Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Indigo planeet. Naiste maailm.
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 4:07 am    Teema: Indigo planeet. Naiste maailm. Vasta viitega

Kui me keskendume oma tähelepanu indigo vaimuparalleeli, siis satume energiate maailma. Kahjuks energia all peatakse ka silmas valgust, armastust jne, siis hakkan tulevikus nimetama seda naisenergiaks. Miks ma nimetan seda naisenergiaks? Sellepärast, et seda saavad kasutada ainult naised. Nii on juba kord maailm loodud, et naised on jäetud valgusest ja mehed energiast ilma. Seda peavad nad saama vastassugupoole käest. Läbi selle mehhanismi töötab kogu seksuaalsus ja arenguprotsessid. Loomulikult see ei kehti enam inglitele. Miks? Ingel on lõpetanud looduse poolt pakutud asjade kasutamise. Seega ta oskab juba energiat kasutada. Nüüd peab ta õppima ise energiat looma. Seega inimesed saavad energiat loodusest aga ingel peab seda ise genereerima.
Mina näen seda maailma helendavate keradena ja voolavate valgusvoogudena. Naised saavad sellest reaalsusest ammutada energiat. Nüüd uute aegade tulekul katkeb naise side selle maailmaga, kui Ta tahab orjastada. Kuidas toimib orjastamine? Kui naine ulatab selle energia mehele, siis on tal luba panna selle energia sisse tingimus. See tähendab, et mees omistades selle energia saab ka automaatselt käsu mida peab selle nimel tegema. Kui käsku ei täida, siis jääb energia kinni. Seega, kui ta tahab vabaneda, peab teostama naise poolt püstitatud ülesande. Naine võib ka panna sisse käsu, et mees peab andma oma valguse talle, või siis hinge osa, või üldse, et peab ainult talle kuuluma. See on orjastamine või röövimine. Ja vaene mees, ega tal muud üle jäägi, kui teenida. Sellise teo puhul karistatakse naist sellega, et jäetakse ta energiast ilma. Vanasti seda tingimust ei olnud. Ja see oligi põhjuseks, miks inimkond orjastati. Seda tehti läbi naiste. Naised olid need, kes aheldasid mehed enda külge. Ja tänu sellele ei olnud ka ise vabad. Kui tingimus ei ole orjastav või rööviv, siis ei katke side. Muideks minu poolt pakutu varijant. 50 % energiast anda mehele tasuta, teine 50% koos tingimusega. Aga tegelik protsent on inimeste omavaheline kokkuleppe asi ja ei oma karmat. Ma ei oska öelda, millal see muutus toimus. Muideks ma ei soovita naisel anda teisele naisele energiat. Miks? Igal naisel on tegelikult juurdepääs varudele. Kui katkes side, siis on see tema enda viga. Ja kui annate sellisele vigasele inimesele, siis võib ta teha teie poolt antud energiaga pahandust ja te saate karistada. Võetakse pääsu luba ära. Missellest, et te pole ise midagi halba teinud.
Nüüd kõige tähtsam: OTSUSTAB NAINE!!! Kuidas ta seda teeb? Meeste valgus on kui programmid, mis teostavad. Ilma energiata nad ei loo midagi. Nüüd, kui naine annab kellelegi oma energia, siis hakkab see programm midagi kohe looma. Sama on ka ühe mehe erinevate programmidega. Kui on vastand arusaamised, mudelid. Siis naine toites mingit osa, käivitubki see. Muideks need naised, kes koguaeg pabistavad, need toidavad hävitusprogramme ja loovad alateadlikult kaost.
Võitluskunstide meestele: mis te arvate, et olete tegijad? Tegelikult naine otsustab, kes lahingu võidab. Kui heale võitlejale (võitlusprogrammile) energiat ei anta, siis ta ei saa rakendada omi oskusi ja saab iga jobu käest peksa.
Muideks see maailm, kus elame on ju naiste valiku tulem. Naised annavad kergekäeliselt oma energia ära ilusate lubaduste eest. Tegijad jäetakse nälga. Toidetakse röövliprogramme. Loovus jääb toiduta.
Lõpetuseks meestele: Kui mõni naine pakub teile energiat, siis kontrollige, et seal ei oleks orjastavat tahet sees. Pärast olete maoli maas.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 2:54 pm    Teema: Vasta viitega

