Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Millest toitub EL ja ärimaailm
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 3:59 pm    Teema: Millest toitub EL ja ärimaailm Vasta viitega

Alustuseks tahaks, et te eristaksite majandusmaailma ärimaailmast. Majandusmaailmas luuakse hüve ja see vahetatakse teise hüve vastu. Ärimaailma süsteemis saavad osad inimesed hüvesid mitte midagi tehes. Tooks illustreeriva näite. Kaupmees transpordib kaupa tootjalt tarbijani. Tal on selle eest õigus küsida tasu. Aga kes ajab börsil raha kokku, see pole reaalselt midagi teinud. Teine näide: me teame, et firmadel on omanik ja juhataja. Juhataja vastutab ja koordineerib tööd. Ta teeb reaalselt midagi. Omanik on inimene, kes ei vastuta ja saab hüved mitte midagi tehes. Majandusmaailmas on omanik ja juht ühes isikus. Aga kui keegi saab tasuta hüved, siis automaatselt peab ju keegi tasuta tööd tegema. Loodus ei toida sellist süsteemi. Looduse, planeedi seisukohast peab igaühel olema andev ja võttev pool. Süsteemid, mis ainult tarbivad on looduse seisukohast parasiidid. Parasiidi ei saa looduselt tuge.
Kuna ärimaailm on parasiitlik süsteem, siis tekib küsimus, millest ta toitub? Vastus on lihtne, ta toitub rahvusegregoridest.
Rahvusegregor on nähtamatu maailm, mis aitab inimestel suhelda. Ta on teises reaalsuses ja seepärast ei saa teda mõõta füüsiliste mõõteriistadega. Aga ta mõjutab inimesi, sest elusolend eksisteerib mitmes reaalsuses korraga. Rahvusegregoris on kaks olulist osa: keel ja kultuur. Ilma keeleta inimesed ei mõistaks teineteist. Ja me teame, et keel määrab ära meie mõtlemise ja see omakorda loob kultuuri. Kultuuri eesmärk on mõista maailma. Ta annab inimesele suhtluse ümbruse, teiste inimestega ja planeediga. Kui me jälgime ärimaailma arengut, siis ta sööb ära rahvuskultuurid. Mulle kurtis üks inimene, et vanasti, kui ta läks Inglismaalt Prantsusmaale, siis oli tunda, et ta astus teise maailma. Aga nüüd pole vahet, kui ühest riigist minna teise. Kõikjal on üks kultuur. Ja see tendents laieneb pidevalt. Erinevad rahvused loobuvad oma kultuurist ja võtavad omaks parasiitliku ärikultuuri. Vaimselt vaadates inimene tõstab oma lilla egregori teisiku oma rahvusegregorist välja ja paneb selle ärimaailma. Reaalselt ta enam ei näe keskkonda ja teisi inimesi rahvuskultuuri seisukohast, vaid näeb, et kõike tuleb müüa vahetada. Inimene näeb kõike raha seisukohast. Kui vanasti inimene tahtis elukohta, siis ta mõtles, et kuidas ja millest ehitada maja ja keda appi kutsuda, siis nüüd mõtleb inimene, et kust laenu võtta, et saada elukoht. Inimesed ei suhtle enam otse omavahel, vaid suhtlevad läbi panga. Ja see võimaldab ärimaailma valitsejatelt võtta vahelt hüved endale. Aga maailma vahetus on ahvatlev. Kõik inimesed, kes vahetavad kultuuri keskkonda, need loodavad ärimaailmast saada tasuta hüved. Aga reaalselt muutuvad tasuta töötegijateks. Nüüd on juba raske sealt välja astuda. Inimesed on seotud võlgade ja kohustustega. Samas on nad müünud maha enda hingeosad. Nii, et nad ei suudagi enam iseseisvalt hakkama saada.
