Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Viimsed päevad..
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 1:16 am    Teema: Viimsed päevad.. Vasta viitega

Tundub, et Jumal on varsti valamas oma Vaimust välja kogu inimkonna peale.

Ap2:15....Nemad ei ole sugugi joobnud, nagu te arvate, on ju alles
kell ĂĽheksa hommikul.
16Vaid see on, mida prohvet Joel on öelnud:

17"Ja viimseil päevil sünnib, ütleb Jumal,
et ma valan oma Vaimust välja kõigi inimeste peale
ja teie pojad ja teie tĂĽtred ennustavad
ja teie noored näevad nägemusi
ja teie vanad näevad unenägusid,
18ning oma teenrite ja teenijate peale
ma valan neil päevil välja oma Vaimust
ja nad ennustavad....

Laiendatud piiblitõlge ütleb 16 salmis, et see on selle kõige algus..
Lõpuaegade algus algas koos Jeesuse tagasitulekuga, ülestõusu ja nelipühipäevaga kus Jumal valas oma Vaimu välja. Varajane vihm oli see mis välja valati.
Praegu tundub elame niiõelda selle vahepealses ajas, kus on veidi kuivem ja ei ole veel selle täius mis saab olema, kuid tundub, et iga pagan kes ametis oma kivide kummardamisega saab ka osa kui annab kivid ära ja saab vastu tasuta juua..

GL5:7...Vaata, põllumees ootab kallist põlluvilja pika meelega, kuni ta saab varase ja hilise vihma.






Cool Cool Cool
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(


Viimati muutis seda Jeesuse tagasitulek (Nelj Veeb 11, 2010 8:08 pm). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 1:19 am    Teema: Vasta viitega

ah-ah.
nii et lõpuaegade algus algas koos sinuga.

...ja milliseid kive peab kummardama, kah saada...? Confused
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 1:24 am    Teema: Vasta viitega

Neitsi Maarja oli sodomist... vastasel juhul poleks ta reptiloidi enda putsi lubanud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 1:45 am    Teema: Viimsed päevad.. Vasta viitega

hall kass kirjutas:
Neitsi Maarja oli sodomist... vastasel juhul poleks ta reptiloidi enda putsi lubanud.


Kui pidasid silmas Jeesust, siis saad andeks, kui PV siis ei pruugi saada Exclamation
Kurb kui mõni omal kraanid kinni keerab ja ei taha end purju juua ilma rahata Question
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 11:30 am    Teema: Vasta viitega

heh, jookide ostmine käib raha eest. sellele järgnev purjujoomine on täiesti tasuta. kontrollitud.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Nelj Veeb 11, 2010 6:36 pm    Teema: Re: Viimsed päevad.. Vasta viitega

Ehk magad ennast kaineks ja lased sõidutada ennast leningradi ümernikkumisele.
Nii lolli ila pole juba sajandeid kuulnud Evil or Very Mad




Jeesuse tagasitulek kirjutas:
Tundub, et Jumal on varsti valamas oma Vaimust välja kogu inimkonna peale.

Ap2:15....Nemad ei ole sugugi joobnud, nagu te arvate, on ju alles
kell ĂĽheksa hommikul.
16Vaid see on, mida prohvet Joel on öelnud:

17"Ja viimseil päevil sünnib, ütleb Jumal,
et ma valan oma Vaimust välja kõigi inimeste peale
ja teie pojad ja teie tĂĽtred ennustavad
ja teie noored näevad nägemusi
ja teie vanad näevad unenägusid,
18ning oma teenrite ja teenijate peale
ma valan neil päevil välja oma Vaimust
ja nad ennustavad....

