Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

igasuguste paravõimete ja nähtuste kontroll
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 1:23 pm    Teema: igasuguste paravõimete ja nähtuste kontroll Vasta viitega

tegelen parasjagu laiemalt levinud parauskumuste proovilepanekuga. hiljem jõuan ka indiviidide võimete testimisele.

hetkel on plaanis püramidiotismi testimine ja pendeldamine. esimesega pidin juba nädalapäevad tagasi alustama aga raske haigus niitis mu jalust. aga see selleks... raudselt on siin inimesi, kes niiöelda pendlit valdavad? eelmise aasta nõiaparaadist jäi meelde selline õõvastav sõna nagu "hauaenergia". Kas keegi siit suudaks teiste esemete seast pendli abil hauaenergiaga esemeid, ehk siis näiteks surnule kuulunud esemeid või näiteks surnu juuksesalku teistest eristada?

aga portsu tagurpidi pööratud fotode seast enda oma leida? või midagi muud?
____________

paralleelselt tahaks vaikselt käsile võtta ka niinimetatud qi-energia, mille abil väidetavalt vastaseid ilma füüsilise kontaktita "uinutatakse". siin peaks üks teatav dmitri petrjakov sellega kokku olema puutunud ja ehk teab mulle soovitada mõnda kohalikku meistrit?
____________

on kellelgi veel häid mõtteid?

PS! nagu öeldud, siis varsti hakatakse tegelema ka indiviidide testimisega ja rahaline auhind on sama suur kui nõiaparaadil pakutav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 2:47 pm    Teema: Vasta viitega

aga guugelda hakatuseks Wink
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:06 pm    Teema: Vasta viitega

Jason, sa oled juba mitu head aastat paganatega suhelnud, aga pole veel pisikesest asjast aru saanu !

Et nõiad, kes kes praktiseerivad siin, ei vaja abivahendeid.

Meie, s.t. mina ja ma tean, et ka paljud kaasvõitlejed, teavad, et selleks et näha või korda saata nn "vägitegusid" pole vaja rituaale ja abivahendeid. Sest need on vaid sümboolsed, mis kinnitavad füüsilist tegevust vaimses maailmas ja liturgiliselt annavad väge juurde vaid neile kellel pole tegelikult usku endasse ja kes tegelikult ei suuda saavutada otse kontakti teispoolsusega ja enda anitireaalsusega !

Kõik kes kasutavad abivahendeid on nõrgad, sest neilt saab selle abivahendi võtta või panan enda kasuks tööle. Ma lihtsalt ütlen igale pendeldajale, et tema pendlit pendeledab kurat teab kes, kes tahab et pendeledaja just asju temale vajalikus suunas näeks Very Happy

Edu pendeltajatele, eriti neile kelle on pühitsetud ja maagilised kristallsed pendlid, need kindlasti töötavad Very Happy Eriti hea, kui ta ise arvab, et on kristall aga tegelikult on tykk akrüülsulamit.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

väga tore, naine, kui jätta korraks kõrvale tõsiasi, et siin kaugeltki mitte ainult paganad ei käi.

aga tegelikult pole mul ju mingit vahet, kas pendliga või pendlita. ma arvan hoopis, et kui siit keegi näiteks kümnes erinevas katses surnu juuksed või püksinööbi kümne teise samasuguse seast tuvastada suudaks, saaks ta peagi 100K võrra raskemaks Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:14 pm    Teema: Vasta viitega

Kui te hüpnoosini jõuate, siis oleksin huvitatud. Esialgu siis võiks sellest minuga rääkida ja arutada ja vb annan ennast kellegile katsetamiseks ka. Vaja paari asja teada saada nimelt!
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:15 pm    Teema: Vasta viitega

Aa seda ka, et NAINE, kas sa oled päris ehtne nõid???
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Nelj Sept 24, 2009 11:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Uuestisündinu kirjutas:
Kui te hüpnoosini jõuate, siis oleksin huvitatud. Esialgu siis võiks sellest minuga rääkida ja arutada ja vb annan ennast kellegile katsetamiseks ka. Vaja paari asja teada saada nimelt!


