Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

mida tervendaja minuga tegelikult teeb?

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 11:40 am    Teema: mida tervendaja minuga tegelikult teeb? Vasta viitega

olen suhelnud ühe eesti tervendajaga suure häda sunnil.
suhtlemine käib telefoni teel ja seda iga päev. õnneks ei hakka rahakoti peale, sest kõne pikkus umbes minut.
fakt on see, et olen vabanenud paanikahäiretest (kimbutasid 10 aasta jooksul mitmeid kordi päevas ja ööselgi), vererõhk on normaliseerumas (üle 20 aasta 140/95 ja rohkem, mitu korda kuus kuni 240/140)

tervendaja ise ütles kohe algul, et hakkate mulle iga päev helistama, vahel oli vaja isegi mitu korda. on juhtunud ka et mõned päevad on vahele jäänud, aga siiani on tervisega 300% parem (ptui, ptui, ptui)

enne tervendaja poole pöördumist ei saanud abi üheltki arstilt, psüholoogilt, hõpnoosist ega muust protseduurist - seda tervendaja muidugi ei tea, vähemalt ma pole talle öelnud

olen kindel et asi ei ole usus, sest taban ennast ikka ja jälle mõttelt et eks see üks jura on, KUID uskumatu, kuidas tervis on siiski paranenud

kuna ma ei ole selliste toimetustega kursis, tekivad tahes tahtmata küsimused, millele tervendaja ise muidugi ei soovi vastata ehk siin mõni teadjam aitab mind selles osas

1 tervendaja annab mulle oma energiat, mis teeb mulle hea enesetunde ja muidu positiivsust, eksole? aga kas see võõras energia võib ka minu vastu pöörata?
2 kui tõenäoline on, et olen oma tervendajast juba praegu sõltuvuses ja kui ma talle enam ei helista, siis läheb tervis vanasse seisu tagasi või isegi veel hullemasse?

oodatud kõik mõtted eelkõige nendelt, kes ise midagi sarnast kogenud, sest tean omast käest - kui pole paanikahoogu olnud, siis ei oska ka aru saada teisest samasugusest, et mis värk see paanika siis on....
Tänulikult oodates arvamusi ja vastuseid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 1:47 pm    Teema: Re: mida tervendaja minuga tegelikult teeb? Vasta viitega

neegus kirjutas:
olen suhelnud ühe eesti tervendajaga suure häda sunnil.
suhtlemine käib telefoni teel ja seda iga päev. õnneks ei hakka rahakoti peale, sest kõne pikkus umbes minut.
fakt on see, et olen vabanenud paanikahäiretest (kimbutasid 10 aasta jooksul mitmeid kordi päevas ja ööselgi), vererõhk on normaliseerumas (üle 20 aasta 140/95 ja rohkem, mitu korda kuus kuni 240/140)

tervendaja ise ütles kohe algul, et hakkate mulle iga päev helistama, vahel oli vaja isegi mitu korda. on juhtunud ka et mõned päevad on vahele jäänud, aga siiani on tervisega 300% parem (ptui, ptui, ptui)

enne tervendaja poole pöördumist ei saanud abi üheltki arstilt, psüholoogilt, hõpnoosist ega muust protseduurist - seda tervendaja muidugi ei tea, vähemalt ma pole talle öelnud

olen kindel et asi ei ole usus, sest taban ennast ikka ja jälle mõttelt et eks see üks jura on, KUID uskumatu, kuidas tervis on siiski paranenud

kuna ma ei ole selliste toimetustega kursis, tekivad tahes tahtmata küsimused, millele tervendaja ise muidugi ei soovi vastata ehk siin mõni teadjam aitab mind selles osas

1 tervendaja annab mulle oma energiat, mis teeb mulle hea enesetunde ja muidu positiivsust, eksole? aga kas see võõras energia võib ka minu vastu pöörata?
2 kui tõenäoline on, et olen oma tervendajast juba praegu sõltuvuses ja kui ma talle enam ei helista, siis läheb tervis vanasse seisu tagasi või isegi veel hullemasse?

oodatud kõik mõtted eelkõige nendelt, kes ise midagi sarnast kogenud, sest tean omast käest - kui pole paanikahoogu olnud, siis ei oska ka aru saada teisest samasugusest, et mis värk see paanika siis on....
Tänulikult oodates arvamusi ja vastuseid




