Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

KÀttemaksu Ôiglus (09.09.09)
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 4:32 pm    Teema: Vasta viitega

KĂŒsimus on selles, et mis vĂ”itlust alustab ja motiveerib? Kas orjade ĂŒlestĂ”us on auvÀÀrne? On, aga vĂ”itluse ĂŒks osapool ju seda pole, seega on terviksĂŒsteem nihkes ehk tegelikult pole tegu normaalse olukorraga. Kas NĂ”ugogude kallaletung Eestile oli auvÀÀrne? VĂ”ibolla karate on auvÀÀrne, sest pole eesmĂ€rgiks teise kahjustamine vaid lihtsalt tugev olemine, aga kelle eest on vaja end kaitsta? Ikkagi ebavÀÀrikuse eest, seega oleme ebavÀÀrikusega seotud. Mu jutu point on selles, et vaimselt piisavalt kaugele arenenu ei pea enam vĂ”itlema. Inimkonnal on piisavalt vĂ€ge et elada mĂ”istmises ja rumalustest hoiduda, aga mĂ”istus peab selle teadvustamiseni veel jĂ”udma, see aga on paratamatu, sest enam pole vĂ”imalik vĂ€ljapoole laieneda, maakeral on piirid ees. NĂŒĂŒd tuleb valida kas areng vĂ”i mandumine, areng aga eeldab just asjatu kiskumise lĂ”ppu. "VĂ”itlus" kandub uuele tasandile: vaimumaailma.

Viimati muutis seda toorum (Nelj Apr 08, 2010 2:43 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 5:57 pm    Teema: Vasta viitega

vÔitlus jÀÀb, mistahes tasandil.
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Apr 07, 2010 9:11 pm    Teema: Vasta viitega

VĂ”itlus ei jÀÀ,kui see juba eos vĂ€listatakse,ususĂŒsteemi vaimne ja psĂŒhholoogiline kontroll asendatakse Aldous Huxlei stiilis embrĂŒonaalse keemilise ja muu kontrolliga ja determineeritud ning jÀÀva kastisĂŒsteemiga.mis ongi praeguse valitseva eliidi lĂ”ppeesmĂ€rk.
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 2:42 pm    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
VĂ”itlus ei jÀÀ,kui see juba eos vĂ€listatakse,ususĂŒsteemi vaimne ja psĂŒhholoogiline kontroll asendatakse Aldous Huxlei stiilis embrĂŒonaalse keemilise ja muu kontrolliga ja determineeritud ning jÀÀva kastisĂŒsteemiga.mis ongi praeguse valitseva eliidi lĂ”ppeesmĂ€rk.

Ütleme nii, et fĂŒĂŒsiline vĂ”itlus muutub lihtsalt mĂ”tetuks. Maha surumise lĂ€bi seda kaotada ei ole vĂ”imalik, seljuhul me ju nĂ€eme terrorismi kasvu. JĂ”utakse mingile sellisele tasemele, et kĂ”igi vajadused on sellisel tasemel rahuldatud, et terrorismiga tegelemine muutub seelĂ€bi vĂ”imatuks, et inimesed on vaimselt nii sĂŒltjad ja tahtejĂ”uetud, vaimselt nullitud, et nad ei julge vĂ€givallaakte sooritada ja samas pole ka mingit ilget ora persses mis seda tagant lĂŒkkaks.
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 5:56 pm    Teema: Vasta viitega

kuhu see vÔitlus siis ikkagi kaduma peaks?
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 6:52 pm    Teema: Vasta viitega

Sinna kuhu meie koopaelu ja kĂŒti-korilase elu. VĂ”itulus tĂ”useb vaimutasandile...
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Nelj Apr 08, 2010 8:12 pm    Teema: Vasta viitega

toorum kirjutas:
Sinna kuhu meie koopaelu ja kĂŒti-korilase elu. VĂ”itulus tĂ”useb vaimutasandile...

see oleks umbes kui keldervundament kaoks ja ĂŒlejÀÀnt maja tĂ”useb niisama Ă”hku. PĂ”hjakonn lambakarjal lihtsalt puhkab, on seega eliidireptikate juhtida.
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 8:12 am    Teema: Vasta viitega