Laiendatud piiblitõlge ütleb 16 salmis, et see on selle kõige algus..
Lõpuaegade algus algas koos Jeesuse tagasitulekuga, ülestõusu ja nelipühipäevaga kus Jumal valas oma Vaimu välja.Varajane vihm oli see mis völja valati.
Praegu tundub elame niiõelda selle vahepealses ajas, kus on veidi kuivem ja ei ole veel selle täius mis saab olema, kuid tundub, et iga pagan kes ametis oma kivide kummardamisega saab ka osa kui annab kivid ära ja saab vastu tasuta juua..

GL5:7...Vaata, põllumees ootab kallist põlluvilja pika meelega, kuni ta saab varase ja hilise vihma.






Cool Cool Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 1:41 am    Teema: Re: Viimsed päevad.. Vasta viitega

Jeesuse tagasitulek kirjutas:
hall kass kirjutas:
Neitsi Maarja oli sodomist... vastasel juhul poleks ta reptiloidi enda putsi lubanud.


Kui pidasid silmas Jeesust, siis saad andeks, kui PV siis ei pruugi saada Exclamation
Kurb kui mõni omal kraanid kinni keerab ja ei taha end purju juua ilma rahata Question


No ikka Püha Vaimu, keda siis veel Razz Sealt siis tulenebki, et Jeesus oli kõigest pooleldi valmis nikutud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 2:43 am    Teema: Vasta viitega

idioodid
Tagasi üles
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 7:16 am    Teema: Vasta viitega

Kristlased, te olete juba SURNUD ! SURNuuuuuuuuuuuuuuuddddddddd..... hinge teil enam pole.

Tyhjadel hingedel on valus, nende töö on hingede kogumine.

Jaa, jäänud on veel loetud aastad, eks teil ole nüüd kiired ajad.

Juudid, moslemid, kristlased, hinduistid, budistud, hiina usundid, pakun et elus 90% olemasolevast inimkonnast on ennast müünud. Õnneks on suurem osa hingedest ära, ja suurem osa neist pole vast ennast jõudnud veel müüa, aga mine sa tea.

et Jeesuse tagasitulek, sa oled neist miljarditetst nii väike osa, et mina isegi ei vaevu sind pääätmast Very Happy Sa oled lihtsalt statistika, Surnud juutide parasiit jumala toit.

Kohutav oleks teada, et mu arengutee on läbi. Minu surematu hing, kes on lõputuid kord sündinud, et õppida, areneda, tunda, kogeda, armastada, mõista tervet süsteemi kui tervikut on üks hetk lihtsalt kellegi mõttetu toit, on hävitatud. Olemus on jäädavalt hävitatud, tuum imetakse tühjaks, ja mis peamine, kõik see mille nimel olen vaveva näinud, saavutamaks lõpuks seda mida ma taotlen - on läinud. Aga ole mureta, võimalik, et kui seedekulglast läbi ükskord käid, (kristlased nimetadad seda ka põrguks või taevaks) situtakse ka sind välja, alles jääb pisike alge. Alge, üks kõige pisem osake, loomulikult alge on kaotanud Kõik, aga võimalik, et mingite lõputute miljardite kehastumiste jooksul saab temast kunagi inimene, või vähemalt elusolend, sest vavalt meie planeet veel siis alles on. (kui just meie planeet pole projektsioon, ja see ajatsüklist kordub taas ja taas) Siis on sul õigus uuesti valida, kas saada sellekes, kelleks iga alge saada tahab, universumi direktoriks (mida iganes see siis tähendab), või saada mõne surnud jumaluse akuks. Ka nemad olid kunagi kehastunud, elusolendid, inimesed või mõned muud targad, vaimsed olendid, nad arenesid ja õppisd rohkem kui teised aga nad läksid kergemat vastupanuteed. Pole kerge ennast sellest kadalipust läbi vedada.