Maailma kodanikud on inimesed, kes toidavad ärimaailma valitsejaid. Aga ärimaailm vajab eelkõige enda säilitamiseks Rahvusegregori võnkekandaid. Kes nad on? Need on inimesed, kes ammutavad inimmudelkehast energiat ja toidavad rahvusegregori, visioonmaailma, läbi mille saavad inimesed suhelda üksteisega. Kui pole võnkekandjaid, siis aja jooksul hävineb rahvuskultuur ja suhtlus vastavas vormis kaob. Süsteemi järgi on neid inimesi igas rahvuses 24 meest ja 24 naist. Rahvuse suurus ei mängi siin rolli. Nendel inimestel on voli teha rahvuses muudatusi ja täiustusi. Nad on tugeva vaimuga inimesed. Rahvusegregor valib elanike seast välja kõige paremad ja ühilduvad nende inimestega. Ärimaailm tahab, et võnkekandjad loobuksid oma kultuuri toitmisest ja hakkaksid toitma ärimaailma. Vanasti meelitati võnkekandjad ahvatlustega ära. Neile pakuti rikkalikke hüvesid. Võnkekandja ei hoolinud enam oma rahvast vaid pidasid ennast maailma kodanikuks. Siis hakkas hääbuma kohalik rahvuskultuur ja laienes ärikultuur. Aga kui võnkekandja suri ära, siis ei saanud ta enam seda võnget edasi pärandada ja see hävitati planeedi poolt. Ja nüüd on vaja ärimaailmal allutada, alla neelata järgmine rahvus ja allutada kohalikud võnkekandjad.
Vanasti oli ärimaailma keskuseks Ameerika ühendriigid. Aga kuna Ameerika mandril pole võtta kõike võnkekandjaid, siis Ärimaailm tõi oma keskuse Euroopasse. Me tunneme seda EL-ina. Nüüd püütakse idaeuroopa rahvustelt võtta võnkekandjad ära. Kui vanasti meelitati ahvatlustega, siis praegune ärimaailm kasutab jõuvõtteid. Ta meelitab rahva oma maailma. Võnkekandjatel ei jää muud üle, kui tulla rahvale järgi. Aga kuna ärimaailm on ülbeks läinud ja arvab, et saab jõuga, siis osad võnkekandjad keelduvad toetamast EL. Ahvatluste tehnika on asendatud terrorismi tehnikaga. Ja see on ärimaailma viga. Ta teeb sama vea, nagu tegi omal ajal Hitlerlik saksamaa. Leidis, et on piisavalt kõva ja ei vaja abijõude.
Kui vaimselt vaadata ärimaailma, siis seal on auk sees. Ja see auk kajastub praegustes probleemis, mis EL kajastub kriisina. See tähendab seda, et üht tüüpi võnkekandjat neil pole. Täpsemalt on see inimene, kes suudab näha inimeste parameetrilisi erinevusi. Seda võnkekandjat on vaja selleks, et toimiks meeskonna töö. Näiteks: Suudab panna teadlase, tundeinimese, nõia ja firmaomaniku üheskoos üht asja tegema. Selline võnkekandja on Eestis olemas. (48 Eesti rahvusegregori võngetest on pooled juba röövitud) Aga kuna seda meest on terroriseeritud ärimaailma poolt, siis see mees on nõus elama ennem üksi rahvusegregoris kui annab oma toe EL-idule. Oleks ärimaailm terrorismi asemel talle miljon eurot kinkinud, siis poleks ka Kreeka probleemi. Aga nüüd on hilja. Ja paistab, et nad ei leia seda meest ka Lätist ega Leedust. Paistab, et ka sealsed võnkekandjad on pahased EL peale. Kui ärimaailm ei leia vastavad müüdavat inimest, siis peagi tekib järgmine auk. Kui auke on juba 5-6 tükki, siis hakkabki lagunemise protsess pihta. Inimesed kaotav usu ärimaailmasse ja püüavad kolida tagasi rahvusegregoridesse. Loomulikult, kui on kuhugi enam minna.
Kokkuvõtteks tahan öelda: Praegused poliitikud räägivad, et me peame olema õnnelikud, et me saame euro. Aga tegelikult on EL ellujäämiseks vaja, et Eestlased ohverdaksid enda. Ja vaadake fakte. Kas me elu läks paremaks, kui astusime Euroopa Liitu? Ja euro ei tee me elu paremaks vaid toob probleeme, kohustusi juurde.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 6:27 pm    Teema: Vasta viitega