PĂ”hjakonn opereeritakse vĂ”i kohitstakse paari pĂ”lvkonna jooksul massilt kĂŒljest ĂŒldse Ă€rakes pĂ”hjakunni kasutada tahab,siis vĂ”tku viimast,sest varsti vĂ”ibolla enam ei saa.
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Reede Apr 09, 2010 5:44 pm    Teema: Vasta viitega

see eeldab aju kĂ”ige sĂŒgavama kihi elimineerimist, mida ma ei kujuta eriti ette. aga jah, kui ehitatakse jĂ€rjest rohkem puhvreid vahele, et iseseisvust ja -olemist suunata, kuni tĂ€itsa röövida, hĂ€vitada, implanteerida.
toorum
Külaline

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 11:49 am    Teema: Vasta viitega

gladiaator kirjutas:
PĂ”hjakonn opereeritakse vĂ”i kohitstakse paari pĂ”lvkonna jooksul massilt kĂŒljest ĂŒldse Ă€rakes pĂ”hjakunni kasutada tahab,siis vĂ”tku viimast,sest varsti vĂ”ibolla enam ei saa.

Mida/keda mÔtled PÔhjakonna all? Mida pÔhjakonnalt vÔtta on?
Tagasi üles
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

Mina mĂ”tlesin sellega siis kiskjanĂ€gu vĂ”i tumedamat poolt animuses vĂ”i alateadvuses inimeses ja ĂŒhendvĂ€ljas,sellega kontakti vĂ”tmise vĂ”imalusi,sealt lĂ€htuvad paljud olulised tungid nagu ellujÀÀmis ja seksuaaltung oma ĂŒrgsemal kujul.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Esm Apr 12, 2010 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Üks heiastus kiskjalikust poolest.

See on nagu suur arvutiprogramm, kirjutatud mingile platvormile. Kui on vale platvorm, siis ei ĂŒhildu, rikub, hĂ€irib, takistab jne. On loomulik, et protsessori mahu muutudes tuleb kĂ€ivitada ka uus programm vĂ”i uuendus. Kasutan siin CC mĂ”istet (mitte Toki oma) - lendaja kiskjateadvuse programm. Inimesel on vĂ”imalik asetada oma platvorm lendaja omaga vĂ”rreldes teisiti – avaramalt. Ma nimelt ei kasuta sĂ”na "kĂ”rgemale". Suur osa vĂ”itluslikkusest, enesekaitsest, enesealalohoiuinstinktist, soojĂ€tkamistungist on praegu lendaja kiskjateadvuse programmi all. Aga kui protsessor on vana, siis uut programmi ei saa. Oleks rumal mĂ”elda, et uue programmi lisamine aitaks teadvust avardada (noh, nagu 32-bitiselt 64-lisele). Loomulikult mĂ€ngib kauamĂ€ngiv lendaja KTP kĂŒll vigadega ja kĂ”iki jalgu longates paremal platvormil kah edasi, aga hĂ€ride on selgestituntavad, selgestitajutavad ning kes siis ikka tahab reptiilina lohiseda, kui kosmos lahti.

MĂ”ned vanad pĂ”hjakonnad ei tööta seepĂ€rast, et lendaja KTP haldusalasse mahtuv praegune inimteadvuse aktiivne ala pole nende jaoks piisavalt avar. Suurem osa vanu pĂ”hjakonnasid on lendaja KTP variandid. Uued konnakesed kipuvad olema kullese tasemel prototĂŒĂŒbid, mille patch'e annab veel oodata.

Kui olete vaadanud filmi "Brazil", siis nĂ€iteks sealsed maailmavalitsejad on torumehed. Lendaja KTP on nagu tulemĂŒĂŒr, mis on pĂ”hiprogrammiks sĂ€etud. VĂ€ga ebamugav. Ometi ĂŒhildub see inimeste praeguse platvormiga peaaegu ideaalselt. Ega ma imesta, et siin nii lĂ€bi roosade prillide ja suure vaimustusega kvanti hĂŒpatakse. Eks positiivsus kulub marjaks Ă€ra. "Brazilil" on kaks lĂ”ppu. Üks on kommertslik - Ă”nnelikud kangelased kihutavad, elamuboks jĂ€relkĂ€rul, maapiirkonna poole, kus puudub kanalisatsioon (s.t. torumajandus) ja kus kits virtsaaugu kĂ”rval rohelist muru nĂ€ksib. Mittekommertslik lĂ”pp on teistugune: kangelanna tapetakse, kangelane lĂ€heb piinapingil huuluks (tema teadvus tĂ”useb kehast "kĂ”rgemale" ning ta nĂ€eb luuluna Ă”nnelikku lĂ”ppu).

