Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

24 veebruar 2010
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 2:48 am    Teema: Vasta viitega

Arvan, et midagi me selle komööditsemisega ei saavuta. Hullemal juhul ei morjendaks neid ka see, kui rahvas teatri ees massienesetapu teeks.
Muud jõuvõtted aga blokeeritaks politsei poolt. Muidugi kel midagi kaotada pole (kodutud jms), need võivad mädamunade jms sodiga "pinkude" pihta veidi märki loopida - saavad mõnda aega olla kohas, kus toasoojus ja söök on riigi poolt, praegusel aastaajal ilmselt etem kui öömajad Very Happy

Oletan, et meie tingimustes oleks suur saavutus seegi, kui "pinkud" saadavad kelneri meeleavaldajatele napsi ja peeneid suupisteid pakkuma Razz Samas ega need suupisted mingi teab mis energiapomm ei ole, meie hernesupp teeb sellele igast asendist ära. Lihtsalt mina tunnistan ausalt, et tasuta "snäkist" ma ära ei ütleks...

Õhtulehe kommentaarides aga on täiega õigeid punkte. Näiteks see, et ärgu tulgu pikettima need, kellel alkohol ja suitsetamine on osa meelelahutusest. Just-just, sellele kuluva raha eest saaks tõesti süüa ja kaltsukatest riidedki selga! Küll aga on meil õigus nõuda, et "pinkud" oma pidudelt alkoholi ära jätaksid - nende vabandus, et "see on ju traditsioon", läheb tõesti ühte patta hullkristlaste argumenteerimata väidetega. Selle võiks küll panna loosungile, samuti võib arutada selle üle sinna ilmunud tele- ja lehereporteritega, et sõnum ka kaugemale jõuaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 7:49 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Minu loosung on: "Kristlased risti raisk!" või "Pedepingviin imeb juudi munni!"


Päris hea, juba hakkab tulema! Smile Ma küll selline mees ei ole, kes peaks oma nägu peitma. Kuigi - selline vahva nägu varjav must suusamüts on mul täiesti olemas.

Niisiis - Sopalehe artiklitst sain ma teada, et meeleavaldajad rõhuvad "peole katku ajal". Samas on ju selge, et paraad ongi ju rahva lõbustamiseks loodud, noja natuke ikka maksab raht kah. Et siis tsirkusega tsirkuse vastu.... Panniklõbistamine on hea idee küll, aga see kõik kokku viib mõttele, et eestlane ongi naturaalne tola. Muide, kui see niinimetatud "pingviinide paraad" ära jätta, ei muutuks meie elus mitte midagi. Mõni mill siia-sinna, terve Eesti peale on see paar krooni nägu. Kadedus...

Teiselt poolt jällegi - miks mina peaksin aitama vanamuttide moedemonstratsiooni kinni maksta?

P.S. Mis puudutab töökoha kaotamist ja "tagakiusamissüsteemi", siis eestlane on nii nõrk ja laisk, et ei viitsi kohtusse minna. Samas nõuab nimetatud teguviis investeeringut ja mitte vähe. Või on meil ka juriste, kes tulevast suurt summat nähes asja ette võtavad? Ei vist, seadused ei võimalda meil eriti tööandjat kottida, kahjuks. Meerikas istub suvaline neeger/pede mõne milli taala otsas säärase diskrimineerimise puhul.
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 10:54 am    Teema: Vasta viitega

Eestis on politiseeritud õiguskaitseorganid,prokuratuur ja kohtud.
Pealtnägijaski näitas kuidas Tallinnas mingi riiulifirma vahele võeti,mille kaudu eesti suurärimehed ja riigikogujad oma raha tulumaksuvabalt kantisid,see majanduspolitsei uurijaplika,kes asjaga tegeles sai võmmist kähku kinga.Kogu pollari süsteemi on organiseerinud endised veneaegsed mendid,kes läbi elu susserdanud on ja praegu siin siis kopakomisjone juhivad.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 11:43 am    Teema: Vasta viitega

Oh teid küll, isegi unistada teie ei saa, ilma unistuseta ei ole võimalik midagi saavutada, oma unistust ei maksa karta ja tuleks selgelt väljendada, kirjutage sinna plakatile, siis näiteks, et Tokroda Presidendiks, või paganad riigikokku, või siis midagi globaalsemad, et kõik maailma paganad ühinege, või et keda tuleks ahju pista ……
Ja mida teil karta on? Pagana elu on niigi nii sitt, et hullemaks minna ei saa. Lähiminevikust on ju seda rahvuslaste kogemust kuhjaga võtta, kas siis ei mäleta enam keegi mis paarkümmend aastat tagasi juhtus, ja kuidas asjad läksid? Mina teadsin täpselt et need sündmused lõhuvad minu elu täielikult, aga ikkagi läksin kaasa, sest mis tähtsust on ühe inimese elul, terve riigi lõhkumisega. Nüüd on olukord teine, tahetakse teha politsei riiki, ja mis saab parem olla, selle eesmärgi saavutamiseks, kui rahvuslased ja värviline maagia?
Tok on loll, mina ei oska teda teisiti teda nimetada, ta ei tea kuhu ja milleks tema läheb, sest ronis sinna maailma kus tema ei suuda navigeerida, ja muidugi pimedad kassipojad tema järgi, ta ei lähe vaid teda tiritakse, ta ei kirjuta, vaid temalt tellitakse..
Aga soovin Teile kõigile edu!!!!
P.S. ajad on tegelikult väga põnevad, ja mina ei saa aru miks tegelikult nõiad istuvad varjus, miks nemad ei ürita ühineda? Sest selle eelmise tõusu ajal tegutsesid nemad täiega, ja tegelikult vadake ringi kui palju on tehtud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 12:15 pm    Teema: Vasta viitega

