Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellel on Delfi kommenteerimise keeld !
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 5:10 pm    Teema: Vasta viitega

kas see oli tõesti parim, milleks sa suuteline oled?

aga ok, ma väidan sinu mänguga kaasa minnes vastupidist - söök on nägemisele hoopis kahjulik! tahad vastupidist väita? aga eks siis söö nii palju kui aga sisse mahub, vahetpidamata ja eriti kõrge kalorsusega kraami. kui sul silmalaud lõpuks rasvast kinni paistetavad, või enne seda südamepuudulikkusesse sured, kui palju sa siis näed?
__________

kas me võime kokku leppida, et sul pole mitte ühtki tõendit selle kohta, et porgand on nägemisele kasulik ja sa ajasid seda väites niisama plära?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 5:37 pm    Teema: Vasta viitega

Kui söök kahjulik on, soovitan sul mitte süüa Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 5:39 pm    Teema: Vasta viitega

ära keeruta! tule oma porganditõenditega lagedale või tunnista, et plära ajasid.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Mulle on porgand kasulik ja minu silmadele ka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 6:08 pm    Teema: Vasta viitega

no misasja sa keerutad? häbi võiks olla. üksõige ja tugev isik tunnistab oma lüüasaamist ja õpib tehtud vigadest. sina aga keerutad ja segad vett.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 6:36 pm    Teema: Vasta viitega

Sulle ju ei sobi minu väited. Pole minu mure.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 6:43 pm    Teema: Vasta viitega

paha lugu! peaks ikka küll sinu mure olema sest vaata, üldiselt aktsepteeritakse laias maailmas ikkagi üht teatud sorti väiteid - nimelt selliseid, mida saab kontrollitavate tõendite abil kinnitada.

niisama tõestamatut kuulujutuplära võib mõnes suvalises foorumis muidugi kah ajada ning pärast rusikaga vastu rinda taguda ja teatada, et "see on vaid minu arvamus!", aga kui sa lähed oma pläraga nii kaugele, et selle alusel hakatakse juba lolle tarkadest eristama, siis paluks ikkagi tõendeid ("sõin porgandit ja minu nägemine läks sellest paremaks" ei kvalifitseeru tõendiks kuna pole kontrollitav ja sisaldab kriitilisi loogikavigu.)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Kuna Jason on naine, siis porgandi nägemine pingutab silmalihaseid ja nägemine võib paraneda Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 7:15 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:05 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 8:41 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Kuna Jason on naine, siis porgandi nägemine pingutab silmalihaseid ja nägemine võib paraneda Rolling Eyes


oot, et meenutab seksinäljas naise jaoks riista ja siis naise tähelepanu teravnemisega kaasneb silmade kissitamine ja silmalihaste pingutamine, mis nägemise paranemise aluseks antud juhul? Rolling Eyes
sain ma õigesti aru?
aga mis siis, kui on ära rahuldatud, siis ei aita? Crying or Very sad
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kuse verd.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 11:27 pm    Teema: Vasta viitega

to Motosummer
Trepp
http://www.hot.ee/webs0/curvedrivenhelixstaircase.jpg

SW2009Pre
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Nov 08, 2009 11:48 pm    Teema: Vasta viitega

Mul praegu Michael Knight DVD Season One käib, kõik osad. kui arvuti on lahti, siis see film sobib hästi arvutitegevuseks taustaks. Mobla helin on mul ka sama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
nattydread
Heleroheline päike
Heleroheline päike


Liitunud: 3 Dets 2006
Postitusi: 861
Asukoht: On

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:22 am    Teema: Vasta viitega

Ausaltöeldes, geniaalne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 11:34 am    Teema: Vasta viitega

Lugesin neid kommentaare Delfis seagripi kohta - eu ehk vatikani vastase kommentaar
Lõuna-Soome valmistub vaktsiiniummikuteks

Nii, et sundvaktsineerimine on tulemas. On valik, kas lased ennast vaktsineerida või pead loobuma töökohast. Mul on võimalik ära hiilida sellest, aga paljudel ei ole. Enamus vaktsineeritakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

mida halba on sundvaktsineerimises? järgmiseks hakkame selle üle kah vinguma, et autoga sõitmiseks on vajalik sundjuhieksam läbida?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Mida halba? Loe ise.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/seagripp/article.php?id=26774209&com=1&l=fplead

