Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised n├Ámme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaats§numite lugemiseks logi sissePrivaats§numite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Naine m├╝├╝b oma arengu maha.
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Jńrgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus
Vaata eelmist teemat :: Vaata jńrgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:11 am    Teema: Naine m├╝├╝b oma arengu maha. Vasta viitega

Naine saab tuua oma maailma v├Ąlismaailma. Aga ta ei saa seda arendada. Tal on vaja meest (mehi), kes seda arendaks. N├╝├╝d on tal valik: kas viljastuda, s.t tingimusteta armastada ├╝ht meest, v├Ái teha diil egregoriga (surnud naise puzziga), ja lasta oma maailma paljudel meestel arendada. Mis on nende valikute erinevus?
Viljastatud naine j├Ąrgib mehe teadvust, ja laseb luua mehel oma maailma (mees on projektijuht ja ka ehitaja). See naine on ├╝hendatud mehega nii ├╝levalt kui alt. Selline looming loob automaatselt v├Ąlismaailma teisiku naise sisemaailma. See teisik j├Ą├Ąb naisele alles ka peale surma. Uuesti kehastudes on naisel see maailm juba olemas.
Viljastamata naine on ├╝henduses meestega horisontaalselt. ├ťlevalt on ├╝hendatud surnud mehega. Selle naise maailm suureneb kiiresti (t├Â├Âtajaid palju), aga kvaliteet pole suurem asi. Ja see maailm kaob koos naise surmaga (pole sisemist koopiat). Uuesti kehastudes on naine alguses tagasi. Ta elu on olnud m├Áttetu. Ja n├╝├╝d ongi selliste naiste soov elada igavesti. Seep├Ąrast on loodud esivanemate kultus. Muide, igavesti v├Áib ta elada siis, kui ta teeb meestega koost├Â├Âd, ja v├Átab nad surma hetkel egregoride maale kaasa, j├Ąttes siia arvukalt usklikke maha neile toitu saatma.
Aga reaalses elus on teisiti. Egregoride maal on juba k├Áik kohad t├Ąis. Seal valitsevad usundite Jumalannad. Ja nemad saadavad enda mehi siia naistega diile tegema. Naine v├Átab enda ├╝mber surnud mehe teadvuse, ja hakkab vara koguma. Elu on ilus, aga surma hetkel t├Ámmatakse k├Áik kogutud vara egregori puzzi, ja naine saab “pika nina”, ning egregor sai j├Ąlle toitu.
Muide, Jehhoova on ka ├╝ks egregor. Tema toitub neist naistest, kellel sama parameeter kui temal. Kuna parameetrite kombinatsioone on 20*16*12*6*5*4*3*2= 2 764 800, siis iga 2764800-s naine on parameetrite j├Ąrgi Jehhova moodi. Sellised naised on erilise valve all. Meil on selleks Natu. Natule on antud v├Áime t├Ámmata k├Áik oma puzzi. Aga seda ta vaeseke ei tea, et teda on “ninapidi veetud”. Peale surma v├Áetakse talt k├Áik kogutud vara ├Ąra. Ta ei saa paradiisi. Tema on Jehhoova toit. Teised naised on Jehhoova meeste toit.

Seega, kui naine hakkab mehele tingimusi esitama, siis on ta kaotanud v├Áime viljastuda, ja ta elu muutub m├Áttetuks. Ta on egregoride toit.
Arxos
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:29 am    Teema: Vasta viitega

Aga kui Natul m├Áni konkreetne parameeter ├Ąra muuta, kas siis kaob ka klapp Jehoovaga ja Jehoova j├Ą├Ąb oma lastist ilma ?
Tagasi Řles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:32 am    Teema: Vasta viitega

See on v├Áimalik. Aga ta ei lase. ta on pimestatud diilist ja saamahimust.

Selleks, et muuta parameetrit, pean pugema inimese sisemaailma ja sealt antireaalsusesse. Aga iga inimene on oma sisemaailmas k├Áige k├Ávem.

