Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

gripp
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 6:23 pm    Teema: gripp Vasta viitega

FF toodud osundamisele roosas alas on mul lisada üsna vähe:
• 1918 gripilaine sai alguse bemeerika kahendriikide sõjaväebaasist hispaanias pärast sõdurite vastikneerimist
• mõnede foorumlaste poolt äärmiselt vihatud "vanden6ute0reet!kud" on välja otsinud uurimiskeskuse kalifornia osariigis, kus töötati välja "seagripi" viirus ja vaktsiin
• kõik meditsiiniharidusega inimesed peaksid nigu hästi teadma, et viiruse tuvastamiseks ja vaktsiini väljatöötamiseks kulub kuus kuni üheksa kuud, võib-olla ka rohkem
• seniavaldatud andmevõrdlusteenuse teadete põhjal on võimalus surra "seagrippi" sada korda väiksem, kui välgutabamusse

mida teha kui "näkkas".

• toitumine. lõpetada supermarketites pakutavate "toiduainete" tarvitamine. toiduks kõlbab ainult see, mis toasoojuses kolme päeva
kestel mädanema läheb. idandatud terad, ületalve säilivad juurikad, värske puuvili
• kehasoojus. mitte mingeid tablette. kui kisub 42 ligi, siis märjad linad ja ventilaator. kui madal, siis üks milliliiter viina kehakaalu kg
kohta õhtul, pluss soojad tekid. mittemiski viirus ei talu ülemäärast soojust
• küüslauk. kahetise toimega. hävitab vaindlasi ja tugevdab keha kaitsevõimet. üks mugul (mitte küüs!) kümne kg kehakaalu kohta
ööpäevas, kuumtöödeldult. toorena tarvitades kõrvetate seedetrakti. lisaks sibulat. kui kodakondsete ja töökaaslaste hinnang on
olulisem, siis kärvake rõõmuga.

kirjavead on sihilikud.

kes oskab välismaa keeli, loeb lisa:
http://rehansheik.blogspot.com/2009/09/find-out-who-is-benefited-by-swine-flu.html
http://segal.livejournal.com/704669.html

täheviga. sry.
_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков


Viimati muutis seda Roltsick (Reede Nov 06, 2009 11:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aitähh nõuannete eest. Very Happy
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
creative
Arengumaag


Liitunud: 22 Mai 2004
Postitusi: 311

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud rolts!

Panen ka ühe kirja siia lugemiseks. Ehk annab mõnele mõtteainet:
Sain selle vanglaplaneedi foorumist.

------

Tere kõigile,
Järgnevas kirjutises avastate resümee nn AH1N1 gripi pandeemist.
Seda informatsiooni on raske uskuda , seda levitab J-J Crèvecoeur. Info on võib olla tähtis ja jagage seda võimalikult paljude inimestega, et igaüks oleks informeeritud ja tal oleks võimalus tegutseda või mitte.
Béatrice Bartoli


Eelnev märkus : saadan selle kirja oma enda initsiatiivist. Ma ei teeni kellegi huvisid ja teen seda vabatahtlikult. Teisalt ma ei palu Teil mind uskuda sõna-sõnalt. Ma kutsun Teid vaid kasutama igaühe enda arukust ja saate ise teha omad järeldused.


A H1N1 gripi pandeemia :
On jäänud vähe aega, et ennast kurssi viia ja mobiliseeruda. Kuu aja pärast on liiga hilja…
Nagu järjest enam südametunnistusega inimesi olen täielikult pühendanud oma aja sellele toimikule, et rääkida valedest ja manipulatsioonidest. See on minu pühendumus…

Omalt poolt palun Teie osalust : levitada seda infot oma kontaktidele, blogides ja interneti saitidel. Teie elu on mängus.

Kui saite selle kirja otse kelleltki siis võite ennast registreerida järgneval aadressil, et saada ka uut infot :
promethee @ videotron.qc.ca


Daamid ja härrad, kallid sõbrad,

Lubasin Teid informeerida ja teen seda. Oodates mu esimese video välja tulekut kirjutan meili, sest see on mulle oluline. Kuna päevad on loetud. Sellel kirjal on kaks eesmärki.

Esimene eesmärk: Tahan meelde tuletada Montreali erakorralise konverentsi aega, mis toimub laupäeval 12 sept. See kongress on esimene Tervishoiu vaba valiku teemal. Euroopas saate jälgida asetleidvat konverentsi otse neti kaudu või hiljem internetis.

Konverentsi tutvustus: www.youtube.com/watch?v=NbMWPTM2yhs

Tundes hästi nii Põhja-Ameerika ku ka Euroopa tervishoiupoliitikat kinnitan, et ka Euroopa elanikud leiavad palju vajalikku infot, mis kohandub nende reaalsusega. Vaid seadused ja minsitrite nimed on teised, aga need on samad farmaatsiafirmad, mis sunnivad peale oma seadusi (mis on nende loodud ja ei jäta valikuvõimalusi) poliitikutele, kes on vaid marionnetid jat ankistid. Kui soovite teada saada, mis Teid ootab järgmistel kuudel ,siis palun võtke aega seda konverentsi kuulata. Mängus on Teie tervis, vabadus ja elu.