mis hüpnoosiga on?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:21 pm    Teema: Vasta viitega

Ma ei hakka siin oletustele tuginema. Ma olen konkreetne ja lühikese jutuga inimene. Laughing
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:33 pm    Teema: Vasta viitega

a sellisel juhul pole ju midagi, millest pihtagi hakata. ma ei näe hüpnoosis midagi paranormaalset. vot kui sa esineks mingi lavakunstniku stiilis avaldusega, et hüpnoosi abil saab panna inimest leviteerima, siis ma saaks aru aga praegu.....
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Uuestisündinu kirjutas:
Ma ei hakka siin oletustele tuginema. Ma olen konkreetne ja lühikese jutuga inimene. Laughing


Ma ei julgeks ennast nõiaks nimetada ja arvatavasti ei austa ma ennast ka tulevikus sellise kõlavate nimedega.

Aga mis vahet on, mis aunimetus olemusele anda, olemus jääb ikka samaks.

Ma ei tea mis suured võimed mul on, või ei ole, aga kohati üllatan ma ka ennast veel. Eks asi on puhtas laiskuses, aga eks viimases hädas vast peab ikka niiöelda nõiduma teinekord ja asju paikka taguma ka enda jaoks Very Happy

Eks kui ma kunagi olen selgeks saanud, kes ma selline olen, mis teede ma käia tahan. Ja kui ma kord sinna teele astun, kui ma ükskord saan vaadata endale silma siis võin ma ka öelda, kes ma tegelikult olen. See mis ma suudan on hoopis teine laul.

ahh kõik see hämamine mu enda kauni isiksuse ümber küll erutab mind aga see kõik on vaid üks suur jama..... universaalset tõde pole olemas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:37 pm    Teema: Vasta viitega

Et iga inimene saaks siis sellega hakkama?
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:43 pm    Teema: Vasta viitega

Jason kirjutas:
a sellisel juhul pole ju midagi, millest pihtagi hakata. ma ei näe hüpnoosis midagi paranormaalset. vot kui sa esineks mingi lavakunstniku stiilis avaldusega, et hüpnoosi abil saab panna inimest leviteerima, siis ma saaks aru aga praegu.....


üks väheseid asju, on hüpnoos, millesse ma ei usu.

s.t. hüpnoos kui selline, kui üks isik ütleb teisel, et mängi kukke ja teine isik jookseb mööda platsi ringi ja kireb kui poolearuline, käsu peale aga justkui ärkab ja ei tea sellest, mis sündinud aga midagi.

Mina nimetan seda teatriks. Jah, miks mitte, pbööblit peavad ka petised kuidagi lüpsma.

Samas usun ma hüpnoosi sellisena, nagu seda tehakse globaalselt. Eks seda nimetatakse erinevalt, aga kui tervet inimkonda on pandud uskuma ärimaailma ja raha imepärasesse võimesse teha meid õnnelikuks, siis on see hüpnoos. Ajupestud lambad on teine hea väljend selle pööblimassi jaoks, aga ma olen jõudnud arusaamisele, et see on iga isiku enda eralõbu, kui ennast pärisorjusesse müüb tühise nänni eest.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:45 pm    Teema: Vasta viitega

Uuestisündinu kirjutas:
Et iga inimene saaks siis sellega hakkama?


kas iga inimene saaks hakkama eiffeli torni projekteerimisega?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
naine
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 3:50 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
naine kirjutas:


Kõik kes kasutavad abivahendeid on nõrgad,


Sel juhul on toki ka nõrk ju Very Happy

selgeltnägijate tuleproovi võttis ta kaasa oma abivahendid ja suisa kahel korral ja kesse mind ei usu, võib üle vaadata
ja see suurepärane pulmajant rõhutas ka, kui tähtis on mehe jaoks ike abivahend Cool

nüüd siis saime teada tõe, miks Very Happy
sest ilma abivahendita ehk naisteta on toki ja Co lihtsalt kamp nõrku mehi

krt, no kuda ma jätan õelutsemata kui selline suurepärane õun nina ette asetatakse Laughing


vääna jah mu sõnu.. veel parem kui usud ka neisse !

