Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 4:21 pm    Teema: Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli Vasta viitega

Ajastuvahetus
Palju on räägitud maailmalõpust, mis saabub aastal 2012. Kuna me ei tea, mis tegelikult juhtuma hakkab, mõtleme hirmu tõttu välja hirmsaid stsenaariumeid. Mõistmaks seda muutust, tuleb lahti seletada mõned uued mõisted.
Mis on inimmudelkeha? Seletan mõistet meie rahvuslinnu, pääsukese näitel. Pääsukesed ehitavad pesa süljest ja porist. Kuidas nad teavad, et nii tuleb teha? Ega pääsuke teagi. Ta teeb seda alateadlikult, instinktiivselt. Kuidas jõuab aga selline tarkus tema alateadvusesse? Maailm ei koosne ainult füüsilisest reaalsusest. On olemas reaalsus, mida nimetame kirjelduste ruumiks. Seal on kõikide loomade, taimede ja ka inimeste mudelkehad. Mudelkehad on nagu suured kompuutrid, millel on programmid ehk tegutsemisjuhised. Seal on ka pääsukeste mudelkeha, kus asub programm, tegutsemisjuhis pesaloomiseks. Selle reaalsusega on loomad ja inimesed ühenduses läbi oma mõttemaailma. Ühesõnaga, see mudelkeha mõtleb pääsukese eest. Loomulikult on pääsukesel ka oma individuaalne mõtlemine, aga see on väga piiratud. Kui oma mõtlemisest ei piisa, lülitab loom või inimene ennast ümber mudelkehale ning laseb sellel mõelda enda eest.
Inimestel on rohkem kui ĂĽks mudelkeha. Miks see nii on? Looduses toimub pidev areng: ĂĽhed liigid kaovad, teised tekivad juurde. Uus liik on arendus vanast, algelisemast liigist. Ăśleminekuperioodil on alati mitu vaheetappi. Igal vaheetapi mudelkehal on midagi vanast ja midagi uuest liigist.
Hetkel ongi inimkond üleminekuperioodis. Inimene peab muutuma tarbivast loovaks inimeseks. Kui varem arenes inimkond läbi saamise, siis tulevikus saavad inimhinged areneda vaid läbi andmise. Meie nimetame inimesi, kes arenevad läbi saamise, tavalisteks inimesteks ning inimesi, kes arenevad läbi andmise, jumalikeks inimesteks. Võib-olla jääb vana inimliik alles, siis on aga maakeral juba kaks inimliiki.
Nagu juba öeldud, on hetkel inimese mudelkehasid palju. Meie liigitame neid värvi järgi. Näiteks põhjamaade kohal domineerib valge mudelkeha, araabia maades ja selle ümbruses hall, Indias tumeroheline, Hiinas kollane, Indoneesias helesinine mudelkeha jne. Neid mudelkehasid võib nimetada ka rassideks. Igal rassil on üks osa jumalik ja ülejäänud tavaline, tarbiv pool. Kui inimene sünnib, on ta automaatselt ühenduses oma rassi mudelkehaga. Siinkohal tahan pöörata tähelepanu ühele mudelkehale, mida tajume pruunina. Meie kutsume seda parasiitlikuks mudelkehaks. Kuigi ta on parasiitlik, on temagi aregnguetapis vajalik. Parasiit orjastab ja sunnib meid tööd tegema. See arendab meie jumalikku poolt. Inimesele on antud vabadus määratleda, millise mudelkehaga tema mõtlemine ühenduses on. Inimene võib soovi korral valida teise rassi mudelkeha, aga see ei ole mõistlik, sest me sünnime sinna rassi, kus on parimad võimalused, arendamaks välja puuduvaid hingeosasid. Võime valida ka parasiitliku mudelkeha. Sellega saame orjastada teisi inimesi, panna nad enda jaoks tööle, petta, omastada teiste loodud hüved. Teiselt poolt võime valida jumaliku mudelkeha. Sellise inimese tunneme ära selle järgi, et ta loob hüvesid ja uusi teadmisi.
