Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Miks Kasutaja Jones foorumist kõrvaldati ???
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 12:02 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Motosummer kirjutas:
Norm elad nii ilusas kohas, miks sina nii loll pead olema???
Tõesti on ilus, käisin seal hiljuti.


Vedas sul siis, et mind ei kohanud, oleks su suure helmetiga v'a'he jalkat tagunud.
Muide, P6lvas keskerakond ruulib.


Käisin seal maja otsimas, vöiks elada ilusas kohas, sinu lubatud vastuvõtt ainult suurendas seda soovi.
Üldiselt mina kusen selle peale, kes ja kus rullib, minul oma elu, sina olid siin ikka naiste lemmik pois, mis kärbes sind hammustas
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 12:03 am    Teema: Vasta viitega

ei keela mina sul 6lut tegemast. ma ise keevitan veintsi, aga juunis saab alles valmis, niiet tuleb v'a'he veel kannatada, kui hyvaryybet saab. Evil or Very Mad
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 12:09 am    Teema: Vasta viitega

Motosummer kirjutas:
sina olid siin ikka naiste lemmik pois, mis kärbes sind hammustas


vastupidi, ei hammustanud l'a'bi enam ykski k'a'rbes, aga ise tegin haiget vist kyll k6igile. mai tea, mis juhtus Rolling Eyes
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 12:12 am    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Motosummer kirjutas:
sina olid siin ikka naiste lemmik pois, mis kärbes sind hammustas


vastupidi, ei hammustanud l'a'bi enam ykski k'a'rbes, aga ise tegin haiget vist kyll k6igile. mai tea, mis juhtus Rolling Eyes


kuule norn
ma toon sulle partsilt kohe kimalased talveunne
saad noist pagana naistest välja http://www.youtube.com/watch?v=482tDopNzoc&feature=channel
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 2:00 am    Teema: Vasta viitega

radiaator kirjutas:
jah su tundlad seal avatril on tõesti naljakad
n i g u tarakan
http://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4&feature=fvw

avataril pole tundlaid.
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 2:09 am    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
radiaator kirjutas:
jah su tundlad seal avatril on tõesti naljakad
n i g u tarakan
http://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4&feature=fvw

avataril pole tundlaid.


igatahes minu pruudid on ilusamad kui sina
neil pole musti tiibu ega tundlaid, va batmani armuke
Tagasi üles
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 3:01 am    Teema: Vasta viitega

radiaator kirjutas:
Elleth kirjutas:
radiaator kirjutas:
jah su tundlad seal avatril on tõesti naljakad
n i g u tarakan
http://www.youtube.com/watch?v=n9AcG0glVu4&feature=fvw

avataril pole tundlaid.


igatahes minu pruudid on ilusamad kui sina
neil pole musti tiibu ega tundlaid, va batmani armuke

Palju õnne! Laughing
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

Mina tõesti imestan, kuidas on mõnedel foorumlastel jätkunud nii kaua järjepidevust ja viitsimist rääkida ja vastata sellistele tegelastele nagu näiteks jones. Ühest küljest saan aru, kui keegi lihtsalt foorumisse kinni jääb ja pidevalt lõputult postitab, aga kui sellistele kinni jääjatele viitsitakse ka vastata?
Olen kuulnud, et mõnes foorumis on igal kasutajal võimalik valida, milliste kasutajate postitusi ta näeb ja milliseid mitte. ("ignore" nupp) Kas seda poleks kuidagi foorumisse lisada?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Mina tõesti imestan, kuidas on mõnedel foorumlastel jätkunud nii kaua järjepidevust ja viitsimist rääkida ja vastata sellistele tegelastele nagu näiteks jones. Ühest küljest saan aru, kui keegi lihtsalt foorumisse kinni jääb ja pidevalt lõputult postitab, aga kui sellistele kinni jääjatele viitsitakse ka vastata?
Olen kuulnud, et mõnes foorumis on igal kasutajal võimalik valida, milliste kasutajate postitusi ta näeb ja milliseid mitte. ("ignore" nupp) Kas seda poleks kuidagi foorumisse lisada?



