Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

otsin ennustajat!! jätk..
Mine lehele Eelmine  1, 2
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 9:49 am    Teema: Vasta viitega

Õnnetused juhtuvad kõige tihedamalt nendega, kes on teistega seotud. Kellel oma kese puudub. Ja kui ignoreerida teisi inimesi, siis see ei ole ka lahendus sest siis hakkavad vaimsed jõud inimesi ümbert ära võtma, et inimene hakkaks hoolivamaks. Igaüks peab ise vaatama kuidas seda lahendada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
liisi31



Liitunud: 29 Okt 2009
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 11:38 am    Teema: Vasta viitega

tänan info eest!! seda kõike ma ei teadnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 11:49 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kui ta näeb kogu arengupuud, siis ta näeb kas põhjus-tagajärg liine või sama asja koos x-faktori sisselöömise võimalustega.
esimesel juhul on jama, sest ei arvesta tegelikku välist sekkumist.
kui näeb ka x-faktori sissesaamist, siis on küsimus, kas ta näeb asju üldiselt või oskab öelda vähemalt hetke prognoosi mingi asja protsentuaalse võimalikkuse kohta.


Arutaks õige väheke seda x-faktori asja. Ma vahel olen seda lausa otsinud, mille leidmise korral alati on selgunud, et algul x-faktorina tundunud asi on lõpuks vääääga loogiline ja võib-olla siis ehk varasem ja hästivarjatud kokkulepe. Ja ainus x-faktor, mille suhtes võib kindel olla, on küsitlusaluse isiku Vaikne Ise. Kusjuures ilma tema Vaikse Ise nõusolekuta ei hüppa kustkilt "väliskeskkonnast" mingit iksikest sisse. Isegi mitte mõne teise isiku Vaikse Ise soovi korral. Ning veel. Aga seda Sa ülted õigesti, et juba kaardipanekust järgmisel hetkel võib Ise suunda muuta ja teistmoodi otsustada. Ning siin ei loe mingid varasemad kokkulepped ega "seaduste" seatud piirid. Loomulikult ei pruugi Ise kahjuks olla piisavalt vaba taolisi otsuseid vastu võtma, kipub olema kokkulepetest kammitsetud. Sel juhul tellivad need kokkuleppeid "väliskeskkonnast" iksikesi sisse. Ning kogu kompott sõltub sellest, millisele positsioonile küsitlusalune laseb ennast paigutada ehk kellena ennast teab olevat. Ehk vastus küsimusele: kes ma olen? Twisted Evil
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 4:16 pm    Teema: Re: otsin ennustajat!! jätk.. Vasta viitega

liisi31 kirjutas:
no jah, tahan tartust, see kõige lähem. see eelmine teema, kus ka otsin ennustajat käib selle alla. aga seal läks päris teemast mööda, keegi ei vastanud mu küsimusele või siis palvele. äkki siia tulevad mingi kindlad vastused. ma ei taha, tulevikku teada nii väga vaid ennetada, siis on kergem valikuid teha, mis kasulik ja mis kahjulik.


Harju ära! Siin foorumis eeldatakse tegelikult, et peab ikka ise oma asja ajama ja enda võimete ja teadmiste peale toetuma. Siin saab lihtsalt palju häid mõtteid ja niidiotsi, mööda mida ise edasi minna, kuna inimesed näevad asju erinevatest nurkadest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 8:24 pm    Teema: Vasta viitega

minu mõistes on x-faktor vääramatu jõud, kusjuures:
1) ta pole seotud põhjus-tagajärg liinidega, mis seotud iseendaga.
ta võib olla seotud kellegi teise põhjus-tagajärg liinidega, kuid ta on tavaliselt selle liblikaefekti tagajärg miskil suurusel.
st teise põhjus-tagajärg liinides üliväikese tõenäosusvõimalusega sündmuse toimumise korral miskis ülipehmendatud variandis tekkinud ahela miski osis.
2) see teine pole seotud minuga, st vahe on rohkem kui ca 13,natuke tuhat ühikut - (kunagi sai välja arvutatud miskite parameetrikombinatsioonide esinemissageduse) võimalus.
3) tegu on loodusjõuga, mis on ka mitte minu teema, vaid teise teema.
st mitte minu tegevuse tagajärg, vaid teise tegevuse tagajärg.
jne.
kuna selliseid asju ei saa näha oma arenguliinide kohta, siis ma nimetan neid x-faktoriteks - ma ei tea, milline, kui suur, tugev, kestev, jne mõjutus on.
samuti mitte seda, mis suunas ta mõjutab.
aga ma saan näha neid kohti, kust see mõjutus sisse tulla saab, nagu uksi või auke liinide külgedel.
iseküssa on, mis ma sellega peale oskan hakata.
samas, kui ma näen näiteks, et kõigis arenguliinides on ca 2 päeva pärast igal pool auk sees, siis pole mõtet prognoosidagi, mis üleülehomme toimub.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:03 pm    Teema: Vasta viitega

lepime siiski liblikaefektiga, seal pole ka narrile loogikat vaja
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:06 pm    Teema: Vasta viitega

Olen haldjanoolega nõus: tema jutt kehtib 100% kitsalt paganlikus (arengumaagilises) käsitluses vastavalt sellele, kuidas seal määratletakse väljendid "iseenda", "mina", "loodusjõud".
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:09 pm    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
Olen haldjanoolega nõus: tema jutt kehtib 100% kitsalt paganlikus (arengumaagilises) käsitluses vastavalt sellele, kuidas seal määratletakse väljendid "iseenda", "mina", "loodusjõud".


äkki tema jõud kehtib tema pragmaatilises maailmas Twisted Evil
Tagasi üles
Itika
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 13 Mai 2004
Postitusi: 810

PostitusPostitatud: Püh Nov 01, 2009 10:30 pm    Teema: Vasta viitega

radiaator kirjutas:
äkki tema jõud kehtib tema pragmaatilises maailmas Twisted Evil


Kehtibki, sest see on tema maailm ja ta võib seal teha, mida tahab. Absoluutne võim.
_________________
Must Kaardivägi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Esm Nov 02, 2009 5:28 am    Teema: Vasta viitega

Ok, kui viitsid Tallinna tulla, saad ka ennustaja, siin neid jalaga segada, ühel uhkemad soovitajad kui teiseil.
Aga see kas ennustaja kaarte paneb, on muidugi iseküsimus.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Laup Nov 07, 2009 6:44 pm    Teema: Vasta viitega

panin jälle taro võta või jäta saates olevale mängiale. hakkasin kohe otsima sõjaväelast meenutavat kaarti sama loogikaga. kõige rohkem meenutas sõjaväelast mõõgad, miljon oligi mõõga kümne all
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group