Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Delfi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Märts 12, 2010 11:38 pm    Teema: Delfi Vasta viitega

Mis arvate asjast.
http://publik.delfi.ee/news/eestilaul/maag-hannes-vanakula-ennustab-eesti-laulu-voidab-lenna-kuurmaa.d?id=29737213
http://publik.delfi.ee/news/eestilaul/lenna-kuurmaa-eks-ma-olen-natuke-armukade-ikka.d?id=29744685
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Reede Märts 12, 2010 11:51 pm    Teema: Vasta viitega

oi kurjam Very Happy ka kohe vastas ka, ma esimest jõudsin lugeda juba aga päris lahe vastukaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 5:13 am    Teema: Vasta viitega

minu soosikud Graundhog Day ja Mimicry ei jõudnud kuskile, seega eesti rahvas elage oma kastis edasi.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 5:16 am    Teema: Vasta viitega

see Rapuntsel oli ka täielik kastikas.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 5:18 am    Teema: Vasta viitega

poolel züriil oli kast täiega peas, käigu perssee.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

põhjus, miks Lenna ei võitnud on tegelt väga lihtne. elaval inimesel lihtsalt piisab sõna "rapunzel" kuulmisest ja juba ajab öökima, edasi ei kannata lugu kuulatagi. muidu olid kõik naissolistid ikka kinni, mis kinni. kas polda õiget meest saadud, voi kõik on vaid mingeid emaseid linnlasid nikkunud, väga kahju iseenesest, ei teagi mis teil seal toimub? lennal oli vist mingi USA tüüp ka kuskilt leitud, laulis küll eesti keeles, aga võõras süütunde koll oli ikka varjus vahel. Iirisel ja Kenel millegipärast katus sõidab, polda vist meest üldse näinud, vaid nohkareid. Võidulugu oli ka täielik saast. Groundhog Day oleks pidanud ikka eestit esindama, oli kohe näha, et tüüpidel oli memme musid kaasas. aga pohhui, mõttetud lood nagunii, oleks Urt või Sõjaruun, kõik eided saanuks orgasmi.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 3:00 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan asjast seda, et su järjekordne edvistamine meedias just kaasa ei aidanud eestikeelse loo võidule.
Huvitav kui sa isegi kollase kirjanduse lugejaskonda ei suuda enda konksu otsa tõmmata, kuhu siis veel ruumi langeda on?
Võimalik, et sa hakkad mõne aasta jooksul täiskohaga kristlaseks või moslemiks (moslemina saaks vana kristluse vaenu ka ehk kuidagi kasutada). Sealse kuulajaskonna seas on kõige suurem tõenäosus, et mingi grupp sind suureks valgusjumalaks hakkab pidama ja leiad ehk ometi kellegi, kes sulle templi ehitaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 3:42 pm    Teema: Vasta viitega

saa üle
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 4:28 pm    Teema: Vasta viitega

misasi see maag-Suur-vanakula on?
Tagasi üles
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 4:35 pm    Teema: Vasta viitega

Väga lahe, järjekordne võimalus veenduda, et kuhu tok oma õla alla paneb, see asi kipub ikka perse minema, toki lähedal seisvad isikud võiksid sellest omad järeldused teha, või on need toki lubadused nii magusad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 4:38 pm    Teema: Vasta viitega

Suur-vanakulak äkki?
Tagasi üles
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 4:39 pm    Teema: Vasta viitega

või kanamula Rolling Eyes
Tagasi üles
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
Väga lahe, järjekordne võimalus veenduda, et kuhu tok oma õla alla paneb, see asi kipub ikka perse minema, toki lähedal seisvad isikud võiksid sellest omad järeldused teha, või on need toki lubadused nii magusad?
Malcolm Lincoln oli lihtsalt sitaks hea. Minu lemmikuks sai see samuti... ainult et kohe tekkis impulss, et solist "petab". Et Eurovisioonil ta nii hea pole nii või naa. St. arvatavasti tegemist hüpnotisööri tüüpi inimesega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

http://publik.delfi.ee/news/eestilaul/vaata-kuidas-jagunesid-eesti-laulul-antud-punktid.d?id=29750365
Ma tahaks et pööraksie ühele asjale tähelepanu.
Zürii hääletusel sai Lenna 1. koha.
Siis rahva hääletusel sai ka 1.koha.

Aga siis oli mingil juudil vaja pappi teenida. Tehti lisa hääletus. teeniti 220 000 Eeki. Ja Lennale tõmmati vesi peale.

Ja meie lambad kaagutavad kaasa.
Mul on oksemaitse suus, kui ma vaatas neid roomavaid zombisid.