Lendaja KTP-ga on nĂ”nda, et seda ei ole kasulik kasutada. Pole ime, et ajast-aega on tekkinud ÀÀrmuslikke vĂ€givallatuid ja askeetlikke vaimusuundi. Need on mĂ”nevĂ”rra aidanud, et inimteadvus vabaneks LKTP-st. Samas pole vaja hellitada lootust, et mingid suured ja vĂ€gevad kirjutavad meie eest meie uuele platvormile (see on kehv mĂ”iste, aga ma ei viitsi praegast jĂ€nnata) uue programmi, mis tĂ€idaks tulemĂŒĂŒri ĂŒlesandeid. See oleks ainult uuem ja parem kisjalik TP. KullesprototĂŒĂŒbid, mis ka siin foorumis ringi solpsuvad, on "kirjutatud" ettekujutuse, fantaasia pealt ehk selle pealt "milline vĂ”iks olla kĂ”rgem teadvustasand", ilma et seal ise oldaks. Fantaasia ja kujustamine on hĂ€davajalikud asjad, kui on vaja enda kallal avardumisprotsessi ette vĂ”tta, sest need vormivad korrastatuse piiri taha jÀÀvat kaost (maatriksalste mĂ”istes – lainet osakesteks kukutada). Minu heiastus on, et luuakse korrastav pilt, sellesse aga ei siseneta. Nii mĂ”nelegi siinviibijale on see piinapingil (nt. hĂ€iritud teadvusseisundis) kogetav meeldiv luul, nii mĂ”nelegi unistus kitsest ja virtsaaugust sellises piirkonnas, kuhu torusid pole veel veetud, aga kuhu neid arvatavasti mĂ”ne aja pĂ€rast ikkagi vedama hakatakse, kui toruta-rahva mass tolleks ajaks just piisavalt suureks ja vĂ”imukaks pole kasvanud.

Arvata on, et need valdkonnad, kus on olnud vaja kaitsta, vallutada ja vĂ”idelda, muutuvad. Iga tulemĂŒĂŒr loob oma rĂŒndajaid. LKTP poolt loodud vanu vaenlasekujusid on praegugi jalaga segada (KGB, ja sortsid, new world order ja mördiööbikud, sionistid, reptiloidid, putukad, hallid jne). Nendest vabanemine, jÀÀdes ise oma teadvuse praegusele tasandile, on luul. Moment, kus toimub platvormivahetus ja LKTP on uninstallitud, hirmutab inimesi, sest uut programmi pole kĂ€epĂ€rast, enda vĂ”imete kohta on vĂ€he infot ja piirid kogu ilmakorrast on ÀÀrmiselt hĂ€gusad. Korrastavad fantaasiakirjeldused, mille antud pildis toimub ĂŒleminek ĂŒhtaegu nii osade kaupa (lilla lohiseb, valge hĂŒppab) kui ka ĂŒleilmselt (mahajÀÀjad saavad kerepeale), loovad samuti "pehmemat maandumispinnast&";. Nii et las nad olla. KĂŒsimus on, kas LKTP-ta jÀÀnud ja mahtu muutnud teadvusel on nendega midagi peale hakata. Need fantaasiad/teooriad on Ă€ratuntavalt kirjutatud LKTP kĂ€igus olles ja LKTP-ga ĂŒhilduva teadvuse poolt. MĂŒĂŒt, et sellest on juba vabanetud ja mĂ”ned tegelased elavadki juba "teises ilmakorras", on minu meelest naljakas. Silmakirjalikkuse, mĂŒhaklikkuse ja lausrumalusega silma paistnud isikud ĂŒhelt poolt ning mĂ”jutatavuse, ebastabiilsuse ja lihtsameelsusega hiilanud teiselt poolt, kes enda sĂ”nutsi viibivad ja toimivad "uute reeglite kohaselt"; ei ole usaldatavad. Sellega koos pole usaldatavad ka nende poolt promotavad programmid, mis nagu vĂ”iksid "vana hea, Ă€raproovitud" LKTP-d uues olukorras asendada. Pole usaldust taolise inimese suhtes, kuigi ta vĂ€idab: ma tean, ma kogen, ma nĂ€en, ma elan lĂ€bi, ma tegutsen selles-tolles suunas, ma muutun. Sest temast lĂ€htuv info ketrab jĂ€tkuvalt LKTP-d. See jutt siin kĂ€ib rohkemate kui ainult paganate kohta ning sĂ”nade "usaldus" ja "usk" vahekordadesse vĂ”iks keegi teine rohkem selgust tuua. KokkuvĂ”ttes, vaimuilmas liigub hulgi obamacare'i variante.

