Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Firma mootor.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 11:44 pm    Teema: Firma mootor. Vasta viitega

Teeme vahepeal teooriat kah, kuigi jÔud on kogutud minu segamiseks. Aga suudan selle koorma all jÀtkata.

Igal maailmal on olemas dĂŒnaamika. Universumi dĂŒnaamikat tunneme aja faktorina. Inimese maailmapildi dĂŒnaamikaks on tema isiklik areng.
Firma seisukohast on see inimene, kes kĂ€ivitab protsessid. Teda tunneme sedasi Ă€ra, kui ta saabub seltskonda, siis hakkab igasugune siblimine. Muideks seda tĂŒĂŒpi inimene peab firmas tegelema tootmisega. ÜhesĂ”naga tootmisdirektor.
Toome nÀitena meie foorumi: Ka meil on mootor. Kes ta on ei saa me kahjuks avalikustada, muidu hakkatakse teda kohe peedistama. mootoril on nimelt töögrupp. Mootor annab energiat analoogparameetriga inimesele. See inimene kÀivitab jutu. Kirjutab mingi intrigeeriva jutu. Selle peale lÀheb rahvas kihevile ja hakkab seda teemat arendama.
Muideks vastased kasutavad anti mootorit. Praegusel hetkel on selleks bMp. Tehnika on tal Ă”ige. Tahab viia kogu jutu ĂŒhte teemasse. koondada energia vood ĂŒhtseks. Siis hea sulgeda vood ja panna enda heaks tööle. Tehnika kasutuse jĂ€rgi peab ta olema muideks meesterahvas.
Antimootori ilmumine teeb inimesed laisaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 3:03 pm    Teema: Vasta viitega

bmp -l pole Ônneks Ônnestunud inimesi laisaks muuta, tÀna hommikul on ikka massiliselt kirjutama hakatud ja ikka ka muudes teemades, kui see kristlaste mÔrvakatsed...
Kell on 3 pÀeval ja 15 inimest on sees, seda on minu arvates vÀga palju.
Tagasi üles
efu
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.


Liitunud: 24 Apr 2004
Postitusi: 1357

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 10:12 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult oleks pÀris huvitav teada, kust te selle aja vÔtate, et keset pÀeva foorumi juures mÔtiskleda ja kirjutada. Puhkate ja istute kodus arvuti taga kogu aeg?
Tööl olles kĂŒll pole eriti mugav siin sebida, seal palju maisemad mĂ”tted paraku peas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
flywinter
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 11:23 pm    Teema: Vasta viitega

...

Viimati muutis seda flywinter (Nelj Nov 18, 2004 7:16 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 11:29 pm    Teema: Vasta viitega

efu... ega selleks eriti keskendumist vaja pole...
vÔtad kÀtte ja kirjutad kÔik mis pÀhe tuleb.
Tagasi üles
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 12:19 am    Teema: Re: Firma mootor. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Muideks vastased kasutavad anti mootorit. Praegusel hetkel on selleks bMp. Tehnika on tal Ă”ige. Tahab viia kogu jutu ĂŒhte teemasse. koondada energia vood ĂŒhtseks. Siis hea sulgeda vood ja panna enda heaks tööle. Tehnika kasutuse jĂ€rgi peab ta olema muideks meesterahvas.
Antimootori ilmumine teeb inimesed laisaks.


NĂŒĂŒd oleme siis jĂ”udnud sellesse faasi kus ” rahvavaenlase ” kirjutised saadetakse prĂŒgikasti.

Egas midagi, kirjutame siis uuesti.
Tokroda vÀidab et, antimootori ilmumine teeb inimesed laisaks. Tegelikus aga nÀitab vastupidist ja selleks ei pea maag olema vÔi erilisi vaimuomadusi, et nÀha milline ELU peale nn. Antimootori (loe:bMp) foorumi ilmumist tekkis. Kes mÔtleb, saab aru, et Tokroda rÀÀgib endale vastu. Millest see?
Tema hilisem argument, kui teooria osutub jamaks, oli et asi oli Tokroda poolne nali (bMp) Àrritamiseks on lihtsalt hilisem konstruktsioon.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 1:04 am    Teema: Vasta viitega

ma ei usu et see teeb inimesi laisaks... pigem usun et veab paljude fookuse teemadest kÔrvale ning liiga palju energiat kulutatakse "vastase" vastu vaidlemiseks... selle asemel et korra kuulata mis tal öelda on ja omi tegemisi edasi teha.

selles on inimeste nĂ”rkus ĂŒldiselt... nad on liiga mĂ”jutatavad kĂ”rvaliste jĂ”udude poolt.