Samas on meil nüüd suurem võimalus Very Happy Nõrgad ja vigased praagitakse enne lõppu ikka välja Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 11:36 am    Teema: Vasta viitega

sa... kukkusid või?
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 12:44 pm    Teema: Vasta viitega

Kusjuures lõplik(selektiivne,kunstlik,humanoidide poolt teostatav) valik toimub ikkagi geneetilise koodi alusel.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

asi on natuke kirjum.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Faxaros
Parasiit


Liitunud: 15 Juun 2004
Postitusi: 621
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 7:42 pm    Teema: Re: Viimsed päevad.. Vasta viitega

Jeesuse tagasitulek kirjutas:
Tundub, et Jumal on varsti valamas oma Vaimust välja kogu inimkonna peale.

Ap2:15....Nemad ei ole sugugi joobnud, nagu te arvate, on ju alles
kell ĂĽheksa hommikul.
16Vaid see on, mida prohvet Joel on öelnud:

17"Ja viimseil päevil sünnib, ütleb Jumal,
et ma valan oma Vaimust välja kõigi inimeste peale
ja teie pojad ja teie tĂĽtred ennustavad
ja teie noored näevad nägemusi
ja teie vanad näevad unenägusid,
18ning oma teenrite ja teenijate peale
ma valan neil päevil välja oma Vaimust
ja nad ennustavad....


See pole veel see lõplik viimsete päevade aeg. Vastavalt ettekirjutatud tehnikale, peaks piisavalt mõjutatud inimene ühel päeval tulema suurepärasele plaanile - hävitada kogu maailma patusus. Selleks tuleb elimineerida kõige esimene patt, kust kõik sai alguses. See mis pani nägema head ja kurja, see mis avas silmad ja see mis allutas seksuaalelemendi inimese tahtele. Ja kui plaan toimib, peaks nii mõnestki ingel saama.

reptiloidne mudel - tehtud. (ususĂĽsteem)
püramiidikate oma - tehtud. (ärimaailm)
putukate oma - tegemisel.
patu hävitamine - tulemisel.
_________________
Nii jumal kui ka ateism on kõik üks mõtlemise keeld. Keeld mõtelda etteantust ja saavutatust üle ja kaugemale.
Ignorantsus, kus usuvastasus on endistviisi kristlik, ning objektiivne, erapooletu tõlgendus loomult nihilistlik.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Esm Veeb 15, 2010 8:06 pm    Teema: Vasta viitega

Sa oled tõele lähedale jõudmas oo Fax o Ros! Laughing
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 17, 2010 11:33 am    Teema: Vasta viitega

Jaa sulle peaks au andma, sa väljendad küll ennast nii et teema algataja ja tema pooldajad kohe põrmu vajuksid, kuid sinu kirjutises on omatjagu tõtt ja sulatõtt. Very Happy Very Happy

Eks jah, nende jumalake on ennast oma valedega ammendanud kĂĽll - siin ei ole kahtlustki Very Happy




naine kirjutas:
Kristlased, te olete juba SURNUD ! SURNuuuuuuuuuuuuuuuddddddddd..... hinge teil enam pole.

Tyhjadel hingedel on valus, nende töö on hingede kogumine.

Jaa, jäänud on veel loetud aastad, eks teil ole nüüd kiired ajad.

Juudid, moslemid, kristlased, hinduistid, budistud, hiina usundid, pakun et elus 90% olemasolevast inimkonnast on ennast müünud. Õnneks on suurem osa hingedest ära, ja suurem osa neist pole vast ennast jõudnud veel müüa, aga mine sa tea.

et Jeesuse tagasitulek, sa oled neist miljarditetst nii väike osa, et mina isegi ei vaevu sind pääätmast Very Happy Sa oled lihtsalt statistika, Surnud juutide parasiit jumala toit.

