Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Kellel on Delfi kommenteerimise keeld !
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:04 pm    Teema: Vasta viitega

tänan teid Darwini nimel teenete eest inimkonna genofondi parandamisel Twisted Evil
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:07 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
tänan teid Darwini nimel teenete eest inimkonna genofondi parandamisel Twisted Evil
Ehk siis?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:19 pm    Teema: Vasta viitega

mitmed omadused, mis panevad inimest igasuguseid rumalusi tegema, näiteks vaktsiinist loobuma, on surmavad või vähemalt paljunemisvõimet pärssivad. seeläbi kaotavad need vaktsiinidest keeldujad, kes ka haigestuma juhtuvad, ülejäänutest suurema tõenäosusega võime päranadada oma geene (s.h. ka neid, mis tingisid nendepoolse taolise käitumise). sellega parandavadki nad kogu inimkonna genofondi, mis on oma ohvrimeelsuses ääretult tänuväärne tegevus.
Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:27 pm    Teema: Vasta viitega

Jason, kas sinu arvates on näiteks seagripp (mis minu teada on täiesti tavaline gripp) nii ohtlik viirus, et ma peaks ennast selle vastu vaktsineerima?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:31 pm    Teema: Vasta viitega

mind on korra või paar vaktsineeritud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

tead, mul on raske arvata sest ma pole kumbagi põdema juhtunud. küll aga tean ma, et gripp on võimeline tapma. tean ka, et 1918.a. tappis üks gripp teadmata hulga inimeste, keda võis olla kokku isegi üle 100 miljoni. teada on ka, et gripp võib saavutada pandeemilise levikuvõime ning mida rohkem haigestunuid, seda rohkem surmajuhtumeid tuleb isegi tavalise gripiga, mille tapvus on vast ainult 1-2%. vaktsineerimine aga ei vähenda vaid vaktsineeritu ellujäämisvõimalust vaid vähendab ka haiguse levikut. seepärast on vaktsineerimine lihtsalt VASTUTUSTUNDLIK teguviis nii enda kui ka teiste suhtes.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:05 pm    Teema: Vasta viitega

Võtsin ühest pikemast kirjast teksti välja, et inimesed endale midagi kõrva taha paneks.
Mina ise pole seda teemat veel sügavuti uurinud.


http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=4794&page=9

Konverentsi tutvustus: www.youtube.com/watch?v=NbMWPTM2yhs

Ja kui te usute veel naiivselt, et kohustuslik vaktsineerimisprogramm ei saa tegelikkuseks, siis ma kutsun Teid vastama küsimustele, mida ma endale olen esitanud ajast, kui tegelen seagripi toimikuga.

Selline on selle kirja teine eesmärk : Jagada teiega arvukaid küsimusi selle H1N1 pandeemia suhtes ja kutsun Teid vastama nendele ise ja tegema omasid järeldusi.•

Miks, Madame Bachelot (Prantsusmaa tervishoiuminister) küsis 2009. a. veebruari alguses konstitutsiooni seaduseloojatelt ,memo järgmisel küsimusel : Kas kogu populatsiooni sundvaktsineerimise programm on ebaseaduslik või põhiseaduse vastane? Selle peale vastasid eksperdid, et erakorraline tervishoiualane olukord on piisav põhjus jätta kõrvale indiviidi vabadus !•

Miks Maailma Tervishoiu Organisatsioon muutis 27. aprillil 2009. pandeemia määratluse? Varemalt, selleks, et deklareerida pandeemiat olid nõuded palju karmimad! Nüüd piisab vaid, et haigus on avaldunud kahes riigis, mis on MTO piirkonnas.•

Kuidas on võimalik, et seagripi vaktsiini patent registreeriti 2007. aastal (palju varem kadunud kuulsa Hispaania 1918 aasta gripiepideemia kadunud viiruse taasilmumisest ) ?•

Millise kokkusattumuse tagajärjel président Sarkozy sai eelaimduse allkirjastada investeerimis lepingu summas 100 miljoniteurot 9. märtsil 2009., et ehitada gripi vastase vaktsiini tootmise tehast? Ja arvake, kus! Mehhikos, seal kus just pandeemia algas!•

Miks meedia ega ükski ekspert ei tuleta meelde, et tavaline gripp tapab iga aasta 250.000 - 500.000 inimest s.t. üle 1.000 surnu päevas (need on MTO avalikud andmed) ?•

Miks maailma meedia korrutab iga päev, et A H1N1gripp põhjustab massilist suremust, kuigi faktid näitavad, et tegu on tavalise gripiga (vähem tõsine haigus, kui sesoonne tavaline gripp). Seagripp tekitas vaid 2000 inimese surma 5 kuu jooksul ,kui samal ajal tavaline gripp tekitas 200.000 surmajuhtumit !•

Miks vaatamata suremuse arvudele (2.000 vs 200.000) enamus riike tellisid tohutuid koguseid, sadu miljoneid annuseid vaktsiine ja seda alates juunist 2009. ?•
Teisiti öeldes, miks pannakse paika erakorralisi meetmeid sellel aasta, kuigi gripilaine on vähem virulentne kui eelmistel aastatel ?