Tulles tagasi ajastuvahetuse juurde, tuleb öelda, et üleminekuetapp on lõppemas, kuid see ei lõppe pauguga, nagu ennustatakse. Lõppemine toimub etappide kaupa. Planeet toidab vaheetapi mudelkehasid. Iga teatud intervalli järel lülitab ta mudelkehadest välja ühe osa. Neid etappe on kokku 24.
Selleks, et seda mõista, analüüsime, kuidas töötab inimese mõistus (mõistus asub samas ruumis, kus mudelkehad ehk kirjelduste ruumis). See koosneb 12 tahust. Igal tahul on kaks osa, üks on ühiskondlik ja teine individuaalne pool. Vaatleme nüüd ühte tahku 12-st, meie tajume seda pruuni tahuna. Individuaalsel poolel on 2 sahtlit ja ühiskondlikul poolel 18 sahtlit. Individuaalse poole sahtleid võime jagada heade asjade ja halbade asjade sahtliteks. Vastavalt sellele, mis asi on inimesel heade asjade sahtlis, selle poole inimene alati pürgib, otsib sidet, on vastuvõtlik, sellele ei esita tingimusi. Kui mingi asi on halbade asjade sahtlis, eitab inimene seda alateadlikult, püüab eemalduda. Näiteks kui inimene paneb heade asjade sahtlisse parasiitliku kirjelduse, muutub ta usklikuks ja kaotab kaine, reaalsusel põhineva mõtlemise. Kuna meie elame kristlikus ruumis, näeme meie seda mudelkeha Jeesuse-kujulisena. Muudes kultuurides on see Kri¹na, Allahi vms kujuga. Parasiitlik kirjeldus võtab alati pühaku kuju.
Siinkohal soovitus inimestele: teadvustage, et Jeesus on tegelikult parasiitlik mudelkeha. Ta saab toimida ainult siis, kui me ta endasse võtame. Jeesus orjastab, teeb meid õnnetuks, vaeseks ja orjalikuks. Miks see nii on? Parasiitlik süsteem ainult tarbib. Ta paneb inimesed tööle, aga ei anna neile hüvesid. Jeesuse mudel korjab ära kõik hüved, muudab need defitsiidiks. Nüüd hakkavad inimesed hüvesid juurde tootma, aga need hüved korjatakse jälle ära. Elus toimib see nii, et inimesed tunnetavad võõraid muresid enda muredena. Tekib nö hea inimese sündroom, inimene tunnetab, et peab lahendama kogu maailma mured. Tegelikult ei ole see õige, kuna iga inimene peab lahendama enda probleemid ehk vastutama enda tegude eest. Parasiitlikus süsteemis ei vastuta kokkuvõttes keegi mitte millegi eest ja kõik teevad seejuures hea inimese nägu. Seega tuleks Jeesus endast eemale lükata. Piisab, kui meie suhtumine temasse on negatiivne (paigutame halbade asjade sahtlisse). Kahjuks surutakse meie ühiskonnas antud mudelkeha väga tugevalt peale, sageli surub see teised mudelkehad välja. Kui me oleme aga suutnud ta endast eemale lükata, kehtib reegel, et loodus tühja kohta ei salli ning see asendub asjalikuma mudelkehaga. Selline inimene on kasulik teistele, ta on loov, töökas ja hooliv. Vahemärkusena: hüpnotisöörid ja maagid saavad teha muudatusi inimese mõistuses ehk asendada ühtesid mudelkehasid teistega.
Toon elulise näite: naisel lähevad kõik suhted meestega untsu, põhjuseks on see, et teda kasutati lapsena ära. Naine paigutas oma kogemuse põhjal mehed halbade asjade sahtlisse. Vanemas eas ta seda sündmust enam mäletada ei pruugi, aga alateadvus toimib selle järgi. Alateadlikult suhtub ta meestesse vaenulikult. Hüpnotisööril või maagil on seda viga lihtne parandada. Mehekuju tuleb paigutada lihtsalt teise sahtlisse ja armastuse leidmine muutub võimalikuks, sest muutus suhtumine meestesse. Kui meil endal aga puudub kogemus, mille alusel asju või inimesi lahterdada, teeb seda meie eest ühiskond meedia, kirikuisa vms läbi. Kui ka nemad ei oska paigutada, teeb seda mudelkeha, millega ühenduses oleme.
