Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellel on Delfi kommenteerimise keeld !
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> VĂ”itlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 10:51 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool , sa pead remonti minema, sul on ĂŒlemiste tsakrade hĂ€ired
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Nov 13, 2009 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Seagripi puhul pole pÔhiline viirus ja selle vÀljatöötamine ,vaid sundvaktsineerimine,mida tahetakse rahvale peale suruda.Mida see vaktsiin sisaldab tÀpselt, teavad ainult selle vÀljatöötajad ja tellijad.
Ükski firma poleks saanud nii laiaulatuslikku kampaaniat teha valitsuste toetuseta.See, et mĂ”nes lehes asja tagamaadest kirjutatakse,nĂ€itab,et on olemas mĂ”tlevaid arvamusliidreid,kes saavad aru,et kui rahvas lĂ”plikult Ă€ra zombeeritakse,kui midagi hullemat ei tehta,siis kaob vajadus ka nende jĂ€rgi.Senikaua,kui siin sĂ”javĂ€elist diktatuuri ei kehtestata on ennast vĂ”imalik veel selliste asjade vastu seaduslike vahenditega kaitsta,asju avalikustades ning kasvĂ”i kohtu kaudu selgitust nĂ”udes.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 12:19 am    Teema: Vasta viitega

see viirus on tegelikult köki-möki.
isegi tavalise gripiga vÔrreldes.
eestis ei tehta isegi laborianalĂŒĂŒse enam sele eristamiseks tavagripist.
ja sellesse suremise vĂ”imalus on ĂŒle 10x vĂ€iksem, kui tavagripi puhul.
ainus, mis surema ajab, on hirm, aga hirmul on suured silmad.
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:00 am    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
teemas pĂŒsimine, igast viidete otsimine vĂ”i suvaliselt lahmimine ilma algallikate viitamata .... valikukĂŒsimus

algallikatele viitamine EI OLE valikkĂŒsimus. see on printsiip, millest lĂ€htuvalt toimib kogu nn normaalne ĂŒhiskond. pĂ”himĂ”tteliselt vĂ”ib ju mingi kitsas sootsium tĂ”epoolest omavahel kokku leppida, et nad vĂ”ivad omavahel suvalist, suvalisel hetkel pĂ€hetulnud plĂ€ra ajada ilma kohustuseta midagi tĂ”estada (see, kui vÀÀrtuslik sel moel saadud ja jagatud info reaalselt on, jÀÀgu siinkohal nende endi sĂŒdametunnistusele), aga seda ei saa mingil juhul sĂ”nastada ĂŒleĂŒldise kohustusena ega keeluna mitte soovi korral tĂ”estusmaterjale kĂŒsida (eriti sellest sootsiumist vĂ€ljapoole jÀÀvate inimeste puhul).

akk kirjutas:
kuidas sa jason rikkaks saada mĂ”tled . rikkaks saamiseks sa pead tegema tööd ĂŒksi ĂŒle kĂ€ibemaksupiiri st 300 000 aastas vĂ€hemalt, siis on lootust et keegi sind mĂ€rkab, et sa ĂŒldse olemas oled.

kÀibemaksu piir pole kindlasti mingiks rikastumise kriteeriumiks. tegelikult öeldakse "rahva suus" ilusasti, et "rikas pole see, kes palju teenib, vaid see, kes vÀhe kulutab". noh, see "vanatarkus" on Ôige muidugi vaid osaliselt. aga ma leian, et meie riigis vÔib end suhteliselt jÔukaks pidada inimene, kes teenib ~20 kuus. kui ta seejuures jÔuab ka tulu- ja kÀibemakse maksta, on ta reaalne vÀÀrtus muidugi veelgi suurem.

akk kirjutas:
praegu inimeste massilise koondamise taga on see, et nende peale kulutused on suuremad kui nende teenitud tulud. kui inimene saab palka 2o tonni ja maksuks lÀheb teine 20 tonni, siis tööd peab tegema vÀhemalt 60 tonni eest ,et tööandjal oleks mÔtet teda pidada.