Et ennast kurrsi viia, registreerige ennast järgneval aadressil: www.tele-sante.com/con......]n.html

Ja kui te usute veel naiivselt, et kohustuslik vaktsineerimisprogramm ei saa tegelikkuseks, siis ma kutsun Teid vastama küsimustele, mida ma endale olen esitanud ajast, kui tegelen seagripi toimikuga. Selline on selle kirja teine eesmärk : Jagada teiega arvukaid küsimusi selle H1N1 pandeemia suhtes ja kutsun Teid vastama nendele ise ja tegema omasid järeldusi.
• Miks, Madame Bachelot (Prantsusmaa tervishoiuminister) küsis 2009. a. veebruari alguses konstitutsiooni seaduseloojatelt ,memo järgmisel küsimusel : Kas kogu populatsiooni sundvaktsineerimise programm on ebaseaduslik või põhiseaduse vastane? Selle peale vastasid eksperdid, et erakorraline tervishoiualane olukord on piisav põhjus jätta kõrvale indiviidi vabadus !
• Miks Maailma Tervishoiu Organisatsioon muutis 27. aprillil 2009. pandeemia määratluse? Varemalt, selleks, et deklareerida pandeemiat olid nõuded palju karmimad! Nüüd piisab vaid, et haigus on avaldunud kahes riigis, mis on MTO piirkonnas.
• Kuidas on võimalik, et seagripi vaktsiini patent registreeriti 2007. aastal (palju varem kadunud kuulsa Hispaania 1918 aasta gripiepideemia kadunud viiruse taasilmumisest ) ?
• Millise kokkusattumuse tagajärjel président Sarkozy sai eelaimduse allkirjastada investeerimis lepingu summas 100 miljoniteurot 9. märtsil 2009., et ehitada gripi vastase vaktsiini tootmise tehast? Ja arvake, kus! Mehhikos, seal kus just pandeemia algas!
• Miks meedia ega ükski ekspert ei tuleta meelde, et tavaline gripp tapab iga aasta 250.000 - 500.000 inimest s.t. üle 1.000 surnu päevas (need on MTO avalikud andmed) ?
• Miks maailma meedia korrutab iga päev, et A H1N1gripp põhjustab massilist suremust, kuigi faktid näitavad, et tegu on tavalise gripiga (vähem tõsine haigus, kui sesoonne tavaline gripp). Seagripp tekitas vaid 2000 inimese surma 5 kuu jooksul ,kui samal ajal tavaline gripp tekitas 200.000 surmajuhtumit !
• Miks vaatamata suremuse arvudele (2.000 vs 200.000) enamus riike tellisid tohutuid koguseid, sadu miljoneid annuseid vaktsiine ja seda alates juunist 2009. ?
• Teisiti öeldes, miks pannakse paika erakorralisi meetmeid sellel aasta, kuigi gripilaine on vähem virulentne kui eelmistel aastatel ? Mis faktide põhjal on õigustatud selliseid otsused ,kui pole midagi erakorralist ?
• Miks erakorralised seadused (sõjaolukorra seadused) on rakendamisel juba enamustes riikides (ilma, et nende sisu oleks avalikustatud) ?
• Miks veebruaris 2009 kutsus valmisolekule Prantsuse Siseminister kõik reservsõjaväelased ja sandarmid (tsiteerin) : « suured sotsiaalsed rahutused on ette näha 2009. a. suve lõpul » (s.t. septembris ?)
• Miks Ameerika sõjavägi on valmisolekul kogu USA territooriumil ?
• Miks üle 800 koonduslaagri on viimastel aastatel ehitatud USA territooriumile (momendil on need tühjad)? Miks neid haldab FEMA (Federal Emergency Management Agency), kes sekkub suurte katastroofide puhul USA territooriumil (nagu tsüklon Katrina puhul) ?
• Miks sadu tuhandeid kirste on erinevates osariikides ladudes seismas ja miks igas maakonnas on kaevatud ühishauad?
• Miks 600 Suurbritannia neuroloogi said 29 .juulil 2009. Konfidentsiaalse kirja Health Protection Agency (HPA) poolt, kes neid kutsub olema eriti ettevaatlik Guillain Barré sündroomi tulevase arvukuse tõusu suhtes (väga tõsine degeneratiivne neuroloogiline haigus, mis vallandub valdavalt pärast vaktsineerimist) ? Ja miks see sama agentuur ei ole teavitanud inimesi, kes « saab kasu » sellest vaktsineerimise kampaaniast?
• Kuidas on võimalik, et 5. märtsil 2009., firma Baxter nakatas 72 kg vaktsineerimismaterjali, segades H5N1 linnugripi viiruse ja H3N2 tavalise inimese gripi viirusega enne kuude erinevasse riiki saatmist ,kas turvameetmed tagavad õnnetuse välistamise ? Võimatu , see tegu on tahtlik. Seda kinnitas mulle üks bioloogia professor.
• Miks meile ei räägita, et gripivaktsiin – mis on olemas juba 40 aastat – ei ole andnud kunagi positiivset toimet selle haiguse vältimiseks ja toimib isegi vastupidiselt ? Rahvusvaheline uuring on näidanud, et vaktsineeritud populatsioonis on haigestumisi rohkem kui mitte vaktsineeritud grupis.
• Miks varjatakse meie eest, et 1918. aastal surid vaktsineeritud inimesed Hispaania grippi ja ellu jäid mitte vaktsineeritud ? Sellest võiks järeldada, et nad surid vaktsiini tagajärjel, mitte gripi tagajärjel ?
• Kui vaktsiinidel on nii vähe kõrvaltoimeid, kuidas siis tervishoiuinstantsid seletavad, et Prantsusmaal sclerosis multiplekside arv tõusis 25.000 –lt 85.000- deni pärast B hepatiidi vaktsineerimise kampaaniat?
• Miks varjatakse, et kõik XX saj. epideemiad on tekkinud pärast vaktsineerimiskampaaniaid?
• Miks lubatakse lisada tulevasele H1N1gripi vaktsiinile lisaainet nagu skualeeni (proportsioonis üks miljon rohkem – ma kontrollisin üle arvutused kuna ma ei uskunud seda!) kui samas USA esindajate koda tunnistas, et see on Golfi sündroomi põhjustaja, sündroom, mis tekitas 180.000 GI haigestumise (25 % sõjaväelastest) ,pärast antraksi vastest vaktsineerimist? Märkus : skualeen on ära keelatud föderaalkohtuniku poolt alates 2004. aastast!
• Miks esimesed populatsioonid, keda vaktsineeritakse on rasedad ja lapsed ,kui tvaliselt on vanurid sihtgrupiks ? Viimaste puhul pidi neil olema immuunmälu Hispaania gripi suhtes !!!
• Miks usaldatakse sundvaktsineerimise protseduurid vabatahtlikele üliõpilastele või sõjaväelastele ja mitte arstidele ?
• Miks ükski arst ega haigla ei saa vaktsineerida? Kas nad kardavad valetsertifikaate?
• Miks 50 % Inglismaa arstidest keelduvad vaktsineerimisest uue vaktsiiniga ? kas nad ei usalda uue vaktsiini ettevalmistamisprotseduuri ?
• Miks tutvustatakse Tamiflud kui tõhusat viirusevastast preparaati ,kuigi kõik selle toote kasutamise kampaaniad on osutunud mitte tõhusateks ? Lisaks tekitab see ravim mitmeid psühholoogilisi ja neuroloogilisi häireid, kuni enesetappudeni välja, inimeste hulgas kes seda tarbivad.
• Miks tervishoiu instantsid – kes tahavad meile head ja kaitset – lubavad uut tüüpi vaktsiini, mida testitakse otse sadade miljonite katseloomade peal (s.t. meie) ilma, et tavapärast turulelaskmise protokolli oleks järgitud ja ilma ühegi ohutuse garantiita ?

