Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Pruun. Alge anomaalia.
Mine lehele 1, 2  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 3:45 am    Teema: Pruun. Alge anomaalia. Vasta viitega

Meie eksistentsi ruumis on selline omapära, et osa ruumist võtab sellise vormi, nagu on alge omadus. Seda ruumi nimetame me peegelruumiks. Peegelruum on vajalik selleks: Me ei näe iseennast, aga me näeme ümbrust enda ümber. Seega mingi osa meie ümbrusest võtab sellise vormi, nagu me ise oleme. Aga ainujumal on loonud sellise süsteemi, kus ta vahetab inimeste peegelruumid ära. Seda teeb ta läbi väärisiku. Kui inimene võtab omaks väärisiku, siis tema olemus hakkab peegeldust looma kellelegi teisele ja saab teise oma iseendale.
Lisateadmine. Meie olemusruum on 12- osaline. Ainujumala olemusruum on 3+1 osaline. Kui me siia sünnime, siis saame iga üks ühe rolli. Seda võib nimetada nii, et planeet annab meile kaasa rolli, mida me täitma hakkame. See kehtib kõikjal ja alati. Kuna me oleme erineva tasemega, siis tavalise inimese tasemel on üks roll. Toon näitena iseenda. Minu, kui tavalise inimese roll on tumesinine. See tähendab, et passiivis olen vaatleja ja aktiivis puhastaja. Võib nimetada ka surmaks, paganatekeeli Zeepot (lõpetaja). Kuidas ma teostan oma rolli, selline on minu elu. Kui ma võitlen vaenlastega, siis mu enda isiklik elu ei muutu paremaks, kui ma võitlen illusioonidega, siis ma muutun ja minu isiklik elu läheb paremaks. Jumalal on kaks peegelruumi. Esimene peegelruum on isiklik, teine peegelruum hõlmab tema maailmas elavaid inimesi. Minu teine, jumalik roll, on kollane. Seega ma teostan tervendamist, meeskonnaga tasakaalu. Teine peegelruum näitab seda, mida ma annan ühiskonnale, teistele inimestele. Loojal on ka kolmas arenguruum, mis peegeldub ühiskonnas. Minu kolmas roll on pruun. Ehk riigi heaolu sõltub minu olemusest. Lilla kolmanda tasemega peegelruum muutub rahvustasandil, valge vaimne liikumine jne. Neljas peegelruum peegeldab kirjelduste kandjaid.
Ainujumalal on kolm rolli. Lüpsilehm, positiivne kangelane ja negatiivne kangelane. Kuna illusioonid on kihi kaupa, siis alates teisest sfäärist on inimene ühtepidi alamale sfäärile juht ja ise kannab ühte neist kolmest rollist.
Vaatleme seda vahetuse skeemi minu näitena. Kuna ma ei teadvustanud oma esimest peegelruumi, siis ma loobusin olemast vaatleja-puhastaja ja tahtsin olla juht. Eirasin olemust ja võtsin omaks väärisiku. Tänu sellele, et vundament oli mäda, said nõiasaate tegelased vahetada minu teise peegelruumi Nastja peegelruumiga (esimene tase). Nastjast tehti positiivne kangelane, minust negatiivne kangelane. Mina teen tööd ja Nastja naudib minu töö vilju. Mina arendan nõiandust, Nastja juurde tormavad inimesed. Mina kirjutan raamatut aga ostetakse raamatut Nastjast. Minul on halb olla, sest mind ei hinnata. Mu elu peegeldab Nastja mittemidagi tegemist. Nastjal voolavad hüved, sest ma rabelen palehigis. Ja vaestest paganatest tehti lüpsilehmad.
Teine vahetus oli savipätsiga. Eesti riik läheb põhja, sest savikas on saamahimuline. Keskerakond õitseb, laieneb ja kogub rikkusi, sest mina olen pühendunud hinges Eesti rahva teenimisele. Ja kui ma avastasin selle seose, siis mõistsin, miks mind pedofiiliks nimetatakse. Seda on olemuselt ju meie Edgar. NB keskerakond on teine level ja riik kolmas. Ainujumal vahetab peegelruumi madalamaks.
Selle näite tulemusena loobuge tahtest olla hea inimene, sest see võimaldab teha vahetust. Katsuge üles leida looduse poolt teile antud eluroll ja täitke seda. Alustage esimesest, isiklikust.
Ma annan siin teile need variandid. Loomulikult on nad nüansirikkamad, see siin minu interpretatsioon.
1. Toitja, hoolitseja (Helesinine)
2. Reeglite, seaduste kehtestaja (Hall)
3. Õpetaja, koolitaja (Pruun)
4. Struktuuri meister (Oran¾)
5. Jälgija, surm (Tumesinine)
6. Muutja (Tumeroheline)
7. Ãœhendaja (Lilla)
8. Tervendaja (Kollane)
9. Häälestaja (Bee¾)
10. Tõlgendaja (Valge)
11. Säilitaja-Kaitsja (heleroheline)
12. Juht = probleemi lahendaja + looja (punane)

