Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tokroda poliitilised vaated

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted.
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 4:13 pm    Teema: Tokroda poliitilised vaated Vasta viitega

Kindlasti on teil küsimus, miks ma vahepeal Savipätsisse hästi suhtusin. Tunnistan ausalt, et olin illusioonis. Kuna ma arenen, siis vabanesin mind kammitsevast kütkeist. Minu ja Savisaare arenguruum oli ära vahetatud. Ma nägin Edgaris iseennast.
Algtõuke sain sellest, et tuli ilmsiks nõiasaate ja Keskerakonna seos. Nastja pealt sain aru, et midagi on meis vahetuses. Ma uurisin seda ja siis avastasingi illusioonid, millest ma teen teile teooriat. Ja sealt edasi nägin, et sama vahetust on tehtud minu ja savipätsiga. Ma tükk aega juurdlesin selle üle, miks mind pedofiiliks sõimati. Lihtsalt tema olemus kanti mulle üle. NB mulle on räägitud Savisaare pedofiilsetest vägitegudest. Algul ma ei uskunud, sest mul on kogemus pealtnägijast. Aga nüüd ma usun seda, sest Keskerakond on ehtne sekt aga paganaid nähakse sektina.
Aga kuna mulle on tehtud väga palju haiget läbi laste, siis ma vihkan pedofiile. Ja nüüd on minu isiklik vaenlane peale IRL ka Keskerakond.
Praegu püüan koostööd teha Iseseisvus parteiga. Ma austan Vello Leitot. Aga eks aeg näitab, kuidas asjad kulgevad.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 6:18 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle tundub, vanale vundamendile pole mõtet uut maja ehitada.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 6:25 pm    Teema: Vasta viitega

Kas mõtled iseseisvusparteid.
Ma ikka proovin, sest mul pole plaanis poliitikaga tõsiselt jändama hakata ja enda parteid ei viitsi luua hetkel.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 7:43 pm    Teema: Vasta viitega

Mõtlesin ükskõik millist praegust poliitilist jõudu aga edu enivei.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 11:12 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen Iseseisvuspartei valimistulemuste osas pettunud. Ma ise lootsin rohkemat. Aga samas ootuspärane. Rahvuslus ei ole populaarne ja on muutunud sõimusõnaks. Mida okupeeritud riigist ikka tahta. Firma on tegelikult ainuke üksus mis võimaldab vähemalt majanduslikku isseisvust ja oma piiratud terrotooriumil saad ikkagi võimu teostada. Nii, et peab leppima sellega mis on võimalik momendil. Seda maailma ümber teha ei ole võimalik. Tähtsam on oma asjad korras hoida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
hall kass
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Nov 2005
Postitusi: 1678

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 11:00 am    Teema: Vasta viitega

Poliitika huinjaa... Vist ainus, keda ma pole kuulnud enne valimisi rahvale agressiivselt sisse sõitmas, on kuningriiklased Smile Mulle aga üritati ajupesu teha lausa Roheliste liinist Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 1:29 pm    Teema: Vasta viitega

Mind üritati kah jälle - seekord enne valimisi poliitikasse sisse tõmmata. Seekord oli mingi Keskerakondlane. Huvitav on see, et mina näiteks ei saa üleüldse poliitika peale mõelda. Niikui hakkan süvenema sellest aspektist, et võiks kuidagi siseneda ja midagi ise ära teha, tekib nagu ajupesu tunne ja iseenda loogiline ning aus mõtlemine hakkab kaduma. Kui tahan süveneda, keda valida, siis kohe ajab nii vihale, et loobun iseenda kaitseks. Tunne on, nagu pole valida isegi väga halbadest variantidest halba välja.

Igatahes seda keskerakonna meest jälgides (septembri alguses) tegin järgmised tähelepanekud:
1) Ta jättis äärmiselt hea sellise rahvamehe tunde. Positiivne ja elujõudu täis.
2) Tahtis sisse tungida isiklike teemade pealt - võrdles partei toetamist ja kuuluvust abielu- ja seksisuhtega. Kahjuks see minu puhult ei töötanud, kuna mul on teised tõekspidamised ja väärtused võrreldes traditsioonilistega.
3) Mõistlikult temaga rääkida polnud võimalik, kuna ta mõjus nagu raadio, mis ainult üritab sulle infot sisestada, aga vastu ei võta ega aru ei saa midagi.
4) Oli aru saada, et ta oma mõistust ei kasuta, vaid räägib mingit kindlat ja korduvat asja, mida saab muuta vaid nagu nupuvajutusega.
5) Kuna ta oli absoluutselt kindel, et minu ta nüüd oma nimekirja sisse saab ja lõpuks nentima pidi, et mina olin hoopis teda oma huvides ära kasutanud, siis oli mul peale temaga kohtumist jube lõbus ja positiivne tuju. Laughing