Nojah arvata võib,et ette on nähtud,et kogu see kammajaa viib pronksiöö seadustepaketi rakenduseni ja erakorralise seisukorra kehtestamiseni,mida bingviinidel tegelikult vaja ongi.Kui mitte seekord,siis mõni järgmine kord,provakaatoreid,kes üritusi mäsuks pööravad leiab odavalt.Siin need rahvuslased on ammu raadios kurtnud,et ei saa rahvast kuidagi tänavale selleasemel,et omale rahvale vastuvõetav valimisplatvorm teha.
Muide Tokil on viimastel elu 24.ee piltidel päris lahe näoilme,nagu ärakasutatud lapsel,kes selle üle pooleldi uhkust tunneb.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Püh Veeb 21, 2010 7:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tiit Madisson peletab lärmiga pingviine:
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=367584
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 1:19 pm    Teema: Vasta viitega

PINGVIINERID AHJU!
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

sul on ahi valmis tehtud või? mitu korraga mahutab ja kas hakkad neid ise sinna ajama? vaatama tuleks siis küll!
Tagasi üles
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 3:44 pm    Teema: Vasta viitega

Milleks ahju ajada,see oleks raiskamine,pingviine on igasugused polaaruurijad varemgi näljaga söönud. Laughing Pingviinid potti! oleks palju parem.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Teis Veeb 23, 2010 1:57 am    Teema: Vasta viitega

Meite pinkudel on sitt liha Very Happy Euromürke täis, ma arvan, et kompleksivaba eestlane saab pasanteeria, kui neid endale sisse ajada üritab Wink Jääme parem vana hää hernesupi juurde.

Mina hoopis ilmselt panen taas linnast mõneks päevaks liibet, lähen tuttava juurde maale, chillin seal, teenin talutöödega raha ja söön korralikku maatoitu - hui nende pinkudega Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 10:19 pm    Teema: Vasta viitega

ERSP piketeeris Vanemuise jalamil
http://www.tartupostimees.ee/?id=229194

Vt ka galeriid.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Suzi
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 70
Asukoht: tühjus

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

Vägev, võimas! Veel natukene ja varsti kummardavad eestlased Tokrodat kui ainujumalat ning kogu võim kuulub tokronautidele. Very Happy
_________________
per manus ad astra
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 5:08 am    Teema: Vasta viitega

Heh, paar minu vana head tuttavat ka kohal, võmmidega mölisemas Smile
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 1:46 pm    Teema: Vasta viitega

missest, et viinerijahile ei jõudnud, seeeest sain valgustunuks ja tuunisin oma loosungit täiuslikkuseni:
"Pedepingviinerid poolneegerid ahju raisk!"
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
toorum
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Palju rahvast tuli ja milline oli õhkkond?Kahju et ise tulla ei saanud,teise Eesti rahaprobleemide tõttu.
Tagasi üles
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 25, 2010 8:42 pm    Teema: Vasta viitega

Hihii, mina chillin. Telku ei näita rahvast, ainult pinkusid, ja nett on siin päraperses ka hootine nähtus Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Veeb 26, 2010 10:11 am    Teema: Vasta viitega

Kui supihuvilised ja fotopeded välja jätta, siis oli kohal vast nii napilt nelikümmend inimest. Õhkkond oli rahumeelne, ainsateks vägivallailminguteks olid politseiniku tõkestav käsi ahelikust läbitungija rinnal ja anarhisti visatud tulemasin, mis tabas üht julgestajat.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Poder
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 11 Veeb 2004
Postitusi: 432
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: Püh Veeb 28, 2010 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Lässi kirjutas sellest nõnda: http://lassie.wordpress.com/2010/02/27/ersp-versus-pingviinide-paraad/
_________________
Kui teid huvitavad minu usulised tõekspidamised, siis uurige järgi Püha Joosepi koduleheküljelt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Märts 01, 2010 12:17 pm    Teema: Vasta viitega

Veel kirjutisi selle lehe peal on ka videod osalejate kõnedega üritusel.

http://innojairja.blogspot.com
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group