Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Venemaa ilkumine...
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 9:09 am    Teema: Vasta viitega

Näed sa: olengi juba nurka surutud, ja on mulle ööldud et ei oska ma siin foorumis õieti käituda ja vaielda, et rahvusest olen vigane ja palju muud. Muide tahaks teie tähelepanu pöörata selle peale et pole ma ühtegi korda materdavaid sõnu öölnud (nagu seda näiteks MK911 on teinud, vaata isegi VENE sõnu on ära õppinud ja kasutab). Kui olete märganud olen ma pidevalt ja kultuurselt vaidlustes osa võtnud ja kedagi pole solvanud ka, aga kui juba niisugused väljendid, nagu MK911 kasutab ilmuvad siis olen ju ma sunnitud mehiselt teda kahevõitlusele kutsuma või vastasel juhul arvatakse et olen mingi tattnina või mõkutis. See on ka omaette viisakus ja kultuur. Nii et võite vabalt koha määrata rüütlikul teel. Kui aga mitte, siis jätkake kultuurselt oma arutamist.

Olen venelane jah, ja muuta oma rahvust ei kavatse. Ei häbene. Just vastupidi uhkust tunnen. Aga suhtun teistesse rahvustesse ka viisakalt ja austavalt. Mida ka teile soovitan.

Kordan taas: ei vii se rahvusteema arutamine "Vaimumaailma" foorumil heasse kohta. Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 9:34 am    Teema: Vasta viitega

No nüüd sa proovid juba väita ja halada et kõik minu öeldud materdavad sõnad siin käisid Vene rahvuse kohta Confused, oh ei , iga üks sai aru sellest et need ei käinud Vene rahvuse kohta ja see rahvuseteema on lihtsalt üks järjekordne teema mille alla proovite te pugeda ja kannataja nägu teha ja mida kõik foorumilugejad ka läbi näevad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 9:47 am    Teema: Vasta viitega

Materdavad sõnad käisid minu kohta. Selle pärast nõuan ma kas või viisakalt parandamist (või vabandust palumist) või haavamise verega mahapesemist. See näeb rohkem mehemoodi välja. Esimene või teine.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 10:03 am    Teema: Vasta viitega

mnjah, olgem siis viisakad, parandan ropud sõnad ära, neid endalgi ebameeldiv vaadata.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 10:08 am    Teema: Vasta viitega

Suur tänu. Asi lahendatud. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
bMp
Beez päike
Beez päike


Liitunud: 7 Juul 2004
Postitusi: 278

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 11:53 am    Teema: Vasta viitega

MK911

See oma mina on ikka üks hirmus asi.

sind lugedes koorub sinust pilt inimesest kui lõuapoolikust
MK911 kirjutas:
/…mina ütlesin et mina kasutan võitluskunsti ainult hädakaitseks ja mulle niisama võidelda ei meeldi…/
Võitlus on sport, võitlus on enesekontroll ja palju muud. Sina MK911 oled aga lättutaja…agrpüks. Seda kinnitad ka oma järgmise väitega, et:

MK911 kirjutas:
/…Nurgataga pasunasse andmisest niipalju,et iga inimene peab arvestama et kui mind keegi võitlema sunnib, tulles mind ründama, siis ma pean hädakaitset sooritama ja siis ma kasvõi lasen maha…/


Sõnadele vastatakse sõnadega, rusikale rusikaga ja relvale relvaga, vastasel juhul on see hädakaitse ületamine.

Sina, kui argpüks, aga hakkad tukiga vehkima juba siis kui pimeduses varje näed. Teen vaid ühe järelduse – nõrk oled ja käituksid paaniliselt stressi situatsioonis ja usu mind päästikule vajutajast sinust pole.

Sinu argust peegeldab veel kirjutis:

MK911 kirjutas:
/ärge arvake et minul pole inimesi keda samuti kuskile "kellelegile eksamit sooritama" saata/.


Seda lugedes hakkasin südamest naerma.
Usu mind, sinusuguse argpüksi heaks, ei hakka keegi ”eksamit tegema”. Minu soovitus, kui endal jõudu pole, siis ära liputa selle puudumisega – ole parem vait.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:04 pm    Teema: Vasta viitega

Sina bMp ära värise seal arvuti taga, sinule kooruvad ainult su hädised illusioonid. Sinusuguse vastu vajutaksin rõõmuga päästikule, aga ära võta seda tõsiselt sest sa ju tead et minust vajaduse korral päästikule vajutajat pole kui mind keegi ründab. Very Happy
bMp kirjutas:

Sinu argust peegeldab veel kirjutis:

MK911 kirjutas:
/ärge arvake et minul pole inimesi keda samuti kuskile "kellelegile eksamit sooritama" saata/.


Seda lugedes hakkasin südamest naerma.
Usu mind, sinusuguse argpüksi heaks, ei hakka keegi ”eksamit tegema”. Minu soovitus, kui endal jõudu pole, siis ära liputa selle puudumisega – ole parem vait.

Minu kirjutis oli vastus teie püüdlustele, ma vastasid et mina võin samamoodi teha nagu teie üritate teha ükskõik kellele siit foorumist ja kui vaja siis veel madalam olla.