Pruuni tahu ĂĽhiskondliku poole peal on perekonnamudel. Need 18 aspekti olen välja toonud raamatus „Mees ja Naine. Inimese kirjeldus.“ Tuleb teada, et ka parteid, sektid ja riik on perekond, ainult mastaap on suurem. Kuna ajastuvahetus on käimas, on planeet kustutanud rassi mudelkehades selle kaheksateistkĂĽmnendsĂĽsteemi tahuka. Kui senini lõi mudelkeha riike, perekondasid (inimesed teostasid seda alateadlikult), siis nĂĽĂĽd nad seda enam teha ei saa. Seda tajume valitsemiskriisina, mis väljendub majanduskriisina. NĂĽĂĽd on tekkinud olukord, kus riiki saab luua ainult see inimene, kes on ĂĽhenduses jumaliku kirjutajaga. Need on inimesed, kes mõistavad, et nemad on jumalad, kes on esimeses etapis teinud valiku arengu suunas. Inimesed, kes otsivad jumalat endast väljastpoolt, hakkavad taandarenema. Meie, arengumaagid nimetame seda kvanthĂĽppe esimene faasi lõpuks. Enam ĂĽmber valida ei saa. NĂĽĂĽd siseneme teise faasi. Inimesed on olukorra ees, kus peavad valima jumaliku ja parasiitliku kirjutaja vahel. Valik on lihtne: kas vastutame oma tegude eest või mitte, kas usume või teadvustame, kas nõuame või loome ise.
Tekib küsimus, kas meie riigil läheb uuel aastal paremini või langus jätkub. Kõik sõltub sellest, kas riigivõimu esindajad võtavad uue mudeli omaks või mitte. Mingis mõttes lootust on. Seda oli näha valimiskampaaniatest. Parteid panid plakatitele mehe ja naise korraga. Järelikult on neil mingi aimdus olemas. Kas nad aga suudavad oma mõtlemises käivitada pruuni tahu, seda ma ei tea. Mina olen oma panuse andnud. Ma olen teinud kirjelduse raamatu näol. Loomulikult ei ole ma jõudnud ühes raamatus kõike peensusteni lahti seletada, aga ta on hea algus selleks, et viia oma mõtlemine uuele tasandile. See aitab ühilduda jumaliku kirjutajaga. Uus kirjutaja on nagu õpetaja. Ta aitab välja arendada mõtlemise uue tahu, et inimene ise looks endale vajaliku. Kui siiamaani tekkis riik justkui ise, inimesed lõid selle alateadlikult, spontaanselt, siis nüüd peab selle looma teadlikult ja juhtima mõistusega. Loomulikult peab mõistma kõiki 9 naiselikku ja 9 mehelikku aspekti.
Järgmine ülesanne, mis meid ees ootab, on muuta oma väärtushinnanguid. Kui praegu on inimese jaoks väärtuseks ainult raha, sest selle eest saab kõike, siis nüüd tekib vajadus juhtide ja kirjelduste järele. Enam ei saa mudelkehad meid juhtida. Nüüd tuleb ise hakkama saada. Juht peab suutma kasutada kõiki oma 13 keha. Miks on meil 13 keha? Täpselt niipalju on erinevaid reaalsusi. Igas reaalsuses asub üks keha, nagu meie mõistus asub kirjelduste ruumis. Iga keha teostab ühte protsessi. Et vastav keha oleks töökorras ning sellega oleks võimalik juhtida protsessi, peab see vastama teatud tingimusele. Juhil peavad olema töökorras kõik 13 keha, seega peab juht vastama 13 tingimusele. Need tingimused on järgmised:
1. Juht peab suutma toetuda oma sisemisele jõule.
2. Juht peab suutma loogiliselt mõelda.
3. Ta peab tunnetama ja mõistma loodusseadusi.
4. Juht peab mõistma enda ja teiste eripära.
5. Ta peab suutma tekitada eluks vajalikud hüved nii endale kui teistele (hüvesid luuakse meeskonnatööna).
6. Juhil peab olema intuitsioon (selgeltnägemine, infotaju).
7. Juht peab olema loov, see eeldab oma ajastust ees olemist.