Oluline teadmine, planeedi mõistes juht baseerub tarkusel. Ta on probleemi lahendaja ja loob uusi hüvesid. Ainujumala juht baseerub võimul ja on käsuandja.
Jumalatele ja loojatele tulevad raamatud. Seda ei saa ühe lausega kirjeldada. Pruunidele loojatele on mul raamat olemas „Mees ja Naine“ Kollastele arenguruumidele ehk tervendajatele on mu esimene raamat.
Teisena otsige üles inimene, kellega te vahetuses olete. Ja keerake Talle käru. Muutke ennast korraks negatiivseks ja te näete, kuidas teine inimene laguneb. Kui olete lüpsilehm, siis väljastage seda, mis teisele poolele ei meeldi. Kui olete negatiivne kangelane, siis kasutatakse teid ääremängijana. Muutke poolust. Mida te läbi ei lasknud, seda laske nüüd sajaga sisse. Mida himustasite, sellest keelduge. Ja te näete, kuidas teine osapool piinleb.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:53 pm    Teema: Vasta viitega

selline keiss, et Nastja ajab just sellist lihtsat ja mystilist jura, mis inimestele mokkam88da. v6ibolla tema kirjutab oma raamatud esimesel tasandil ja sina rohkem neljandal, millest inimesed lihtsalt ei saa aru. st. luuakse lihtsalt mingi ilus Nastjakultus ja sisu pole oluline. siin pole ju tegelikult midagi imestada, p88blilambakari lihtsalt ongi selline.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 5:45 am    Teema: Vasta viitega

nastja ei kirjutanud ise, talle kirjutati - see oli avalikult kirjas.
tädi käis, küsis palju ja siis kirjutas tast raamatu.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Avatud teadvus
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Mai 2005
Postitusi: 770

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Ma kahjuks pole selle teemaga kuigi kursis, aga mis värk nende Nastja võimetega on? Kas see oli teletrikk?
_________________
You got to use your mind! Don't let your mind be used!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 1:49 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
nastja ei kirjutanud ise, talle kirjutati - see oli avalikult kirjas.
tädi käis, küsis palju ja siis kirjutas tast raamatu.


vahet pole, mõtlesingi Nastja ja Co, enamvähem nagu ka Tokroda puhul.

võimete kohta ei tea ütelda, mingid kindlasti on. Laughing juba täistaimetoidulisus näitab kahtlasi väärtusi, st. füüsilist trenni ta kindlasti ei tee. aga vaevalt, et ta shokolaadi või piimatooteid ei söö. ah, misiganes, mina teda ei usaldaks.

savipäts aga on lihtsalt poliitikas paras vene pekipoolik, ja nimetus keskerakond on eriline silmakirjalikkuse tipp. Laughing
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 1:08 pm    Teema: Vasta viitega

Ma olen päris huvitavaid asju välja kaevanud.
Nastja on Keskerakonna projekt.
Süsteem lihtne. Eesti rahvas usub nõidasid. Ja savipätsi meeskond lõi iidolkuju Nastja näol. Tänu sellele saab kontrollida eesti rahva alateadvust.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Avatud teadvus
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Mai 2005
Postitusi: 770

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 1:41 pm    Teema: Vasta viitega

Aga tema võimed - kas ikkagi teletrikk?
_________________
You got to use your mind! Don't let your mind be used!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 1:48 pm    Teema: Vasta viitega

Kahjuks jahh.
Näiteks finaalsaates, kus ta pidi ära arvama millises klaasis pole mürki.
Oli publiku seas inimene, kes tõstis käe kõrva juurde, kui Nastja oli õige klaasi ees.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Avatud teadvus
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Mai 2005
Postitusi: 770