Mis faktide põhjal on õigustatud selliseid otsused ,kui pole midagi erakorralist ?•

Miks erakorralised seadused (sõjaolukorra seadused) on rakendamisel juba enamustes riikides (ilma, et nende sisu oleks avalikustatud) ?•

Miks veebruaris 2009 kutsus valmisolekule Prantsuse Siseminister kõik reservsõjaväelased ja sandarmid (tsiteerin) : « suured sotsiaalsed rahutused on ette näha 2009. a. suve lõpul » (s.t. septembris ?)•

Miks Ameerika sõjavägi on valmisolekul kogu USA territooriumil ?•

Miks üle 800 koonduslaagri on viimastel aastatel ehitatud USA territooriumile (momendil on need tühjad)?
Miks neid haldab FEMA (Federal Emergency Management Agency), kes sekkub suurte katastroofide puhul USA territooriumil (nagu tsüklon Katrina puhul) ?•

Miks sadu tuhandeid kirste on erinevates osariikides ladudes seismas ja miks igas maakonnas on kaevatud ühishauad?•

Miks 600 Suurbritannia neuroloogi said 29 .juulil 2009. Konfidentsiaalse kirja Health Protection Agency (HPA) poolt, kes neid kutsub olema eriti ettevaatlik Guillain Barré sündroomi tulevase arvukuse tõusu suhtes (väga tõsine degeneratiivne neuroloogiline haigus, mis vallandub valdavalt pärast vaktsineerimist) ? Ja miks see sama agentuur ei ole teavitanud inimesi, kes « saab kasu » sellest vaktsineerimise kampaaniast?•

Kuidas on võimalik, et 5. märtsil 2009., firma Baxter nakatas 72 kg vaktsineerimismaterjali, segades H5N1 linnugripi viiruse ja H3N2 tavalise inimese gripi viirusega enne kuude erinevasse riiki saatmist ,kas turvameetmed tagavad õnnetuse välistamise ? Võimatu , see tegu on tahtlik. Seda kinnitas mulle üks bioloogia professor.•

Miks meile ei räägita, et gripivaktsiin – mis on olemas juba 40 aastat – ei ole andnud kunagi positiivset toimet selle haiguse vältimiseks ja toimib isegi vastupidiselt ? Rahvusvaheline uuring on näidanud, et vaktsineeritud populatsioonis on haigestumisi rohkem kui mitte vaktsineeritud grupis.•

Miks varjatakse meie eest, et 1918. aastal surid vaktsineeritud inimesed Hispaania grippi ja ellu jäid mitte vaktsineeritud ? Sellest võiks järeldada, et nad surid vaktsiini tagajärjel, mitte gripi tagajärjel ?•

Kui vaktsiinidel on nii vähe kõrvaltoimeid, kuidas siis tervishoiuinstantsid seletavad, et Prantsusmaal sclerosis multiplekside arv tõusis 25.000 –lt 85.000- deni pärast B hepatiidi vaktsineerimise kampaaniat?•

Miks varjatakse, et kõik XX saj. epideemiad on tekkinud pärast vaktsineerimiskampaaniaid?•

Miks lubatakse lisada tulevasele H1N1gripi vaktsiinile lisaainet nagu skualeeni (proportsioonis üks miljon rohkem – ma kontrollisin üle arvutused kuna ma ei uskunud seda!) kui samas USA esindajate koda tunnistas, et see on Golfi sündroomi põhjustaja, sündroom, mis tekitas 180.000 GI haigestumise (25 % sõjaväelastest) ,pärast antraksi vastest vaktsineerimist? Märkus : skualeen on ära keelatud föderaalkohtuniku poolt alates 2004. aastast!•

Miks esimesed populatsioonid, keda vaktsineeritakse on rasedad ja lapsed ,kui tvaliselt on vanurid sihtgrupiks ? Viimaste puhul pidi neil olema immuunmälu Hispaania gripi suhtes !!!•

Miks usaldatakse sundvaktsineerimise protseduurid vabatahtlikele üliõpilastele või sõjaväelastele ja mitte arstidele ?•
Miks ükski arst ega haigla ei saa vaktsineerida?
Kas nad kardavad valetsertifikaate?•