Vello Leitoga on see lugu, et ta on hirmus kahtlane kuju. Maaema kevadmessil nägin teda viimati - vilksutas korraks mingit oma tabelit ja siis väitis, et see tõestab ära kõik, mida tema arvab. Jube demagoogiline tundus. Iseseisvuspartei tundub selline ühemehe partei olevat ja üldiselt jääb rahvale mulje nagu tegu oleks nn "ajupestutega". Sinna kuulub igasuguseid kummalisi inimesi... Nagu mingi mõru maik on sellel - nagu ka sel tundel, mis valitses maaema messi telgis, kui Vello Leito rääkis...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Ma seekord valimas üldse ei käind ja kuidagi rahulikum ja mõnusam on kohe olla ...
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Poliitikal on alati mingi sitta maik juures, kõik seda kiruvad, ja samas iga hinna eest sinna ronivad, see süsteem vist välistab normaalsete inimeste sinna sattumise.
Tokil on see viga, et tema alati haagib mingit kahtlased isikud endale sappa, temal puudub väljund, ja vaevalt et poliitika on see koht kus seda leida, teatud sorti inimeste ümber tiirlevad teatud inimesed, ja neid sidemeid lõhkuda on raske, vähestel on vabadus liikuda igal pool.
Inimese elu on alati väga odav olnud, vähemalt siis oleks au väärtustatud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 7:02 pm    Teema: Vasta viitega

Kui poliitikat ei tee ,siis tehakse seda sinuga.Või sinu eest.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
Kui poliitikat ei tee ,siis tehakse seda sinuga.Või sinu eest.


Pole mõtted vaevata oma pead sellega mis sinust ei sõltu, mingi poliitiku vahetus ei muda minu elu kuidagi, ja nendega asja-ajamise olen mina juba ammu lõppetanud
Sinul pole mingit kogemust, sellise materjaliga, nägu titaan?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Nov 10, 2009 11:42 am    Teema: Vasta viitega

Ei ole.Aga metallitöötlemisfirmasid on piisavalt näit AS Valumehaanika,seal võivad nad igasuguseid asju kokku väänata,erinevast materjalist,kui neile projekti viid.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Teis Nov 10, 2009 8:01 pm    Teema: Vasta viitega

Valumehaanika, on tuttav koht, suvel otsisin kamina uste tegijad, iga pottsepp ütleb et sellest kontorist tuleb kaarega mööda minna, see on lausa uskumatu, mis sitta nemad suudavad teha, Tartu on üldse väga huvitav koht, peale pulber värvimist, seal nägu ei saagi midagi teha, kuigi linn on mingit tööstust täis, kelle ja mida nemad toodavad on arusaamatu. Mina ei hakka oma pead üldse vaevama, kes siin midagi teeks, vaid tellin Rootsist, see on palju kiirem, mitu korda odavam, ja tulemus on perfektne, minul on vaja arvutusi, aga küll saan hakkama, suured tänud, ja edu
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Nov 10, 2009 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Vana ,kes seal majandab on jah hull,kuigi tootmiseks on kõik vahendid olemas.Agajah,see variant oligi tagasihoidlikile inimestele mõeldud,tõelised rikkurid lähevad muidugi väljamaale,et klassi näidata,see ongi poliitika.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Nov 10, 2009 11:57 pm    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:

Sinul pole mingit kogemust, sellise materjaliga, nägu titaan?


tavainimene arvestab seda materjali grammiga...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Kolm Nov 11, 2009 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
sellise materjaliga, nägu titaan?

Titaanoksiid on hirmus murk, mida ravimifirmad topivad tabletidesse !
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Maxwell
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 26 Okt 2005
Postitusi: 432
Asukoht: Eesti

PostitusPostitatud: Teis Dets 15, 2009 12:49 am    Teema: Vasta viitega

Sa oled illusionist.
_________________
Värav on avatud!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nosalt
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 29 Nov 2007
Postitusi: 243
Asukoht: magevees

PostitusPostitatud: Teis Dets 15, 2009 1:22 pm    Teema: Vasta viitega

Olen illusiooni vaatleja ja lahtiseletaja.
_________________
NaCl - esimene lisaaine, mis maalastele pähe ja sisse määriti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda mõtted. Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group