Kohutav oleks teada, et mu arengutee on läbi. Minu surematu hing, kes on lõputuid kord sündinud, et õppida, areneda, tunda, kogeda, armastada, mõista tervet süsteemi kui tervikut on üks hetk lihtsalt kellegi mõttetu toit, on hävitatud. Olemus on jäädavalt hävitatud, tuum imetakse tühjaks, ja mis peamine, kõik see mille nimel olen vaveva näinud, saavutamaks lõpuks seda mida ma taotlen - on läinud. Aga ole mureta, võimalik, et kui seedekulglast läbi ükskord käid, (kristlased nimetadad seda ka põrguks või taevaks) situtakse ka sind välja, alles jääb pisike alge. Alge, üks kõige pisem osake, loomulikult alge on kaotanud Kõik, aga võimalik, et mingite lõputute miljardite kehastumiste jooksul saab temast kunagi inimene, või vähemalt elusolend, sest vavalt meie planeet veel siis alles on. (kui just meie planeet pole projektsioon, ja see ajatsüklist kordub taas ja taas) Siis on sul õigus uuesti valida, kas saada sellekes, kelleks iga alge saada tahab, universumi direktoriks (mida iganes see siis tähendab), või saada mõne surnud jumaluse akuks. Ka nemad olid kunagi kehastunud, elusolendid, inimesed või mõned muud targad, vaimsed olendid, nad arenesid ja õppisd rohkem kui teised aga nad läksid kergemat vastupanuteed. Pole kerge ennast sellest kadalipust läbi vedada.

Samas on meil nüüd suurem võimalus Very Happy Nõrgad ja vigased praagitakse enne lõppu ikka välja Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Metslane
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 30 Jan 2009
Postitusi: 53
Asukoht: SAngaste vald

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 17, 2010 11:35 am    Teema: Vasta viitega

Jaa sulle peaks au andma, sa väljendad küll ennast nii et teema algataja ja tema pooldajad kohe põrmu vajuksid, kuid sinu kirjutises on omatjagu tõtt ja sulatõtt. Very Happy Very Happy

Eks jah, nende jumalake on ennast oma valedega ammendanud kĂĽll - siin ei ole kahtlustki Very Happy







naine kirjutas:
Kristlased, te olete juba SURNUD ! SURNuuuuuuuuuuuuuuuddddddddd..... hinge teil enam pole.

Tyhjadel hingedel on valus, nende töö on hingede kogumine.

Jaa, jäänud on veel loetud aastad, eks teil ole nüüd kiired ajad.

Juudid, moslemid, kristlased, hinduistid, budistud, hiina usundid, pakun et elus 90% olemasolevast inimkonnast on ennast müünud. Õnneks on suurem osa hingedest ära, ja suurem osa neist pole vast ennast jõudnud veel müüa, aga mine sa tea.

et Jeesuse tagasitulek, sa oled neist miljarditetst nii väike osa, et mina isegi ei vaevu sind pääätmast Very Happy Sa oled lihtsalt statistika, Surnud juutide parasiit jumala toit.

Kohutav oleks teada, et mu arengutee on läbi. Minu surematu hing, kes on lõputuid kord sündinud, et õppida, areneda, tunda, kogeda, armastada, mõista tervet süsteemi kui tervikut on üks hetk lihtsalt kellegi mõttetu toit, on hävitatud. Olemus on jäädavalt hävitatud, tuum imetakse tühjaks, ja mis peamine, kõik see mille nimel olen vaveva näinud, saavutamaks lõpuks seda mida ma taotlen - on läinud. Aga ole mureta, võimalik, et kui seedekulglast läbi ükskord käid, (kristlased nimetadad seda ka põrguks või taevaks) situtakse ka sind välja, alles jääb pisike alge. Alge, üks kõige pisem osake, loomulikult alge on kaotanud Kõik, aga võimalik, et mingite lõputute miljardite kehastumiste jooksul saab temast kunagi inimene, või vähemalt elusolend, sest vavalt meie planeet veel siis alles on. (kui just meie planeet pole projektsioon, ja see ajatsüklist kordub taas ja taas) Siis on sul õigus uuesti valida, kas saada sellekes, kelleks iga alge saada tahab, universumi direktoriks (mida iganes see siis tähendab), või saada mõne surnud jumaluse akuks. Ka nemad olid kunagi kehastunud, elusolendid, inimesed või mõned muud targad, vaimsed olendid, nad arenesid ja õppisd rohkem kui teised aga nad läksid kergemat vastupanuteed. Pole kerge ennast sellest kadalipust läbi vedada.

