Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Eesti rahvuslased
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 4:34 pm    Teema: Eesti rahvuslased Vasta viitega

See võiks ka siia teemaalla kuuluda,

Eesti rahvuslaste uus kodulehekĂĽlg:

rahvuslasteklubi.org

On veel täiendamisel, kuna alles hakatakse artikleid üles panema
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 4:59 pm    Teema: Vasta viitega

http://www.rahvuslasteklubi.org/
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 9:41 pm    Teema: Vasta viitega

Kuid se on pelgalt linna untsaäntsakutele loodud - maamehel seal kohta pole. Arvan et nendesarnane IQ tasemest jääb puudu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 10:22 pm    Teema: Vasta viitega

Metslane, sa pole nendega kokku puutunudki ja kohe hakata paika panema. Ei ole nad ĂĽldsegi rumalad, kaugel sellest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 10:29 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei pea neid rumalaks, kaugel sellest, ma väidan et se on Tallinna linna inimestele lodud - ole hea vaata lähemalt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 11:53 pm    Teema: Vasta viitega

eks seal ole teiste linnade omasid ka, aga siis saab ette kirjutades hiljem selle koha aadressi lahti
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Jan 26, 2010 11:55 pm    Teema: Vasta viitega

sõnasta siis paremini, et kahemõtteliselt ei saaks lugeda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 11:47 am    Teema: Vasta viitega

Vaat vastus peituski sinu pretensioonis - ma ei mõista nii sõnastada et linnavurle loeks endale meelepärases mõistes. Meil siin erinev nii mõisted kui ka lause ehitus ja kui vääriti mõistetakse ei pea ma teps mitte enda veaks vaid lugeja mõistmises tuleks viga otsi.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 1:32 pm    Teema: Vasta viitega

vabandust, ma pole ĂĽles kasvanud linnas. Ma arvan, et selles pole mitte kĂĽsimus..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 2:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mu vanaema on mulk, ja kui võtsin Põhja- Eesti inimese endaga külla kaasa, siis hiljem ta ütles, et ei saanud hästi aru minu vanaema murrangust. Huvitav kogemus, kuna ma ei saanud arugi, et ta murdes räägib Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Rrrrrrrrrrrrrrr! Mina olen pehmeltöeldes rahvuslane ja täielik linnaloom. Ja põline Tartlane. See tallinlaste lehekülg on küll kena, ainult mõned kirjavead (nt. arvuti koolitus), aga kuna klubi üks tegutsemismotiive ongi matside harimine, siis arvan, et haritakse edukalt. Sõnaga - Tartus võiks kah midagi taolist toimuda Cool Kusjuures akadeemilisusest hoidumine ja Lõuna-Eesti metsaelanike kaasamine (vähemalt algusperioodil) tuleks kindlasti kasuks.

Üks mentaliteedijupp siiski häris seal kodukal. Ollakse kogu aeg vastu (EL, gaasitoru jms), aga vastu ollakse nii, et ise alasti ja paljakäsi. Pröögatakse, et "meie ei taha", aga küsimusele "mida me siis tahame?" antakse ähmaseid ja ebakindlaid vastuseid. Maa- ja metsainimene võib ilusti üles loetleda, et "mis mul olemas on". Linnainimesel tuleb selle loendusega raskusi, sest peale ebaühtlaselt köetud korteri (üldjuhul!) ja poole koti kartulaid tal suurt miskit peale rusikaviibutusvõime pole. Linnainimese mõistus on treenitud tegema ainult valikut (tahan! või ei taha!) supermarketi või poliitilise leti ees, maa- ja metsainimene on siin tugevam. Niisiis mul on tunne, et linnainimene võib küll olla päris hää suhtleja ja tarbija, aga ressurssi peale ideede, teooriate ja globaliseeruva tarkuseraasu temalt välja pigistada ei anna. Oleks suur ime, kui kamp linnasaksu haub välja kasuliku idee, tirib selle materiaalsesse maailma ning viib viivitamatult ellu. Sel juhul on sel kambal hea koordinatsioon ja ühismuskel...
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 7:42 pm    Teema: Vasta viitega

Käisin sellel lehel, isegi registreerisin, kuid kaasa elama ei kisu. Tundub kui oleks kamp linnauntsaäntsakaid igavusepärast kokku tulnud ja et silma paista mõeldakse igasugu lollusi välja, mul kevadel sitt visata ja sisse künda, vastutasuks võin tulevase talve lihtsamaks teha et ta oleks omal keldrist võtta mitte turu või poeletipealt osta võõrast ja ei tea kuidas väetatud Very Happy