ka mina olin kunagi selline. minu jaoks oli vĂ€ga tĂ€htis ĂŒhes foorumis et ma kĂ”igile meeldiks. ja ma meeldisingi. seda valusam oli mĂ”nede kĂ€est kuulda miskit vastupidist.

nĂŒĂŒd aga on mul suht kama. meeldin siis meeldin... ei meeldi siis ei meeldi. so what?
kui tekib foorumisse "Àrritaja" siis oleks targem ikka uurida MIKS see Àrritaja on tekkinud... ja alles seejÀrel kui enam muid vÔimalusi pole... seda Àrritajat lihtsalt eirata.
Tagasi üles
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

laiskusest... mina vĂ”in kĂŒll öelda, et paar nĂ€dalat umbes olen ma kohutavalt laisk... tĂ”eliselt laisk, ma saan aru nendest kes on teepervele magama jÀÀnud Smile, eile tööle minnes oleksin ise tĂ€pselt sedasama teinud- aga sisetunne ĂŒtles, et see oleks nagu uppumisolukorras magamajÀÀmine- jÀÀd ja oled kadund. sama lugu on ka foorumiga... et ma ei viitsi kirjutada (ega see polekski vast kĂ”ige suurem Ă”nnetus teiste jaoks), aga mingi sisetunne kĂ€sib ennast kokku vĂ”tta ja klaviatuuri toksida. kasvĂ”i lĂ€butootmisega tegeleda, aga peaasi, et ei jÀÀks "seisma".
kas sellest ka siis see ĂŒldmulje, et mĂ”ningate persoonide saabumisega siia foorumisse tekkis hoopis energiline siblimine, ei vĂ”i olla tekkinud... et ma Ă€kki ei ole ainuke, kes samu sĂŒmptomeid tunneb ja niimoodi tegutseb?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sÔawÀljal

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 2:05 pm    Teema: Vasta viitega

Peale bMp ilmumist ei tekkinud mitte ELU vaid monumentaalne pasahunnikus mĂŒttamine. See sĂ”nnikukogus, mis ta siia valas on igatahes muljetavaldav.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 2:36 pm    Teema: Vasta viitega

viplala kirjutas:
Peale bMp ilmumist ei tekkinud mitte ELU vaid monumentaalne pasahunnikus mĂŒttamine. See sĂ”nnikukogus, mis ta siia valas on igatahes muljetavaldav.


Viplala, ma vaatan siin sinu kirjutist ja loen sellest vĂ€lja, et oled akadeemilise haridusega inimene, sinu töö on seotud inimeste ja nende harimisega. Oled heal jĂ€rjel... sul on pere....lapsed.... autot sul pole, see saastab keskkonda...armastad lilli....alkoholi ei tarvita.... ĂŒhesĂ”naga oled igati edukas inimene.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 2:49 pm    Teema: Vasta viitega

bMp kirjutas:

Viplala, ma vaatan siin sinu kirjutist ja loen sellest vĂ€lja, et oled akadeemilise haridusega inimene, sinu töö on seotud inimeste ja nende harimisega. Oled heal jĂ€rjel... sul on pere....lapsed.... autot sul pole, see saastab keskkonda...armastad lilli....alkoholi ei tarvita.... ĂŒhesĂ”naga oled igati edukas inimene.


nii tore, aga php rÀÀgi ka endast ! kui oled juba rÀÀkinud siis ma lihtsalt pole lugenud, et Ă€kki kordaksid siis ĂŒle.... kui mitte siis rÀÀgi... kui loomulikult sa oma elu ei hĂ€bene.....
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 3:13 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot

sul midagi sisukamat öelda pole, siis ĂŒritasid lĂ€bu puhuda vms. ÜhesĂ”naga ei midagi huvitavat...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Cyclamen
Lilla pÀike
Lilla pÀike


Liitunud: 30 Dets 2003
Postitusi: 454
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 3:30 pm    Teema: Vasta viitega

beeemmpee... vaata 3 postitust ĂŒlespoole ja mĂ”tle natuke... mis asi see siis oli? kas tahe demonstreerida oma hiromantilisi vĂ”imeid vĂ”i vajadus teema piiridest vĂ€lja viia jĂ€rjekordselt
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum MSN Messenger
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 3:54 pm    Teema: Vasta viitega

Cyclamen kirjutas:
beeemmpee... vaata 3 postitust ĂŒlespoole ja mĂ”tle natuke... mis asi see siis oli? kas tahe demonstreerida oma hiromantilisi vĂ”imeid vĂ”i vajadus teema piiridest vĂ€lja viia jĂ€rjekordselt