Ma võiksin niiviisi jätkata tundide viisi aga lõpetan siin, sest järgenavd küsimused oleksid samas suunas. Momendil pole mul aega lisada kõiki viiteid (le Monde, le Figaro, le Daily Post, le Journal du dimanche, jne) ja ametlikke kodulehekülgi (MTO, Baxter, Aventis, Sanofi-Pasteur, jne.) ning vaktsineerimispooldajate omasid, kellega ma konsulteerisin ! Leiate kõik minu koduleheküljel sept. kuu lõpul.

Aga ma vannun oma südametunnituse nimel, et kõik küsimused tuginevad ainult avalikult kättesaadavate dokumentide infole (dok., mis on kättesaadavad kõigile). Need ei ole suurtest vandenõuteooriatest kantud oletused ! On oluline iseendale esitada selliseid küsimusi ja nendest ka järeldusi teha !

Minu poolt on see tehtud ja ma võtsin oma seisukoha.
Teisiti õeldes – niikaua kui mind ei sunnita oma suud kinni panema – jätkan informeerismist.

Siinkohal on veel üks küsimus, mille ma siinkohal esitan ja millele ma ka vastan, sest paljud lugejad ei saa sellest aru (sain just sadakond meili ühe nädala jooksul !!


Küsimus on: Kuidas nii ohutu viirus saab hakata tapma miljoneid inimesi ? See on miljoni dollari küsimus!!!

Tegelikult on möödunud pandeemiate ajalugu see, mis annab meile vastuse.
Retsept on lihtne
(12 etapiline ja see on juba 1918 aastal edukalt läbiproovitud )
1. Teavitatakse, et uus gripp tekkis Mehhikos ja see on väga tõsine, sest loomaviirus nakatas inimese!
2. Siis teavitatakse, et 350 surmajuhtumit on ühe nädala jooksul ,aga siis parandakatse, et 8 surmajuhtumit. Kõik on endale meelde jätnud, et on palju hukkunuid kohe epideemia alguses (kas see Teile midagi meelde ei tuleta : 11 september teavitati TV-s, et 40 - 50.000 surnut Twin Towersi tornides – see õigustas ristikäiku Kurja jõudude vastu ja siis parandati surnute arv 2.974-ni) ;
3. Teavitatakse meedia abiga, et see jube viirus levib uskumatu kiirusega kogu planeedil (samas, kui ükski labor ei oma antud viiruse tüve, et kinnitada, et tegu pole tavalise gripiviirusega – tunnistatakse ka, et seagripp ei oma tavalisest gripist erinevat sümptomaatikat – kuidas nad siis loendavad haigestunuid ???) ;
4. Viiruse vähese virulentsuse tõttu räägitakse, et see nn hea viirus,mis (lõpuks) hakkab muteeruma ja muutub VÄGA kurjaks ja teame, et see muutumine toimub kindlal kuupäeval (vaktsiinide väljalaske kuupäeval, nagu kokkusattumus!) ;
5. Selle aja jooksul valmistatakse ette tooteid laboratooriumides, mida nimetatakse vaktsiinideks ja milledes segatakse kaks seagripi tüve, 2 linnugripi tüve ja üks inimesegripi tüvi (täesti plahvatusohtlikuks kokteiliks kui seda süstida kehasse!). Lisaks (suuremas koguses, kui muidu) lisatakse adjuvante (elavhõbe, alumiinium ja skualeen), kõik tuntud oma toksilisuse poolest.
6. Veidi enne nn vaktsiinide väljalaset (mis on siinkohal tegelikult bioloogilised relvad), meedia teavitab, et gripijuhtumite arv on suurenenud. Isegi kui arstid kontrolliksid , kas on tegu sama gripitüvega, on inimkond nii hüpnotiseeritud, et ta ei mõtle enam kaasa. Inimesed on kindlad, et teavitatud muteerumine toimub.
7. Hõigatakse maha ka, et koheselt ei saa vaktsiini ja, et vaid õnnelikud saavad koheselt vaktsiini. Teised peavad ootama kuni 4 kuud päästvat vaktsiini! NB ! sündmuste kronoloogias oleme siin.
8. Alates esimeste bakterioloogiliste relvade – vaktsiinide nime all – hirmunud rahvas jookseb ennast vabatahtlikult vaktsineerima spetsiaalselt selleks ettevalmistatud keskustes (mis on hallatud sõjaväe poolt). Siin Kanadas inimesed juba registreeruvad ootenimekirjadesse, et nad oleksid kindlad, et saaks esimeste seas vaktsineeritud!
9. Koheselt pärast vaktsiini manustamist – laborite poolt hoolikalt ette valmistatud vaktsiin – toob kaasa mutatsiooni ja erinevate tüvede rekombineerimise patsiendi kehas ,muutes viiruse äärmiselt surmavaks. Samala ajal vaktsiini lisaained nõrgestasid immuunsüsteemi. Tamiflud kasutatakse, et tekitada lisainfektsioon (mitmes riigis juba täheldatud juhtumid), mis toob kaasa koheselt inimese surma. Tagajärg : tekib tuhandeid surnuid esimeste vaktsineeritute seas.
10. Siis meile öeldakse, et kahjuks, see mida kartsime juhtuski : viirus muteerus surmavaks vormiks. Surmajuhtumeid seletatakse viirusnakkusega ja mitte vaktsiiniga, mis peaks meid kaitsma. Elanikkonnas tekib paanika ja nõutakse, et neid vaktsineeritaks kiiresti.
11. Hinnates tervishoiu olukorra tõsidust ja sellega kaasnevat ärevust ühelt poolt, nende poolt, kes tahavad vaktsiini ja teisalt, kes süüdistavad tervishoiuinstantse genotsiidis, kuulutatakse välja erakorraline olukord kõikides riikides ja hakatakse rakendama sundvaktsineerimist.
12. Need, kes keelduvad vaktsineerimisest peavad peitu minema piisavalt kauaks või siis neid suletakse koonduslaagritesse, mis on juba sellel otstarbel ehitatud.

