Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Artikkel rahvuslusest
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:12 pm    Teema: Vasta viitega

Minu meelest pole üldse tähtis mis usku keegi on. Olulisem on see mis parteid keegi hääletab
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Naima
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 2278
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:21 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda Naima (Püh Jan 24, 2010 6:20 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

Usk on primaarne, poliitika sekundaarne see on läbi aja nii olnud shamaanid alati võitsid.Praegu võib küll näiteks vaeseid kristlasi paganariigi ridadesse meelitada,aga paistab et see ei õnnestu eriti,pigem meelitavad rikkad judeo-kristlased paganad oma ridadesse.
Majanduse ja usu suhe tuli hästi ilmsiks pärtliööl kus kristlased tapsid natuke teistsugu kristlasi kuigi mõlemad olid poliitiliselt ja majanduslikult hästi toimivad ,see on ka tänapäeval nii.Sellest järeldub,et ideoloogia(sh.usk on primaarne) majandus ja poliitika sekundaarne.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:36 pm    Teema: Vasta viitega

Protokoll nr4




Iga vabariik teeb läbi mitu arenemisastet. Esimene neist avaldub alguspäevil pimeda hullumeelsusena, mis mässab paremale ja vasemale. Teine seisab demagoogias , millest sünnib anarhia ja mis viib omakorda despotismile, kuid mitte enam seaduslikule ja avalikule, seega vastutavale, vaid nähtamatule ja tundmatule ja ometi mitte vähem tuntavale despotismile, mille taga peitub mingi salaorganisatsioon, mis tegutseb seda hoolimatumalt, mida varjatumalt ta töötab oma agentide selja taga, agentide pidev vahetamine aina suurendab salavõimu, vabastades ta ka kohustusest kulutada oma ressursse tasuks enne tähtaega lahkunutele. Kuid selleks, et vabadused ühiskonda mädandaks ja raisku ajaks on vaja seada tootmine liberaalse turumajanduse alustele. Selle tulemus on, et tootmisega hangitud varad ei püsi nende omanike käes vaid kanduvad üle liberaalsele turumajandusele s.o meie kassadesse. Pingeline konkurents ja kõikumised majanduselus loovad ja ongi juba loonud pettunud, külma ja südametu ühiskonna. Sellises ühiskonnas küpseb täielik vastikus poliitika ja usu vastu, nende pealiin pole muu kui arvutamine, see on kuld, mida nad otse jumaldavad maiste naudingute tõttu mida ta neile võimaldab. Siis liituvad meiega meie võistlejate, haritud inimeste vastu, rahva alamad kihid. Mitte selleks, et teenida headust, isegi mitte saagi pärast, vaid puhta viha pärast eelisõiguste omajate vastu.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Merlon
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 3 Märts 2007
Postitusi: 361
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

No kui "Alternatiiv" oma vaimsuse asemel tegelikkuses ikka kristlust propageerib, siis nad on tõsiselt mõttetu seltskond seal Libertase ja ka teiste kristlastega.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Teis Okt 13, 2009 11:15 pm    Teema: Vasta viitega

Jah viha on põhimine liikumapanev jõud ,kuid see on olelusvõitlikus ja sotsiaal-darwinistlikus ühiskonnas paratamatu,viha püütakse religioosete psüholoogiliste,keemiliste vahenditega välja juurida(kuigi need vahendid eriti religiooni võltslikkus võib viha suurendada) ,aga see ei õnnestu eriti,võibolla New World Orderil õnnestub.
http://www.youtube.com/watch?v=xrLizclY8nU
Üldiselt mina olen õiglane ja hea,teised on hulka pahemad.
PS. Arvan,et eestis läheb lahti klassikaline klassivõitlus,kus kesklassi hakatakse selekteerima(ja likvideerima),kes pääseb ülemklassi .kes langeb alamklassi.kusjuures valik ja otsustamine käib suures osas poliitiliste ja usuliste eelistuste põhjal,mitte ühiskondliku võimekuse alusel.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elleth
Arengumaag


Liitunud: 24 Nov 2006
Postitusi: 1371
Asukoht: kaisus

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 4:12 am    Teema: Vasta viitega

