Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

tahtmatult lõksus
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Jan 14, 2010 3:27 pm    Teema: tahtmatult lõksus Vasta viitega

Nii!
Pean ütlema,et ei leidnud siin oma teemaga yhtegi sarnast topicut. Panen siis ise uue teema...
Kas keegi oskab kommenteerida...
Kuidas ära tunda,kui Sinu suhtes...ehk antud juhul minu suhtes on kasutatud armuloitsu? Vägisi topitud olukorda,kus tegelikult ei peaks olema ja vägisi muudetud tundemaailma..(Pagan, ei oskagi kohe kirjeldada,mis tunne see on... ainus,mis oskan yelda,et ta on vägisi... ahistav,tahaks nagu kogu aeg sügavamale hingekihtidesse kaevata. Tunned,kuidas keegi soovib vägisi valitseda sinu üle. )
Kuidas sellest vabaneda? Kuidas edaspidi ennast kaitsta selliste mõjutuste eest? Mida endas muuta,et end kaitsta?
Olen täiesti kindel... et mingil tasandil mind on üks juudirahvusest mees mõjutanud ja teeb seda siiani. Soovin ainult ennast kaitsta selle eest. Või moodustada enda kaitseks mingisuguse peeglitaolise asja,et see kõik mulle suunatud tegevus talle tagasi peegelduks!
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Nelj Jan 14, 2010 3:42 pm    Teema: väike lisa Vasta viitega

Tegelt.. ma lugasin seda naine mees juttu. Kas antud juhul olen ise temani kanali loonud.??? Kuidas siis seda kanalit ära lõhkuda. Või,kas saab keegi teine vägisi mõjutada mind,et ma moodustaks kanali meheni,kes seda tahab?? teeem Very Happy Ma ei oska oma mõtteid kirja panna Very Happy
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Jan 14, 2010 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

vaata mind. siin on palju naisi. ma vaatan neile külmalt otsa ja nad põgenevad ise.
mul on viimasel ajal see värk et täitub juubel ja nendel kellel koolis kunagi käisin, täitub ka juubel, ja nüüd käib vaimumaailma tasandil mingi organiseerumine. välismaailma asju päriselt vältida ei saa sest need on liiga tugevad mõjud, eriti mineviku mõjud, kuid neid saab oma isiklike asjadega ühendada, tegemist vaimsete energiatega. tihti olen kasutanud õudusfilme ja muid asju mis tugevaid emotsioone tekitavad, et saaks lahti armumaagiatest mis on ka päris tugevad mõjud
http://uudised.ekspressauto.ee/news/auto/article.php?id=28486701
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Jan 14, 2010 5:16 pm    Teema: Re: tahtmatult lõksus Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 31, 2010 8:10 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Nelj Jan 14, 2010 8:28 pm    Teema: Re: väike lisa Vasta viitega

hellic kirjutas:
Tegelt.. ma lugasin seda naine mees juttu. Kas antud juhul olen ise temani kanali loonud.??? Kuidas siis seda kanalit ära lõhkuda. Või,kas saab keegi teine vägisi mõjutada mind,et ma moodustaks kanali meheni,kes seda tahab?? teeem Very Happy Ma ei oska oma mõtteid kirja panna Very Happy

no asi lihtne, alustuseks loe läbi Hannese "Mees ja Naine" Arrow http://www.apollo.ee/product.php/0605010 se peaks sul tükiks ajaks küsimustele vastused andma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 1:25 am    Teema: Vasta viitega

hellic
Vastata siin foorumis on raske. infot vähe
Arvatavasti on Sinu mõtlemises mingi kood peal.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

"Konkspüünises" on asi, see on juutide väänatud Kõiksus, ehk nõiaringi arengumaatriks.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 1:34 pm    Teema: johhaidii Vasta viitega

Kõlab huvitavalt!
Kusjuures täiesti tuntav,et nendel juutidel on mingi oma rida! pealt näha paistab päris võimas värk... Olen tähele pannud,et "konkspüünist" rakendatakse kõigi puhul... aga erinevatel tasanditel. Ta paneb selle konkspüünise abil kõik enda ette roomama. Aga tema "ohvrid" ei tunneta üldse,et oleks kuhugi püünise otsa roninud.

Tokrodale niipalju: Inffi võin alati kahel käel jagada. Kindlasti oli mu mõtlemisel mingi kood peal ja võibolla on see siiani. Aga nüüdseks olen vähemalt natukenegi õppinud neid vaimseid rünnakuid ja kodeerimisi teadvustama ja nende vastu võitlema.
Tähelepanuväärne on see.. Kui juudionkliga kokku puutun,siis vaimset terrorit ja vägistamist tunnen alles mõne päeva möödudes. Ei saagi nüüd aru,mis ta kokkusaamise ajal minuga toimetab.
Kõige imelikum onveel see,et ta oskab jube hästi neid juhuslikke kokkusaamisi väga tihedaks teha. Isegi kui proovin teda vältida, teab ta alati ,millal ja kus viibin. Oskab "õigeaegselt" kohal olla.
Isegi kõrvalolevad isikud märkavad,kuidas see mees mind nähes muutub,kuidas ta silmavaade muutub... ta hääletoon, ta suhtumine.... See erineb palju teistele saadetud pilgust! Minusse ta süveneb rohkem.
Ise algul erilist erinevust ei märganud. Ei viitsinud süübida temasse. Tema käitumuslikke erinevusi hakkasin alles siis jälgima,kui kõrvalolevad inimesed ja sõbrad mu tähelepanu sinna suunasid.
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 2:18 pm    Teema: Vasta viitega