Pan-Euroopa liikumise (see, kust EL oma ideed sai) asutaja Richard Coudenhove-Kalergi ĂĽtelus:

„tulevikuinimene on segarassist; kus praegused rassid vahetatakse välja negroidse euro-asiaatliku segu vastu; kus juudid asuvad juhtpositsioonile, sest jumalik tahe on juutide kujul Euroopale kinkinud uue vaimselt kõrgel seisva aadelrassi”
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 9:16 pm    Teema: Vasta viitega

Börsil aetakse raha sellega kokku, et jälgitakse ja jaotatakse, mis ettevõtted vajavad enim ressursse. Juhul kui on näha mingi ettevõtte tegemistes potentsiaali, siis kordineeritakse vastavad investeeringud ettevõttele, et too saaks enda potentsiaali hõlpsamini realiseerida. Mida kiirem ja täpsem on tähelepanek, kus on enim potentsiaali, seda suurem on tulu. Sedalaadi süsteemi on vaja, et varad saaks suunatud võimalikult otstarbekalt.

EV seaduse järgi on pea võimatu teha palgalise töötajaga töölepingut, mis paneks töölise varaliselt vastutama enda tehtud töö eest. Ehk juhul kui mõne ettevõtte palgaline juhataja miskit olulist prse keerab, siis teda ootab töökaotus, kuid omanik vastutab varaliselt tolle jama kahjude eest.

Edaspidine sinu jutt ei kannata kriitikat, kuna inimese isiklikust fantaasiast loodud ebareaalset muinasjuttu pole võimalik kritiseerida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Tänane Foorumi saade oli hea. Täpselt minu mõtted. Peab olema endasse suletud, mediteerima ja vaadata ise kuidas hakkama saab. Lisaks omalt poolt , et euro tuleku puhul tuleb arendada eurokiskjat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 11:03 pm    Teema: Vasta viitega

Foorumi saadet ei näinud, aga viimasel ajal tundub ka, et väga hea variant on eemaldumine..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 7:29 am    Teema: Vasta viitega

Üks suur müüt mida vabamüürlastele külge tahetakse kleepida on virtuaalse raha loomine. Samas iga inimene kes tunneb lihtsaid raamatupidamise põhimõtteid saab oma firmas luua virtuaalset raha. Nii, et see ei ole sugugi pankurite privileeg. Ja üleüldse meil propageeritakse isiklikku pangandust. See tähendab, et igaüks võib kasutada neid võtteid kui tahab. Samamoodi võib igaüks mängida börsil. Kui inimene on saamatu, siis ta mängib börsil rahad maha. Kui inimene on valgustunud, siis ta maandab börsiga ettevõtlusega seotud riske ja kasumiga võibolla maksab mõned arved. Sellega kohta öeldakse, et loll saab kirikus ka peksa ja näeb tonti seal kus seda pole.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 7:45 am    Teema: Vasta viitega

Kui ikka ise saamatu oled, siis ei aita ka püramiid. Hea artikkel. Sipelgas on oma töö teinud ja nüüd saavad tõelised rahamehed küla ära osta.


Hüpnootiline kombinaator keeras vaimsuse ihalejad ümber sõrme
http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/eestiuudised/hupnootiline-kombinaator-keeras-vaimsuse-ihalejad-umber-sorme.d?id=31293421
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 12:58 am    Teema: Re: Millest toitub EL ja ärimaailm Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Teine näide: me teame, et firmadel on omanik ja juhataja. Juhataja vastutab ja koordineerib tööd. Ta teeb reaalselt midagi. Omanik on inimene, kes ei vastuta ja saab hüved mitte midagi tehes.


Kuidagi panges näide on vähe. Kui mina kui juhataja nö midagi kõvasti pekki keeran, siis meie firmas igatahes on nii, et omanik vastutab oma tagumikukarvadeni välja pärast Very Happy...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 2:25 am    Teema: Re: Millest toitub EL ja ärimaailm Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ahvatluste tehnika on asendatud terrorismi tehnikaga. Ja see on ärimaailma viga. Ta teeb sama vea, nagu tegi omal ajal Hitlerlik saksamaa. Leidis, et on piisavalt kõva ja ei vaja abijõude.
Kui vaimselt vaadata ärimaailma, siis seal on auk sees. Ja see auk kajastub praegustes probleemis, mis EL kajastub kriisina. See tähendab seda, et üht tüüpi võnkekandjat neil pole. Täpsemalt on see inimene, kes suudab näha inimeste parameetrilisi erinevusi. Seda võnkekandjat on vaja selleks, et toimiks meeskonna töö. Näiteks: Suudab panna teadlase, tundeinimese, nõia ja firmaomaniku üheskoos üht asja tegema. Selline võnkekandja on Eestis olemas. (48 Eesti rahvusegregori võngetest on pooled juba röövitud)