8. Juht peab suutma luua toimiva meeskonna (erinevate parameetritega inimeste koosluse).
9. Ta peab arvestama kõikide huvidega, mitte ainult seisma enda heaolu eest.
10. Juht peab suutma välja töötada kirjeldusi, tegutsemisjuhiseid.
11. Ta peab olema hingestatud (mitte tegema tööd saamahimust), tal peavad olema oskused.
12. Juht peab endas välja arendama kõik vajalikud tahud (ehk olema kompententne kõigis eluvaldkondades).
13. Viimaks peab hea juht kasutama oma kogemust, mälupanka.
Seega ei piisa enam sellest, et rahvas valib juhi. Järelikult on demokraatlik maailmakord kriisi ees. See paistab meile ilusa ja õilsana, aga loodusel on teised plaanid. Loodus valib välja inimesed, kes vastavad neile 13 tingimusele, ja annab oma toe. Meie kutsume neid inimesi võnkekandjateks. Tajume neid karismaatiliste inimestena, kellel on väge, kes tõmbavad inimesi ligi. Vahemärkusena: inimesed, kes kasutavad rassi või jumalikku mudelkeha, suhtuvad sellisesse juhti positiivselt. Inimesed, kes looduse poolt valitud juhisse negatiivselt suhtuvad, teda laimavad, need on ühenduses parasiitliku mudelkehaga. Parasiit tahab tõelist juhti allutada, enda heaks tööle panna. Juht ei jäta kedagi külmaks. Juhil on bioenergia, mis paneb inimesed elama, tegutsema, tööd tegema. Seega tahame seda või mitte, aga oleme paratamatuse ees. Kui tahame ellu jääda, peame järgima võnkekandjaid, mitte neid, kes suudavad tühje lubadusi andes valitsema ronida.
Teine kriis, mis tekib, on kirjelduste kriis. Praegune parasiitlik kord ei ole lasknud levida kõikidel kirjeldustel. Need on hävitatud. Kirjeldus iseenesest pole aga mitte kunagi halb. Ainult võimuahne inimene, kellel on kirjeldus, saab teisi inimesi, kellel kirjeldus puudub, ära kasutada. Tänu kirjeldusele elektrienergiast on meil elektrivalgustus ja kogu tehnoloogia, mida kasutame. Samas ei ole meil kirjeldusi kõikidest asjadest, heaks näiteks on selgeltnägemine. Ei osata anda kirjeldust, kuidas see toimib. Miks see vahel töötab ja siis jälle ei toimi? Samuti ei teata antireaalsusest midagi, me ei mõista looduse ja arengutsükleid. Teame, et impeeriumid tekivad, saavutavad õitsengu ja lagunevad. Miks see nii on? Puudub kirjeldus. Meil puudub kirjeldus, kuidas olla õnnelik jne. Seda kõike me veel vajame ja seda toovad meile inimesed, kellel on side jumaliku kirjutajaga. Need on inimesed, kes suudavad iseseisvalt mõelda. Praegu on aeg kutsuda rahvast üles mitte hukka mõistma, tapma inimesi, kellel on teistsugune mõtlemine. Tapmise all mõtlen laimamist, mahategemist, alandamist. Need on inimesed, kes loovad teile uued kirjeldused. Uute kirjeldustega avanevad uued võimalused ja teie heaolu paraneb. Me oleme ju praegu hädas, probleeme on palju. Meil on majanduskriis, sassis on inimeste suhted, liiga palju levib haigusi, inimesed on depressioonis. Kõik see vajab lahendamist. Lahendusi saavad aga pakkuda vaid iseseisvalt mõtlevad inimesed.
Aeg oleks ajaloost õppida. Teame, et inimesi, kes on oma ajastust ees olnud, on taga kiusatud. Tagakiusamist on eest vedanud religioon, meil on selleks kristlus.
Istuge maha ja mõelge, kelle te valite, kas Jeesuse või mõtleva (loe: jumaliku) inimkuju. Kas olete avatud uuendustele, kvaliteeditõusule või tahate teenida vanas parasiitsüsteemis?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 4:57 pm    Teema: Vasta viitega