FinalFantasy kirjutas:
Miks ma küll imestan, kuid jälle suutis süsteem koti pähe tõmmata.
Kuna eelistasin kõikidest parteidest just Iseseisvusparteid (hetkel Valimisliit "Alternatiiv"), siis otsustasin et tahan aidata bro¹üüride jagamisel- postkastist postkasti kõmpimisega. Täna jagati ülesanne kätte, mind saadeti Nõmme tänavatele.
Ja oh seda üllatust, pidin koos kaaslasega laiali jagama ühe kandideerija bro¹üüre, kes on kristlane! (PS: mitte kõigile ei antud raha taha, et enda isiklikku kandidatuuri reklaamida. Ainult mõni üksik). Ja see pole veel kõik. Nimelt tema tahab keelustada ateismi Eestis, kuna just see pidavat kuritegevust tõstma jne. KURB, väga kurb. Ma tegin päev otsa tööd kristlase heaks, külmetasin ja raiskasin viimast raha kohvipauside peale. Ja keegi ei küsinud minult, kas olen nõus sellist asja reklaamima. Raisk.
Rääkimata sellest, et tegemist on rumalusega. Keelustada ateism.. haha. Kui paljud inimesed end ateistideks nimetavad, isegi kui nad on tegelikult ebausklikud, maausulised jne. Kui väikseks sellega niigi väike toetajaskond veel kahaneb?
Kui nad ei poolda kristlust, mis see täna oli siis???
Ja kui ilusasti on neil välja toodud lause kodulehel: "...et leidub küllaldasel hulgal eestimeelseid tallinlasi, kes tahavad, et Eesti pealinnas valitseks taas eesti keel ja eesti meel."

Minu toe nad sellega igatahes kaotavad.

Miks sa neid lipikuid lihtsalt prügikasti ei visanud? Või neid tagasi ei viinud? Oleks aeg raiskamata jäänud. Tegemist oli ju vabatahtliku tööga?
_________________
I do not play with dice and I don't believe in coincidences.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 10:55 am    Teema: Vasta viitega

Ma seal delfis kommenteerisin. Vihast nõretavad ja vägivallale kutsuvad kommentaarid jäeti alles. Aga minu oma kustutati ära mis proovis asjas näha positiivset tahku. Mul on nüüdseks Delfi kommenteerimise keeld peal. Siis teatasin Delfisse samuti vägivallale kutsuvatest kommentaaridest, neid maha ei võetud. Kuhugi allkirja ma andma ei hakka.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 11:00 am    Teema: Vasta viitega

klassiühiskond on ammu. ja kui keegi tahab mingit klassi likvideerida siis tulevad mustade maskidega mehed ja magamise peal panevad lennukisse , järgmisel hommikul mees ärkab afganistani metsas. eile näitas etv2 pealt, mees oli saksas autokaupleja, naaber kaebas, järgmine päev leidis afganistani metsas . deporteerimise lennukid sõidavad siia sinna. euroopa teisitimõtlejad viiakse ladina ameerikasse või lõunasse ja usa teisitimõtlejad moslemi ja araabia riikidesse
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 12:01 pm    Teema: Vasta viitega

http://buzz.yahoo.com/buzzlog/93092?fp=1
ufo moskva kohal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 1:21 pm    Teema: Vasta viitega

Pane tekst siia üles...huvipärast vaataks, kas sama kommi saaks
teiselt ip sisestada/kommida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 1:27 pm    Teema: Vasta viitega

Kas keegi teab piraatparteist midagi?
Huvitav, kas nad riigikogu valimistele tulevad välja?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tige tihane
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 13 Veeb 2007
Postitusi: 1583

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Elleth kirjutas:
FinalFantasy kirjutas:
Miks ma küll imestan, kuid jälle suutis süsteem koti pähe tõmmata.
Kuna eelistasin kõikidest parteidest just Iseseisvusparteid (hetkel Valimisliit "Alternatiiv"), siis otsustasin et tahan aidata bro¹üüride jagamisel- postkastist postkasti kõmpimisega. Täna jagati ülesanne kätte, mind saadeti Nõmme tänavatele.
Ja oh seda üllatust, pidin koos kaaslasega laiali jagama ühe kandideerija bro¹üüre, kes on kristlane! (PS: mitte kõigile ei antud raha taha, et enda isiklikku kandidatuuri reklaamida. Ainult mõni üksik). Ja see pole veel kõik. Nimelt tema tahab keelustada ateismi Eestis, kuna just see pidavat kuritegevust tõstma jne. KURB, väga kurb. Ma tegin päev otsa tööd kristlase heaks, külmetasin ja raiskasin viimast raha kohvipauside peale. Ja keegi ei küsinud minult, kas olen nõus sellist asja reklaamima. Raisk.
Rääkimata sellest, et tegemist on rumalusega. Keelustada ateism.. haha. Kui paljud inimesed end ateistideks nimetavad, isegi kui nad on tegelikult ebausklikud, maausulised jne. Kui väikseks sellega niigi väike toetajaskond veel kahaneb?
Kui nad ei poolda kristlust, mis see täna oli siis???
Ja kui ilusasti on neil välja toodud lause kodulehel: "...et leidub küllaldasel hulgal eestimeelseid tallinlasi, kes tahavad, et Eesti pealinnas valitseks taas eesti keel ja eesti meel."