Viimati muutis seda Turkian (Kolm Juul 21, 2004 12:21 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:09 pm    Teema: Vasta viitega

MK911

sa millegi muuga ka hiilgad või kogu su olemus ongi tuki jampsi täis?
Tagasi üles
Turkian
Arengumaag


Liitunud: 28 Dets 2003
Postitusi: 1149

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:18 pm    Teema: Vasta viitega

tushka2 kirjutas:
MK911

sa millegi muuga ka hiilgad või kogu su olemus ongi tuki jampsi täis?

Sa ei oska ettegi kujutada mis on minu olemus.
Ma pidin sinuga privas rääkima ja sinu küsimustele vastama, aga see jääb ära, otsi ise, õpi ise ja arene, siin foorumis oled sa juba kõiki ära tüütanud ja keegi sind enam aidata ei taha.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:33 pm    Teema: Vasta viitega

Aga seda ikka teate, et Venemaal elavaid eestlaseid kiusatakse taga ?!
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:35 pm    Teema: Vasta viitega

Olen kuulnud et Prantsusmaal juute ka kiusatakse...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Arxos
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:36 pm    Teema: Vasta viitega

ma saaks aru, kui venemaal eestlastesse normaalselt suhtutaks ja siis tuldaks rahvuslikul tasandil vinguma ja inisema...

Edit Ja mul on näiteks palju venelastest sõpru, mõned kohe päris toredad ja asjalikud sõbrad. Aga kui ma nüüd vaatan omakorda nende sõpru ja nende seltskonda, siis hakkab küll vastik.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:40 pm    Teema: Vasta viitega

üks tegu on teise tagajärg.
See on surnud ring.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:50 pm    Teema: Vasta viitega

MK911

Ega ei oska küll, pakun et seal polegi midagi - suuga suur linn ehitatud ehk. Eee...mida ma otsima pean, isegi kohe õppima?
Tagasi üles
tushka2
Külaline





PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 12:55 pm    Teema: Vasta viitega

Arxos

ega mina ka venemaal toimuvasse ülivõrdes ei suhtu, normaalselt ka mitte. Saame siis vist eesti-vene suhtes 1:1 kokku?

Suur osa millest see vägikaika vedu koosneb, poleks vaja meie uudistes üldse pasundada. Eriti veel mingi zirinovski plära...
Ajab inimestel lihtsalt mõistuse peast.
Tagasi üles
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Juul 21, 2004 1:00 pm    Teema: Vasta viitega

Exclamation Exclamation Exclamation
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2004 1:47 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Olen venelane jah, ja muuta oma rahvust ei kavatse. Ei häbene. Just vastupidi uhkust tunnen. Aga suhtun teistesse rahvustesse ka viisakalt ja austavalt. Mida ka teile soovitan.
jah, üks võike märkus Sulle: MIKS AJAD IDA VÄRKI. Kas vene rahvuskultuuris siis omasid tegijaid ei ole Question Aga tegelikult see ei ole mitteüks teps minu rida. nii, et tee, mida tahad. Mina ajan Eesti värki ja minu territoorium on Eestimaa ja siin peaks nagu kehtima ikka eestlaste kultuur ja keel. On mul õigus, või mis ise arvad Question
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2004 1:54 pm    Teema: Vasta viitega

Dmitri Petrjakov kirjutas:
Materdavad sõnad käisid minu kohta. Selle pärast nõuan ma kas või viisakalt parandamist (või vabandust palumist) või haavamise verega mahapesemist. See näeb rohkem mehemoodi välja. Esimene või teine.
Ja enda ees vabandamist nõuad, aga minu ees ei ole vabandanud. Kas pean nüüd kasutama teist varianti Question Jälle on näha seda, et pead ennast teistest partemaks.
Ma ei nõua Sinult vabandamist. Ma ei põe puhtuse kompleksi. Mul ei ole hingetaga patte. VABANDUST NÕUAB INIMENE, KELLEL ON MIDAGI EBAINIMLIKKU VARJUL.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dmitri Petrjakov
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 24 Märts 2004
Postitusi: 3801
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2004 2:20 pm    Teema: Vasta viitega

Ida värgiga tegelen ma selle pärast, et lihtsalt meeldib ja võib olla veel huvi pärast. Kui oled märganud siis olen ammu kickboxingule üle läinud, mis on täitsa universaalne.
Eesti kultuur ja keel... Kes siis selle vastu on? Ainult ka seeon postmoderni lahjendamise mõju all. Usu mind, hädaohus on kultuur ja keel. Ja sina, kui tark inimene, peaks kultuuri ja keele kohta rohkem teadma + tende tegeliku illusoorse olemuse kohta.

Kui märkasin siis tähtsamad mu sõnad olid ikka VIISAKU PARANDAMISE kohta (aga et tavainimesele selge oleks kasutasin väljendi "vabandust paluma"). MK911 sai aru ja PARANDAS. Puhtuse kompleksi sul küll pole, kuid hingetagused patte sa kardad! Tead ju, et kehastatud olemuse ontoloogiline argus väljendub jõu vihkamises. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juul 22, 2004 2:28 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, ära keeruta. Ma ütlesin, et pole vaja vabandada.
Mis puutub minusse, siis ma ei ole terve eesti rahvus. Minu rida on Eesti nõiakunsti arendus. Mina ei tegele keeleliste, kunstiliste ja muude asjadega.
Millal te ükskord aru saate, et maailmas ei ole üks jumal, vaid palju Question
PS see ei ole otse õeldud. See on mõistukõnes.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group