Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellel on Delfi kommenteerimise keeld !
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 10:51 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool , sa pead remonti minema, sul on ülemiste tsakrade häired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Seagripi puhul pole põhiline viirus ja selle väljatöötamine ,vaid sundvaktsineerimine,mida tahetakse rahvale peale suruda.Mida see vaktsiin sisaldab täpselt, teavad ainult selle väljatöötajad ja tellijad.
Ükski firma poleks saanud nii laiaulatuslikku kampaaniat teha valitsuste toetuseta.See, et mõnes lehes asja tagamaadest kirjutatakse,näitab,et on olemas mõtlevaid arvamusliidreid,kes saavad aru,et kui rahvas lõplikult ära zombeeritakse,kui midagi hullemat ei tehta,siis kaob vajadus ka nende järgi.Senikaua,kui siin sõjaväelist diktatuuri ei kehtestata on ennast võimalik veel selliste asjade vastu seaduslike vahenditega kaitsta,asju avalikustades ning kasvõi kohtu kaudu selgitust nõudes.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 12:19 am    Teema: Vasta viitega

see viirus on tegelikult köki-möki.
isegi tavalise gripiga võrreldes.
eestis ei tehta isegi laborianalüüse enam sele eristamiseks tavagripist.
ja sellesse suremise võimalus on üle 10x väiksem, kui tavagripi puhul.
ainus, mis surema ajab, on hirm, aga hirmul on suured silmad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:00 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
teemas püsimine, igast viidete otsimine või suvaliselt lahmimine ilma algallikate viitamata .... valikuküsimus


algallikatele viitamine EI OLE valikküsimus. see on printsiip, millest lähtuvalt toimib kogu nn normaalne ühiskond. põhimõtteliselt võib ju mingi kitsas sootsium tõepoolest omavahel kokku leppida, et nad võivad omavahel suvalist, suvalisel hetkel pähetulnud plära ajada ilma kohustuseta midagi tõestada (see, kui väärtuslik sel moel saadud ja jagatud info reaalselt on, jäägu siinkohal nende endi südametunnistusele), aga seda ei saa mingil juhul sõnastada üleüldise kohustusena ega keeluna mitte soovi korral tõestusmaterjale küsida (eriti sellest sootsiumist väljapoole jäävate inimeste puhul).

akk kirjutas:
kuidas sa jason rikkaks saada mõtled . rikkaks saamiseks sa pead tegema tööd üksi üle käibemaksupiiri st 300 000 aastas vähemalt, siis on lootust et keegi sind märkab, et sa üldse olemas oled.


käibemaksu piir pole kindlasti mingiks rikastumise kriteeriumiks. tegelikult öeldakse "rahva suus" ilusasti, et "rikas pole see, kes palju teenib, vaid see, kes vähe kulutab". noh, see "vanatarkus" on õige muidugi vaid osaliselt. aga ma leian, et meie riigis võib end suhteliselt jõukaks pidada inimene, kes teenib ~20 kuus. kui ta seejuures jõuab ka tulu- ja käibemakse maksta, on ta reaalne väärtus muidugi veelgi suurem.

akk kirjutas:
praegu inimeste massilise koondamise taga on see, et nende peale kulutused on suuremad kui nende teenitud tulud. kui inimene saab palka 2o tonni ja maksuks läheb teine 20 tonni, siis tööd peab tegema vähemalt 60 tonni eest ,et tööandjal oleks mõtet teda pidada.


20K teeniva inimese pealt ei lähe maksudeks teine 20K lihtne arvutus näitab, et maksudeks kuluks ainult ümmarguselt pool netopalgast (33+22%). tööandja kasum muidugi kah, aga see ei käi enam maksude alla. samas sõltub jällegi tööandjast, kui suurt kasumimarginaali ta töötaja palhalhoidmiseks paslikuks peab. meil näiteks teevad tõlkijad tööd ja nende pealt on firma kasum mitte üle 15%. nii, et...suhteline, eksole?

akk kirjutas:
vastasel juhul antakse kinga ja vaadaku ise kuidas hakkama saab


nagu öeldud - suhteline? ära hakka üldistama.

akk kirjutas:
ja töötajatele ei tohi öelda kui hästi firmal läheb. sest siis neil kaob motivatsioon paremini töötada.


ärijuhtimise ja ärijuhtimispsühholoogia (jajah, olen mõlemat tudeerinud) seisukohast väga vale soovitus. kõik uurimnused näitavad just vastupidist - mida rohkem töötajad firma käekäigu paremusest teavad, seda suurem on nende motivatsioon. selle vastu ma lihtsalt ei soovita vaielda, muidu läheb sinuga samamoodi nagu nattydreadiga, kes kukkus lollakaid kuulujutte loopima ega suutnud pärast ei "oh" ega "ah" öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:12 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
mina küll kindel ei saa olla, et sa üldse elad.
ok, meditsiiniliselt küll (kuigi ka see def on üheselt paika panemata, st ma ei saa selles kindel olla), aga psühholoogiliselt?
st kui sul pole ei hinge ega vaimu, siis mis asi sa oled?
niisiis, palun tõesta üheselt, et sa elad!


kulla "nool"...tead...kui ma nii mõnegagi siit foorumist tõesti viitsikski vaielda, siis ausalt, sinuga mitte. vähemalt mitte SELLISTEL teemadel.

miks? ma tean sind juba aastaid, olen vahetult kuulnud ja näinud su püramiidinimestepaanikaid ja muid "paranormaalseid" ekstsesse ja seetõttu tean ka, et sa pole midagi enamat kui lihtlabane jummi biorobot, keda kasutatakse ära inimeste kontrollimise nimel.

näe, tänuväärselt näidati sind täna ka televusserikastist ja ehkki nii sinu kui ka teiste jummijüngrite hinnang teie vaimse termise kohta ilmselt tugevalt lahkneb, arvan ma ikkagi, et ülduse enamuse silmis oled ja jääd sa kõigest üheks ajupestud rumalaks mooriks. ei midagi isiklikku - pigem vastupidi - tunnen sulle isegi kaasa. aga mis parata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:19 am    Teema: Vasta viitega

ok, sa vastasid, miks sa ei vasta.
st põhjus on minus.
aga kui mind välja jätta?
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:21 am    Teema: Vasta viitega

millele ma siis ei vastanud? sorri kui mul mõni asi kahe silma vahele jääb. õpi oma küsimusi selgemalt ja konkreetsemalt sõnastama, siis saad ka sellevõrra konkreetsemad vastused.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group