Minu teada tok ütles selgelt, et on asju, mis saab teha mees ja on asju mis saab teha naine. mees ei saa kanaldada, tal on vaja selleks naist.

Aga selleks ongi neil meeskond.

Ma võin sulle saladuse öelda, vaata selleks, et löörid puhtaks sul lüüa on ka abivahendit vaja.. sellist kahel jalal kõndivat. Igasugused teised vidininad on lihtsalt mänguasjad ja nende toime on siiski vaid hetkeline, üleüldist üksindust see ei ka leevenda ja suurt seltsi ja lohutust ka ei paku. Selleks võta koer ;D Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 4:07 pm    Teema: Vasta viitega

seega "nõiad, kes praktiseerivad siin" siiski vajavad abivahendeid, milleks on teine inimene. vajavad, et leevendada üleüldist üksindust, saada seltsi ja lohutust

aga miks ei võiks keegi teine, keda need vaevused ei sega, kasutada mõnel muul otstarbel mõnd teist abivahendit, näiteks pendlit?
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 4:41 pm    Teema: Vasta viitega

see kas rituaal on väline ja materjaalsete abivahenditega või sisene visualiseeritud abivahenditega on sisuliselt tegelt sama mull.

põhjalikke rituaale hakkavad inimesed siis kasutama, kui nad pole võimelised reaalseid samme astuma soovitud muutuste ellu viimiseks.

näiteks kui keegi kedagi ei salli, siis tasemel inimene tekitab reaalse vastasseisu, kus ta enda põlgust väljendab. nii laheneb kurnav tunne seest kiiresti ja tulemuslikult.
võimetu inimene aga ei leia jõudu ega plaani vastasseisu läbiviimiseks, seega tõmbub endasse ja hakkab lootma, et rituaalide läbiviimine viib teda soovitud eesmärgini.

samamoodi pandi siin foorum kinni ja hakati lootusega rituaale läbi viima, et varsti kõik probleemid lahenevad neid otseselt lahendamata.

nõidumine kui ettekujutusvõime ja visualiseerimise konstruktiivne kasutus toimubki ainult sisekeskonnas. nõidudes väliskeskonda suudame me mõjutada ainult kaudselt, pärast endas muutusi tehes.

näiteks: juhul kui tahad kellelegi rahalist edu nõiduda, siis esiteks viid ellu palju rituaale, et endale sisendada usk, et sa selleks võimeline oled. seejärel võtad asjaosalise isikuga kontakti ja edastad endasse loodud usu. nüüd see teine on sinu loodud usust mõjutatud ja liigub sinu soovitus eesmärgini.

müstiliste ja tõestamatute võimetega esitlevad ennast inimesed, kelle käes pole reaalseid kanaleid muutuste tegemiseks. õigemini pole piisavalt palju kanaleid nagu muutja ise sooviks, et oleks. enda eesmärke suudavad nad täita ainult läbi usalduse võitmise, kuna usk ei liigu edasi ilma usalduseta.
seega ei saa ka ükski nõid teile edu ega tervisehädasi nõiduda, kui te teda ei usalda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Jason
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 9 Nov 2005
Postitusi: 541

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 7:06 pm    Teema: Vasta viitega

kuulge, räägiks õige parem asjast?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Uuestisündinu
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 15 Dets 2008
Postitusi: 272

PostitusPostitatud: Esm Sept 14, 2009 7:32 pm    Teema: Vasta viitega

Räägime parem ilmast. Kes kaua ilma on olnud ? Razz
_________________
Otsib tõde..
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Erinevad teemad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group