Kõigepealt on näha, et sinu hirmud viitavad tugevale usule tervendajasse. Sest muidu sa ei mõtleks oma ja võõra energia kategooriates ( võla ja taagahirm ). Sõltuvus on sul lihtsalt hirmust ja hirmuga sunnitakse inimesi alluma igatsorti lollusele. Kuna aga su häire millelt tervendaja juurest abi otsisid ongi ise hirm, siis oled sa sõltuv nii tervendajast kui usust tervendajasse ( sest midagi ta pidi ju tegema, et hirm ära kaoks, kõige tõenäolisem, et mobiliseerus su enda seisva ja unistava energia, ehk raputas su ühe ja sama liigutuse tegemisest lahti, püüa seda ära kasutada, enne kui ära vajud, püüa üldises plaanis elus muutusi sisse viia, et näha mis asjad korduvad pidevalt ja kuhu sa ganjahooliku kombel kinni kiilunud oled ). Kui sa oma hirmude põhjuseid läbi ei hammusta, seni vajad regulaarset psühholoogilist toetust, nagu kristlased saavad hingekarjaste käest. Kuna aga tegu on tervendajaga, siis võibolla teda ei huvitagi sinu peetimine ja pidev raha sissevoog, vaid et sa lahendused leiaksid. Seljuhul võib sul olla lootust talt ka psühholoogilist laadi ära kuulamist- nõustamist saada. Kui ta sellest keeldub, siis ta kas tahab, et sa jääksidki sinna kus oled, ehk oma usule tema tervendajavõimesse tõttu talle raha sisse tassima või pole ta eriline tegija psühholoogiliste teooriate vallas ( see ei tähenda, et tal pole väe ja tunnetega manipuleerimise võimet ).
Tagasi üles
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Paanikahäireid tean omast käest ja oi kui hästi. Pole neist siiani lõpuni lahti saanud, sest tegu on alateadlike mõttemustrite, komplekside ja sõltuvuse monstrumiga. Nõid on aidanud, aga kõige parem on samal ajal ise otsi hakata kokku tõmbama ja jälgima mis asi hirmu teeb. Mõni asi võib niivõrd hirmus deemon olla, et selle olemasolust ei teatagi isegi, sest seda ei suudeta vaadata. Kui tahad alati toimivaid lahendusi, siis aitab ainult hirmule järk järgult näkku vaadata püüdmine. Ära lollita ennast lootusega, et see tuleb kiirest, aga pane rõhku enese situatsioonis jälgimisele algul. Kõige lollim seos on hirmude seoses olemine teiste hinnangutega, ehk omaenda orjameelsuse ja sõltuvuse aspekt mistõttu vajad pidevaid põhjendusi teistele oma käitumise kohta, seda eelkõige enese sees. Pärast sellest aru saamist on vaja mõista seda, et sul tuleb olla aus enese vastu, siis oled valmis deemonile otsa vaatama. Kuid siis tuleb valu ja paanika, sest senist sisemist korda on rikutud, su seesmised orjapidajad tunnetavad ohtu ja hakkavad ründama. Sellises olukorras tekibki paanika. Paanika abiga püütakse su sisemiste deemonite ehk lõhestatud isiksuse-hingeosade poolt kes on enese kätte tohutu jõu koondanud sind ära väsitada ja panna alluma. Väsitatakse sellega, et sul pole õiget sihti elus ja sa pead kellegile alluma, alluma näiteks tungile juua alkoholi, süstida heroiini või teenima raha mõisahärra kaukasse. Sul tuleb leida eneses ainujumalik kõiksuse lõputu ühtsuse minapunkt, elujumal virges olemises, lase lahti igatsorti ambitsioonidest, uhkuse ja alanduse tundest. Kui su skisofreeniline deemon sind ründab, siis keskendu sellele kõige olulisemale ja tea, et kogu on selles sinuga lõpmatus koos, see on sinu teadvus mis valitseb sinu elu ja hakka vaikselt looma oma kontrolli alt väljunud ihades ( mida sinu sees sinuga manipuleerivad orjasüsteemi jupid isegi sinu narrimiseks või alandamiseks sinus esile kutsuvad ) korda, ehk püüa mõista miks sa mida tahad ja mis siis oleks kui sa seda saad, jälgi kuhu sind suumata püütakse ja ehita isikliku "impeeriumi" OMA teadvuse ümber. Siis saad ka välistest ärritajatest kui sõltuvusest loobuda, ega pea reageerima näiteks "kõvamees olemisega" ( hirmu ja orjameeluse tõttu ) kui keegi näiteks sind persse saadab. tea, mida rohkem kogud endasse mugavaid automaatprogramme, seda efektiivsem ori oled, kuid seda masinlikum on su olemine ja seda uimasem teadvus ja mõtteärksus ehk jumalik loomingulisus. Ole iseenese boss, siis on nii jumal kui saatan sinuga ja deemonid on su käpa all ( kui neid illusioone teiste vastu kasutad, annad endki karma läbi ebameeldivuste mõju alla ).
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 4:36 pm    Teema: Vasta viitega

