Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

MaailmalÔpp..jÀlle.

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
MutitÀdi
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 1:19 pm    Teema: MaailmalĂ”pp..jĂ€lle. Vasta viitega

VÀikesed sÔjalood. (nÀhtud oktoobris)

Uni nr.1: Seisan koos emaga keset autoteed. Vaatan kaugel kĂ€is aatom pommi plahvatus. Seisan ja hoian emal ĂŒmbert kinni, teades et kohe saabub lööklainje ja tapab meid. Ise mĂ”tlen, et nii hea on surra olles vöÀhemalt koos oma emaga, mitte ĂŒksi. Ja lööklaine tulebki, nĂ€eb vĂ€lja imelik, nagu tsunami, mis tehtud laavast. MillegipĂ€rast jooksen autoteelt Ă€ra koos emaga ja laine möödub minust vigastamata meid mĂ”lemat.

Uni nr.2: Olen puhkusel iisraelis. Tuleb minu juurde mingi tĂŒĂŒp ja kĂŒsib kas pooldan hindusid vĂ”i moslemeid. Ütlen, et kumbagi ei poolda, mul on nendest kama. Tema kiidab ja ĂŒtleb, et siis pole mul midagi karta. Teatab mulle, et pean lahkuma vara hommikul, sest hakkab sĂ”da. Jooksen hotelli ja ĂŒtlen emale ja isale, et peame kohe lahkuma. Äkki oleme minu Tartu korteris. Vaatan aknast vĂ€lja ja nĂ€en lennukeid taevas.. undab see Ă”hurĂŒnnaku sireen. NĂ€en kuidas ĂŒks maja saab pommiga pihta.. siis saab meie maja kah pihta.. ja seisan koos emaga köögis, hoian teda..

Uni nr.3: Just lĂ”ppes sĂ”da. Igal pool on rusud, vaevalt nĂ€en inimesi. Mul on seljas mingid vanad pĂŒksid, mis pole ĂŒldse minu omad. Minuga on kaasas ema, Ă”de ja Ă”etĂŒtar. KĂ”nnime tĂ€naval, rusude vahel ringi ja otsime sĂŒĂŒa. Ja siis ma nĂ€en keset ĂŒhte maja, kasvab Ă”unapuu. Üleni tĂ€is kuldseid Ă”unu. Ma ise mĂ”tlen, et issand kui hea , et nĂŒĂŒd me saame sĂŒĂŒa. Aga kui ma puu juurde jĂ”uan olen Ă€kki Ă”leni alasti ja Ă€rkan ĂŒles.
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 3:45 pm    Teema: Re: MaailmalĂ”pp..jĂ€lle. Vasta viitega

....

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:19 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
MutitÀdi
Hall pÀike
Hall pÀike

PostitusPostitatud: Nelj Okt 15, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

Mul iga öö nagu tÀielik kino.. Nii 3-4 und öö jooksul.. jah huvitav.. vahest hirmutav, kuid alati oodatud.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenĂ€od Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group