Kas see, minu poolt ĂŒles loetu, polnud mitte igati positiivne mida me igas inimeses tahaksime nĂ€ha?
Isegi kui kirjutaja eelnevalt seab jÀrgneva tugeva kahtluse alla Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 3:55 pm    Teema: Vasta viitega

Tobarot kirjutas:
nii tore, aga php rÀÀgi ka endast ! kui oled juba rÀÀkinud siis ma lihtsalt pole lugenud, et Ă€kki kordaksid siis ĂŒle.... kui mitte siis rÀÀgi... kui loomulikult sa oma elu ei hĂ€bene.....


bMp kirjutas:
Tobarot

sul midagi sisukamat öelda pole, siis ĂŒritasid lĂ€bu puhuda vms. ÜhesĂ”naga ei midagi huvitavat...


nĂŒĂŒd ma ei saa jĂ€lle pihta..... mina nigu kĂŒsisin kĂŒsimuse sinu elu kohta, et rÀÀgiksid sellest ja nĂŒĂŒd heidad ette et kui midagi sisukamat öelda pole siis ĂŒritasin lĂ€bu puhuda ? mida ma pean siis sellest jĂ€reldama ?

kuna kĂŒsisin su elu kohta ja see vist oli su elu kirjeldus siis pean jĂ€reldama lĂ€bi sĂ”rmede, et su elu on 1 lĂ€bu ja mitte midagi sisukat, et ĂŒhesĂ”naga mitte midagi huvitavat ? no ole nĂŒĂŒd ma usun, et midagi ilusat on ka su elus juhtunud peale lĂ€bu ja mitte midagi huvitava peale !

kuule anna uus vastus ! vĂ”i rÀÀgi lĂ€hemalt siis oma lĂ€budest, siis Ă€kki ma rÀÀgin ka, ega minulgi neid paar tĂŒkki olnud, usu vĂ”i Ă€ra usu Rolling Eyes [/quote]
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 4:37 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
nĂŒĂŒd ma ei saa jĂ€lle pihta..... mina nigu kĂŒsisin kĂŒsimuse sinu elu kohta, et rÀÀgiksid sellest ja nĂŒĂŒd heidad ette et kui midagi sisukamat öelda pole siis ĂŒritasin lĂ€bu puhuda ? mida ma pean siis sellest jĂ€reldama ?


Tobarot
Selle diskussioonitraadi teema on Firma mootor. TeemavÀlist juttu defineeritakse lÀbuks.
Tahad arutada minu elu, siis saad seda teha vabalt Vabade teemade all. Ja nagu ma aru olen saanud, siis on nii mÔnelgi skribendil oma arusaam ja ettekujutus minu elust. MÔni selgeltnÀgija on isegi mind siin detailidena kirjeldand. Kui huvi pakub, siis kasuta ostingumootorit.
Tsiteerin::
kuna kĂŒsisin su elu kohta ja see vist oli su elu kirjeldus siis pean jĂ€reldama lĂ€bi sĂ”rmede, et su elu on 1 lĂ€bu ja mitte midagi sisukat, et ĂŒhesĂ”naga mitte midagi huvitavat ? no ole nĂŒĂŒd ma usun, et midagi ilusat on ka su elus juhtunud peale lĂ€bu ja mitte midagi huvitava peale !

Mis puutub minu elukirjeldust, siis arvan, et see ei ole siinses foorumis primaarne. Tutvuste ja sexuaalsidemete sĂ”lmimiseks on teised Interneti veebilehekĂŒljed. Soovid neid leida, siis www.google.ee on kindlasti abiks.
Tsiteerin::
kuule anna uus vastus ! vĂ”i rÀÀgi lĂ€hemalt siis oma lĂ€budest, siis Ă€kki ma rÀÀgin ka, ega minulgi neid paar tĂŒkki olnud, usu vĂ”i Ă€ra usu Rolling Eyes

Tunned minu kirjutiste vastu huvi, siis saad kasutada siinset otsingute sĂŒsteemi.


Viimati muutis seda bMp (Laup Juul 17, 2004 4:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Celtic
Külaline





PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 4:46 pm    Teema: Vasta viitega

bMp kirjutas:
Mis puutub minu elukirjeldust, siis arvan, et see ei ole siinses foorumis primÀÀrne.



Kuna tÀhenÀrimised on moes siis nÀriks kah veidikese.

Viimati kui ma sÔnastikku vaatasin siis oli esmatÀhtis ikka primaarne mitte primÀÀrne
Tagasi üles
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 4:54 pm    Teema: Re: Firma mootor. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
/..Muideks vastased kasutavad anti mootorit. Praegusel hetkel on selleks bMp../


Kuna see kirjutis on otseselt laenatiud teemast, siis lahkan veidi Tokroda vÀidet mida isiklikult nimetan nonsenssiks.