ilmselt toimub pidev häälestamine.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Teis Mai 25, 2010 8:59 pm    Teema: teemaalgatajalt lisaks Vasta viitega

no minu hirmud ja paanika on seotud tervisega. täpsemalt südame tööga. mitte ükski teine organ ega valu ei tekita mingit hirmu.
ainult süda. pruugib korraks torgata, kui algabki paanika.
kui olin 12 siis suri vanaema minu käte vahel, nägin kuidas kiirabi teda elustas, sinna juurde kõik korinad, lõhnad, sinised laigud jne.
keegi ei taibanud mind ära ajada
samas olin ise esimesed 10 eluaastat äärmiselt haige laps. iga päev käis vanaema minuga polikliinikus - süstid, soojendused, massaazid, tabletid, kalamaksaõli jms. iga jumala päev. Mul olid kopsud nõrgad, olen üle elanud üle 40 kopsupõletiku.
sealt need paanikad algasid. peale vanaema surma, mäletan, et ema käis minuga tihtipeale kiirabijaamas, sest mul oli lihtsalt lambist väga paha olla. tema ei teadnud mida minuga teha.
sealt sain omale külge ka kõrgenenud vererõhu, sest pidevalt hirm.
mingi 10 aastat oli enam-vähem (meheleminek ja lastesaamine) ja siis hakkas jälle pihta.
nüüd läheb juba 10 aasta, aga hetkel siiski ei ole üle kuu aja kordagi olnud rõhk liiga kõrge (püsib 130 juures ) ega paanikahäiret.
muretsema paneb see, et ravitseja palub mul jätkuvalt talle iga päev helistada. ta ainult küsib, et kuidas ma ennast tunnen ja ongi kõik. aitäh nägemist. vot niimoodi suhtlemegi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 11:53 am    Teema: Re: teemaalgatajalt lisaks Vasta viitega

neegus kirjutas:
no minu hirmud ja paanika on seotud tervisega. täpsemalt südame tööga. mitte ükski teine organ ega valu ei tekita mingit hirmu.
ainult süda. pruugib korraks torgata, kui algabki paanika.
kui olin 12 siis suri vanaema minu käte vahel, nägin kuidas kiirabi teda elustas, sinna juurde kõik korinad, lõhnad, sinised laigud jne.
keegi ei taibanud mind ära ajada
samas olin ise esimesed 10 eluaastat äärmiselt haige laps. iga päev käis vanaema minuga polikliinikus - süstid, soojendused, massaazid, tabletid, kalamaksaõli jms. iga jumala päev. Mul olid kopsud nõrgad, olen üle elanud üle 40 kopsupõletiku.
sealt need paanikad algasid. peale vanaema surma, mäletan, et ema käis minuga tihtipeale kiirabijaamas, sest mul oli lihtsalt lambist väga paha olla. tema ei teadnud mida minuga teha.
sealt sain omale külge ka kõrgenenud vererõhu, sest pidevalt hirm.
mingi 10 aastat oli enam-vähem (meheleminek ja lastesaamine) ja siis hakkas jälle pihta.
nüüd läheb juba 10 aasta, aga hetkel siiski ei ole üle kuu aja kordagi olnud rõhk liiga kõrge (püsib 130 juures ) ega paanikahäiret.
muretsema paneb see, et ravitseja palub mul jätkuvalt talle iga päev helistada. ta ainult küsib, et kuidas ma ennast tunnen ja ongi kõik. aitäh nägemist. vot niimoodi suhtlemegi.


vabandust ma enne ei lugenud väga põhjalikult. Huvitav lugu, aga peaasi, et asi töötab. Tundub täitsa õige nõid olema, pole sul midagi muretseda. Siiski soovitan samalajal endaga kah tööd teha, sest parem ikka ise seista kui lasta kellegil toetada. paanikahäire on jube loll selles mõttes, et kui vajud samasse mulli ja oludesse tagasi, siis tulevad hirmud kah tagasi, eriti kui ei ole neid suutnud lahti mõtestada. Ära selle nõia pärast muretse, hea kui abi saad.
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 12:07 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidas sa selle inimese telefoni nr teada said ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 2:57 pm    Teema: teemaalgatajalt veel Vasta viitega

naine kirjutas:
Kuidas sa selle inimese telefoni nr teada said ?


internetis olid kontaktid ja kirj´utasin e-kirja, siis palus endale helistada, sest ta teises eesti otsas ja ma ei saa sinna kohale minna
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 4:08 pm    Teema: Vasta viitega

et põhimõtteliselt pole sa seda inimest kunagi näinud ?