Olgugi, et tekst oli kirjutatud parasiitliku maailma vastu, tekkis mul tunne, et just seda mulle praegu peale surutakse.

Mina olen omad valikud teinud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Dets 30, 2009 6:10 pm    Teema: Vasta viitega

Hare Krisnha
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 2:28 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Olgugi, et tekst oli kirjutatud parasiitliku maailma vastu, tekkis mul tunne, et just seda mulle praegu peale surutakse.

Mina olen omad valikud teinud.
Sul on tunnetus õige.
Ma panin sinna hĂĽpnoosi sisse.
Lõõn kristlasi nende endi relvaga
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 2:37 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
"Hare Krisnha!!" hüüdis Arjuna, kui lehmale perse kruttis ja sinna jobilaadungi tulistas. Krishna ise jälgis seda tegevust mõtlikul pilgul ja poleeris vasaku käega vaikselt oma sinist türa...


Njah, täitsa cool Razz
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 10:39 am    Teema: Re: Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Samuti ei teata antireaalsusest midagi, me ei mõista looduse ja arengutsükleid. Teame, et impeeriumid tekivad, saavutavad õitsengu ja lagunevad. Miks see nii on? Puudub kirjeldus. Meil puudub kirjeldus, kuidas olla õnnelik jne. Seda kõike me veel vajame ja seda toovad meile inimesed, kellel on side jumaliku kirjutajaga..


Need kaks mainitud kirjeldust on juba olemas. Esimene on vanas vormis ja vajaks ehk värskemat pilku ja keelt. Teine on uus ja väga lihtsas kaasaegses keeles esitatud.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 10:43 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei leidnud selles Toki tekstis mingit pointi. Aga mul sai selgeks, miks paganad on mälupankadest ära lõigatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 12:53 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
akk kirjutas:
"Hare Krisnha!!" hüüdis Arjuna, kui lehmale perse kruttis ja sinna jobilaadungi tulistas. Krishna ise jälgis seda tegevust mõtlikul pilgul ja poleeris vasaku käega vaikselt oma sinist türa...


Njah, täitsa cooljärgmine kord lisa ka kuupäev ja kellaaeg millal ma seda kirjutasin
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 2:37 pm    Teema: Vasta viitega

13 number , tähendab likvideerimist ja lõpetamist. Õnnetu number selles mõttes, kuid õnnelik selles mõttes, et tähendab uue mõttemudeli algust. Numeroloogiliselt ei ole see enam nullring. Raamatupidamise Toimikonna Juhend nr13 tähendab Firmade likvideerimist ja lõpetamist. See täidetakse siis kui firma likvideeritakse. Kui inimene arendab endas 13nda keha, siis see võib tähendada vana mentaalkeha surma.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 3:44 pm    Teema: Re: Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli Vasta viitega

Itika kirjutas:
Tokroda kirjutas:
Samuti ei teata antireaalsusest midagi, me ei mõista looduse ja arengutsükleid. Teame, et impeeriumid tekivad, saavutavad õitsengu ja lagunevad. Miks see nii on? Puudub kirjeldus. Meil puudub kirjeldus, kuidas olla õnnelik jne. Seda kõike me veel vajame ja seda toovad meile inimesed, kellel on side jumaliku kirjutajaga..


Need kaks mainitud kirjeldust on juba olemas. Esimene on vanas vormis ja vajaks ehk värskemat pilku ja keelt. Teine on uus ja väga lihtsas kaasaegses keeles esitatud.
Ma vaidleks vastu. Arengu tsükkel koosneb 13 osasst. Minumeelest ei ole neid kuskil välja toodud. Kui mõistetaks kõiki arengutsükli osasid ja tehtaks siis õigeid tegusid, ei toimuks lagunemist, vaid uuele levelile üleminek.
Vale kirjelduse puhul oleme nagu oravad rattas. Teeme pooliku tsĂĽkli ja hakkame uuesti otsast pihta.
Muideks paganlus läheb neljandasse tsüklisse. oleme alguses.
1. tsĂĽkkel. Ideekandja tekkimimine. Selleks olin mina.
2. tsĂĽkkel meeskonna tekkimine.
3. tsĂĽkkel jĂĽngritte tekkimine
4. tsĂĽkkel rakenduse leidmine ĂĽhiskonnas

Kas oskad ülejäänud tsüklid kirjeldada?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Nelj Dets 31, 2009 7:13 pm    Teema: Re: Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kas oskad ülejäänud tsüklid kirjeldada?