Minu toe nad sellega igatahes kaotavad.

Miks sa neid lipikuid lihtsalt prügikasti ei visanud? Või neid tagasi ei viinud? Oleks aeg raiskamata jäänud. Tegemist oli ju vabatahtliku tööga?
Andsin lubaduse ja täitsin selle. Pealegi, ma ei tahtnud Iseseisvusparteile kaikaid kodarasse visata. See ei oleks midagi olematuks teinud, ega kedagi suurt aidanud. Minu jaoks teevad nad iseendale antipropagandat sellise valimisplatvormiga.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 1:57 pm    Teema: Vasta viitega

Mingit allkirja Delfi tingimustele ei ole mõtet anda. Sest nende arusaamine seaduste ja vabaduste tõlgendamisest on teissugune ja nad võivad tõesti kohtusse anda. ETV2 näitas kuidas saksamaal ühele autode kaupmehe peale keegi kaebas ja une pealt kodus arreteeriti , pandi lennukile, ja pandi maha afganistani metsas . Deporteerimise lennukid lendavad koguaeg EU ja USA vahet. Kui oled kuhugi allkirja annud, siis võidakse teisitimõtlemise eest kinni võtta, tulevad mustade maskidega mehed ja suruvad tömbi eseme tagumikku ja järsku leiad ennast näiteks brasiilia tsunglis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 2:24 pm    Teema: Vasta viitega

ETV2 näitas kuidas saksamaal ühele autode kaupmehe peale keegi kaebas ja une pealt kodus arreteeriti , pandi lennukile, ja pandi maha afganistani metsas . Deporteerimise lennukid lendavad koguaeg EU ja USA vahet. Kui oled kuhugi allkirja annud, siis võidakse teisitimõtlemise eest kinni võtta, tulevad mustade maskidega mehed ja suruvad tömbi eseme tagumikku ja järsku leiad ennast näiteks brasiilia tsunglis.[/quote]

Kahju, et ma ei näinud seda saadet. Huvitav kaugele/milleni see jama võib edasi areneda...totalitarismini??
Peab vist tublisti parelleeli ukse avamist harjutama hakkama,
saab vajadusel minema tõmmata. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
akk
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 2:33 pm    Teema: Vasta viitega

ETV2
T 21:25 Salapärased lennud (2007)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Minu arvates aetakse seda juttu kvanthüppest ja3D-st 5D peale üleminekust,et inimesed rahulikud oleksid ja liiga palju ei sebiks,kui neid näiteks seagripiga kasti hakatakse panema.Ilmselt kui rahulikus tujus teise ilma lahkud ,ei jää maa peale kummitama .Võibolla NWO tegelased kardavad ka kummitusi.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kason
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 6 Aug 2004
Postitusi: 206

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 4:42 pm    Teema: Vasta viitega

Huvitav..millal tuleb käsk..kõigi kohustuslik mikrokiip pepusse või tehakse
salaja ära, nii et ise ei teagi?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 6:40 pm    Teema: Vasta viitega

kason kirjutas:
Huvitav..millal tuleb käsk..kõigi kohustuslik mikrokiip pepusse või tehakse
salaja ära, nii et ise ei teagi?

Arvata võib,et salaja teevad nagu kõiki muid asjugi mingi teise asja varjus.Aga,mis sa muretsed nagunii ei tea sa praegugi pooli asju, mis sinuga tehakse.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maximus
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 5 Nov 2007
Postitusi: 1048
Asukoht: L-Virumaa

PostitusPostitatud: Kolm Okt 14, 2009 8:26 pm    Teema: Vasta viitega

akk kirjutas:
Mingit allkirja Delfi tingimustele ei ole mõtet anda. Sest nende arusaamine seaduste ja vabaduste tõlgendamisest on teissugune ja nad võivad tõesti kohtusse anda. ....

Äkki riputad need delfi tingimused kuskile üles, oleks huvitav neid lugeda.
_________________
Kuhu tõttad, Trilma?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Järgmine
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group