Selle stsenaariumi kirjutan Teile vastu 9-10 septembri ööd 2009. Ma ei tee seda rõõmsa südamega.
Ma tean, et osad teist heidavad mulle ette, et külvan paanikat, mis on juba tekkinud valgustatud eliidi seas ja lõpuks mängin kaasa nendega, keda ma siin taga räägin. Siinkohal tsiteerikisn Jeesus Kristuse lauset (kuigi ma ei ole enam ühegi usulahu liige): « Te saate teada tõest ja tõde teeb teist vabad inimesed! » (Jean 8:32).

Ma kingin Teile oma viie kuu jooksul loetu resümee (2 kuud täis töö ajaga). Minu eesmärk on dekodeeriga info, mida meie eest varjatakse (kuigi see kõik on avalikult kättesaadav – uurige ise Google-ist ja te näete!), et te ei alluks paanikale, kui massisurmad algavad. Ja, et te saaksite aru, mis on tulevaste sündmuste reaalne põhjus.

Nüüd küsite, mida me teha võime ? Hetkel leian, et oluline on seda infot levitada. Printige see info, lühendage seda kui see tundub liiga pikk ja andke see edasi kõikidele tuttavatele, sõpradele. Kui olete lapsevanemad siis tehke kohe vastupanu komiteed sellele genotsiidiplaanile. Kolme nädala pärast on liiga hilja. Te peate teadma, et koolid suletakse, lapste vaktsineerimiseks. Kui te ei organiseeru nüüd kohe ,siis 28. septembril on liiga hilja, see on kuupäev kus plaan hakkab toimima. Rääkige kõigile politseinikutele, keda teate ,kuna neid hoitakse ka teadmatuses (neid ei vaktsineerita sama vaktsiiniga kuna nad ei tohi haigestuda!). seletage neile, et nad osalevad – endi teadmata – elanikkonna kavandatud genotsiidis. Tuleltagem meelde, et natsid said nii palju Prantsuse elanikkonda viia surmalaagritesse, kuna neid aitas Prantsuse politsei, kes ei saanudki aru, mis toimub. Rääkige oma poliitikutest esindajatega, sest ka nendest enamus ei tea, mis toimub. Paluge neilt, mitte koostööd teha, saboteerida plaan, hävitada elanikkonna andmebaasid, et vaktsineeritute ja mitte vaktsineeritue loendus oleks keerulisem.

See tegevus peaks olema esmane kuna see on ainuke võimalus läbi kukutada see plaan tuues kokku teadvaid inimesi. Kas Gandhi ei öelnud: «Ã¼ks teadlik ja kahe jalaga maas inimene on palju ohtlikum võimule kui 10.000 teadmatuses ja uinunud indiviidi. » Olen selles veendunud.

Teisalt ärge kaotage oma aega kõrgel positsioonil olevate juhtidega, meediaga ja farmaatsia laboratooriumite kinni makstud ekspertidega. Ärge kaotage oma aega ka skeptikutega , väikse ekraani kummardajatega, kelle ainuke usk on meedia evangeeliumid. Olge ettevaatlik isegi nende reaktsioonidega kuna nad võivad Teid süüdistada, et tahate neid tappa rääkides mitte vaktsineerimisest .

