Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Itaalia vabamüürlased ja DISKO 19 Nov. Tallinnas
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 6:35 pm    Teema: Vasta viitega

mina_(või ka J.)
MÕISTES, et teadust uuriv ATEIST (omamoodi polüteist) on tegelikult arenenum inimene, kui väga jäik tavaUSKLIK (monoteist), kes näeb oma hirmudele vaid ühe kindla jumala poolt meelerahu saavat, mida vaja teistele egoistlikult ja agressiivselt peale suruda, siis loomulikult ajab selle Leo rumal taandarengu propaganda vihale.
ühesõnaga, kogu Zagami kuitahes põnev jutt taandub sisuliselt ikka tavalisele kristlikule egojumala usumölale.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mina_
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 25 Okt 2008
Postitusi: 31

PostitusPostitatud: Kolm Dets 08, 2010 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
..või ka J....

Hi! Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

Zagami siin poolehoidjaid küll ei saanud. Ja eriti halva mulje jättis see kui teatas, et kui mulle liiga teete siis kaeban ÜROsse. Ja soovitas kremlist küsida puuduolevat infot. . Pole ime ,et mördikaks ei kõlvanud. Teine selline hull on see kes ennast rootsis õhku lasi. nn islami terrorist. Tal peaks nüüd maale kehastumise keeld peal olema vähemalt 10 tuhandeks aastaks Bhagavagita järgi. Üsna piinarikas aeg ilma seksita olemiseks. Hüpoteetiline kuu keha küll on, soma rasat saab juua, aga naiskade kehasid katsuda ei saa kehastumise keelu tõttu. Saab ainult 1000 naist eemalt vaadata. See on umbes sama kui vaadata interneti naisi ilma reaalset naist saamata. Ja nii 10 000 aastat. Ei no , palju õnne!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 8:10 pm    Teema: Vasta viitega

Kohalikud vabatüürlaste poolehoidjad on selle Zagami peale närvis ja teevad teda maha,tegelikult on ta täpselt samasugune vabamüürlane nagu kohalikud ainult selle vahega,et hakkas DJ-ks.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 9:29 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Üsna piinarikas aeg ilma seksita olemiseks. Hüpoteetiline kuu keha küll on, soma rasat saab juua, aga naiskade kehasid katsuda ei saa kehastumise keelu tõttu. Saab ainult 1000 naist eemalt vaadata. See on umbes sama kui vaadata interneti naisi ilma reaalset naist saamata. Ja nii 10 000 aastat. Ei no , palju õnne!


Laughing Laughing Laughing Laughing
akk, sa vist elad ka sellist piinarikast elu, et tead rääkida Wink
kullake, kui taivasse või põrgusse lendad, siis jätad oma füüsilise keha maha (vahet pole, kas ühes tükis või püreena) ning seesamune füüsiline keha oligi see, mis vajas seksi ehk oli seksist sõltuvuses. siis sa tahad lihtsalt imeda elunestet ja ei hooli sa enam, kas meestelt või naistelt, kehadega või ilma kehadeta... pääasi, et orgaaniline eluneste Cool ... nuh kui sa vaimolendina kondad see 10 0000 aastat....
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Dets 13, 2010 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

Killing Mickey Mouse: Sheikh Al-Munajid Responds
http://www.youtube.com/watch?v=JSvjOeW-J-w
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2010 8:08 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
piisab täiesti sellest, et armastus mõttestab elu ja pole vähimatki muret ei parasiitide ega nende kraanidega Wink


Jah... Crystal Ra tänas röövlit, kes talt veidi manti ära võttis (ta ju pidi kõiki armastama, ja ka röövimine olla tema arvates Kõiksuse poolt antud kogemus armastuse arendamiseks). Üks mu tuttav luteri daam on samuti oma raha ja isiklikku vara kohalikele pättidele andnud, põhjendades seda kristliku armastusega (plaanitses hakata sama tegema ka oma abikaasa isikliku nodiga, aga õnneks astuti vahele) - küll aga kipub ta omakorda nõudma raha ja asju seaduskuulekamatelt inimestelt.
Samuti tean üht inimest, kes viib oma raha kogudusse ja üritab elada oma tuttavate seljas...

Huinjaa, mitte armastus. Krööt, anna mulle niisama 10 tuhhi, kui sa nii armastav tegelane oled, eks Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2010 11:18 am    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Kr66t kirjutas:
piisab täiesti sellest, et armastus mõttestab elu ja pole vähimatki muret ei parasiitide ega nende kraanidega Wink


Jah... Crystal Ra tänas röövlit, kes talt veidi manti ära võttis (ta ju pidi kõiki armastama, ja ka röövimine olla tema arvates Kõiksuse poolt antud kogemus armastuse arendamiseks). Üks mu tuttav luteri daam on samuti oma raha ja isiklikku vara kohalikele pättidele andnud, põhjendades seda kristliku armastusega (plaanitses hakata sama tegema ka oma abikaasa isikliku nodiga, aga õnneks astuti vahele) - küll aga kipub ta omakorda nõudma raha ja asju seaduskuulekamatelt inimestelt.
Samuti tean üht inimest, kes viib oma raha kogudusse ja üritab elada oma tuttavate seljas...