Vahet pole tegelikult, siis l├Ąheb m├Áne Surnud mehe toiduks.
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 8:52 am    Teema: Vasta viitega

N├Ąedsasiis. Ma m├Átlesin, et l├Ápuks on Tokroda mu unustanud, et enam minust ei r├Ą├Ągi, aga kus sa sellega. Ikkagi veel ei saa ├╝le ega ├╝mber. Armukade oled v├Ái, et mul palju mehi?
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on see, mida ma taotlen seista v├Ąljapool sinu teooriaid.
Pole minu s├╝├╝, et j├Ątsin sinusse sellise j├Ąlje, j├Ąlje, mida sa unustada ei suuda selleks, et oma eluga edasi minna. Loodad, et jooksen tagasi silmad n├Ąpus?
Tagasi Řles
T├╝├╝nas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:54 am    Teema: Vasta viitega

Natuke kirjutas:
Tegelikult on see, mida ma taotlen seista v├Ąljapool sinu teooriaid.
Pole minu s├╝├╝, et j├Ątsin sinusse sellise j├Ąlje, j├Ąlje, mida sa unustada ei suuda selleks, et oma eluga edasi minna. Loodad, et jooksen tagasi silmad n├Ąpus?

mehe valgust ei taha, aga himustad ikka.
Tagasi Řles
Vaata kasutaja profiili Saada privaats§num
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 9:56 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
mehe valgust ei taha, aga himustad ikka.

Tokroda pole ainus mees maailmas. Ja ma ei otsi ka selliseid, kes p├╝├╝avad olla tema moodi. ├Ľigupoolest ma ei otsi kedagi, tuleb, kes tahab tulla.

Ja kas naine ei tohigi valida, kelle valgust vastu v├Átab ja kelle oma mitte? Pealegi kui valgust ei taha, siis puudub ka himu. Minu himudega on nii, et nad esinevad ├╝ldse harva. Ma pigem kontrollin, kas mind himustatakse, siis tean, kas v├Ąlimus on sisemusega koosk├Álas v├Ái mitte.

Kui ma nii eriline olen, siis olen ma ju ka suurt juhti ja ├Ápetajat valgusejumalat ennast ninapidi vedanud.
Tagasi Řles
Kati
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:12 am    Teema: Vasta viitega

a kuidas sa siis n├╝├╝d vahet teed ,et kas on egregor v├Ái mees, kes su maailma ehitab.
Tagasi Řles
Itika
Heleroheline p├Ąike
Heleroheline p├Ąike

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:15 am    Teema: Vasta viitega

No olgu siis n├Ąituseks see teooria, et on mitu elu... No aga kui on m├Ánel naisel (ei tunne k├╝ll vist sellist, aga ├Ąkki on) nii paljudes maailmades teisikuid, et kohalike meeste hulgas lihtsalt napib taset puuduvate hankimise osas...
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 10:32 am    Teema: Vasta viitega

a kuidas sa siis n├╝├╝d vahet teed ,et kas on egregor v├Ái mees, kes su maailma ehitab.
Enamasti kuuluvad ka mehed kuhugi egregori. Aga eks ma tee oma eelistused meeste sabade arvu j├Ąrgi. Mida v├Ąhem sabasid, seda tugevam mees.
Tagasi Řles
T├╝├╝nas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:13 am    Teema: Vasta viitega

vaata, natuke, siin on n├╝├╝d mingi kamm. ├╝tled s├Ánaga, et ei taha tokit, energiamaailmas ajad kanaleid igalt poolt ligi. energiamaailmas paistab, et pead v├Áitlust elu ja surma peale, et toki oma maailma neelata. kuna samas keeldud toki valgusest, on k├╝simus, kellele on see kasulik. see j├Ą├Ąb minul vastamata.

see, mis tartus toimus n├Ągi energiamaailmas v├Ąlja kohutav. ├╝ks tartu n├Áid oli samal ajal big pennis ja n├Ągi su tulekut. ta oli lahkumas, aga j├Ąi vaatama, sai aru, et midagi on tulemas. n├Ągi seest t├╝hja arglikku inimest, kes seda hoolikalt maskeerib. .... ta n├Ągi otsast peale, kuidas ma hakkasin kustuma, muutusin hallimaks-hallimaks. ta oli peaaegu t├Áusmas, et mind sealt minema vedada, kuid hakkasin taastuma ja ta lahkus.

kuna sina ei tea midagi, siis .... kes teab?
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Mis neist seest t├╝hjadest arglikest inimestest ikka niiv├Ąga vahtida on.