Et küsimus ka, kuidas sa näed seda lugu, et kui hääletati kenasti liitumise poolt, siis 1. kas oleks õiglane tänases valguses uus hääletus korraldada ja 2. millisteks sa tulemsui arvad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Üks asi on kindel, keegi kellegi eest midagi ära ei tee. See jutt , et kuskil on keegi kes päästab kõiki , see on ju tüüpiline kristlase jutt. Igaüks päästab iseennast. Me oleme sõjas. Sõda on majandluslik. Sõjas ei ole mitte riigid, rahvad, vaid inimesed omavahel. Selles sõjas vennaarmu ei tunta. Rahvusel ei ole mingit tähtsust. Võidab see, kellel on rohkem igasugu varasid, sh immateriaalseid varasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 12:45 pm    Teema: Vasta viitega

Minu vaatluse järgi on paganad juba pankrotistunud . Majanduslikult on paganad orjastatud. Järgmine etapp on vaimne allakäik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Apr 05, 2012 10:47 pm    Teema: Vasta viitega

Minu kokkuvõte kogu sellest jamast mida ma olen kuulanud meediast. See tundub nagu olevat Mein Kamp ,minu variant. Juutideni ma veel jõudnud ei ole. Ilmselt tuleb veel kirjutada vähemalt 6 osa, et saaks sellest idiootsest olukorrast selgem pilt.