Samas on meil nüüd suurem võimalus Very Happy Nõrgad ja vigased praagitakse enne lõppu ikka välja Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
Jeesuse tagasitulek
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 2 Aug 2006
Postitusi: 212
Asukoht: Taevas ja Maa

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 11:04 am    Teema: Vasta viitega

Ps 2:1
Miks paganad möllavad
ja rahvad mõtlevad tühja?
2Ilmamaa kuningad astuvad esile
ja vürstid peavad üheskoos nõu
Issanda ja tema võitud mehe vastu:
3"Kiskugem katki nende ahelad
ja visakem enestelt ära nende köied!"

4Kes taevas istub, naerab;
Issand pilkab neid.
5Oma vihas ta kõneleb siis nendega
ja oma raevus ta teeb neile hirmu:
6"Aga mina olen seadnud oma kuninga
Siionile, oma pühale mäele."
7- "Ma annan teada Issanda otsuse;
tema ĂĽtles minule:
Sina oled mu Poeg,
täna ma sünnitasin sinu.
8KĂĽsi minult,
ja ma annan paganad su pärandiks
ning ilmamaa otsad su omandiks.
9Sa peksad nad puruks raudkepiga,
sa lööd nad katki nagu potissepa tehtud astjad."

10Niisiis, teie, kuningad,
saage mõistlikuks!
Teie, ilmamaa kohtumõistjad,
laske endid noomida!
11Teenige Issandat kartusega
ja ilutsege värisemisega!
12Andke suud Pojale,
et ta ei vihastaks
ja teie ei hukkuks oma teel;
sest tema viha sĂĽttib pea!
Õndsad on kõik,
kes tema juures pelgupaika otsivad.
_________________
Me ise finantseerime patu revolutsiooni ja lõpuks see tapab meid endid:(
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 11:44 am    Teema: Vasta viitega

Armas Jeesuse tagasitulek! Sinu misjonitöö siin foorumis ei anna tulemust (juhul, kui soovid kedagi siin Kristuse poole võita), sest tsitaatide toomine ei haara piisaval määral tähelepanu. Jääd nn. halliks hiirekeseks ehk müürililleks. Teemaga kokkuklappivaid tsitaate saab tuua ka Georg Mülleri jutlustest või eesti keele seletavast sõnaraamatust. Kellele piiblitekstid võõrad, need ehk korra viskavad Su postitustele pilgu peale, ei enamat. Suhelda Sinuga on praktiliselt võimatu, sest Sind inimesena Su toodud tsitaatidest ei leia. Nähtaval oled kui kanal teatavate tekstide ning nende tähendusvälju kasutava ideedekogumi juurde, mis on kättesaadavad ka ilma Sinu kaasabita.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 12:19 pm    Teema: Vasta viitega

Itika, ta on ju vaid zobi.... juutide surud jumala zombi, kes käib mööda maailma ringi ja otsad hingi.. tegelikult on nende jumal juba minemisel...

aga see süsteem laguneb, mädaneb, roiskub, neil pole enam ju mingit jõudu, et nad kukuvad peagi ise ümber nagu pehkinud puu....

Mul tuli silme ette pilt viimasest päevast, nagu kuskilt jehoovakate ajakirjast.. Maailma viimane päev, sõjad, haigued, piinad ja siis taevas lööb helendama ja taevavõlve astub Jumal, käed ettesirutatud, kutsub ta oma jüngreid. siis tõmbab ta viimased hinged ära ja kaob. See on nage ekstra aku laadimune... huvitav kuhu ta hüpata tahab ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Esm Veeb 22, 2010 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

naine kirjutas:
... tegelikult on nende jumal juba minemisel...
minuteada juba läind. ja mõned veel.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group