Vaktsineerimine
Peale selle, et gripi enda päritolu ning käitumine on ebatavaline, äratab kahtlust ka võimude reageering ning nende väljapakutavad lahendused.
Olenemata sellest, et uue gripi suremustase on väga väike, valmistuvad paljud riigid kogu elanikkonna vaktsineerimiseks. Tavalise gripi tagajärjel sureb maailmas 250 000-500 000 inimest aastas, see teeb vähemalt 684 inimest päevas. Miks just selle nõrgukese gripi puhul niimoodi kära tehakse ja massilist vaktsineerimist plaanitakse, samas kui viirus allub kergesti ravile ja saadab poole aasta jooksul teise ilma umbes samapalju inimesi, kui mõni teine viirus ühe päevaga. Näiteks aidsi tagajärjel sureb aastas 3 miljonit, tuberkuloosi 2 miljonit ja malaariasse 1 miljon inimest.
Nagu ka 1976. aasta seagripi vaktsiin on ka praegune toodetud kiirustades ning selle koostises leidub elavhõbedat sisaldavat tiomersaali, mis põhjustab halvatust, autismi ja isegi surma. Lisaks sellele on väga ebatõenäoline, et vaktsiin üldse töötab, kuna uus viirus on endiselt muteeruv ning vaktsiini saab luua vaid stabiilsele viirusele, muidu oleks pidanud nad tootma vaktsiini viirusele, mida polnud siis veel olemas.
Meedia ja ravimifirmad räägivad vaktsiinist, kui ainsast võimalikust lahendusest, siiski on olemas palju ohutum viis kuidas end gripi eest kaitsta. Selleks on vitamiin D-3, tervislik toitumine ning liikumine. Inimesel on endal olemas immuunsussüsteem ja see ei ole mingi vandenõuteooria. Kui see kaitsemehhanism korras hoida ja kui vältida selle vaktsiinidega mürgitamist, peaks kõik korras olema.
Nagu öeldud on uus gripp suhteliselt nõrk, selle suremus on vaid 0.007 kuni 0.045 protsenti (tavalisel gripil on see 0.1 protsenti). Ehk siis, seagripp tapab vähem kui ĂĽhe inimese 100 000st. Ning isegi kui vaktsiin töötaks kĂĽmne protsendi ulatuses, siis oleks vaja vaktsineerida miljon inimest, et ennetada ĂĽhe surma ja vaktsineerides miljon inimest on vältimatu, et keegi ei saa viga või ei sure juba ainuĂĽksi vaktsiinis leiduvate mĂĽrkide kõrvalmõjude tagajärjel. Järelikult vaktsineerides risk „otsa saada” hoopis suureneb, mitte ei vähene.
Muret tekitav on seegi, et ĂĽks uue gripi vaktsiini valmistajatest on firma nimega Baxter. Firmale kuuluvast Austria laborist saadeti hiljuti laiali suur hulk linnugripiga nakatunud materjali. Aine ohtlikkus tuli välja alles siis, kui ĂĽks TÂąehhi labor nakatas sellega tuhkruid, mille tagajärjel need surid. Massimeedias seda muidugi väga ei kajastatud, nagu ka 2008. aastal aset leidnud juhtumit, kus peale 350 Poola kodutu seas läbiviidud linnugripivaktsiini katsetusi, neist 21 „sussid pĂĽsti viskas”.
Õnneks on see meie enda vaba valik ja keegi ei saa meile nõela käsivarde torgata kui me sellega nõus ei ole. Aga kas on ikka nii? Meedia küll räägib pidevalt, et vaktsineerimine on vabatahtlik ja keegi ei sunni seda tegema. Muidugi ei sunni, aga kui sulle antakse valida, kas lased end vaktsineerida või vastasel juhul lahkud töölt või koolist, kumba sa eelistad? Eriti sellisel raskel ajal. Ja nii ongi juba paljude meditsiinitöötajate, politseinike, õpetajate ja õpilastega juhtunud.
Ning lool on veel ĂĽks konks. Nimelt kehtestas Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) 11. juunil pandeemiaohu kuuenda faasi. Päev hiljem kehtestas Sotsiaalministeeriumi kriisireguleerimismeeskond Eestis pandeemiaohu kuuenda faasi teise taseme. Ning Sotsiaalministeeriumil valmis juba mitu aastat tagasi dokument, pealkirjaga “Gripipandeemiaks valmisoleku plaan”, mis sisaldab elanike kohustusliku massvaktsineerimise läbiviimist pandeemia tingimustes ja karantiini kohustuslikku rakendamist pandeemia korral. Ning praegu võiksid nad kõike seda vabalt teha, sest kas teate mitu pandeemiaohu faasi kokku on? Kuus! See ei ole nali, kõrgemale ei ole võimlaik enam minna. Vaadake aknast välja, kas ei tundu nagu filmis “Ma olen legend” (“I Am Legend”)? Pigem vist mitte.
USA föderaalvõimud on igatahes selleks “p
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

See on täitsa usutav, et viirusele vastumeetmete , vaktsiinide, väljatöötamine muudab viirust tugevamaks. Seevastu läbipõdemine muudab viirust nõrgemaks. Viirus tugevneb niikaua kuni pole efektiivset ravi. Ebaõnnestunud ravi tugevndab viirust. Lõpuks võidakse arendada välja selline viirus mille vastu pole eriti midagi teha.

Viimati muutis seda akk (Esm Nov 09, 2009 12:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:32 pm    Teema: Vasta viitega

nojah siis. mida enamat ma ikka kosta oskan. las siis looduslik valik teeb omad korrektuurid ning kui hirmus lubatud epideemia on läbi ja sina ellu jääd, siis võid surnud minu üle irvitada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Nov 09, 2009 12:34 pm    Teema: Vasta viitega

vaevalt ma irvitan, mul lihtsalt savi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group