Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Delfi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:49 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Eesti on keskkond, kus kodanikuna elan.
Proovid sisendada inimestele usku nagu sa oleks siinse rahva ja riigi vaimne juht. Minu hinnangu jĂ€rgi oled sa rumal ja labiilse emotsionaalsusega inimene, kes taandarendaks nii suurt keskkonda juhina mĂ€rgatavalt. Seega hĂ€vitaks sa ka minu elukeskkonna ĂŒmbrust enda taandarendusega

Et kÀid riigivastastel pikettidel ka? No ikka sellepÀrast, et pragune valitsus on asja ikka idiootselt hulluks siin riigis ajanud. VÔi nemad sind ei hÀiri?
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:51 am    Teema: Vasta viitega

Jones. Eestis on ainult kaks jÔudu. Paganlik maailm ja kristlik maailm.
Mina vÔitlen eestlaste eest. KÔik kes on minu vastu vÔitlevad juutide eest.
Vaata igast juudi teenrist saab ĂŒkskord pede ja seksuaalpervert.
Sina kÀitut tÀpselt samamoodi, kui armunud naine, kes pole saanud minult keppi. Seega oled pervo ja maniakk.

Muideks minu sisemine Ôigluse tunne nÔuab rahvast hoiatada Sinu eest ja seepÀrast paningi sinu nime alla lÀbustaja ja petis.

Ja ĂŒldse ole Ă”nnelik nende tiitlite ĂŒle. Et ma ei lisanud sinna ka veel pervo.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:03 am    Teema: Vasta viitega

Ma vaatan, et jones on lÀinud juutidega nÔu pidama.

HeakĂŒll. Ma teen Su elu lihtsamaks ja kĂŒsin uuest, annan kolm varianti.
1) Kas oled lammas
2) Kas oled reetur
3) VÔi oled lihtsalt pede.
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:39 am    Teema: Vasta viitega

Elleth, ei kĂ€i riigivastasel pikettidel, kuna see on inimeste jaoks, kes muudmoodi enda pahameelt ei oska rakendada kui hĂŒĂŒdlauseid karjudes.

Tokroda, Eestis on palju palju jÔude, see et sa siinsed religioossed jÔud proovid ainukesteks jÔududeks kirjutada on jÀllegi sinu kitsa maailmavaate tulem.
See, et sa eestlaste eest vĂ”itled on sinu mull, mis peaks sinu petuskeemi varjutama. Juhul kui sa eestlaste eest vĂ”itleks, siis teeks sa midagi praktilist, mis ka eestlaste elu parandaks. NĂ€iteks töötleks vĂ€lja mĂ”ne tehnoloogilise lahenduse, mis meie keskkonda rikastab. Sina lood aga endale ususekti lĂ€bi mulli ja sellest pole kellelegi kasu samamoodi nagu pole kasu preestrist, kes ajab mulli ilma ĂŒhiskonda arendamata.
Mina kÀitun nagu mees, kes kaitseb enda kodu usupetiste eest.
Olen sulle juba korduvalt öelnud, et juhul kui sa ohjeldaks enda edevust ja vÔimuiha, siis sa mind enam ei huvitaks. Niikaua kuni sa Àhvardad korduvalt Eesti vaimseks juhiks hakata, tunnen ma, et Àhvardatakse minu kodukanti.
Juhul kui sa suudaks enda vĂ”imuiha ja edevust piirata, siis sa vĂ”taks enda praegused jĂŒngrid ja elaksite koos omaette rahulikku elu ja saaks ka minusugused inimesed rahulikku elu elada.

SÔnades seletades sa mind siiski petiseks ja lÀbustajaks valetada ei saanud ja seega pididki virtuaalset autoriteeti kasutama, et mu nime alla vastav kirjeldus panna.

Ei ole Ă”nnelik ega Ă”nnetu nende tiitlite ĂŒle, mis mulle siin pannud praegu ja varem olete. See on paratamatu, et te meeleheitel olekus taoliseid lahendusi lĂ”puks kasutama hakkate. Egas see bĂ€nn polegi kaugel.

Ei pidanud kellegiga nÔu vahepeal, ega tee seda ka muidu siinse kohta.
VÔid proovida ennast korrutada ja korrutada lÔpmatult, aga uskuma sinu vÀiteid ikka rohkem ei hakka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:40 am    Teema: Vasta viitega

JĂ€lle petad.
Mina sinu koju sitale ei tule.
See foorum on minu maailm, kus tahad vÔimu haarata. JÀrelikult oled juudi teener. Ja see on fakt.