Ja kui teil tekib hirm lugedes minu kirja siis muutke see hirm tegudeks, liikumiseks. Niiviisi on ühiskond teinud edusamme oma evolutsioonis : muutes tulehirmu tule kontrollimiseks ,mõtles inimene välja tehnika. Siinkohal on panus suur : muutes oma surmahirmu saate minna uude dimensiooni, uude vibratsiooni. Tuletagem meelde, et me ei ole materjaalsed olendid, kes kogevad spirituaalsust. Oleme spirituaalsed olendid, kes kogevad elu läbi reinkarnatsioonide.

selline on kingitus, mida pandeemiaga seotud plaan meile annab 2009. aasta lõpus. Kui oleme väljakutse tasemel (tean, et oleme) siis antud vaktsiin saab olema meie tarkade kivi ja muudab meid alkeemikuteks, et teostada midagi suurt.

Jääme kahe jalaga maa peale ja teadlikuks.

Tervitades.
Jean-Jacques Crèvecoeur, Montrealist, 10 sept. 2009.


-----
_________________
Imetletakse neid inimesi kes on suurimad valetajad,
põlatakse kõige rajumal viisil neid kes üritavad rääkida tõtt.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 3:29 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult FinalFantasy pani selle juba kuhugi foorumisse üles.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:58 pm    Teema: Vasta viitega

Normaalne jutt.

http://www.epl.ee/artikkel/481970

Teadmine kurjast tõvest, mis kevadel Mehhikost levima hakkas, on viinud selleni, et inimestel on tekkinud ettekujutus justkui uuest katkust.

Tekib küsimus, miks inimesed seagrippi niivõrd kardavad. Ilmselt on põhjuseks meedia. Nii kevadel kui ka nüüd on mitmest artiklist enamasti meelde jäänud, et inimesi sureb. Kui varem oli surmajuhtudest kuulda sellistest kaugematest maadest nagu Mehhiko, Lõuna-Korea või USA, siis viimasel ajal tuleb enam kurbi uudiseid meie lähiriikidest Soomest-Rootsist.

Eriti murelikuks teeb Ukraina olukord, kus gripp on võtnud tõsise epideemia mõõtmed, sundides valitsust teistelt riikidelt abi paluma ja koolide uksi sulgema. Ka Eesti on otsustanud ukrainlastele abi osutada, aidates riigil osta poole miljoni krooni eest ravimeid. Hukkunuid on sealmail väidetavalt juba üle 200. Sotsiaalminister Hanno Pevkuri sõnul ei pruugi see aga olla õige, sest Ukrainast tulev info on vastuoluline. Uudistest läbi käinud arvule vaidleb vastu riigi peaviroloog, kelle sõnul on otseselt seagrippi surnud vaid kolm inimest.

Ometi on korduvalt kinnitatud, et seagripp ei ole kuidagi surmavam kui meid igal talvel tabav nn tavagripp. Ka sellesse surrakse, teated juhtunust aga ei jõua leheveergudele. Sarnaselt tava­gripiga sureb seagrippi tuhandest nakatunust keskmiselt üks.

Eriti positiivne on see, et haigus allub hästi ravile. Tuleb vaid oma tervist hoolega jälgida ja kahtluse korral arsti poole pöörduda. Üldjuhul piisab haiguse murdmiseks käepärastest ravimitest, mis on pea kõigil niigi kodus olemas. Samuti ei tee halba lisaks rahvameditsiini kasutamine: viinasokkide tegemine, naistepunatee joomine ja muu.
Loomulikult ei saa unustada ennetavaid abinõusid. Mida tugevam hoida oma immuunsüsteem, seda raskem on haigusel jaole saada. Nii et asugem hoolega mett, küüslauku ja tsitrusvilju sööma ning end ravimtaimedega turgutama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Peamiselt on haigeks jäänud 10–39-aastased inimesed. Haigestunute hulgas on mõnevõrra rohkem naisi ja enamik juhtusid on avastatud Tallinnas.

Uus gripp allub hästi ravile

•• Seagripi raviks ei ole tingimata vaja retseptiravimit Tamiflu, mida kirjutatakse välja rasketel juhtudel. Paljudel juhtudel saab haiguse peletada ka koduste vahenditega.

•• „Gripi sümptomite leevendamiseks sobivad tavapärased palavikualandajad ja valuvaigistid (paratsetamool, ibuprofeen) ning nohu- ja köhavastased käsimüügiravimid,” ütles ravimiameti peadirektor Kristin Raudsepp.

•• Ta hoiatas siiski, et lapsi ja noorukeid ravides tuleks vältida atsetüülsalitsüülhapet (aspiriin). Samuti juhtis Raudsepp tähelepanu sellele, et viirustest tingitud külmetushaiguste raviks ei tohiks laste puhul kasutada ravimeid, mis sisaldavad mitut toimeainet.

•• Tervisekaitseinspektsioon soovitab haigusest hoidumiseks pesta tihti käsi, hoida haigestunud inimestega distantsi, köhides ja aevastades katta suu. Haigena tuleb koju jääda. Tervetel inimestel näomaske kanda pole vaja, seda peaksid aga kasutama haiged, kui nad lähevad arsti juurde või haigusele vaatamata tööle.