Ja kui sina nii n├Árguke oled, et ise enese eest seista ei suuda ja saadad piilukaameraid v├Ąlja, siis mis sa sinna ├╝ldse ronisid, kui ma nii hirmu├Ąratav olen? Kuidas saab ├╝ks t├╝hi ja arglik inimene muuta halliks kedagi, kes end ise maailma nabaks ja v├Áimsaks isaseks peab?
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:45 am    Teema: Vasta viitega

Ja ├╝ldsegi mina ei toppinud sinu sisse midagi vastupidiselt sellele, mida sina mulle p├Ąhe m├Ą├Ąrida ├╝ritasid.
Tagasi Řles
kr66t
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:56 am    Teema: Vasta viitega

Natuke, pane n├╝├╝d oma suumulk m├Áneks ajaks kinni!

Vaata n├╝├╝d ise oma kahte viimast postitust!

Reetsid end ise!
Tagasi Řles
T├╝├╝nas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 11:58 am    Teema: Vasta viitega

natuke, see polnud sina, kellelt pasunesse sain, aga tuli ka l├Ąbi sinu. paraku mitte ainult l├Ąbi sinu.

natuke, see keegi on pidanud mulle jahti juba s├╝gisest saati l├Ąbi sinu. varem v├Ái hiljem pidi see l├Áppema. viskasid mulle kohe kanali. ma proovisin selle kellegini j├Áuda sind s├Ą├Ąstes.
naiivsuse palk on alati ├Ąras├Â├Âmine. seekord minu palk. ma ei tulnud selle peale, et see keegi ka ├╝lej├Ą├Ąnud ├╝le kavaldab. mind p├Ą├Ąstsid ootamatused.
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Suu kinni v├Ái suu lahti, see ei muuda midagi.

Ma ei m├Áista, kuidas pidevates eriarvamustes alati meeste s├Ána.
Mind s├Ą├Ąstes? Milleks s├Ą├Ąsta isikuid kellest sa midagi ei tea? Sellistes situatsioonides peaks ikka enese eest v├Ąljas olema, mitte kellegi muu heaks.
Tagasi Řles
T├╝├╝nas
Arengumaag

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

ma ├╝tlesin, et olin naza naiivne. hea olemise proged.

teistpidi olid sa minu jaoks kanal, l├Ąbi kelle oli v├Áimalus aru saada, kellega tegemist on.

maagiat avalikustades l├Áikasin su ahelast v├Ąlja. sa pole nende jaoks enam samas rollis kasutatav. kui oleksin p├Ąris hea olnud, oleksin seda kohe teinud.
Tagasi Řles
kr66t
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Sellistes situatsioonides peaks ikka enese eest v├Ąljas olema, mitte kellegi muu heaks.

Aga ├Ąra tegi sellises situatsiooni naise tingimusteta armastus, ja hoolivus inimesest, kes talle kallis. Kuid see on midagi, mida Sa ei m├Áista mitte kunagi...
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kr├Á├Át, ma ei r├Ą├Ąkinud sellest kontekstist.
Kust v├Átad sina ├Áiguse ├Âelda, mida teised inimesed kunagi m├Áistavad v├Ái mitte? Kas sa tead ette, mida sa edaspidi ise m├Áistma hakkad v├Ái mitte, et sa saaksid kasv├Ái poole s├Ánaga sama teiste kohta v├Ąita?
Tagasi Řles
Natuke
KŘlaline

PostitusPostitatud: Reede Apr 29, 2005 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

Ja ├╝ldsegi, Tokroda ja T├╝├╝nas! Miks te oma koli mu ├╝mbert siis ├Ąra ei korista, kui ma nii kasutu, arg ja n├Áme kuju teie meelest olen? Ja ma ei ole m├Ąrganud, et oleksin andnud kellelegi luba end kuskilt v├Ąlja l├Áigata. Sest inimest aidata saab ikka vaid siis, kui on konkreetne soov.┬┤Ja kuitahes madalamaks kui muru te mind ka teha ei ├╝rita, ma ei lange sellesse astmesse, kuhu te mind l├╝kata kavatsete. See teid marru ajabki, et k├Áigist saate jagu, aga mitte minust. Selle peale te ei tule, et minust pole vaja jagu saada. See, kes pole poolt, pole kohe samas automaatselt vastu.
Tagasi Řles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Sexuaalne kasvatus K§ik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Jńrgmine
LehekŘlg 1, lehekŘlgi kokku 4

HŘppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hńńletada kŘsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group