Miks? Selleks et mÔista mis on anti mootor, peame esmalt endale selgeks tegema selle sÔna tÀhenduse.
Tokroda, kes tegeleb siin rahva valgustamisega, pole kahjuks seda sÔna lÀhemalt uurind vaid on andnud asjale oma tÔlgenduse.
Olgu lisatud, et minule seletas Tokroda asja selliselt, et akul on + ja -. No ilmselt on siis Tokroda loogilises arutelus mootori (+) vastand anti mootor (-). Oleks selle idee vÀlja kÀinud 4 kl. poisike saanuks klassijuhataja vaimuka idee pÀrast suutÀie naerda. Tokroda puhul, tÀiskasvanud mehena... no ma ei tea.

Vaatame siis selle ANTI MOOTORI tÀhendust. Eestikeelsete sÔnade seast mÔistet anti mootor ei leia. LÀhim sarnane term mille leiame on inglise keelne ANTIMOTOR alaliigi all kaitse ja meri. Kes huvi asja vastu tunneb leiab selle sÔna tÀgenduse kÔige lihtsamalt kasutades www.google.ee abil.

Sellest jÀreldub, et Tokroda kasutab sÔnu ilma nende tegelikku tÀhendust teadmata vÔi on ta Pippi Piksukka kombel innovatiivne kes leiutas samuti uue sÔna "SPUNK" ja arendas selle teooriaks.

Vahest tuleks Tokrodat vaadeldagi kui Eesti oma Pippi Pikksukka?


Viimati muutis seda bMp (Laup Juul 17, 2004 6:02 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
bMp
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 4:58 pm    Teema: Vasta viitega

celtic kirjutas:
bMp kirjutas:
Mis puutub minu elukirjeldust, siis arvan, et see ei ole siinses foorumis primÀÀrne.

Viimati kui ma sÔnastikku vaatasin siis oli esmatÀhtis ikka primaarne mitte primÀÀrne


Celtik,
mulle teeb rÔÔmu, et sa sÔnastikust asja jÀrgi vaatasid ja tunnistan, et sul on igati Ôigus. Tegemist on nÀpukaga. Teen oma kirjutisse vastavasisulise paranduse Smile ja tÀnan, et juhtisid tÀhelepanu sellele detailile.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
Tobarot-Litaana
Beez pÀike
Beez pÀike


Liitunud: 21 Dets 2003
Postitusi: 270

PostitusPostitatud: Laup Juul 17, 2004 5:46 pm    Teema: Vasta viitega

bMp kirjutas:

Tobarot
Selle diskussioonitraadi teema on Firma mootor. TeemavÀlist juttu defineeritakse lÀbuks.
Tahad arutada minu elu, siis saad seda teha vabalt Vabade teemade all. Ja nagu ma aru olen saanud, siis on nii mÔnelgi skribendil oma arusaam ja ettekujutus minu elust. MÔni selgeltnÀgija on isegi mind siin detailidena kirjeldand. Kui huvi pakub, siis kasuta ostingumootorit.

Mis puutub minu elukirjeldust, siis arvan, et see ei ole siinses foorumis primaarne. Tutvuste ja sexuaalsidemete sĂ”lmimiseks on teised Interneti veebilehekĂŒljed. Soovid neid leida, siis www.google.ee on kindlasti abiks.

muideks ma olen huvi pÀrast ka elu mÔtet googlest otsinud, polnud vÀga palju abi.

aga missa nĂŒĂŒd keerutad, ĂŒritad ennast huvitavamaks teha ? Ă€ra ole nii tagasihoidlik. mind ei huvita teiste arvamused sinu elu kohta, usaldan sind rohkem, rÀÀgi endast- muideks kui arvad, et lĂ€bustad siis ma vĂ”tan vastutuse enda peale ja vĂ”itlen selle nimel, et su elukirjeldus ja su elu kokkuvĂ”te lĂ€buna ei vĂ”etaks, kui loomulikult see valeks ei osutu aga kuna mul on jÀÀnud sinust ausa inimese mulje siis seda ma ei pelga.... et teeme sulle ĂŒhe vĂ€ikese erandi ja Ă€ra ole nii tagasihoidlik ning pajata endast, usun, et sul on huvitav elu....

ootan huviga Wink
_________________
Revolution: la grandeur d'un peuple


Viimati muutis seda Tobarot-Litaana (Laup Juul 17, 2004 5:46 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group