Huinjaa, mitte armastus. Krööt, anna mulle niisama 10 tuhhi, kui sa nii armastav tegelane oled, eks Very Happy


see kõik sinupoolt kirjapandu näitab, et sa ei saa armastusest möhhugi aru Cool aga selleks sa ju siis koperdadki - et kasvada
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 15, 2010 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Pole sellel Zagamil häda midagi , kui on tõene, et elamegi prügikastis Bhagavagita järgi. Prügi kokkupakkimiseni on veel 427 000 aastat. Siis peaks algama Brahma öö. Praegu on viistuhat aastat kali juuugat olnud. Kardan, et 2012 veel lõppu ei tule. Meil lastakse piinelda tundvalt kauem.Kogu piinlemise mõte on antikristuse sünd ja deemonite väljakujunemine. Lõpuaegadel peaksid deemonid väljas olema aga neid ei ole. Juba praegu peaksid lendavad lohed olema igapäevane nuhtlus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 4:06 am    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
hall kass kirjutas:
Kr66t kirjutas:
piisab täiesti sellest, et armastus mõttestab elu ja pole vähimatki muret ei parasiitide ega nende kraanidega Wink


Jah... Crystal Ra tänas röövlit, kes talt veidi manti ära võttis (ta ju pidi kõiki armastama, ja ka röövimine olla tema arvates Kõiksuse poolt antud kogemus armastuse arendamiseks). Üks mu tuttav luteri daam on samuti oma raha ja isiklikku vara kohalikele pättidele andnud, põhjendades seda kristliku armastusega (plaanitses hakata sama tegema ka oma abikaasa isikliku nodiga, aga õnneks astuti vahele) - küll aga kipub ta omakorda nõudma raha ja asju seaduskuulekamatelt inimestelt.
Samuti tean üht inimest, kes viib oma raha kogudusse ja üritab elada oma tuttavate seljas...

Huinjaa, mitte armastus. Krööt, anna mulle niisama 10 tuhhi, kui sa nii armastav tegelane oled, eks Very Happy


see kõik sinupoolt kirjapandu näitab, et sa ei saa armastusest möhhugi aru Cool aga selleks sa ju siis koperdadki - et kasvada


Taas 1 tüüpiline New Age "põhjendus". Kui sa nüüd võtad kätte ja proovid meile selgitada, mida sina armastuse all mõtled... äkki suudad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 1:09 pm    Teema: Vasta viitega

hall kass kirjutas:

Taas 1 tüüpiline New Age "põhjendus". Kui sa nüüd võtad kätte ja proovid meile selgitada, mida sina armastuse all mõtled... äkki suudad?

miks ma peaksin, eriti kui sa ei adu, millest räägin ja lihtsalt lahmid?

sinuga seoses tuli mul selline võrdlus pähe
sõrmuste isandas haldjate kuningas rääkis umbes taoliselt, et mida rohkem pimedus ja kurjus võimust võtab, seda kiiremini tema tütre, kes ülitundlik, olukord halveneb ...

oled sa mõelnud, miks igas seltskonnas sul juhtuvad "jamad"? ja eriti ägedalt võtad sa sõna inglite teemal ja nende isikute suhtes pillud põhjendamatut kriitikat, kes enda egot armastuses lahustavad?
vaata... sinu sees on mingil põhjusel suutnud võimust võtta pimedus ja kurjus ja sa tunned end halvasti selle tõttu ja sama tunnevad inimesed, kes su läheduses viibivad...

järeldused tee ise.
ma isegi pühendasin sulle rohkem tähelepanu kui peaksin.
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

usklikud peavad ka realistlikke teadlasi kurjusega tegelejateks...
ja kui ollagi Kuri haldjas või tegutseda vastavas reaalsuses, mis siis?
"pimedusega" löödud usukoerte süüdistused jätavad Kurja Hundi külmaks.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 5:40 pm    Teema: Vasta viitega

idioodi jätavad ka paljud asjad külmaks, samas ärritavad (hullumiseni: a la "ma olen saatan, ma olen hunt, ma söön su ära, ma sittun ennast täis") ootamatult sellised asjad, millepeale mõistuse juures inime iial ei taipaks oimugi liigutada

haldjameest jälitab newage-foobia, see on siililegi selge, kuid norn, me arm, mis ometi painab sind? Shocked
Tagasi üles
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 6:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kr66t kirjutas:
...samas ärritavad ...

Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kr66t
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Dets 16, 2010 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Kr66t kirjutas:
...samas ärritavad ...

Laughing


relax
Tagasi üles
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2010 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Kuna töötutel nagunii tööd pole, siis on soodne alustada jumala teenimisega või täpsemalt Saadana teenimisega või veel täpsemalt mõlema teenimisega. Võtmesõnaks on siin 666. Need on Bhagavagita 18 osade või peatükkide arv. 6+6+6 on kokku 18. Alustada tuleb tuuma ehitamisest. Tuum on 6 kihiline. Kui oled Bhagavagita kaheksanda peatüki läbi lugenud, siis töötul on välja arenenud tuuma teine kiht. Näiteks kellel on tuuma teine kiht välja arenenud see saab toimida kanalina mille kaudu jõud saavad hakata korrastama maailma. Endal ei ole vaja midagi välist teha. Sisemine töö ainult. Pole tegelikult tähtis millised sündmused välises maailmas hakkavad juhtuma, sest neid on palju ja keegi ei jõua neid üles lugeda kuid muutumatu on see, et vale hakkab vajuma ja tõde hakkab tõusma. Maailmalõpuni on veel 427 000 aastat.
Hare Krishna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Dets 18, 2010 10:35 am    Teema: Vasta viitega

Paganad võivad kasutada Hare Krishna asemel Tokroda mantrat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Kultuur Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 6

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group