Platvormi mÀÀrab Ă€ra vastus kĂŒsimusele "kes ma olen?" Ehk "kes kĂŒsib?" Kui LKTP-s tekib nende kĂŒsimuste peale lĂŒhis ja see kokku jookseb, siis on vĂ”imalik vastata LKTP-vĂ€liselt. Neid nn. vĂ€liseid hĂŒĂŒdeid, ĂŒllitisi, sĂ”navĂ”tte on olnud, aga vĂ€ga-vĂ€ga vĂ€he. Kuna LKTP on kĂŒll inimteadvusega kohandatud, jÀÀb osa teadvuse vĂ”imsusest sellest siiski haldamata. Selle sabaotsakesega, ÀÀrealaga on vĂ”imalik tajuda nii LKTP-d kui ennast.
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 12:15 am    Teema: Vasta viitega

kiskjaprogrammi on vaja niikaua, kuni leidub neid, kelle tÀhelepanurÔhk on suunatud vÀljapoole, mitte sissepoole.
st vÔistluse (baasiks enda paremaks arendamine, olenemata sellest, kas on vastast ja kui on, siis kes on vastas) asendamine vÔitlusega (baasiks teise hÀvitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja lÀheb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud hÀvitustegevuseks otse).
gladiaator
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 7:38 am    Teema: Vasta viitega

Ilmselt saab tulevikus olema ikkagi kaks inimrassi valitsevad ja valitsetavad e. isandad ja orjad,arenenud kiskjameelega ja ilma aga radikaalsemal kujul ja teises vormis kui praeguse asjade korralduse juures.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 11:23 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
kiskjaprogrammi on vaja niikaua, kuni leidub neid, kelle tÀhelepanurÔhk on suunatud vÀljapoole, mitte sissepoole.
st vÔistluse (baasiks enda paremaks arendamine, olenemata sellest, kas on vastast ja kui on, siis kes on vastas) asendamine vÔitlusega (baasiks teise hÀvitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja lÀheb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud hÀvitustegevuseks otse).

Kiskjaprogrammi jĂ€rgi "kirjutades" inimene vĂ”itleb: baasiks teise hĂ€vitamine iga hinna eest, olenemata, mis selleks vaja lĂ€heb ja arendades ainult neid nurki, mis on vajalikud otseseks hĂ€vitustegevuseks. Ma ei propageeri siin mingit vĂ€givallatut vastupanu jms., vaid otsin vĂ”imalusi, kuidas toimida nii, et ei oleks vaja kiskjaprogrammi kĂ€ivitada. S.t. KTP ise toodab olukordi, kus puutume kokku vĂ”itlevate inimestega. Iga vastane, vastaline on KTP toodang. TeisisĂ”nu: niipea, kui tajutakse olukorda vĂ”i isikut vastasena ja suhtutakse temasse kui vastasesse (pole vahet, kas vĂ”istluses vĂ”i vĂ”itluses), mĂŒriseb protsessoris KTP. Niipea, kui olukorrast (olevikulisest korrapĂ€rasusest)* tehakse probleem (lahendust nĂ”udev kĂŒsimus, ĂŒlesanne ehk vastane), on kĂ€igus KTP. Seni, kuni rĂ”hutatakse, et arengus mahajÀÀmine on hĂ€ving ehk rĂ”hutakse hirmule, on tegemist KTP-ga. Hetkel olen seisukohal, et see suhtumine arengusse (kokkuleppelisse, kindlasuunalisse teadvusmuutusse) töötab samuti KTP-l. Olukorramuutus ja eesmĂ€rgi saavutamine on kaks erinevat protsessi. Olukorramuutuse puhul: ei ole sĂ”ltuvust, olenemist; aeg on relatiivne vĂ”i teisejĂ€rguline, ajastus on olevikus; protsessil on tagajĂ€rg. EesmĂ€rgi saavutamise puhul: sĂ”ltuvus, olenemine erinevatest faktidest ja teistest toimijatest; lĂ€htepunkt minevikus, tulemus tulevikus; protsessil on tulemus.