Faktid on avalikult üleval ja lambad määgivad ikka nii, nagu mõrtikad tahavad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 9:18 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Võimalik, et sa hakkad mõne aasta jooksul täiskohaga kristlaseks või moslemiks .
Tead, enne hakkad Sina oma peaga mõtlema, kui mina kristlaseks või moslemiks
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 10:17 pm    Teema: Vasta viitega

See ennustamine käib siis sul vastava süsteemiga:
Enesekindlalt väita mingi võimalus, mis on lihtloogikaga hinnates enamustõenäosuseks.
Juhul kui asi läheb nii nagu ennustatud, siis tuleb enesekindlat nägu jätkata ja mulje jätta, et muud võimalust ei olnudki.
Juhul aga kui asi läheb teisiti, siis tuleb kindlasti kedagi teist süüdistada ja proovida inimesi uskuma panna, et ennustaja tegi siiski kõik õigesti, aga teised on süüdi, et see nii välja ei paista.
Enda lolluste põhjuseks tahad enamasti näha teiste süüd. Selle tõttu sinu lollused korduma jäävadki, kuna sa keeldud neid tunnistamast ja läbi töötlemast.


Mina mõtlen enda peaga, kuna teiste pead pole minu kasutada.
Sõnastaks pigem asja nii, et enne lähed sa kristlaseks või moslemiks kui läbi mulli ajamise võimu jahtimise lõpetad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 10:38 pm    Teema: Vasta viitega

Eesti Eurolaulu võistlust oli sel aastal tõeliselt mõnus jälgida. Arvan, et Eesti Eurolaul 2010 on parema kvaliteediga ja põnevam isegi kui Euroopa Eurolaul 2010. Saatejuhid olid kah täiesti tipptase.

Lenna edu tuli üllatusena, kuna mina paigutasin ta oma isiklikus edetabelis tagant poolt teiseks enne Piretit. Vaadates eelnevaid intervjuusid nägin, et Lenna tundus katki olevat/kohe minevat. Väga imelik mulje jäi sellest, et kui saatejuht küsis, kas tuled täna õhtul minuga välja, siis ta vastas muidugi, mis jättis mulje, et ta nii iga mehega välja läheks. Kui tema lugu tuli, siis läksin poole pealt igavusest teisi tegevusi tegema, nentides, et saatejuhtide vaheklipid "Pean Eurovisioonile pääsema, muidu suren!" on mõningatel juhtudel palju põnevamad kui esitatavad laulud. Rapunzel on ju vist mingi Saksa muinasjutt, kas pole nii?
Kui Lenna ei võitnud, arvasin, et kogu Eesti rahval tekkis hirm, et selline asi võita võib ja nõnda aktiveeruti, andes oma vastuhääle.
See nn "hea naiselik energia" on arvatavasti puhtalt artikli kirjutaja enda isiklik maitse. Eks iga inimene lähtub oma erinevatest huvidest - mina näiteks oma instrumentaalse muusikalise mõtlemisega tahan midagi huvitavat kogeda ... midagi, mis meenutaks veidi minu unelmaid ja annaks ajendi veel kaugemale minekuks.

Minu isiklik maitse oli aga maagiline Tiiu Kiik. Mingu ta jõudsalt edasi sealt, kus on ja veel palju kaugemalegi - nõnda võib ikka midagi väga võimast tekkida. Või siis läheb keegi teine sealt inspiratsiooni ammutanuna edasi.
Iiris Vesik sai minu poolt teise koha. Malcolm Lincoln jagas mitme teisega kolmandat.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Märts 13, 2010 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

see hääletussüsteem on kõva kukesammu võrra õigem meie riigikogu valimiste süsteemist. kui on välja selitatud kaks populaarseimat, kellel suur toetajaskond siis panna nende kahe vahel valima ka need valijad, kes mõnda vähem populaarset eelistasid. siis selguks keskkeragonna tegelik eelistus kogu rahva kontekstis. üks lisa peaks veel olema, võimalus ka vastuhääl anda kõige nõmedamale, juhul kui valida ei taha kedagi. vat siis oleks õiglane valimine. aga suur vanakula on ju kommunist Laughing
Tagasi üles
Simps
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 25 Nov 2007
Postitusi: 271

PostitusPostitatud: Püh Märts 14, 2010 3:56 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Motosummer kirjutas:
Väga lahe, järjekordne võimalus veenduda, et kuhu tok oma õla alla paneb, see asi kipub ikka perse minema, toki lähedal seisvad isikud võiksid sellest omad järeldused teha, või on need toki lubadused nii magusad?
Malcolm Lincoln oli lihtsalt sitaks hea. Minu lemmikuks sai see samuti... ainult et kohe tekkis impulss, et solist "petab". Et Eurovisioonil ta nii hea pole nii või naa. St. arvatavasti tegemist hüpnotisööri tüüpi inimesega.

Minu lemmik oli samuti. Kasvõi sel põhjusel, et polnud lammas, kui hüpnotisöör, siis pole ka viga!
Kui võidu kätte sai, siis kordusesituses unustas hüpnotiseerimise ja asi oli poole lahjem, keskendus endale.
Hääl oli hea
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Märts 14, 2010 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Pole kunagi kordagi hääletand ja ei kavatse kah, mingi manipuleerimine käib. Aga oleks andnud hääle Mimicrile, see oli piisavalt kreisi.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group