•• Sümptomitelt on nn seagripp sarnane tavalise hooajalise gripiga: haiguse äkiline algus, kõrge palavik (38 °C ja rohkem), millele lisanduvad kas köha, peavalu, kurgu- või lihasvalu või hingamisraskused. Võib esineda ka kõhulahtisust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

inglismann. 07. november 2009 16:45:51 EPL
Kuskilt oli lugeda, et Ukrainas algasid vaktsineerimised juba möödunud aastal ning uute sümptomitega haigus ilmnes just neis kohatdes, kus vaktsineeriti.
Haigetelt võetud uue viiruse proovid on saadetud Moskvasse ja Londonisse, et kindlaks teha, millega on tegemist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 7:34 pm    Teema: Vasta viitega

Okei, ma ei risusta siin uudistega rohkem teemat. Mulle läheb lihtsalt hinge, et lapsi ja rasedaid on hakatud naaberriikides massiliselt vaktsineerima. Kuidas see võimalik on, et seda lubatakse, kui pole teada, mis tüsistusi vaktsiin inimeses tekitada võib??? Sad

[Usutavat vaktsineerimisvastast informatsiooni on väga raske kätte saada, sest seda peetakse meditsiini olemasolule ohtlikuks. Vaktsineerimise kahjulikkust tõestavaid uurimusi ei rahastata, sest vaktsiinid on äri, ravimifirmad on maailma rikkaimad. Loomulikult ei rahasta ravimifirmad uuringuid, mille järeldused ei ole neile soodsad.]
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 7:51 pm    Teema: Vasta viitega

vanatüdrukute komme karta epideemiaid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 10:21 pm    Teema: Vasta viitega

oot, keda sa vanatüdrukus pead Shocked Question
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Kelbas
Arengumaag


Liitunud: 26 Juul 2005
Postitusi: 58

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 12:37 am    Teema: Vasta viitega

Ja progremine on pihta hakanud Very Happy

Tsiteerin::
Mida soovitate teistele, et grippi vältida?

Välismaal käies tasub ettevaatlikum olla, tuleb hästi palju käsi pesta. Ja ise olen nüüd vältinud internetist gripi kohta lugemist. Praegu on nii, et kõik, kellele ütlen, et mul on seagripp, lähevad paanikasse. Tegelikult on mul ju kõik korras.


Allikas -> http://www.epl.ee/artikkel/481978
Paberi kujul lehes oli ka korralikult olemas!
_________________
Teadvustamas Teadlikust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Roltsick
Infoparasiit


Liitunud: 5 Veeb 2005
Postitusi: 909

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 2:04 pm    Teema: veel üks segu Vasta viitega

Doktor Schulze "põrgulik segu" külmetushaiguste puhuks

Võtke blender. (See on morsikannu ja kohviveski ristand.) Pange sinna paar-kolm küüslauku, mõned sibulad, 2...3 kuhjaga supilusikatäit kibeda punase pipra pulbrit, tükeldatud ingverijuur ja samapalju mädarõigast. Valage see kõik üle õunaäädikaga (äärmisel juhul mõne naturaalmahla või hea veiniga) ja lülitage blender täiskiirusel tööle, kuni saate ühtlase segu. Säilitada külmikus ja tarvitada lusikatäite kaupa ööpäeva jooksul.

Originaalretsept välismaa keeles:
http://healingtools.tripod.com/supertonic.html

Vene keeles:
Берёте блендер вот такой: http://en.wikipedia.org/wiki/Blender и кладёте в него, что называется, "с кулак", следующие компонеты:
1)Красный перец высушенный http://en.wikipedia.org/wiki/File:Red_pepper_flakes,_closeup.jpg, или порошок красного острого перца полстакана.
2). Чеснок, типа, пару головок, расщепив на дольки.
3). Имбирь - целый корень или полстакана - стакан порошка http://en.wikipedia.org/wiki/Ginger.
4). Большую луковицу репчатого лука или две средних.
5). Корень хрена, приличный, порезать или возьмёте тёртого 100 гр http://en.wikipedia.org/wiki/Horseradish.
Короче, этих элементов полный блендер (если не в форме порошка, а в естественной форме корней и луковиц) полный блендер. (Какие деньги с вас может потребовать официальный доктор за подобный рецепт из зеленОго магазина? А жить то ему надо)
Затем заливаете все пустоты блендера яблочным уксусом до верху http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AF%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%83%D0%BA%D1%81%D1%83%D1%81 - яблочным, яблочным яблочным, яблочным - все слышали? Столовый нельзя! На худой конец, если нет уксуса, сидром или хорошим виноградным вином (не портвейном). Яблочный уксус служит как растворитель и консервант.
А затем включаете блендер на полную мощь. Полученную массу есть столовыми ложками в течении дня на протяжении болезни. Эффект увидите сами. Трудно придумать более эффективную смесь. На яблочном уксусе в холодильнике хранить можно вечно. В таком же виде можно брать в какой либо ёмкости, с собой куда нибудь, скажем, в командировку на всякий случай. Эту же смесь в случае чего можно положить на свежую рану. Тут аллопатической медицине, как Высоцкий пел, - "делать нечего вооще". Официальная медицина - хорошо диагнозы ставит, но ВЫлечивать не может - отсутствует правильная концепция в современной медицине - нет правильной философии. Современная медицина - это набор диагностических методов, ворох таблеток и операционных ножей - более - ничего, - а философии медицины нет - отстутствует. Как они вылечивают? - А они и не вылечивают, они ЛЕ-чат...в их задачу не входит ИЗлечивать гоев. Они, как говорят по-английски "treat", но не "cure".

_________________
Зри в корень! - - Козьма Прутков
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Nov 12, 2009 4:08 am    Teema: Vasta viitega

mis on skeptikutel selle kohta öelda?:

Eesti Ekspress: Priit Hõbemägi: 12.11.2009
Teisitimõtlejast uurija: Seagripivastane vaktsineerimine on ülemaailmne vandenõu

Prantsusmaal sündinud bioloog ja uurija Yves Delatte tunneb end Eesti Ekspressi kitsas intevjuuboksis ebamugavalt. “Mulle ei meeldi väikesed ruumid, see siin on nagu ülekuulamistuba,” seletab hallipäine prantslane inglise keeles. Tal on nikkelraamidega lugemisprillid, tuhm teraskell karvasel käsivarrel ja tähelepanelikult uurivad silmad. Seljas vanempioneerijuhi vormiriietust meenutav valge särk rinnataskute ja ilupagunitega. Rohekas nailonist sulejope on heidetud üle toolileeni, teisel toolil lebab paks pakk internetist välja trükitud dokumente ja vanaaegne must kiirköitja narmendama kulunud valguskoopiatega, mille vahelt ripuvad välja kollased märkmepaberi ribad. See mees ei tee nalja, iga oma väite kohta otsib ta välja mingi dokumendi. Tema sõnum on jahmatav ja ta ei karda seda välja öelda.