konkspüünise otsa sattunud ei saa ise aru jah, et midagi valesti on, sest neil on väga fun. sest see püünis keerleb narkootiliselt ringi nagu hiiglaslik karusell mustaaugu ümber, inimesed ise aga on verest nõretava konksuotsas, ja lükkavad oma võllarattale hoogu juurde, mida inimveri toidab. ja see haav ei parane enne, kui alles verest tühjaks oled jooksnud, niiet lebad käpuli maas mudas.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 3:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ei aita siin keegi, oma tahe on põhiline, kui inimene teab oma probleemi, ja otsib võlukepikest, puudub temal tahe oma asju lahendada, abi võib saada ainult probleemi teadvustamisel. Pole midagi lihtsamad, kui otsustada, juutidega ei tee kunagi mingit tegemist, ainult kompromissitu käitumine viib sihile.
Aga tekkis hoopis selline mõtte, meie ära segatud maailmas, kuus puuduvad selget piirid, näiteks kristlane, mediteerib budisti kombel, ja otsib nõialt abi, ja kus terved rahvad on usku vahetanud, on juudid ainsad, kus usk ja rahvas kattub. On kellelgi sellest midagi arvata? Vaenlese vastu on kõige tõhusam tema enda relva kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 3:34 pm    Teema: Vasta viitega

seda olen ma ka kunagi juba ütelnud, et juudid ise on kõige hullemad natsid, teistel rahvustel aga pole õigust eksisteerida antud.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
seda olen ma ka kunagi juba ütelnud, et juudid ise on kõige hullemad natsid, teistel rahvustel aga pole õigust eksisteerida antud.


Noh tore, aga miks see nii on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 2:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 4:53 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 2:58 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Reede Jan 15, 2010 6:30 pm    Teema: Vasta viitega

sest on loobutud oma vaimsusest, mõeldakse hea-halb usukompleksides, mitte isiklikul kogemusel mõistmisel. muide Eesti vabariigil oma vaimsust pole kunagi olnudki, aga see selleks.

"konks" on õnne endast välja projitseerimine, ehk võõras usk (siin pole mõeldud vaid kitsalt religiooni) võetakse oma südamesse, mille tagajärjel tekib sinna mustauk, iseenda aga tõrjutakse välisilma poolustesse lükatatõmmata orjarattale. funi ja emotsioonide pärast, noorele Minaegole on kõige tähtsam pimestav armastus, mõtlemine tuleb alles natuke hiljem, kui hing on juba jooksnud veretuks - so. surma- ja noorusekultuse mündi 2 poolt ühes. kõik see kokku ongi üks nõiaring, oravad rattas, robotite armee materialistliku masinavärgi arengu nimel. lõpuks ripuvad kõik mingi koletu raudmonstrumi võllas.

eriti võigas pilt on veel see, kuidas see karusell pöörlema hakkab: õnnenäljast irvitavad inimkariloomad on aheldatud konksude külge, kõik nad üritavad kangesti mustaaugu südamikku roomata, emotsioonide mõnuvalust voolavad purpurjõed imetakse mustaaugu sisse, mis siis õlitab kogu adregaadi libedamalt käima.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Püh Jan 17, 2010 12:50 pm    Teema: Re: johhaidii Vasta viitega

hellic kirjutas:
Kõige imelikum onveel see,et ta oskab jube hästi neid juhuslikke kokkusaamisi väga tihedaks teha. Isegi kui proovin teda vältida, teab ta alati ,millal ja kus viibin. Oskab "õigeaegselt" kohal olla.

Oled võetud täpsele jälgimisele. Neid asju on palju mis täpset asukohta näitavad. Loodusesse minnes ei tohi enam ka metalnööpi, -lukku küljes olla. Ka sünteetilist riietust saab programmeerida asukohta näitama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Esm Jan 18, 2010 1:40 pm    Teema: Vasta viitega

Vahel on üsna mõttekas inimesega lihtsalt otse rääkida. Kirjeldada seda, kuidas Sina olukorrast aru saad ning mida tunned ja siis küsida otse, miks Sa nii teed??? Vastuse ajal saab läbi endapoolse vastustamise mitmeid enda olemusest tulenevaid energeetilisi muudatusi teha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Jan 18, 2010 3:01 pm    Teema: Vasta viitega

muudatust saab teha vaimselt sõltumatu ja tugevam, kui polda konkspüünise meelevalla lõksus.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
hellic



Liitunud: 12 Jan 2010
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Jan 18, 2010 10:07 pm    Teema: Vasta viitega

Eks ma selle poole olengi püüelnud,et vaimselt olla sõtlumatu ja tugevam. See toimib hästi. Aga see vaimne tugevus annab mingit sära juurde ja seda enam ta punnitab selle nimel,et mind uuesti konkspüünise otsa ajada.
See on täpselt nagu sõda Very Happy Kus mõlemad pooled mõtlevad efetkiivsemaid "sõjarelvu" välja.
See otseküsimine väga ei toiminud. Seda ma olen isegi katsetanud. Kahjuks tema vastust enam ei mäleta... Millegipärast... Huvitav küll miks?! Nüüd mulle meenub,et alati kui on suuremad seltskondlikud üritused,kus mõlemad oleme "kohustatud" osa võtma ,siis alati meil on olnud pikad jutuajamised..millegipärast ma mitte yht tema lausutud sõna ei mäleta... ja isegi sealne tegevus on hägune! Kuigi napsuga ma ei liialdanudki!!!
_________________
Hinda olevikku!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Esm Jan 18, 2010 11:16 pm    Teema: Vasta viitega

hellic, ma pole kindel mida sa siit tegelikult tahad, aga kui eeldan et hellic pole kellegi varikonto siis teadmiseks sulle et Tokroda postitus on ainuke mis siin teemas midagi väärt on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Suhted, sidusväljad, seksuaalsus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group