NĂ€ide. Egregoride vĂ”istlus planeedi toetuse saavutamise nimel. Parim vĂ”idab! Sellise ĂŒlesande pĂŒstitus pehmendab olukorda, millesse KTP on sattunud seoses inimeste teadvuse rohkearvuliste avardumisprotsessidega. Aga see on loomulikult mu isiklik heiastus. Nimetet ĂŒlesandepĂŒstituseks oli vaja defineerida planeet sobival kujul ning kitsendada inimteadvuse aktiivse areaali potentsiaali.

* Olukord, olevikuline korrapĂ€rasus, ĂŒhes olevikuhetkes registreeritud sagedusmuster.
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 3:40 pm    Teema: Vasta viitega

parim viis - poe mÀtta alla ja pane mÀtta peale kvantpomm: kes puutub, lendab teise kvanti - soovitavalt kuhugi amööbsele sagedusele.
(aga sa ise kah).
niikaua kuni on neid, kes ihaldavad jÔuga vÔÔrast Àra vÔtta, on vaja ka kiskjaprogrammi, sest enda oma peab kaitsma - see on elu alus.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 3:51 pm    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
niikaua kuni on neid, kes ihaldavad jÔuga vÔÔrast Àra vÔtta, on vaja ka kiskjaprogrammi, sest enda oma peab kaitsma - see on elu alus.

TÀitsa nÔus! Nii kaua, kuni kasutad kiskjaprogrammi, on olemas need, kes vÔivad sinult midagi Àra vÔtta, sest see = KTP on elu alus (torumajandus).
boss
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Teis Apr 13, 2010 7:18 pm    Teema: Vasta viitega

Ma pĂ€ris tĂ€pselt ei sĂŒvenenud, aga igatahes minu kiskjaloom on pĂ€ris valus ja hĂ€vitav.
Ise asi on see, mis asi see parajasti kellelgi hÀvineb. Kas tema ise vÔi vÀÀrisiksus.

Ma ei olegi sellest kunagi aru saanud. Ma tean, et mul ei ole luba torkida inimeste teatud teemasid. Ja ma tean, et sellega kaasneb neil suur valu. Kuid see on esmane toime. Teisene toime vÔib ju positiivne olla. Aga see tuleb alles siis kui inimene ennast uuesti kokku lapib.
Nii, et ma ei teagi, mis asi parajasti neil puruks lendab.
Tagasi üles
haldjanool
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Itika kirjutas:
haldjanool kirjutas:

TÀitsa nÔus! Nii kaua, kuni kasutad kiskjaprogrammi, on olemas need, kes vÔivad sinult midagi Àra vÔtta, sest see = KTP on elu alus (torumajandus).

ei, niikaua, kui inimesed pole ise, st neid juhivad igast maavÀlised perverdid ja kollektiivsed jamad.
Itika
Heleroheline pÀike
Heleroheline pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Apr 14, 2010 12:26 pm    Teema: Vasta viitega

Me haldjanoolega rÀÀgime siin erinevatest asjadest, mis ainult otsapidi kattuvad. VĂ”ime rĂŒnnata, kaitsta, destruktureerivalt protsessidesse sekkuda ei ole minu jaoks pĂ€ritolult/lĂ€htelt seotud lendaja kiskjateadvuse programmiga (LKTP-ga, mis on CC mĂ”iste – teist korda rĂ”hutades). Kiskjakuju (Toki mĂ”iste) kuulub arengumaagide maailmapilti kui inimolemuse struktuuri osa (? parandage, kui valesti ĂŒtlen!). Mis on kiskjaprogramm Toki mĂ”istes, pole ma uurinud.

Arvan, et niinimetatud igast maavÀlised perverdid ja kollektiivsed jamad saavad toimida jÀrgmistel pÔhjustel:
* LKTP annab kĂŒsimusele "kes ma olen?" vastuse LKTP-le sobivalt, kuid inimesele piiravalt.
* Vastusest lÀhtuvalt piiratud inimene kasutab oma vÔmet maailma luua LKTP ettekirjutusest lÀhtuvalt:
* loomine on telegeeritud "kÔrgematele jÔududele";
* vĂ”ime destruktureerida, mille alaliikideks on ka kaitse ja rĂŒnnak, on rakendatud seal. kus inimselel pole kasulik, aga LKTP-le on;
* tagatud on vanlasekujude taastootmine (alates isikutest kuni probleemideni), et LKTP-pĂ”hist maailmaloomist kĂ€igus hoida ning et energiat ei jÀÀks ĂŒle. S.t. kogu aeg maksimumvĂ”imsus.
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Toorumi aborigeenium Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group