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Kuidagi kahtlaselt tihti läks tal täppi tõesti - ise veel sihuke noor neid. Oleks keegi vanem inimene olnud oleks usutavam olnud. Samas sel korral on vist üks vanem mees seal saates nö. väljavalitu. Kahjuks vaid üht osa uuest hooajast nägin ja selle põhjal ka järelduse uue väljavalitu osas tegin.
_________________
You got to use your mind! Don't let your mind be used!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Teis Nov 03, 2009 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Kahjuks jahh.
Näiteks finaalsaates, kus ta pidi ära arvama millises klaasis pole mürki.
Oli publiku seas inimene, kes tõstis käe kõrva juurde, kui Nastja oli õige klaasi ees.
Mitte klaasis mürk, vaid pidi ära nägema, kes verd andis! Vastus Pikaro.
Vabandust segaduse pärast Laughing
Mürgiga pani Nastja vist puusse, Stranberg ei näidanud kus mürk on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 6:47 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei saa sellest esimesest peegelruumist aru.
Millise küsimuse vastus on esimese peegelruumi parameeter?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Nov 04, 2009 8:54 pm    Teema: Vasta viitega

Naljakas, aga ma ei saa Su küsimusest jälle aru.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Nelj Nov 05, 2009 1:03 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Ma ei saa sellest esimesest peegelruumist aru.
Millise küsimuse vastus on esimese peegelruumi parameeter?

kuidas ma näen oma lähemat ümbrust?
mis see minust arvab?
ja mis ma seal siis teen?

vist on nii...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Nelj Nov 05, 2009 9:40 pm    Teema: Vasta viitega

Ma mõtlesin, et see teise peegelruumi küsimus.
Mis siis teise peegelruumi küsimus on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 12:52 am    Teema: Vasta viitega

igal pool samad, mastaap erinev.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 10:09 am    Teema: Vasta viitega

Laughing Siis kui veel PEEGLIIDEEST polnud siin foorumis aimugi oli minu poolt istutatud selle algimpulss teemaga PÕRGUPEEGEL http://www.vaimumaailm.ee/viewforum.php?f=84&sid=93c1f9f579db1bceabfe957023cfcab3

Cool
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 10:52 am    Teema: Vasta viitega

Ma ei tea, mul oli minevikus korduvalt nii, et kui olin salaja armunud näiteks ühte poissi, siis tekkis mingi hetk sellel poisil suhe, mis kestis täpselt nii kaua, kuni minul üks hetk pohhui sellest poisist hakkas. Mindi lihtsalt kohe lahku ja polnudki enam midagi. Lihtsalt kahtlane tunne tekkis, kas siis tõesti see suhe oli minu hingeenergia pealt üles ehitatud või mõtlen ma tõesti, et olen maailma naba .... Laughing Igatahes peale selle asja mõistmist muutsin oma käitumist
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosike
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 10 Juul 2008
Postitusi: 22
Asukoht: planeet maa

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 2:36 am    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Ma ei tea, mul oli minevikus korduvalt nii, et kui olin salaja armunud näiteks ühte poissi, siis tekkis mingi hetk sellel poisil suhe, mis kestis täpselt nii kaua, kuni minul üks hetk pohhui sellest poisist hakkas. Mindi lihtsalt kohe lahku ja polnudki enam midagi. Lihtsalt kahtlane tunne tekkis, kas siis tõesti see suhe oli minu hingeenergia pealt üles ehitatud või mõtlen ma tõesti, et olen maailma naba .... Laughing Igatahes peale selle asja mõistmist muutsin oma käitumist



Welcome to the club nagu öeldakse juhuseid pole olemas. Mul sama lugu ma arvan ainult, et pole nii tihti tegelikult selle inimese peale mõelnud, aga kui temale mõtlen, siis ikka tuleb kõik meelde. Ja temal ka tüdruk minu nime kaim. Mis pani küll üllatama. See pärast tundsin natuke tuttavat tunnet sinu versiooni lugedes.
_________________
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 3:47 pm    Teema: Vasta viitega

mingit klubi ei ole. See on minevik - nüüd oskan teadlikult oma hingeenergiat kasutada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
mingit klubi ei ole. See on minevik - nüüd oskan teadlikult oma hingeenergiat kasutada.


Usun. Aga kui midagi alateadlikult teed siis ei tea ju, et üldse midagi teed.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group