Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Suhtlemine vaimudega

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Angel999



Liitunud: 1 Sept 2009
Postitusi: 3
Asukoht: 2 maailma vahel

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 7:25 pm    Teema: Suhtlemine vaimudega Vasta viitega

Minu jaoks on teispoolsus ja vaimud ja kõik sellega seonduv päris võõras maa. Aga siiski huvi on. Ja olen uurinud kuidas võiks suhelda vaimudega. Aga samas seda oleks väga narr teha kui ma ei tea üldse kes/mis on vaim.
Ja kas ta üldse tahab suhelda.? Ma ei tea kes/mis on deemon ja kes on Saatan( tean piibli jutul põhinevat).Kukkunud ingel jne. ok see selleks.
Ei saa aru ka inimestest kes läbi aegade on vaimudega suhelnud näiteks Ouija laua abil ja tihti peale kysitakse igast ärritavat p***a mille peale isegi vb kellegile mööda pead virutaks.
Aga mis piirini see on ohutu?
kas üldse on ohutu?
Miks inimesed kes sellega tegelenud on pole midagi konkreetset teada saanud? Mis on vaimu maailm? Kas see üldse eksisteerib? ja saatan ja muud tegelased?
Näiteks miks need inimesed kes sellega tegelevad oma lõbuks ja sõpradega igavusest Ouija boardi abil üritavad suhelda ja väidetavalt see õnnestub, siis ikka midagi rääkida ei oska konkreetselt?
Äkki kutsuks kohe Saatana ja küsiks tema käest mis juhtus ja kes on deemonid ja vaimud ja mida põrgu endast kujutab:D Hoiatatakse et saatanat ei tohi kutsuda et tapab ära:D või hakkab kohe põrgu meelitama jne. aga siis ta ei ole ju kaval ja tark, tuleb välja et hoopis loll muidu ta ikka kasutaks teist varianti, valetaks näo täis vms või löökski kohe maha ilma pikema jututa:D ja kui jutud käivad et igast bloody marysid ja Elvist saab välja kutsuda siis ma oleks huvitatud kui Jeesus ja Saatan istuksid minu ees ja ma kysiks mõlema käest omad kysimused:D
Ja kui saatan meie hingesid nii pahasti kohe tahaks siis ta tuleks ja võtaks. Ahh et ei saa we? Jumal ei lase! Jumal on inimestel ise lasknud otsustada keda kummardada:D Siis jumal ei ole ka ju päris pühak. Ta ju säästaks inimkonda ja laseks kõik kenasti taevassexd. Äkki põrgu ja piinad ongi hoopis see õige:D äkki jumal on paha, äkki hea on hoopis paha??? kas keegi oskaks neile küsimustele vastada?
Ok mõni väidab et tal on poltergeist kodus ja lammutab mööblit jne.
Aga mis vaim see on deemon? või mingi kuri vaim lihtsalt ja milline vaim saab füüsiliselt asju liigutada ja milline mitte?
Kui ma suren kas ma lähen põrgusse, taevasse, või saan poltyergeistiks või deemoniks või lihtsalt vaimuks kes näitab end või lihtsalt olen surnud ja kogu moos, midagi muud polegi.
Vot selline segadus on mu peas praegu, samas järjekorras mõtlen ja arutlen selle kõige üle:D Kõik see on ikka nii keeruline. Võibolla olen endale liiga palj uasju korraga mõelda võtnud:)
_________________
The Demon Code Prevents Me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 9:01 pm    Teema: Vasta viitega

kui küsida tohip, siis milliseid küsimusi sa jeebuselt ja saadanalt küsiksid?

aga elvise saab vist maatriksist välja kutsuda. iseasi, kas ta sealt muidugi välja tuleb. tujukas juhtum.

asju kolistavad vaimud on ilmselt tuuletõmme või ehituspraak, mis lisaks kõigele veel ka ajahambast puretud .

mis puudutab suremist, siis küsimus vastu: oled sa kunagi elus teadvust kaotanud? kui jah, mida sa siis vahetult peale seda kogesid või kas üldse kogesid? kui ei, siis ... parem ei tasu proovida.
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Angel999



Liitunud: 1 Sept 2009
Postitusi: 3
Asukoht: 2 maailma vahel

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 9:32 pm    Teema: Vasta viitega

Et kas nad ei võiks sõbrad olla ja kas Jeesus C ei võiks andestada Saadanale kui ta nii hea on?
Elvise peale surma käekäiguga poel kursis:D
Olen ikka:) Ja kogesin mõnusat Remi ja ärkamist peavaluga.
_________________
The Demon Code Prevents Me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
stereobrain
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 26 Juul 2004
Postitusi: 339

PostitusPostitatud: Teis Sept 01, 2009 10:36 pm    Teema: Vasta viitega

patarei peale vaadates ja nähes + ja - märke mõtled samamoodi? et miks + ja - sõbrad pole? (tegelikult muideks on).

elviseid on erinevaid.

kui palju sa seda remmi ise tegelikult kontrollisid?
_________________
delirium tremens
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Sept 02, 2009 1:55 am    Teema: Vasta viitega

rohkem kui naljaks teemapüstitus.
teemaalgataja vaatevinklist võiks öelda, et terve see foorum on täis seda, kuidas erinevatel viisidel nn vaimudega suheldakse.
infoks (kuulub aabitstõdede hulka): vaim on üks osa meie ühtsest baastervikust, kui seda jagada viiendsüsteemi baasil (hing, vaim, mõistus, teadvus, olemus) ja on seaotud emotsioonide ja antireaalsusega, st hoolitseb ühenduste ja sidemete eest erinevate osade vahel. samuti ühenduste eest, mis seotud välismaailma erinevate osadega.
ma saan aru, et sa soovid suhelda mingite olenditega, aga enne võiks selgeks teha, miliseid siin ringi liigub. ja neid on palju liike - mõned on jube ohtlikud ja mõned täitsa ohutud, aga iga ohutu võib mingil tingimusel ohtlikuks osutuda. paljud on tyytud. terve hulk liike on orienteeritud suheldava lüpsmisele kas lihtsamas või keerulisemas variandis.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Angel999



Liitunud: 1 Sept 2009
Postitusi: 3
Asukoht: 2 maailma vahel

PostitusPostitatud: Kolm Sept 02, 2009 3:09 pm    Teema: Vasta viitega

Tänud Haldjanool, see oli hea vastus mis andis idee mida uurida.
Aga stereobrainile ma patareide kohta ei oska midagi öelda:D
Pole veel niimoodi asjale lähenenud;)
_________________
The Demon Code Prevents Me
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Nightknight
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 22 Apr 2006
Postitusi: 781

PostitusPostitatud: Püh Sept 13, 2009 4:51 am    Teema: Vasta viitega

need samad vaimud on salaorganisatsioonid ja religioonid. Vaimu ei eksisteeri inimesel. See k6ik lollus.
_________________
I love fairys.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Usundid Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group