Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

ex

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MadliN
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 17 Okt 2008
Postitusi: 17
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Okt 10, 2010 8:22 pm    Teema: ex Vasta viitega

Kuna ma ei lednud sarnast teemat siis küsin otse. Selline lugu, et läksin juba rohkem kui kaks aastat tagasi noormehega lahku, muidugi algul oli raske aga nüüdseks olen ammu üle saanud. Segadust tekitav on ainult see, et ta on peaaegu igas mu unenäos, ükskõik mida ma oma unenägudes teen või lähen siis tema on ikka seal ! Ja nii see on käinud mul juba oma paar aastat .Ma ei taha teda enam sinna! Reaalsuses me ei suhtle omavahel. Milles siis asi on? Raske on temast mitte huvi tunda kui ta kummitab mind ööseti. Minu arust jäid paljud asjad klaarimata kuid ta liikus kohe edasi. Selle kahe aasta jooksul kui mina olen olnud üksina on tal olnud juba oma 3-4 paarilist, seega ma ei näe vajadust hakata vanu teemasid üles võtma. Ma lihtsalt tahan temast lahti saada !!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group