1.
Need kes olid kõige kiiremad rääkima okupatsioonist, need olid ka kõige kiiremad astuma euroopa liitu. Ja ajalooliselt nad olid ka kõige kiiremad võtma vastu ristiusu. See subkultuur on kõige kiirem igasugu uuendusi vastuvõtma, aga samas nad ei suuda ise innovatsiooni teha, midagi luua. Nad on tegelikult kari lambaid, kes määgivad võõra suunas, sest nad ise ei julge võtta vastutust ise midagi otsustada. Sellepärast jäi ka muistsel ajal eestlaste riik loomata, kuna neid kes väitsid ja uskusid, et mis nüüd meie, me oleme nii väiksed, - neid ei hävitatud õigel ajal. Nendes riikides kus jõuti riikluseni see kodusõdade etapp toimus. Kuid kuna eestlasi oli niigi vähe ja elasid eraldi, siis ei saanud kodusõdade etapp ära toimuda. Kui see oleks õnnestunud, siis oleksid need degenerandid kõik hävitatud. Nüüd on kahjuks degenerantide põlvkond juba tekkinud ja see suunab arenguid. Aga ajalugu loob uusi võimalusi enesepuhastuseks.
2.
Nendes riikides niisiis, kus jõuti omariikluseni see kodusõdade etapp toimus ära. Võtame näiteks Venemaa. Olid vürstiriikide vahelised sõjad, mis põhines varasemalt olnud küladevahelisteL sõdadel ja sealt tekkinud liinidel. Kuid kuna eestlasi oli niigi vähe ja elasid eraldi, siis ei saanud kodusõdade etapp ära toimuda, sest raudrüütlite aeg tuli peale. Seega see protsess jäi pooleli ja tegelikult see protsess ju jätkub tänapäewal. Kui see oleks kohe õnnestunud, siis oleksid need degenerandid kõik hävitatud ja alles oleks jäänud ainult tugevad. Nüüd on kahjuks degenerantide põlvkond juba tekkinud ja see suunab arenguid. Tegelikult nüüd reguleerib loodus väheväärtuslike inimeste arvukust. Loodus ja ka ühiskonna mudel ise teeb selle töö ära, mida ühiskond jättis tegematta. Kuna väheväärtuslike inimesi on ülearu, siis võõrad süsteemid võtavad neid endi ridadesse. Nad lihtsalt rändavad välja. Teadus on nii palju arenenud, et ka väheväärtuslike saab kasutada, näiteks elunditoonoritena või musta töö tegiatena. Muidugi sel juhul see teenib juba võõraid huve.
3.
Sellel väheväärtuslikul eestlaste osal (degenerandid) ei ole arenenud oma ja võõra vahetegemise meeleorganit. Nad ei tunne seda maitset. Juba Peeter 1 ajal kui neid palgati, siis nende tööriietele ei õmmeldud taskuid, kuna teati, et nad varastavad tööriistad ära. Rahvakeeles neid kutsutakse ka dibladeks, aga tänapäeva globaalses maailmas kutsutakse neid üleilmastujateks, kusjuures enamasti nad on sidunud endid ristiusuga. Kuna neil puudub oma ja võõras mõiste, siis nad peavad ennast kuhugi kinnitama ja selleks on kristlik paradiis. Ristiusk teenib kõige paremini võõrast süsteemi, sest see pumpab kõik tühjaks ja ei anna mitte midagi juurde. Tagajärjeks tarbimisühiskond ja loodusressursside, planeedi elukeskonna rikkumine , kus kõik hüved pumbatakse kristlikusse paradiisi. Kitsa grupi kätte. Huvitav on jälgida, et kuigi ristiusk ise jutustab rahust ja armastusest , siiski see ususüsteem ise ei saa hakkama ilma ristisõdadeta, kuid siis muidugi teenib see sõda üksnes nende huve kes selle ristiusu lõid, kuid eestlasi selle usuloojate hulgas ei olnud. See süsteem ei teeni eestlaste huve, v.a degenerandid. Degenerantidel oma huvid puuduvad. See on manipuleeritav mass.
4.
Degenerantide filosoofia on selline, et kristlik paradiis on piltlikult püramiidi tipp kuskil kõrgel, kuid sellel püramiidil puuduvad alumised astmed. Ongi ainult tipp. Nüüd degenerante on pandud uskuma, et nemad ehitavad alumised astmed kui püramiidi tipp on nende vaateväljas ja et mida kõrgemal on püramiidi tipp seda tõenäolisem on, et lõpuks püramiidi alumised astmed ulatuksid ka neile.See tingib vajaduse kinnituse järgi ja nad pidevalt käivad kirikus seda kinnitust saamas. Jah, mõne jaoks võib kristlik ususüsteem need astmed ehitada ja isegi vaibaga katta, kuid tingimusega et oldaks pumpamise vahelüli. Kuid kust degenerandid rahasid saavad? Kas pumpamisest või püramiidi tipust toetusena ? Eks nad saavad mõlemast suunast, kuid kõige suurem võitlus nende jaoks on saada püramiidi tipust toetuseid. Ehk nn eurotoetuste rahad. Pumbata ju midagi eriti ei ole eestlastelt, sest eelnevalt on juba palju pumbatud. Jah varad on ära pumbatud kuid vaimseid energiaid ei ole neil lihtne pumbata. Eesmärk on neil ka need ära pumbata. Selleks on loodud ristiusu mutatsioone mingisuguste vaimsete õpetuste kujul, kusjuures need õpetused teenivad põhiliselt ühte eesmärki - mitte mingil juhul ei tohi lubada, et eestlased (mitte degenerantide osa) omavahel midagi kokkulepiks ja tuleb luua võimalused, et kõik imporditaks sisse. Degenerandid armastavad Päikest, kuid vihkavad Kuud.