Miks 50 % Inglismaa arstidest keelduvad vaktsineerimisest uue vaktsiiniga ? kas nad ei usalda uue vaktsiini ettevalmistamisprotseduuri ?•

Miks tutvustatakse Tamiflud kui tõhusat viirusevastast preparaati ,kuigi kõik selle toote kasutamise kampaaniad on osutunud mitte tõhusateks ? Lisaks tekitab see ravim mitmeid psühholoogilisi ja neuroloogilisi häireid, kuni enesetappudeni välja, inimeste hulgas kes seda tarbivad.•

Miks tervishoiu instantsid – kes tahavad meile head ja kaitset
– lubavad uut tüüpi vaktsiini, mida testitakse otse sadade miljonite katseloomade peal (s.t. meie) ilma, et tavapärast turulelaskmise protokolli oleks järgitud ja ilma ühegi ohutuse garantiita ?

Ma võiksin niiviisi jätkata tundide viisi aga lõpetan siin, sest järgenavd küsimused oleksid samas suunas. Momendil pole mul aega lisada kõiki viiteid (le Monde, le Figaro, le Daily Post, le Journal du dimanche, jne) ja ametlikke kodulehekülgi (MTO, Baxter, Aventis, Sanofi-Pasteur, jne.) ning vaktsineerimispooldajate omasid, kellega ma konsulteerisin ! Leiate kõik minu koduleheküljel sept. kuu lõpul.

Aga ma vannun oma südametunnituse nimel, et kõik küsimused tuginevad ainult avalikult kättesaadavate dokumentide infole (dok., mis on kättesaadavad kõigile). Need ei ole suurtest vandenõuteooriatest kantud oletused ! On oluline iseendale esitada selliseid küsimusi ja nendest ka järeldusi teha !
Minu poolt on see tehtud ja ma võtsin oma seisukoha.Teisiti õeldes – niikaua kui mind ei sunnita oma suud kinni panema – jätkan informeerismist.
Siinkohal on veel üks küsimus, mille ma siinkohal esitan ja millele ma ka vastan, sest paljud lugejad ei saa sellest aru (sain just sadakond meili ühe nädala jooksul !!