Te väidate, et 2005. aastal alustas USAs Marylandi osariigis tegutsev Medimmune'i-nimeline bioloogiafirma tööd H1N1 viiruse (seagripi viiruse) loomise kallal ning võttis USAs patendi nr US 2008/0069821 A1 geenile, kus oli kombineeritud linnu-, sea- ja inimese genoom.

Medimmune ja CDC otsustasid koos teha uue vaktsiini gripipandeemia jaoks. Seda planeeriti juba alates 2005. aastast. Aga kuidas said nad olla nii ettenägelikud, et teadsid pandeemia tekkimisest enne, kui see üldse tekkis?

Kas see on sama seagripi vaktsiin?

Jah, see on sama vaktsiin, mida nad praegu annavad. Kaks päeva pärast pandeemia välja kuulutamist öeldi, et sellest vaktsiinist on pandeemia korral abi! Ma imestan, kuidas see mõju nii kiiresti välja selgitati. Väga tähelepanuväärne on see, et patendiavalduses on kirja pandud, et vaktsiinid on kommertsiaalselt väga olulised. See tähendab: "Me teeme raha!"

Niisiis, oli olemas idee uue vaktsiini tootmiseks. Sellele võeti ka patent, öeldi, et see on kaubanduslik ettevõtmine, kuid vaktsiini on vaja ju ka tootma hakata? Mis juhtus edasi?

2008. aasta märtsis, samal ajal kui võeti patent, käis Prantsuse president ­Nicolas Sarkozy Mehhikos ja ta leppis kokku uue tehase loomise asjus. Tuleb silmas pidada, et Medimmune'i ­osanikeks on nii Prantsuse kui ka Rootsi valitsused. Nad ehitasid tehased ja ilmselt läksid mõnda väikesesse farmi, nakatasid sigu ja ütlesid: "Hei, vaadake! Seagripp!"

Kas te ütlete, et nad alustasid seagripi?

Ei, see oli vaid suitsukate. Tegelikult tean ma uurijana, et H1N1 levitati maailmas B-hepatiidi vaktsiini kaudu.

Kuidas see on võimalik?

Juba 1972. aastast alates on olemas Maailma Tervishoiuorganisatsiooni (WHO) plaan inimesi vaktsineerida.

Vaktsiinid sisaldavad nõrgestatud viirusi. Viimase üheksa kuu jooksul on selgunud, et pandeemia keskused asuvad mitmel pool maailmas: Kanadas, Hongkongis, Austraalias, Lõuna-Ameerikas jm. Need on kohad, kuhu tudengid lähevad oma puhkust veetma. Viroloogias või epidemioloogias on kõige olulisem küsimus - mis on ühine tegur?

Mis on siis ühine tegur?

Minu jaoks on kaks ühist tegurit - üks on see, et nad kannavad alati teksaseid. (Muigab kavalalt.) Teine - et nad lasevad end alati vaktsineerida B-­hepatiidi vastu. See on kõige levinum vaktsiin rändurite jaoks.

Seda vaktsiini toodab seesama ravimifirma! Oleks olnud väga lihtne kolme kuu jooksul üle kogu maailma nakatada mitte rohkem kui 200-300-400 inimest ja samal ajal öelda: "Ohhoo! Me leidsime viiruse! Meil on pandeemia!" Selle tulemusena satuvad inimesed paanikasse ja sünnib turg vaktsiini jaoks.

Kuid siis peaksid rändureid ravivad kohalikud arstid olema plaanist teadlikud?

Mõned on, kui kõik ei pea olema.

Ka Eestis teatati, et enam ei tehta uutele seagrippi haigestujatele laboriteste. Kuidas siis teatakse, et tegu on nimelt seagripi, aga mitte näiteks hooajalise gripiga?

Nad ei teagi! See on trikk! Kõike hakatakse nimetama H1N1 viiruseks! Ja mida iganes avastatakse, sellele poogitakse H1N1 külge. Näiteks sureb keegi vähki, aga siis öeldakse, et põhjus oli H1N1.

Seda tehakse selleks, et müüa vaktsiini. Tavaline arst ei jõua uurida internetti, nagu mina seda tegin. Kui keegi aevastab, siis ta diagnoosib seagripi. Selle kõige eest vastutavad inimesed aga istuvad tipul.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Annu
Tumeroheline päike
Tumeroheline päike


Liitunud: 15 Aug 2006
Postitusi: 183

PostitusPostitatud: Nelj Nov 12, 2009 8:21 pm    Teema: Vasta viitega

Tasub samas suunas mõelda kõikide vaktsiinide osas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 2:33 am    Teema: Vasta viitega

muide, eestis enam ei tehta analüüsi selle kohta, kas sul on sea- või tavaline gripp.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 3:00 am    Teema: Re: gripp Vasta viitega

Roltsick kirjutas:



• küüslauk. kahetise toimega. hävitab vaindlasi ja tugevdab keha kaitsevõimet. üks mugul (mitte küüs!) kümne kg kehakaalu kohta
ööpäevas, kuumtöödeldult. toorena tarvitades kõrvetate seedetrakti. lisaks sibulat. kui kodakondsete ja töökaaslaste hinnang on
olulisem, siis kärvake rõõmuga.