20K teeniva inimese pealt ei lĂ€he maksudeks teine 20K lihtne arvutus nĂ€itab, et maksudeks kuluks ainult ĂŒmmarguselt pool netopalgast (33+22%). tööandja kasum muidugi kah, aga see ei kĂ€i enam maksude alla. samas sĂ”ltub jĂ€llegi tööandjast, kui suurt kasumimarginaali ta töötaja palhalhoidmiseks paslikuks peab. meil nĂ€iteks teevad tĂ”lkijad tööd ja nende pealt on firma kasum mitte ĂŒle 15%. nii, et...suhteline, eksole?

akk kirjutas:
vastasel juhul antakse kinga ja vaadaku ise kuidas hakkama saab

nagu öeldud - suhteline? Ă€ra hakka ĂŒldistama.

akk kirjutas:
ja töötajatele ei tohi öelda kui hÀsti firmal lÀheb. sest siis neil kaob motivatsioon paremini töötada.

Ă€rijuhtimise ja Ă€rijuhtimispsĂŒhholoogia (jajah, olen mĂ”lemat tudeerinud) seisukohast vĂ€ga vale soovitus. kĂ”ik uurimnused nĂ€itavad just vastupidist - mida rohkem töötajad firma kĂ€ekĂ€igu paremusest teavad, seda suurem on nende motivatsioon. selle vastu ma lihtsalt ei soovita vaielda, muidu lĂ€heb sinuga samamoodi nagu nattydreadiga, kes kukkus lollakaid kuulujutte loopima ega suutnud pĂ€rast ei "oh" ega "ah" öelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:12 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
mina kĂŒll kindel ei saa olla, et sa ĂŒldse elad.
ok, meditsiiniliselt kĂŒll (kuigi ka see def on ĂŒheselt paika panemata, st ma ei saa selles kindel olla), aga psĂŒhholoogiliselt?
st kui sul pole ei hinge ega vaimu, siis mis asi sa oled?
niisiis, palun tĂ”esta ĂŒheselt, et sa elad!

kulla "nool"...tead...kui ma nii mÔnegagi siit foorumist tÔesti viitsikski vaielda, siis ausalt, sinuga mitte. vÀhemalt mitte SELLISTEL teemadel.

miks? ma tean sind juba aastaid, olen vahetult kuulnud ja nĂ€inud su pĂŒramiidinimestepaanikaid ja muid "paranormaalseid" ekstsesse ja seetĂ”ttu tean ka, et sa pole midagi enamat kui lihtlabane jummi biorobot, keda kasutatakse Ă€ra inimeste kontrollimise nimel.

nĂ€e, tĂ€nuvÀÀrselt nĂ€idati sind tĂ€na ka televusserikastist ja ehkki nii sinu kui ka teiste jummijĂŒngrite hinnang teie vaimse termise kohta ilmselt tugevalt lahkneb, arvan ma ikkagi, et ĂŒlduse enamuse silmis oled ja jÀÀd sa kĂ”igest ĂŒheks ajupestud rumalaks mooriks. ei midagi isiklikku - pigem vastupidi - tunnen sulle isegi kaasa. aga mis parata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:19 am    Teema: Vasta viitega

ok, sa vastasid, miks sa ei vasta.
st pÔhjus on minus.
aga kui mind vÀlja jÀtta?
Jason
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Laup Nov 14, 2009 1:21 am    Teema: Vasta viitega

millele ma siis ei vastanud? sorri kui mul mĂ”ni asi kahe silma vahele jÀÀb. Ă”pi oma kĂŒsimusi selgemalt ja konkreetsemalt sĂ”nastama, siis saad ka sellevĂ”rra konkreetsemad vastused.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> VĂ”itlus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 9

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group