Miks mul on tunne??..et ma loen kristlase teksti???....ja ma lausa näen sellist hillitsetult vaga paleuse pildikest...silmad häbelikult maas...isegi rätt tekib pähe...kummaline...kuhu ma olen sattunud Shocked
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 3:57 pm    Teema: Vasta viitega

Hella kirjutas:
Mina tõesti imestan, kuidas on mõnedel foorumlastel jätkunud nii kaua järjepidevust ja viitsimist rääkida ja vastata sellistele tegelastele nagu näiteks jones. Ühest küljest saan aru, kui keegi lihtsalt foorumisse kinni jääb ja pidevalt lõputult postitab, aga kui sellistele kinni jääjatele viitsitakse ka vastata?
Olen kuulnud, et mõnes foorumis on igal kasutajal võimalik valida, milliste kasutajate postitusi ta näeb ja milliseid mitte. ("ignore" nupp) Kas seda poleks kuidagi foorumisse lisada?


sa oled ignorant
hella pole mitte kristlane, vaid moslemi tibi koos pangaröövli piboga, kus ainult silmad paistavad
Tagasi üles
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

radiaator kirjutas:
Hella kirjutas:
Mina tõesti imestan, kuidas on mõnedel foorumlastel jätkunud nii kaua järjepidevust ja viitsimist rääkida ja vastata sellistele tegelastele nagu näiteks jones. Ühest küljest saan aru, kui keegi lihtsalt foorumisse kinni jääb ja pidevalt lõputult postitab, aga kui sellistele kinni jääjatele viitsitakse ka vastata?
Olen kuulnud, et mõnes foorumis on igal kasutajal võimalik valida, milliste kasutajate postitusi ta näeb ja milliseid mitte. ("ignore" nupp) Kas seda poleks kuidagi foorumisse lisada?


sa oled ignorant
hella pole mitte kristlane, vaid moslemi tibi koos pangaröövli piboga, kus ainult silmad paistavad


jah..vahet tõesti pole...üks rätt mõlemil Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Okt 28, 2009 5:32 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
jah..vahet tõesti pole...üks rätt mõlemil Cool


ei mõelnud sind kui ignoranti Laughing
sry, kui valesti aru said
Tagasi üles
Hella
Arengumaag


Liitunud: 22 Juul 2009
Postitusi: 881

PostitusPostitatud: Nelj Okt 29, 2009 1:18 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
Hella kirjutas:
Mina tõesti imestan, kuidas on mõnedel foorumlastel jätkunud nii kaua järjepidevust ja viitsimist rääkida ja vastata sellistele tegelastele nagu näiteks jones. Ühest küljest saan aru, kui keegi lihtsalt foorumisse kinni jääb ja pidevalt lõputult postitab, aga kui sellistele kinni jääjatele viitsitakse ka vastata?
Olen kuulnud, et mõnes foorumis on igal kasutajal võimalik valida, milliste kasutajate postitusi ta näeb ja milliseid mitte. ("ignore" nupp) Kas seda poleks kuidagi foorumisse lisada?



Miks mul on tunne??..et ma loen kristlase teksti???....ja ma lausa näen sellist hillitsetult vaga paleuse pildikest...silmad häbelikult maas...isegi rätt tekib pähe...kummaline...kuhu ma olen sattunud Shocked


Ma tõesti ei oska seda sinu pilti kuidagi kommenteerida. Kui mul pildid tekivad, siis vaatan esmalt, kas ja kuidas on see mu enda peegeldus ja arenguruum.
Antud juhul väljendasin oma siirast imestust ja/või imetlust!
Näiteks minult nõuab postitamine tõsist enese kokkuvõtmist ja spetsiaalse aja tekitamist. Igasugust paska ei taha ju kah oma nime alt kirjutada. Samas on aegajalt põnev vastukaja saamise eesmärgil oma mõtteid avaldada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Nelj Okt 29, 2009 1:26 pm    Teema: Vasta viitega

[quote="Hella"][quote="kason"]
Hella kirjutas:



Ma tõesti ei oska seda sinu pilti kuidagi kommenteerida. Kui mul pildid tekivad, siis vaatan esmalt, kas ja kuidas on see mu enda peegeldus ja arenguruum.
Antud juhul väljendasin oma siirast imestust ja/või imetlust!
Näiteks minult nõuab postitamine tõsist enese kokkuvõtmist ja spetsiaalse aja tekitamist. Igasugust paska ei taha ju kah oma nime alt kirjutada. Samas on aegajalt põnev vastukaja saamise eesmärgil oma mõtteid avaldada.