Tundus kuidagi plõksivana se värk seal - ilus vaadata seda lehekülge, kuid ta pole praktiline Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Jan 27, 2010 8:25 pm    Teema: Vasta viitega

Siin: http://www.iseseisvuspartei.ee/test/index.php/rapo.html on minu arvates umbes samad teemad, mis rahvuslaste loengute ajal räägitakse.
Väga praktiline.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Rahval on igav ja eriti linna või alevirahval - ja siis mõeldakse igasugu protestantlikke liikumisi välja. Loodi vabariik, mida me nuriseme, käisite hääletamas - olge rahul ja need kes ei käinud hoidku suu kinni et on oht kinnikasvamisel.

Kunagi ütles mu isa, kelle tilgast mas pärit olen. Kas said ja oled rahul mille eest sa võitlesid ja vahepeal poliitilist Kopeiski laagris kinni istusid.
Vastus - jah.

Ainus miks need protestantlikud liikumised tulevad siis eesti kui vabaks sai - karjusid kõik taevapoole et ennem sööme kartuli koori kui nii edasi jätkata, kuid kartuli koori ei soonud meisdt ükski ( välja arvatud väga vaesed kes ka hääletamas ei käi ). Ja sellepärast rahulolematusd, nagu ameerikas või euroopas, ära hellitatud pamperssmaffia.

Kui ei suuda enesega hakkama saada poo ĂĽlesse, sest riiki pead sina toitma mitte riik sind
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

Mida kuradit.
Need nn. linnavurled annavad edasi asjalikku infot ja seda tasuta. Ma ei tea, kuidas vanema põlvkonnaga on, aga nooremad on täiesti ajupestud.



Saksamaal tulistas 12aastane poiss ema ja isa surnuks

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=165221
Sakslased on vapustatud: Braunschweigis tappis kaheteistaastane koolipoiss möödunud neljapäeva õhtul pärast noomida saamist ema ja isa ning vigastas raskelt iseennast.

"Seitsmendas klassis käinud Julian oli koolikaaslaste sõnul rahulik poiss, kellele meeldis kanda sõjaväelastele ja jahimeestele omast laigulist riietust. «Julianil olid koolis probleemid. Ă•ppimise asemel vaatas ta parema meelega märulifilme või mängis arvutimänge,» rääkis ĂĽks kaasõpilane ajalehele Bild."

14aastane poiss tappis oma vanemad, sest ta ei tahtnud koristada

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=364194

USAs tunnistas 14aastane poiss kohtus ĂĽles, et tulistas oma vanemad surnuks, kuna nood palusid tal koristada.

Teismeline Colorado poiss John Caudle tunnistas, et mossitas kaks päeva, kui vanemad palusid tal toa koristada ja prügi välja viia, kirjutab The Sun.

Kui tüli uuesti puhkes tulistas nooruk oma ema. Veretöö toime pannud poiss peitis end ära ja ootas, kuni võõrasisa töölt saabus. Siis tulistas John ka teda.

Caudle tunnistas, et mängis pärast mõrvasid terve öö arvutimänge. Teda järgmisel päeval koolis märganud õpetajate sõnul näis John õnnelik.


Vanematel ei jää oma laste jaoks aega ja lastega tegeleb see süsteem, keda sa praegu kaitsed. Pole mõtet maha teha inimesi, kes selle süsteemi vastu võitlevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

Metslane kirjutas:
Rahval on igav ja eriti linna või alevirahval - ja siis mõeldakse igasugu protestantlikke liikumisi välja. Loodi vabariik, mida me nuriseme, käisite hääletamas - olge rahul ja need kes ei käinud hoidku suu kinni et on oht kinnikasvamisel.

Kunagi ütles mu isa, kelle tilgast mas pärit olen. Kas said ja oled rahul mille eest sa võitlesid ja vahepeal poliitilist Kopeiski laagris kinni istusid.
Vastus - jah.

Ainus miks need protestantlikud liikumised tulevad siis eesti kui vabaks sai - karjusid kõik taevapoole et ennem sööme kartuli koori kui nii edasi jätkata, kuid kartuli koori ei soonud meisdt ükski ( välja arvatud väga vaesed kes ka hääletamas ei käi ). Ja sellepärast rahulolematusd, nagu ameerikas või euroopas, ära hellitatud pamperssmaffia.