Lisaks siia emade probleemi.
Naine kasvatab poega. Tal on õigus anda oma pojale saatuse. Kuidas ta seda teeb. Igal mehel on olemas kaks programmi: liidri programm ja teenri programm. Nüüd sõltub see emast, kumba programmi ta toidab. Siin on naine valiku ees. Ühtpidi tahab ta, et tema pojast saaks tähtis tegelane, teistpidi jälle, et kuuletuks talle. Nüüd, kumb on talle tähtsam, sellise poja ta kasvatab. Jobude emad on egoistid, kes toidavad mehe teenri rolli. Nende poegade emad, kelle lapsed löövad elus hästi läbi on juba õppinud armastama meessugu ja tema jaoks on poja heaolu tähtsam, kui enda oma.
nüüd, kui peg võtab naise, siis hakkab ta saama energiat naiselt (loomulikult ainult siis, kui side emaga on katkenud) Nüüd on naise käes kord muuta mehe elukäiku. Tema toidab meeste erinevaid programme.

Alati tuleb arvestada, et inimest mõjutavad ka teised faktorid. See oli analüüs naisenergia seisukohast.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 3:05 pm    Teema: Re: Indigo planeet. Naiste maailm. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Võitluskunstide meestele: mis te arvate, et olete tegijad? Tegelikult naine otsustab, kes lahingu võidab. Kui heale võitlejale (võitlusprogrammile) energiat ei anta, siis ta ei saa rakendada omi oskusi ja saab iga jobu käest peksa.


Aga võtame mungad, osadel neist pole kohe kindlasti naist olnud.
Kust nemad siis saavad oma energiat, kas endiselt emalt?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 3:41 pm    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin::
50 % energiast anda mehele tasuta,
Ise ütlesid, et tasuta lõunaid pole olemas.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 4:09 pm    Teema: Vasta viitega

Aga kust sina oma eluks vajaliku energia ja jõu saad ? Ikka ju keegi saadab selle sulle Rolling Eyes
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 4:19 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos, ma soovitan sul Tokroda eelpoolsed kirjutised uuesti üle lugeda. Seal on need vastused kirjas. Ma ei viitsi pastetada.

Hm. Kas sa küsisid üldse minu käest?
Või oli su küsimus retooriline?
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 5:13 pm    Teema: Vasta viitega

No naised saavad ju samuti omad energiad kuskilt "kõrgemalt", kui oleks kõrgemate poolt ära määratud, et nad peavad andma 50% meestele niisama, siis see on sama hea, nagu kõrgemad annaks selle otse meestele Rolling Eyes Naised on ikkagi nagu mingi süsteemi teenrid, süsteem aga nõuab, et see energia vahendamine meestele käiks läbi naiste.
Tagasi üles
Natu
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 5:27 pm    Teema: Vasta viitega

Häh. Mingi süsteemi teenrid on kõik inimesed olenemata soost.
Tead, ma ütlen sulle midagi tänase päeva kogemustest. Kogusin, kogusin, ei andnud energiat ära ja hakkasin ise oma energiat hävitama, sest polnud enam uut energiat, mida tootsin enam kuhugi panna. Ruum oli täis. Oli lõhkiminemise tunne.Lasin täna selle seisva energia välja. Ja suvaline mees tõi kommikarbi, vanad austajad helistavad. Järsku tahavad kõik mingit tükki minust saada. Puhta lambist. Eks näis kauaks jätkub mul jõudu energiatootmisega nõnda tegeleda.
Tagasi üles
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 5:59 pm    Teema: Vasta viitega

Loomulikult on kõik mingi suure "süsteemi" teenrid.
Ja kai ei anna või annad liiga vähe, siis võib vist jah lõhki minna. See mida sulle saadetakse (antud juhul energia), on mõeldud ka ära andmiseks. Kui ei anna, siis ju rikud reegleid.
Tagasi üles
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 6:07 pm    Teema: Re: Indigo planeet. Naiste maailm. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Muideks ma ei soovita naisel anda teisele naisele energiat. Miks? Igal naisel on tegelikult juurdepääs varudele. Kui katkes side, siis on see tema enda viga. Ja kui annate sellisele vigasele inimesele, siis võib ta teha teie poolt antud energiaga pahandust ja te saate karistada. Võetakse pääsu luba ära. Mis sellest, et te pole ise midagi halba teinud.