Mina ka armastan sind.. Cool
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Nov 17, 2009 1:35 am    Teema: Vasta viitega

Huvitav kas kasutaja Jones pseudonüüm võis pärineda George Orwelli Loomade Farmist?http://www.nommeraadio.ee/meediapank/jarjejutud/loomadefarm/
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 12:59 am    Teema: Vasta viitega

küsimus ... ja tema vastus küsimusele kirjutas:
Miks te enda foorumist välja viskate teid kritiseerivad isikud? Kas peate tugevat usku enda teadmiste suhtes olulisemaks, kui läbi arutluse neid proovile panna?

Ma viskasin ajutiselt sinu sellepärast välja, et tahtsid alateemas, mis on loodud teooria jaoks, rääkida poliitikast. Aga oled nii rumal, et pole proovinud ennast uuesti sisse logida. Oled oma eelarvamuste ori.



Tervist kõigile järjekordselt!
Nagu näha on ...... ümber mõelnud minu välja viskamise põhjused ja järjekordselt proovinud enda foorumit esitleda kui sõnavabaduse paika
(kasutasin nimes valesi tähti, kuna viimati foorumi tarkvara muutis õiget kirjapilti kasutades nimeks "Suur Valgusjumal").

Sügisel küll juba kinnitati, et keegi polegi öelnud, et siin sõnavabadus kehtiks, kuid eks proovib meedias esinedes nüüd rohkem sõnavabaduse pooldajana näida.
Proovib jälle kui palju siin kriitika taluvust on juurde tulnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
radiaator
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 1:25 am    Teema: Vasta viitega

kas Jonesi Kasoni Ljuusi Curiosa ja teiste bännid on ka maha võetud? Oss igatahes on ikka bännitud Laughing
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 3:02 am    Teema: Vasta viitega

jones oli üldse väääääga lühikest aega bännitud.
väga lühikest.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 3:10 am    Teema: Vasta viitega

Jones Sa oled endiselt tõllmokk.
Reegel on kodaniku nimesid mitte kirjutada


Selle reegli tahtsite teie, mitte mina.

NB krööta ja tema lesbilist kaaslast ma siia ei luba
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Kolm Veeb 24, 2010 6:05 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool, proovisin jaanuari kuu lõpupoole siia sisse logida ja mu kasutajanimi oli endiselt bänni all. samas pole kordagi eelnevalt juttugi olnud mingist ajutisest bännimisest. nii et seda väääääga lühikese aja juttu võid sa enda usklikele rääkida, kes usuvad.

Tokroda, nagu meie viimases sügiseses vestluseski, suudad sa minu poole pöörduda ainult läbi isiklike solvangute.
Juhul kui pöördun sinu poole, siis ma võin sind tokrodaks kutsuda. Juhul kui ma otseselt sinu poole ei pöördu, siis eelistan sind kutsuda kodanikunime pidi.
Põhjus on selles, et tokroda on fiktiivne tegelaskuju, kelle peremeesorganismiks on siiski "Hannez Wanaküla".
Juhul kui sulle on tõesti väga oluline see, et siin nähakse sind rohkem tokroda kui Hannez Wanakülana, siis võin öelda su kohta H.V. ?

Mis "meie" seda tahtsime?
Mina pole mingit reeglit tahtnud ja sa võid minu kodanikunime pasundada nii palju kui pähe tuleb. Kuna ei ole avaliku elu tegelane, siis see nimi ei ütle midagi (erinevalt sinust).
See, et sul on vaja inimesi käsitleda kahes tulbas "meie, kes minuga nõus on" ja "nemad, kes minuga nõus ei ole" on sinu mustvalge ülelihtsustatud sisemaailma tulem.


tore on näha, et tegite juba varakult ise otsa lahti meie vaheliseks vestluseks
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group