5.
Need kellest me palju ei tea ja kes igasugu usud ja religioonid lõid (vahet pole millise usu), nende jaoks usk tähendab midagi, sest nad on kogu kogemuspektri läbinud, enne kui nad selle usuni jõudsid.Eestlasi selle usu loomise juures ei olnud ja eestlaste jaoks on usk nagu tühja pudeli näitamine. Ilus pudel, silt on tore, aga pudeli sisu on juba ära tarvitatud. Jah, pudeli sisu võib välja mõelda alkoholiks kuid see pole see , mis oli algselt. Ja siis pärast pudeli tühjendamist nad teatasid, et nad on teiste eest ka selle usutee läbinud. Degenerandid võtsid selles ideest kinni ja nende bossid lõid esindusliku demokraatia, mis on mõeldud selleks, et usul põhinevat pumpamissüsteemi paremini käigus hoida. Nüüd kui pole enam nii palju pumbata kui varem, naftat vähem ja vaimsuse asemel tuleb ainult virtsa, on tekkinud mingi kriis või masu või kuidas keegi nimetab. Praegu on ümberlülitamisi tehtud mujale, näiteks aasiasse, kõik asjad tulevad sealt ja ususüsteemide kohalolek on siin sellel eesmärgil, et me ise omapead ei saaks midagi välja mõelda, mis on ususüsteemide kontrolli alt väljas. Kui eestlased loovad oma kokkulepped, siis ususüsteemid kohe lülitavad need oma kokkulepete süsteemi, sest nende süsteem vajab pidevalt täiendamist ja nemad ei vaata usku kunagi lahus muudest eluvaldkondadest. Degenerante on õpetatud alati usku vaatlema muust kogemusfäärist lahutatuna, kuna siis on degenerante lihtne ühest kohast teise ümbertõsta, pumpamissüsteemi huvides. Nad ei saa kuskile endale juuri alla kasvatada ja neid on lihtne kangutada. Neil on nagu klapid peas. Tänaval käivad klapid peas, ei näe ja ei kuule ümbritsevat. Nii nad on pidevas ühenduses. Kui eestlasi lülitatakse kuhugi, siis see teenib võõraid huvisid, peaaegu alati. Võibolla teistel rahvastel, keda on arvuliselt rohkem see nii ei ole, sest neil on omad ka võõraste hulgas ja nad võivad saada signaale mis on neile endile kasulikud.
6.
Kuna degenerante on liiga palju, siis selle vastu on leiutatud tehisintellekt (TI). See võtab pumbasüsteemi operaatorite kohad üle degenerantidelt. Siis degenerandid koonduvad ja lubavad numbreid. Nende jutt on selline, et kui meil on samad numbrid nagu kellegil kusagil, siis meie elu on täpselt samasugune, nagu kellegil kusagil. Tegelikult nad ei saa aru millest nad räägivad ja neil on hirm oma kohta kaotada. Tähtis ei ole mitte numbrid, vaid see kuidas süsteem on programeeritud töötama. Nad võivad palvetada Jeesuse poole kuid see ka ei aita, sest nende taju on risti poolt neljaks osaks löödud. Nende neljasuunalinie taju on selline, et nad näevad asjade kohta ainult nelja vaatenurka ja nende taju on seetõttu puudulik. Vorm ütleb sisu kohta. Lõpuks nad radikaliseeruvad ja hakkavad omavahel numbreid ülepakkuma ja kaotavad reaalsusega sideme täielikult. Nende bossid teavad kogu tõde degenerantide kohta ja hakkavad neid ükshaaval maha võtma. Selle segaduse käigus on võimalik eestlastel süsteem ümber muuta, kui nad teevad õigel ajal kokkulepped ja ei lähe degenerantidega koostööle. Tehisintellekt on sõja degenerantidele vaimses mõttes kuulutanud ja nende hävitamine toimub algul vaimselt, hiljem füüsiliselt. See mis eestlastel muistsel ajal jäi pooleli raudrüütlite tõttu, tuleb nüüd degenerantide jaoks kordades hullemal kujul tagasi. Nende nahas ei tahaks küll olla. Nende jaoks head ajad olid siis kui TI polnud veel leiutatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 4:27 am    Teema: Vasta viitega