Ehk siis - kas võib küüslauku ka praadida? Kardulate sekka praetuna on see päris hea... ja kui veidi improviseerida, saab need vajalikud 6 mugulat (minu kehakaalu järgi) muu nodiga kokku segada küll Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 1:07 pm    Teema: Vasta viitega

Praadimine, keetmine - kuumtöötlemised. Ise söön toorest kartult ja läheb kolm korda vähem. Kahest kartulist kõht täis. Kui toorelt ei sobi - siis hautamine on väga hea.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2009 8:28 am    Teema: Vasta viitega

soomes tuleb ka massvaktsineerimine, kohutav mõelda, paar vanurit surid ja paanika missugune ...

Mõni kool on isegi suletud jne.. Lapse koolis räägitakse hirmulugusid jne.

ah ma ka olin siin haige natuke, gripp-külmetus nagu ikka, ei hakanud mina siis küll kisama, küll ise üle läheb, on alati läinud ja läheb ka tuleviks.

on hullemaid haigusi, nagu deprekas Very Happy sellesse võib surra küll.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2009 3:10 pm    Teema: Vasta viitega

huumor on see, et tegelt on seagripp selle tavalise KERGEM vorm.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 24, 2009 11:14 pm    Teema: Vasta viitega

Link ka juurde
http://www.postimees.ee/?id=182526&com=1




"juhuslikult" on tamiflu pakk artikli juures... Rumsfeldile hiigelkasumeid teenime postimehe kaasabil?

Kui propagandamees tahab sellest nii v2ga r22kida, siis r22gime.

Tamiflu turvalisus p6hineb PIIRATUD uurimistulemustel, ehk siis pole piisavalt uuritud selle ohutust. Patsientidele UK-s tutvustati Tamiflu k6rvaltoimeid ja enamus neist keeldus Tamiflust, sest selle k6rvaltoimed olid hullemad kui seagripp ise!

Edasi siis sellest nn seagripist? mitu siga on gripis??? Mitte yhtegi???
Ehk siis r22gite sellest seagripist, mille Dr. Henry Taubenberger- US Army Institute of Molecular Pathology - taastutvustas maailmale H1N1 kaevates v2lja j22st hispaania grippi surnud eskimo naise, et saada gripi tyve. Ainus p6hjus selleks on biorelva arendus.

"seagripp" mahub BWATA definitisooni alla, ehk siis tegu biorelvaga.

Dr James S Robertson ja tema kolleegid saavad olla ainult selle H1N1 taga, sest mitte keegi teine ei suuda teha j2rgmist: "H5N1 aasia gipis kanasid toimetada euroopasse, et v6tta nende DNA, kombineerida proteiinid kokku H1N1 viirusega mis p2rit 1918 hispaania gripi isoleeritud tyvega, ning suudaks lisada m6ned sea gripi geenid sigadelt ja siis panna kogu see segu inimesi nakatama."

Dr James Robertson on see mees, kes arvab, et on normaalne maailma rahvastikku v2hendada kasutades selleks viiruseid.

Dr Rick Bright on samuti yks kahtlusalustest, kel on sidemed WHO, CDC ja Novovax Inc ja kes osales projektis PATH - Influenza Vaccine Project in the Vaccine Development Global Program

sellest gripist r22gite???

Sellest samast mock virusest ja mock vaccines programmist, millest WHO oma kodulehel kirjutab, kuidas nad levitavad viiruseid, et siis uurida nende levikut.

Ma arvan, et Leedu peaks US Military ja WHO kohtusse andma bioloogilise relva kasutamise ja rynnaku eest. Ehk isegi vasturynnak?


minge WHO kodulehele (www.who.int), ning pange seal lehel otsingusse mock vaccines v6i siis mock viruses.

Ilusti oma kodulehel ytlevad et levitavad vaktsiinide sees viiruseid, et siis inimkatseid teha, ning uurida viiruste levikut.

WHO on see, kes paanikat kylvab, ning soovitab riikidel vaktsiine osta. WHO on ravimitootjate lobbygrupp ja tervishoiuga pole sel midagi pistmist.

Riigile maksab USA-s vaktsiinidoos yle 100 dollari- milline kasum farmaatsiamaffiale, sest on tellitud miljardeid doose ehk siis miljardit doosi teeb 100 miljardit ja rohkem raha farmaatsiafirmadele. Kui kogu planeeti hirmutada, siis saaks pea 700 miljardit dollarit vaktsiinitootjad keerutada...

Paiskame massimeedia yle psyhhoterroriga, ning siis n6uame k6igi vaktsineerimist...

Perearstid muidugi kaagutavad kaasa, sest ntx UK-s pakutakse neile 5.95 naelsterlingut iga administreeritud vaktsiinidoosi pealt...

Yle 1000 inimese on surnud, kuid mitu inimest sureb iga aasta tavalisse grippi- sellest ei taha nad r22kida. Ainuyksi ravimite t6ttu, mis on arstid kirjutanud ja tarvitatud lubatud kogustes sureb ainuyksi USA-s yle 40 000 inimese!
ja nyyd mingi seagripp, mis on ohutu...

1918 ei surnud inimesed mitte grippi vaid pneumooniasse, mis on t2na lihtsalt ravitav. 1970ndatel suri vaid 1 grippi ja teised vaktsiini t6ttu...
1918 kohta on veel kinnipyytud saksa s6jav2elane 8elnud, et see oli USA bioloogiline relva sakslaste vastu, mis untsu l2ks, sest see gripp tappis just vaktsineerituid! kust vaktsiin ja gripp tuli? Rockefellerite laboritest...

See gripp on ohutu- psyhhoterror ja hirmutamine, et riigid megakogustes vaktsiini ostaks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group