UFO´dega diili ja nad edastasid selge sõnumi, "KES TEIST (rahvust) "MATSIK" NIMETAB, SEE ON ISE KÕIGE SUUREM...
Selle Zaagimi puhul muidugi mõned tahavad näha, kuidas tüübil suust ridamisi vaid kuldmune kukub ja italjaanonaerupeeruirve lollide usupärdikute tshakraid paitab.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Dets 06, 2010 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
leian, et iga teadmist mida jagatakse, tasub vaadata ja endale selgeks teha, kas sealt ka midagi noppida annab Smile


jajah...usupärdiku paitust tasub kuhjaga koguda.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group