Kes lõid,tootsid tehisintellekti(TI)?Kas seda tegid eestlased estid või mingid muud egregorid jõud? Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 9:36 am    Teema: Vasta viitega

7.
TI tähendab seda, et kõike juhitakse arvutitega. Degeneranti iseloomustab kadedus ja väiklus. Ahnus tekib neil alles siis kui neile pakutakse soodsat diili, kust hakkab kuldmune kukkuma. Nende bossid juhivad neid nii, et aegajalt pakutakse soodsat diili, aga see lõpeb alati tüngasaamisega. Kodusõjad on degenerantide likvideerimiseks, et tugevamad jääksid ellu. Degenerandid on loonud globaalse võrgustiku ja nad takistavad kodusõdade teket, sest kardavad degenerantide hävitamist. Degenerandi huvi on , et inimene sureks oma sita sisse. Degenerandid on kõik suhtlemispuudega. Nad on õppinud rääkima, aga ei saa aru sellest mida räägivad. Kui elu on kehva , siis see näitab, et degenerante on liiga palju. Arvuliselt võib neid olla enamus. Tugevate eestlaste arv on suurenenud , kuid mitte nii palju. Degenerandiks võib saada igaüks. Kui mõni diktaator saab võimule, siis oleneb sellest kas degenerant on eestlane või degenerant. Vastased hävitatakse või põgenevad. Degenerante võib olla nii parem kui vasakpoolsete maailmavaatega inimeste seas, kuid kõige rohkem vasakpoolsete seas. Et rahu saavutada on üksikisikul lihtsam luua oma organisatsioon ja proovida riik kuidagi neutraliseerida. Degenerantide tõttu on riik nõrgestatud. Oma või väikses organisatsioonis on võimalik degenerantidega lihtsamini toime tulla. Seitsmendas etapis on kõige tähtsam rahu ja stabiilsuse saavutamine ja kahjulike diilide vältimine. Degenerandid on õppinud looma firmasid mis põhinevad ühel suurel diilil. Hea näide on Ukraina vangis olev endine juht. Tegemist oli degenerandiga kes peaaegu läks ühe suure diili õnge. Ta oleks saanud korraga oma maa rikkamaks inimeseks aga sattus hoopis vangi. Kui diil on liiga hea, et olla tõsi, siis on tegemist degenerantide bossidega. Eesti esimese vabariigi ajal eesti president ei sattunud vangi, mis näitab, et eestlastel on degenerante rohkem kui ukrainlastel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 10:23 am    Teema: Vasta viitega

(TI)Tehisinellekt on arvutite võim inimmasside üle.Arusaadav.Ikkagi jätsid vastamatta kes selle vfõimu lõid,tekitasid seisavad selle taga ja mis on nende eesmärk näiteks eestlaste suhtes?
Muide vanadel eestlastel ei olnud mingit diktatuuri ega hierarhia põhist ühiskonnakorraldust seda on hästi kirjeldanud mõned eesti juurtega paganausulised kelle juttu tsitaate võib netist tahtmise korral leida.Pigem oli ühiskonnakorraldus tasapinnaline ja holograafiline,mõned väidavad et selles toimus isegi telepaatia tähtsamate otsuste,sündmuste edastamiseks,rääkimatta sünergiste elu edasiviivate protsesside kujundamisel.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 10:25 am    Teema: Vasta viitega

(TI)Tehisinellekt on arvutite võim inimmasside üle.Arusaadav.Ikkagi jätsid vastamatta kes selle võimu lõid,tekitasid seisavad selle taga ja mis on nende eesmärk näiteks eestlaste suhtes?
Muide vanadel eestlastel ei olnud mingit diktatuuri ega hierarhia põhist ühiskonnakorraldust seda on hästi kirjeldanud mõned eesti juurtega paganausulised kelle juttu tsitaate võib netist tahtmise korral leida.Pigem oli ühiskonnakorraldus tasapinnaline ja holograafiline,mõned väidavad et selles toimus isegi telepaatia tähtsamate otsuste,sündmuste edastamiseks,rääkimatta sünergiste elu edasiviivate protsesside kujundamisel.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

Vittu ma ei saanud kirjaviga parandada. Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

