Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Vabanesin ärimaailmast.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Jan 19, 2010 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

Roltsick kirjutas:
gladiaator kirjutas:
Ja kes see Eesti kuningas võiks olla?
Anton Hansen Koidulajev

Pole iial kuulnud.Kes see veel olla võiks,mingi A.H.Tammsaare ja L.Koidula ristsugutis Kivirähu kunstmuinasjuttudest?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 1:49 am    Teema: Vasta viitega

mis asi on muinasjutt?
ja mis asi on kunstmuinasjutt?
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Jan 20, 2010 2:18 am    Teema: Vasta viitega

Muinasjutt on selline rahvapärimuslik fantaasialugu,mida on põlvkondade vältel edasi antud.Kunstmuinasjutt on tänapäevane tavaliselt ühe autori looming,mis sisaldab tavaliselt päris muinasjuttude elemente.Mõni folklorist oskab seda sulle ilmset paremini seletada,aga mõisted on täitsa üldlevinud.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2010 1:14 pm    Teema: Vasta viitega

ok tokrada. Kui sa oled maag. Kas sa oskad liigutada pilvi? Hehe. Ma tegin nii et tegin kahe näpuga kaks kriipsu pilvedesse. Ja et sealt tuli ilus kiir läbi. Nagu mingi disko laaser oli aga päike oli teises kohas. Ma v6in igasuguseid iludusi teha taevasse. Ja see pole k6ik. Ma ehitasin inimeste une maailma. Meie maailma une maailm. Olin soomes unes ja mingi soome tatid hakkasid mölisema. Ma muutusin suureks titaaniks kes oli mingi 5-6 meetrit suur ja ytlesin talle kui veel mölised tallan lapikuks. Siis olin s6braga unes panin ta lendama. Vaatasin et päris mitu inimest soomes lendasid. Aga mida ma annan seda ka ma saan v6tta. Kuradi kristlased raisk mingi risti tydruk istus mulle sylle ma lendasin edasi kysisin mis sul rist teeb kaelas? Mulle ei meeldind ta ytles et tahad ma kingin sulle? Tormased kristlased. Vaadake prodigi videot. Seal saatan ja 1 love. Tähendab saatan armastab k6iki. Saatanal ei ole 2 tiiba aga 4. Tähendab yhed yleval teised all. P6rgu ja heaven. Aga saatan läheb paradiisii. Sest saatan sai jumala valdusest lahti. Saatan oli kreeka jumalate looja. Tähendab tal k6ikide kreeka jumalate j6udu. Tegelikult ta ei kasuta seda j6una. Ok tegelt mul selles maailmas palju rolle. Yks on saatan. Siis maag jne. K6iksugu asju v6in teha. Aga ma ei tee. Olen oma tulevikuga seotud. Tunnen oma fantaasia maailma. Kes tahab v6ib meie fantaasia maailma tulla. Kui fantaasia areneb siis ka areneb inimene. K6ik muu on möga. Kes tahab tulla minu unne 6petan lendama.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Juun 17, 2010 11:45 pm    Teema: Vasta viitega

ammu selge.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group