Kui ei suuda enesega hakkama saada poo ĂĽlesse, sest riiki pead sina toitma mitte riik sind


Demokraatia ei tähenda, et kõik saavad oma tahtmise ja kõik on seda valikut väärt, kui enamus inimesi on debiilikud. Ma arvan, et neil on õigust küll tõmmelda, eriti kui mingi võimuiharad rahaahned nahhaalid võimul on. Rahvuslastel on loomulikult raske selle olukorraga leppida ja see on täiesti arusaadav. Ega demokraatia ei tähenda, et valik ju õige on, lihtsalt enamus inimesi on lollid, seda see näitab. Vingun ka selle üle, kui tahan. Alati saab paremini
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Ega ilmaasjata inimesed ei protesteeri, neil on erinev maailmanägemus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

Ilmselge,et inimesed kalduvad võitlema,kui nad millegagi rahul pole.Kui oma eesmärk saavutatud ja tükk elupirukast käes,siis eriti enam võitlema ei kisu ja võib rahulikult eemal ilmakärast nohistada.

Nende rahvuslaste puhu on tõeste nõrk külg mingisugusegi positiivse programmi rahvale pakkumise puudumine,keda nad esindama peaksid,tundub olevat selline kitsas suletud ring,kes ennast elitaarseks peab nagu omaaegne Kuningriiklaste partei,mis tegi vähemalt humoorikat nalja.
Kuulasin ükspäev Nõme raadio lõunatundi,kus esinesid Lepa,Raigo Sõlg ja veel üks härra,kelle nime ei meenu.Juttu oli seal majandusest ja sellestet töötajad peaksid vähesega rahul olema,Sõlg või see teine härra jõudsid mõttearenduses niikaugele,et väitsid,et inimese põhivajaduste hulka kuulub soe eluase toit ja turvaline keskkond,raamatuid lugeda,kinos, teatris käia polevat vaja see jääb valitsevale klassile,sellepeale Lepa ütles,et siis moodustub kaks inimrassi Homo Sapiens ja Homo Vulgaris,mille peale keegi ütles aga muidu hakkavad meid valitsema ümberlõigatud.
Päris kummaline rahvuslik programm meenutab kangesti Uue Maailmakorra humoristlikku Eesti varianti.Ei tundu eriti tõsised inimesed seal parteis olema,kes peale omasuguste seas, ennast valituna lootaleiavad,sellised mehed peavad lootma sõjväelisele diktatuurile aga oma jõududega nad seda küll kehtestada ei suuda.
Mind isiklikult huvitab ikka inimeste poliitiline programm,(mitte kõlavad ja sisutühjad loosungid) ja kui see on juhtumisi äravahetamiseni sarnane New World Orderi kavadele,siis ei paku mulle absoluutselt huvi kas kellelgi veel see eesnahajupike püksis alles on või mitte,kui muu jutt ühte langeb.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
inimese põhivajaduste hulka kuulub soe eluase toit ja turvaline keskkond
Aga need ongi ju inimese põhivajadused.
Tsiteerin::
raamatuid lugeda,kinos, teatris käia polevat vaja see jääb valitsevale klassile,sellepeale Lepa ütles,et siis moodustub kaks inimrassi Homo Sapiens ja Homo Vulgaris,mille peale keegi ütles aga muidu hakkavad meid valitsema ümberlõigatud.
Aga see on juba mingite eriti haledate vendade haige unistus.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Jan 28, 2010 5:30 pm    Teema: Vasta viitega

noh, fakt on ka see, et demokraatia kui kord ei saa teha mitte midagi selleks, et midagi paremaks läheks: alati valitakse tippu need, kes ROHKEM MEELDIVAD ja ROHKEM LUBAVD ja tavaliselt peale läikiva maski ja libeda keele pole neil mitte midagi.
mitte kunagi ei valita neid, kes räägivad kurbi tõdesid ja otsivad võimalusi olukorra parandamiseks - lihtne põhjus: see parandamine on tavaliselt väga paljudele valus.
sest lollusi on teinud pea kõik ja enamus nende eest vastutada ei taha.
soov on vastutus lĂĽkata valitsejate kaela.
kuhu muidu liigitada lauslolluste ilmingud, kus suure ja laia trepi ees on silt: ettevaatust trepp, ära torma. ja silt paeb olema, sest mõni muidu kaebab kohtusse, kui trepi peal tormamise pealt kukub.
lihtsalt niipalju mõtlemisvõimet enam pole ja kes see siis on nõus oma tegude eest ise vastutama, ikka teised vastutagu.

kĂĽsimus pole valitsemises ja parteides, kĂĽsimus on vastutamises.
täiesti üheselt.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group