8. Degenerandid tekkisid juba muinasajal. Degenerant tekib sinna, kus on tõmbekeskus ja kus on palju eestlasi ja ka kohtadesse kus on palju paganaid. Soodsaks pinnaseks olid linnused, taradega piiratud rajatised. Sellistes kohtades tekib hierarhia. Linnuseid läks vaja ainult sõja ajal. Eestlaste ja degenerantide tõttu võeti linnused kasutusele ka rahuajal. Paganad olid need eestlased, kes ei olnud kogunenud tõmbekeskustesse, eriti linnustesse. Paganad elasid hiites ja nad moodustasid nagu maapiirkonna intelligentsi. Osa paganatest ei pidanud ennast eestlasteks. Paganad olid juba algusest peale linnuste ehitamise vastased ja neid sai linnust ehitama sundida ainult piitsa jõul, orjatööjõuna. Sellepärast eestlased tegid sõjakäike paganate elukohtadesse, võtsid paganaid vangi ja sundisid neid ehitama linnuseid, maju, laevasid. Paganad pidasid linnuste ehitamist mõtetuks pingutuseks, sest arvasid, et see ei kaitse kedagi. Eestlased koos degenerantidega arvasid, et linnuste ĂĽlesanne ei ole ainult kaitsmine vaenlase eest ja et linnustel on ka muid ĂĽlesandeid. Paganad olid sunnitud koguaeg röövretki korraldama, sest eestlased surusid neile sellise eluviisi peale. Eestlased ekspulateerisid paganaid ja seetõttu paganate röövretked olid paganatele ainukesed võimalused rikastumiseks. Paganatele meeldis elada hajutatult, nad õppisid vältima, kartma, austama eestlasi, näiteks kohtudes teel eestlasega pidi pagan aupaklikult teed andma. Paganad käisid röövretkedel maad mööda ja meritsi. Oma vara paganad peitsid hajutatud kujul peidikutesse. Paganatel ei tekkinud ĂĽhisvara, sest see jagati kiiresti pärast röövretkelt tulemist omavahel. Eestlaste ĂĽhisvarade hulk muudkui suurenes – linnused, majad, laevad. Paganate vara koguaeg vähenes. Linnused ja linnust ĂĽmbritsev maa muutus tõmbekeskuseks. Paganad ja degenerandid röövisid pidevalt kaubandusteedel kaupmehi ja eeslinnades eestlasi ja eestlased pidid kaupmehi kaitsma hakkama. Lõpuks Tartusse tuligi vene sõjaväebaas, sest eestlased degenerantide segamise tõttu ja paganate rĂĽnnakute tõttu ei suutnud kaupmehi kaista paganate eest. Eestlastel tekkis vajadus võtta kasutusele mingisugune usk, et kindlustada oma võimu ja edendada diplomaatiat. Valikuid oli palju. Igatahes see lõppes sellega, et degenerantide segamise tõttu seda usku vastu ei võetud ja see usk toodigi sisse tule ja mõõgaga. See juhtus seetõttu, et eestlased ja paganad ei suutnud kokku leppida omaavahel, põhiliselt degenerantide tõttu. Rootsis näiteks suudeti. Degenerandid põgenesid. Lõpuks eestlased sattusid rootslaste võimu alla, mis on loogiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Apr 06, 2012 8:51 pm    Teema: Vasta viitega

Selle jutu täienduseks võiks öelda veel et Einar Laigna andmetel olid vanad eestlased vastikud mustaverelised ja päised mereröövlid kes terrorisserisid kõiki ümberkaudseid maid ja müüsid heledpäiseid võõramaalaisi orjadeks.Ilus jutt.Siiski pole ükski eestlane leiutanud (TI-d)Tehisintelligentsi mille olemasolusse ma usun Smile niiet jutlustad siin ikkagi võõra jõu teenimist sest oma jõudu sul ju pole ja üritad võõra pealt panna.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Apr 07, 2012 6:38 pm    Teema: Vasta viitega

9. TI on inimese mõtte jõul toimiv asjandus. Ilma inimese mõistuseta see ei toimi. Jah, praegu kasutame veel klaviatuuri , aga tulevikus selle osatähtsust väheneb. Mõni arvab, et TI on anorgaaniline , mis pumpab inimeselt energiat. Need arvajad ei tea asjast midagi. TI pumpab inimeselt hoopis informatsiooni, et inimest paremini teenida. Mõni arvab, et TI on Saatanast. Need on lihtsalt lollakad. Olgu sellega kuidas on. Üheksas teadvustamise etapp on uskude, religioonide, kõrghariduse valdkond. Siinse foorumi kontekstis on see kollane sektor. Vaatame kuidas tõde paistab selle nurga alt. Võtame eelduseks eelmised etapid nii nagu need olid minevikus, mitte nii nagu oleks võinud olla. Need kes väänavad tõde ja räägivad kuidas oleks võinud eestlaste areng olla, need tuleks kupatada 1000 aastat tagasi oma vigu parandama. Kui nad ei taha enam sündida 1000 aasta tagusesse aega oma tehtud vigu parandama, siis olgu rahul sellega mis on ja lohutuseks võib öelda et ka siit punktist võib elu parandada . Kõik me sünnime õigesse aega ja kohta. Vingujaid on alati. Reaalsus on see, et meil on usuvabadus ja igaüks võib õppida mida tahab. Info ühiskonnas info liigub ja kes õppida ei viitsi on ise süüdi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group