Mul on sõbranna, kes kasvatab üksi lapsi, kui siiakanti satub, on alati ööd minu pool , mõnikord on see väga raske mõnikord mitte. Paistab, et see vöib siia kuuluda, et ta ise pole õppinud energiat tootma, või ehk vajab enamat, kui ise toota suudab.
Siit küsimus, kas naine suudab alati toota enesele vajamineva energia, või võib ka tühjaksimejaid olla ta jaoks liialt palju. Question
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 6:12 pm    Teema: Vasta viitega

Mina arvan, et kui liialt imetakse, siis jääb muidugi väheks.
Eks inimestel on ikka selles "tootmise" osas teatud piirangud peal...
Tagasi üles
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 6:51 pm    Teema: Re: Indigo planeet. Naiste maailm. Vasta viitega

miku-wu kirjutas:
Aga võtame mungad, osadel neist pole kohe kindlasti naist olnud.
Kust nemad siis saavad oma energiat, kas endiselt emalt?
Nemad saavad seda kristlikust egregorist. Kristlik egregor korjab selle kirikus naiste käest.

virmalistele: Kui naine ei taha kedagi omistada, siis jätkub tal alati energiat.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 6:54 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Nüüd on naise käes kord muuta mehe elukäiku. Tema toidab meeste erinevaid programme.

Alati tuleb arvestada, et inimest mõjutavad ka teised faktorid. See oli analüüs naisenergia seisukohast.

Nüüd, kui poeg on leidnud naise ja see on nö. must auk, mis siis saab Question Kas ema peab uuesti vahele astuma, kui ta on energia andja Question
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 6:59 pm    Teema: Vasta viitega

Tegelikult on ema aeg läbi. Nüüd peab poeg ise hakkama saama.

Kuidas poisist mees saab?
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Virmaline
----------------------------


Liitunud: 22 Jan 2004
Postitusi: 293

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 7:07 pm    Teema: Vasta viitega

Aitäh, seda oligi tarvis teada, sest naine tahab minu energiat kasutada, st. mind oma vihapursetesse kaasa tõmmata. Siiani olen neutraalseks jäänud, nüüd tean mida teha.
_________________
xxx
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
miku-wu
Hall päike
Hall päike


Liitunud: 6 Juun 2004
Postitusi: 96
Asukoht: olematu

PostitusPostitatud: Kolm Juul 14, 2004 11:49 pm    Teema: Re: Indigo planeet. Naiste maailm. Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
miku-wu kirjutas:
Aga võtame mungad, osadel neist pole kohe kindlasti naist olnud.
Kust nemad siis saavad oma energiat, kas endiselt emalt?
Nemad saavad seda kristlikust egregorist. Kristlik egregor korjab selle kirikus naiste käest.

tegelt ma mõtlesin neid munkasid kes elavad tiibetis. Ning eelkõige võitluskunstide selle. kuid nemad siis saavad oma energia inimestelt kes harrastavad nende stiile`?
_________________
ﺑﮑﻅﻺﻹﻻקּ$
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 12:42 am    Teema: Vasta viitega

Mungad saavad ka oma egregorist. Munkade õpetuse järgijad koguvad energiat.
Võtame näite meie foorumist: Üks mees kutsub pidevalt naisi oma trenni. Kui Ta selle naiste energia endale jätaks, siis teeks ilma. Aga ta töötab ju süsteemi heaks.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 8:52 am    Teema: Vasta viitega

! ! ! Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
ork



Liitunud: 20 Dets 2003
Postitusi: 1270

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 9:11 am    Teema: Vasta viitega

kas see on siis mõne endast lugu pidava mehe vastus?
mind üllatab sõjamehe kehkenpükslikkus.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
monotoon
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 21 Jan 2004
Postitusi: 540

PostitusPostitatud: Nelj Juul 15, 2004 9:24 am    Teema: Vasta viitega

Ma arvan ,et illusioone loome me ise...teadmata midagi oma tegude tagajärgedest...
Kui ema on looja ,siis orkil on õigus .
Mungad leidsid oma "maailma tarkused " lonksukesest kloostripiiritusest...
spirit!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Tokroda vanad teooriad Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group