Ütled, et ma pole mitte midagi teinud.
Salgad minu raamatud maha.
Salgad maha dokumenteeritud nÔia teenused.
Salgad maha minu tööd kĂŒtuse projektis.

Tead ma juba arvan, et sa pole mitte juudi teener vaid ĂŒks kasutu juudi nĂ€rakas ise.
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:49 am    Teema: Vasta viitega

Aga mida suurt ja kaunist Jones ka korda on saatnud Eesti heaks?

Tegelikult sa vĂ”iksid minu kĂŒsimusele ka vastata - kas sulle meeldib praeguse riigikogu töö ja mida sa oled nende Eesti maha mĂŒĂŒmise ja inimeste orjastamise vastu teinud?
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:50 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei taha siin vÔimu haarata, vaid tahan, et sinu vÔimuihast tulenevat tegevust piisavalt raskendada, et see vÔimuiha paratamatult kahanema hakkaks.
Mul on hĂŒpotees, et kui sa otsid palju tĂ€helepanu ja selle peale saad tĂ€helepanu, mis sulle ei meeldi, siis sa varsti enam ei otsi tĂ€helepanu.
Luban, et lÔpetan siin kÀimise kui sa lÔpetad usu sisendamise endast kui Eesti vaimsest juhist ja lÀbi meedia enese reklaamimise.
Senikaua kuni sinu usu sisendused ja enesereklaam mulle vastu vahib, nÀen ma Àhvardust, et sa tahad mu koju sitale tulla.

Ma ĂŒtlen, et sa pole midagi kasulikku teinud.
Sinu raamatud ei ole kasulikud, kuna pole kohanud ĂŒhtegi inimest, kes neist mingit kasu saaks ilma, et sinu suhtes usku omaks.
Sinu nĂ”iateenused ei ole kasulikud, kuna tean isiklikult kolme inimest, kes on neid teenuseid kasutanud ja seda asjatuks raha raiskamiseks pidanud. Sinu tööd mingis kĂŒtuse projektis ma nĂŒĂŒd kĂŒll ei tea. Too see töö tĂ€psemalt esile ja siis saan otsustada kui kasulik see töö on.

Nagu juba ĂŒtlesin, et sa ilmselt millalgi vĂ€sid mind juudi teenriks mÀÀratlemast. NĂŒĂŒd siis tuli see aeg ja proovid mind koguni juudiks mÀÀratleda.
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Elleth, ma ei ole miskit erilist Eesti jaoks teinud. TĂ€nu minu kaasabile on valminud kĂŒll mitmed hooned, kuid see pole mĂ€rkimisvÀÀrne. Samas peaks ainult need inimesed mĂ€rkimisvÀÀrseid tegusi Eesti nimel tegema, kes ennast Eestimaa juhtideks nimetavad.

Riigikogu on suur ja lai, kus on palju erinevaid inimesi paljude erinevate vaadetega. KokkuvÔtlikult saaks öelda, et palju on korruptsiooni ja vastutustundetust, mis inimeste igapÀevaelu raskendavad aga samas on ka palju innovatiivseid lahendusi ja visadust, mis meid teiste samavanuste riikide seas kÔrgemale kergitavad.
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 1:59 am    Teema: Vasta viitega

See, et sa pole kohanud raamatu lugejat, see sinu probleem.
See, et Sa ei arvesta minu nÔia teenust. Mul sellest savi.

Aga kĂŒtuse projekti ma Sinusugusele petturile kĂŒll ei nĂ€ita.
Sest siis on see töö esitletud juudi nime all nobeli preemia laureaadiks.

Üldse tĂ”mble siin palju tahad. Sa ei tea minust tegelikult mitte sittagi.

Head tööd pede.
Elleth
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 2:06 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:

Riigikogu on suur ja lai, kus on palju erinevaid inimesi paljude erinevate vaadetega. KokkuvÔtlikult saaks öelda, et palju on korruptsiooni ja vastutustundetust, mis inimeste igapÀevaelu raskendavad aga samas on ka palju innovatiivseid lahendusi ja visadust, mis meid teiste samavanuste riikide seas kÔrgemale kergitavad.