Ei oska, sest ma ei mõtle paganlikus süsteemis (ehk ma ei loo seda), mulle pole need olulised. Aga Sinu etappide kirjelduse järgi on näiteks õnne kirjeldus vähemalt neljandas tsüklis. Töötatakse ühiskondlike rakenduste kallal. Õnne kirjeldus ei ole paganlusest/tokrodaanlusest ajas kuigi palju vanem.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2010 4:17 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Hare Krisnha


halleluuja!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2010 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

Pandi ĂĽlesse.
http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=28224041
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2010 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Itika.
Õnnelikkust on tõesti alati otsitud.
Aga, kui palju on reaalselt õnnelikke inimesi?
Ă•nne valemit, mis teisi ei kahjusta pole veel leitud.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2010 10:43 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Itika.
Ă•nne valemit, mis teisi ei kahjusta pole veel leitud.


Noh, Sinu puhul on ju nii olnud, et pime kana leiab kah tera vahel harva. Eks mõni komistab õnne otsa, ja ei nimetagi toimunut õnne leidmiseks. Võti on ajas.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Reede Jan 01, 2010 11:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Pandi ĂĽlesse.
http://publik.delfi.ee/news/kuum/article.php?id=28224041


nad ei julgeks su tekste nagu esilehele panna, üritavad kuhugi ära peita Confused
söövad ja salgavad raisad Evil or Very Mad
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
rumba
Arengumaag


Liitunud: 9 Juul 2009
Postitusi: 18

PostitusPostitatud: Püh Jan 03, 2010 3:17 am    Teema: Re: Tegin Delfile veel ĂĽhe artikli Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Ajastuvahetus
Juhil peavad olema töökorras kõik 13 keha, seega peab juht vastama 13 tingimusele. Need tingimused on järgmised:
1. Juht peab suutma toetuda oma sisemisele jõule.
2. Juht peab suutma loogiliselt mõelda.
3. Ta peab tunnetama ja mõistma loodusseadusi.
4. Juht peab mõistma enda ja teiste eripära.
5. Ta peab suutma tekitada eluks vajalikud hüved nii endale kui teistele (hüvesid luuakse meeskonnatööna).
6. Juhil peab olema intuitsioon (selgeltnägemine, infotaju).
7. Juht peab olema loov, see eeldab oma ajastust ees olemist.
8. Juht peab suutma luua toimiva meeskonna (erinevate parameetritega inimeste koosluse).
9. Ta peab arvestama kõikide huvidega, mitte ainult seisma enda heaolu eest.
10. Juht peab suutma välja töötada kirjeldusi, tegutsemisjuhiseid.
11. Ta peab olema hingestatud (mitte tegema tööd saamahimust), tal peavad olema oskused.
12. Juht peab endas välja arendama kõik vajalikud tahud (ehk olema kompententne kõigis eluvaldkondades).
13. Viimaks peab hea juht kasutama oma kogemust, mälupanka.


Mul tekkis väike segadus. Kas antud järjekord on juhuslik või läheb see kokku näiteks diskotabeli kõige vasakpoolsema veeruga? Hakkas huvitama, milline tingimus läheb kokku millise keha/reaalsusega ja ise unustasin 13. süsteemi tabeli maale.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 03, 2010 3:54 am    Teema: Vasta viitega

Kahjuks ei ole samas järjekorras.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Jan 03, 2010 4:24 pm    Teema: Vasta viitega

Muideks varsti delfis on üks paljastav lugu. Kas täna õhta või homme hommik.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte
DanaLiitunud: 28 Okt 2009
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Püh Jan 03, 2010 10:32 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Itika.
Õnnelikkust on tõesti alati otsitud.
Aga, kui palju on reaalselt õnnelikke inimesi?
Ă•nne valemit, mis teisi ei kahjusta pole veel leitud.

On leitud. Lihtsuses peitub geniaalsus - võti on õiges hingamises.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group