Küsimus on: Kuidas nii ohutu viirus saab hakata tapma miljoneid inimesi ? See on miljoni dollari küsimus!!!
Tegelikult on möödunud pandeemiate ajalugu see, mis annab meile vastuse.Retsept on lihtne(12 etapiline ja see on juba 1918 aastal edukalt läbiproovitud )
1. Teavitatakse, et uus gripp tekkis Mehhikos ja see on väga tõsine, sest loomaviirus nakatas inimese!
2. Siis teavitatakse, et 350 surmajuhtumit on ühe nädala jooksul ,aga siis parandakatse, et 8 surmajuhtumit. Kõik on endale meelde jätnud, et on palju hukkunuid kohe epideemia alguses (kas see Teile midagi meelde ei tuleta : 11 september teavitati TV-s, et 40 - 50.000 surnut Twin Towersi tornides – see õigustas ristikäiku Kurja jõudude vastu ja siis parandati surnute arv 2.974-ni) ;
3. Teavitatakse meedia abiga, et see jube viirus levib uskumatu kiirusega kogu planeedil (samas, kui ükski labor ei oma antud viiruse tüve, et kinnitada, et tegu pole tavalise gripiviirusega – tunnistatakse ka, et seagripp ei oma tavalisest gripist erinevat sümptomaatikat – kuidas nad siis loendavad haigestunuid ???) ;
4. Viiruse vähese virulentsuse tõttu räägitakse, et see nn hea viirus,mis (lõpuks) hakkab muteeruma ja muutub VÄGA kurjaks ja teame, et see muutumine toimub kindlal kuupäeval (vaktsiinide väljalaske kuupäeval, nagu kokkusattumus!) ;
5. Selle aja jooksul valmistatakse ette tooteid laboratooriumides, mida nimetatakse vaktsiinideks ja milledes segatakse kaks seagripi tüve, 2 linnugripi tüve ja üks inimesegripi tüvi (täesti plahvatusohtlikuks kokteiliks kui seda süstida kehasse!). Lisaks (suuremas koguses, kui muidu) lisatakse adjuvante (elavhõbe, alumiinium ja skualeen), kõik tuntud oma toksilisuse poolest.
6. Veidi enne nn vaktsiinide väljalaset (mis on siinkohal tegelikult bioloogilised relvad), meedia teavitab, et gripijuhtumite arv on suurenenud. Isegi kui arstid kontrolliksid , kas on tegu sama gripitüvega, on inimkond nii hüpnotiseeritud, et ta ei mõtle enam kaasa. Inimesed on kindlad, et teavitatud muteerumine toimub.
7. Hõigatakse maha ka, et koheselt ei saa vaktsiini ja, et vaid õnnelikud saavad koheselt vaktsiini. Teised peavad ootama kuni 4 kuud päästvat vaktsiini! NB ! sündmuste kronoloogias oleme siin.
8. Alates esimeste bakterioloogiliste relvade – vaktsiinide nime all – hirmunud rahvas jookseb ennast vabatahtlikult vaktsineerima spetsiaalselt selleks ettevalmistatud keskustes (mis on hallatud sõjaväe poolt). Siin Kanadas inimesed juba registreeruvad ootenimekirjadesse, et nad oleksid kindlad, et saaks esimeste seas vaktsineeritud!
9. Koheselt pärast vaktsiini manustamist – laborite poolt hoolikalt ette valmistatud vaktsiin – toob kaasa mutatsiooni ja erinevate tüvede rekombineerimise patsiendi kehas ,muutes viiruse äärmiselt surmavaks. Samala ajal vaktsiini lisaained nõrgestasid immuunsüsteemi. Tamiflud kasutatakse, et tekitada lisainfektsioon (mitmes riigis juba täheldatud juhtumid), mis toob kaasa koheselt inimese surma. Tagajärg : tekib tuhandeid surnuid esimeste vaktsineeritute seas.
10. Siis meile öeldakse, et kahjuks, see mida kartsime juhtuski : viirus muteerus surmavaks vormiks. Surmajuhtumeid seletatakse viirusnakkusega ja mitte vaktsiiniga, mis peaks meid kaitsma. Elanikkonnas tekib paanika ja nõutakse, et neid vaktsineeritaks kiiresti.
11. Hinnates tervishoiu olukorra tõsidust ja sellega kaasnevat ärevust ühelt poolt, nende poolt, kes tahavad vaktsiini ja teisalt, kes süüdistavad tervishoiuinstantse genotsiidis, kuulutatakse välja erakorraline olukord kõikides riikides ja hakatakse rakendama sundvaktsineerimist.
12. Need, kes keelduvad vaktsineerimisest peavad peitu minema piisavalt kauaks või siis neid suletakse koonduslaagritesse, mis on juba sellel otstarbel ehitatud.

Selle stsenaariumi kirjutan Teile vastu 9-10 septembri ööd 2009. Ma ei tee seda rõõmsa südamega.Ma tean, et osad teist heidavad mulle ette, et külvan paanikat, mis on juba tekkinud valgustatud eliidi seas ja lõpuks mängin kaasa nendega, keda ma siin taga räägin. Siinkohal tsiteerikisn Jeesus Kristuse lauset (kuigi ma ei ole enam ühegi usulahu liige): « Te saate teada tõest ja tõde teeb teist vabad inimesed! » (Jean 8:32).
Ma kingin Teile oma viie kuu jooksul loetu resümee (2 kuud täis töö ajaga). Minu eesmärk on dekodeeriga info, mida meie eest varjatakse (kuigi see kõik on avalikult kättesaadav – uurige ise Google-ist ja te näete!), et te ei alluks paanikale, kui massisurmad algavad. Ja, et te saaksite aru, mis on tulevaste sündmuste reaalne põhjus.

Tervitades.Jean-Jacques Crèvecoeur, Montrealist, 10 sept. 2009.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:12 pm    Teema: Vasta viitega

paranoiasid on erinevaid ja need väljenduvad erinevates valdkondades.

parafoorumit (nagu ka seda siin) ei maksa tegelt üldse lugeda või siis vähemalt mitte tõsiselt võtta. ehkki, nagu ma mõistan, pärineb see jutt väljastpoolt toda foorumit, on selle ülesotsijaks parafoorumlane ja siinkohal pean ma veel lisama, et paranoiat esineb tihedalt ka väljaspool parafoorumit. erinevatel paranoikudel on kalduvus teineteist üles leida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:16 pm    Teema: Vasta viitega

Palun väga, ela oma roosas pilvekeses edasi. See on tõesti sinu valik Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:23 pm    Teema: Vasta viitega

muide, soomes on hetkel surnud 5 inimest peale seagripi vastu vaktsineerimist.
käib uurimine, kas surm on on tekkinud otseselt vaktsiini tagajärjel.
selle kohta oli kuskil paar päeva tagasi artikkel.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:24 pm    Teema: Vasta viitega

see, kes nimelt roosas pilves elab, on küll väga kaheldav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 3:58 pm    Teema: Vasta viitega

USAs on see teema aktuaalne hetkel.

http://www.youtube.com/watch?v=B_A_pF72QZs&feature=channel
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 4:03 pm    Teema: Vasta viitega

usa's ja juutuubis on aastaringselt aktuaalseks teemaks ka näiteks hiiglaste luukered ja 6000-aastane maa.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 4:21 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mis minusse puutub siis ma olen väga ambitsioonikas.