Et sulle siis sobib praegune olukord riigis ja see kuidas riik sellesse suhtub? Et kui keegi tahab olla juht siis peavad tal olema suured saavutused ette nĂ€idata, aga kui ta on juht siis vĂ”iks pĂ”hikooli paber igaks juhuks taskus olla koos vĂ”imalikult paljude mĂŒĂŒgilepingutega. Question
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 2:20 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda, olen kohanud sinu raamatu lugejaid mitmeid.
Pole mÔtet seda esile tuua, millest sul savi on.

Pole ka mĂ”tet enese vajalikkuse tĂ”estuseks rÀÀkida mingist kĂŒtuse projektist, mille olemasolu sa tĂ”estada ega pĂ”hjendada ei suuda.

Elleth, ĂŒldplaanis sobib kĂŒll. KĂ”ige hĂ€irivamad on kĂ”rged maksud ja nende lĂ€bimĂ”tlematu raiskamine, kuid selle paranduseks ei nĂ€e hetkel konstruktiivset lahendust.
Sildiga kuskil arutult karjuda "ma ei ole rahul!!!" ei ole konstruktiivne lahendus nÀiteks. Samuti ei ole ka konstruktiivne lahendus vahetada hetkeline vÔimuorgan vÀlja mingi "nÔia" vastu, kelle pÀdevus piirdub alaealistele ja nÔrgamÔistuslikele kÀrbsete pÀhe ajamisega.
KĂŒll aga tean seda, et kogemustega suureneb oskus ja seega saan jĂ€reldada, et ka meie riiki juhtivatel inimestel suureneb kogemustega oskus riiki juhtida ning ĂŒhiskond stabiliseerub ja elu paraneb.

Kui keegi tahab olla juht, siis peaks tal pĂ”hjalik ĂŒlevaade olema kĂ”igest sellest, mida ta juhtida tahab.
Tagasi üles
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 10:25 am    Teema: Vasta viitega

Leidsin netist hea kommentaari:
Eesti maa kuulub eestlastele!
Ainult pangad,teed,transpordivahendid,sood,hooned,metsad, meri,laevad,pöllud,heinamaad,
vöserikud,luited,kivid ja kĂ€nnud,Lubjakivi ja turvas peavad olema öigete inimeste kĂ€tes,ńeid eestlastele ei saa usaldada.
Motosummer
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 10:45 am    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
kĂŒtuse projekti

ilmselt on leitud jÀrjekordne ohver, kelle perse lohku tÔmmatakse, loodan et see kord saab toki tegevus vÀÀriliselt tasutud, ja tok saab kÔvasti peksa, kaua vÔib
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:31 am    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Tsiteerin::
kĂŒtuse projekti

ilmselt on leitud jÀrjekordne ohver, kelle perse lohku tÔmmatakse, loodan et see kord saab toki tegevus vÀÀriliselt tasutud, ja tok saab kÔvasti peksa, kaua vÔib
Ära vaata enda seisukohast.
See ei ole mittekuidagi seotud sinu Àridega. Mina olen teadlane.

Aga sulle soovitus. Kui tahad elus lĂ€bi lĂŒĂŒa, siis Ă€ra aja sortsidega asju. Kaotaja oled Sina ju.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:33 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Pole ka mĂ”tet enese vajalikkuse tĂ”estuseks rÀÀkida mingist kĂŒtuse projektist, mille olemasolu sa tĂ”estada ega pĂ”hjendada ei suuda.
No see on nii segane lause, et ma ei saanud mitte muffigi aru.
MÔtlen siin, kas Sa tead sellest vÔi mitte. Keerutad nagu ehtne röövel.
nosalt
Beez pÀike
Beez pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 11:46 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Sortsid ja vabamĂŒĂŒrlased mĂ”lemad teenivad juute

Aga kui juudilobby peast vĂ€ga pehmeks lĂ€heb, tahavad ju ĂŒlalmainitud alles jÀÀda. Sooja koha tahavad ka sĂ€ilitada ka heausksed teenrid kĂ”ikides alamsĂŒsteemides (meditsiin, teadus, militaarvĂ€rk ...) Ja jĂ€rjest rohkem heauskseid saab teada mida nad tegelikult teenivad.
Tokroda
Alfaisane

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:03 pm    Teema: Vasta viitega