Kui ta sind aitab, siis iseenesest on see ju hea. Aga kunagi pole tasuta lõunaid, seda teab igaüks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Mai 26, 2010 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

mõni ikka pakub tasuta lõunat
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 11:26 am    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
Aga kunagi pole tasuta lõunaid, seda teab igaüks.



Kui seda tasuta lõunate mitte olemasolu asja liiga palju levitada, kukub suur osa meie praegusest olemasolevast turundusest kokku. Millegi tasuta saamise mulje jätmine on üks peamisi argumente.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
neegus
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 2 Juun 2004
Postitusi: 16

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 12:22 pm    Teema: teemaalgataja uuesti Vasta viitega

nii et arvate siis, et on hästi kui aitab

aga ilmselt ei püsi "mõju" kaua, kuidas ennast veel ise aidata?

ma saan aru, et kui mind näiteks ravitakse alkoholismist, aga ma edasi töötan baarileti taga, siis ilmselt ei saa minu ravist ikkagi asja

aga kuidas olla minu näite puhul. mida teha, et tervendajalt saadav mõju kestaks - tahaks ju surra tervena! (nali) suremise peale ei tohiks ma üldse mõeldagi, muidu saab psüühika kohe jälle hädasignaali
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Mai 27, 2010 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, mina otsiksin Sinu olukorras küll juba ammu üles selle inimese, kellel on võime mind aidata ja uuriksin väga täpselt välja, kuidas ta seda teeb (abiks empaatia, märgid, sõnad, tundmused, loogika jne). Probleemid ongi selleks, et nende lahendamise tehnika ära õppida. Kui juba küsimus on olemas, pole ka vastus kaugel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
mõni ikka pakub tasuta lõunat

loogiline et pakutakse - selle puhul saab hinna ju määrata takka järgi ja kordades suurema.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Mai 28, 2010 1:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tasuta lõuna:
http://www.youtube.com/watch?v=lqT_dPApj9U&feature=PlayList&p=DB2D35A99315D7BE&playnext_from=PL&playnext=1&index=24
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Krislyn
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 21 Jan 2009
Postitusi: 136

PostitusPostitatud: Laup Mai 29, 2010 2:46 am    Teema: Re: teemaalgatajalt lisaks Vasta viitega

neegus kirjutas:
no minu hirmud ja paanika on seotud tervisega. täpsemalt südame tööga. mitte ükski teine organ ega valu ei tekita mingit hirmu.
ainult süda. pruugib korraks torgata, kui algabki paanika.
kui olin 12 siis suri vanaema minu käte vahel, nägin kuidas kiirabi teda elustas, sinna juurde kõik korinad, lõhnad, sinised laigud jne.
keegi ei taibanud mind ära ajada
samas olin ise esimesed 10 eluaastat äärmiselt haige laps. iga päev käis vanaema minuga polikliinikus - süstid, soojendused, massaazid, tabletid, kalamaksaõli jms. iga jumala päev. Mul olid kopsud nõrgad, olen üle elanud üle 40 kopsupõletiku.
sealt need paanikad algasid. peale vanaema surma, mäletan, et ema käis minuga tihtipeale kiirabijaamas, sest mul oli lihtsalt lambist väga paha olla. tema ei teadnud mida minuga teha.
sealt sain omale külge ka kõrgenenud vererõhu, sest pidevalt hirm.
mingi 10 aastat oli enam-vähem (meheleminek ja lastesaamine) ja siis hakkas jälle pihta.
nüüd läheb juba 10 aasta, aga hetkel siiski ei ole üle kuu aja kordagi olnud rõhk liiga kõrge (püsib 130 juures ) ega paanikahäiret.
muretsema paneb see, et ravitseja palub mul jätkuvalt talle iga päev helistada. ta ainult küsib, et kuidas ma ennast tunnen ja ongi kõik. aitäh nägemist. vot niimoodi suhtlemegi.


Julgen pakkuda, et ei ole ette näha, et "kõned nõiale" lõpeksid. Nagu eelpoolsedki kirjutanud, siis on tore, kui oled leidnud kellegi, kes sobib sulle. Aga tõenäoliselt soovid sa siiski oma jalgel jälle seista.
Siililegi selge on see, et palju asju, mis sul haiguste näol kogutud on, on sisse kasvatatud hirmust haige olla. Võiks öelda ka nii, et kui midagigi on, siis selle peale jääd sa lihtsalt haigeks. Või haigemaks.
Võta oma tripp ette oma nõia juurde ja uuri välja, et kuidas oleks võimalik nüüd ise seisma hakata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group