Kui minule meenub, olid Sina cadi kasutaja, on Sinul piisavad ambitsiooni, et projekteerida trepp?
Nimelt mina tahaks sellist treppi, mis oleks ilma kesk postita, ja pöördega 180, materjaliks kasutaks titani, sellest peaks saama piisavalt kõva ja õhulise treppi. Keegi ei viitsi enam tänapäeval mõelda, kõik pakuvad tüüp lahendusi
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 4:44 pm    Teema: Vasta viitega

http://newstheylose.wordpress.com/2009/10/03/fda-approved-h1n1-vaccines-contain-ingredients-known-to-cause-cancer-and-death/

Don’t be alarmed folks by all of this medical and chemical jargon. It is not known at this time whether or not these vaccines (1) (2) (3) (4) can cause carcinogenesis (cancer), mutagenesis (alter your DNA) or impairment of fertility because the studies have not been performed.

This disclaimer may be found on all 4 vaccine package inserts in Section 13.1 titled “Carcinogenesis, Mutagenesis, Impairment of Fertility.”

Igal juhul, head vaktsineerimist tavalise gripi vastu, Jason. Ega sul polegi siin paranoiliste inimeste seas suurt midagi teha küll. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 6:42 pm    Teema: Vasta viitega

hoolimata tõsiasjast, et ka ilma suurte paranoiapuhumiseta pole vaktsineerimine 100% tõhus ega ka mitte 100% ohutu, vaatab kainelt mõtlev inimene ikkagi sellele, milline on maksimaalse võimaliku kahju ja maksimaalse võimaliku kasu omavaheline suhe. kõigist tõestatud tüsistusevõimalustest ja kõigest tõestamata paranoiaplärast hoolimata on kaalukausid selgelt kasu poole kaldus.

vaktsiinidest ja muust taolisest (kõigest seoses meditsiiniga) saab aga võibolla juba nädala pärast lugeda sellisest raamatust, nagu Pahateadus - http://noriabooks.com/est/?lid=9

nii, et hoidke jummi jamakirjanduse pealt koku ning ostke selle asemel mõni tõsine raamat (näiteks pahateadus).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 6:55 pm    Teema: Vasta viitega

Eks see vaktsineerimine tuleb selektiivne protsess nagu paljud muudki.Krüptojuutidel ja nende sulastel pole ilmselt midagi karta.Aga huvitav,kui tänapäeval SS tegutseks ja kuskil tollipunktis püksi vaadataks,palju neist oleks tegelikud ümberlõigatud. Smile Või piisab vaimsest ümberlõikamisest?
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Kui minule meenub, olid Sina cadi kasutaja, on Sinul piisavad ambitsiooni, et projekteerida trepp?
Nimelt mina tahaks sellist treppi, mis oleks ilma kesk postita, ja pöördega 180, materjaliks kasutaks titani, sellest peaks saama piisavalt kõva ja õhulise treppi. Keegi ei viitsi enam tänapäeval mõelda, kõik pakuvad tüüp lahendusi


Väike otsing ajaviiteks.
http://ep.espacenet.com/
RESULT LIST
25 results found in the Worldwide database for:
spiral staircase without in the title or abstract
(Results are sorted by date of upload in database)

ASSEMBLED SPIRAL STAIRCASE WITHOUT STRUT
URATA TATSUO
JP52034522

Suht kole trepp aastast 1977. Aga on küll ilma tugipostita. moodulitest kokkupandud.
Mõtlesid vist kahte spiraalset tala milledele toetuvad astmed. Sellist ma veel ei leidnud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 7:27 pm    Teema: Vasta viitega

võtke asja rahulikult. asja üle muretsetakse siis kui asi käes. muidugi, ettevaatlikum tuleb sellega seoses olla, teha ainult hädavajalikke käike, pesta ja hoiduda rahvarikastest kohtadest
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Reede Nov 06, 2009 7:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
Sellist ma veel ei leidnud.



Sellist millel on kaks toetust, põrandal ja teine teise korruse põrandal, trepp algab kaugemal ja pöörab 180, on vaja võimalikult õhukest ja jäika konstruktsiooni
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group