Jahh, siis lÀheb kaoseks lahti.
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea sinu mingist kĂŒtuse projektist midagi. Sina ĂŒritad seda projekti esile tuua enda vajalikkuse pĂ”hjendamiseks. Samas sa ei suuda selle mingi projekti olemasolu, ega sinu osakaalu selles tĂ”estada. Ehk jĂ€rjekordselt taanduvad su vĂ€ited sellele, et ma peaks sind pĂ”hjendamatult uskuma.
Tean ainult seda kui pĂ€deva teadlasena sa ennast "kvanthĂŒppe" vĂ”i muude umbluu vĂ€idetega nĂ€itasid. TĂ”enĂ€oliselt on siiski tegu mingi projektiga, mille jaoks sa "katseteks ja uuringuteks" kellegi kĂ€est raha kĂŒsid ja hiljem vĂ€idad, et miskit ei tulnud vĂ€lja, kuna juudid takistasid su tööd. Eks elame ja nĂ€eme, kuidas see tĂ”enĂ€osus tĂ€ppi lĂ€heb.
Tagasi üles
Hella
Arengumaag

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:43 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Elleth, ĂŒldplaanis sobib kĂŒll. KĂ”ige hĂ€irivamad on kĂ”rged maksud ja nende lĂ€bimĂ”tlematu raiskamine, kuid selle paranduseks ei nĂ€e hetkel konstruktiivset lahendust.

Sa ei nĂ€e ka konstruktiivset lahendust sellele, kuidas meie ĂŒhiskonnas peetakse ainukeseks vĂ”imaluseks inimeste vaimsete probleemide lahendamisel keemia sissesöötmist. SellepĂ€rast selline asi lihsalt ei hĂ€iri Sind. VĂ”i kui mĂ”ne suure ĂŒleriigilise arvutisĂŒsteemi vĂ€ljatöötamisel ja kĂ€imalaskmisel on eneseĂŒletĂ€htsustajad, kes asja tegelikult rahva elu lihtsustamiseks ja hĂŒvanguks tĂ€pselt ja paindlikult lĂ€bi mĂ”elda ja toimima panna ei suuda. TĂ”esti, pole mĂ”tet neid lihtsalt kĂ”rvaldada, aga tuleb olla neist kvaliteetsem.
Ma ei tea, mida Ôppinud oled ja mis alal tegutsed. TÔesti, selleks, et midagi muuta, peab olema oskusi ja teadmisi. Aga arenda endas vÀlja mÔni aspekt, kuidas saaksid muutusi paremuse suunas ellu tuua. Inimesesed on ikka sellised nagu on, aga oluline on Sinu oskus lÀbi koostöö enda eesmÀrke ellu viia. MÔtle, kuidas kasvÔi nÀiteks Tokroda isik just sellisena nagu ta on, vÔiks Sulle kasulik olla?
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Nelj Märts 18, 2010 12:54 pm    Teema: Vasta viitega

Hella, juba eelnevalt rÀÀkisin, kuidas keemiat kasutatakse inimeste vaimsetel probleemidel siiski viimase vĂ”imalusena vĂ”i siis kui patsient seda piisavalt nurub. Juhul kui sa mind ei usu, siis mine uuri internetist, kuidas enamike isiksusehĂ€ireid kĂ€sitletakse. See jutt, et psĂŒhhiaatrid ei tee midagi peale keemia söötmise on mingi mĂŒĂŒt nende seas, kellel on soovi alternatiivmeditsiini usku juurde sisendada.
Üleriigiliste arvutisĂŒsteemide arendus on meil siiski heal taemel vĂ”rreldes teiste riikidega. Kindlasti pole vĂ€lja töötatud sĂŒsteemid veel tĂ€iuslikud, kuid tegu on ĂŒsna uue valdkonnaga, mis vajab aega ja arendust. Infotehnoloogia pĂ€devusetus pole kĂŒll asi, mida Eestile ette heita.
H.V. ei saa mulle kasulik olla, kuna meie pÔhimÔtted on vastandis. Ainuke neutraalne lÀbisaamine saab meie vahel eksisteerida, kui meil puuduks kokkupuude. Senikaua aga kui H.V. ennast rahva (seega ka minu) nina alla agressiivselt topib, ei saa mina kokkupuudet vÀltida.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mĂ”tted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group