Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

milles siis nüüd asi?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Nelj Juul 23, 2009 5:50 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
jones kirjutas:
eestlaste egregor eksisteeribki hetkel keele, asukoha ja ühtse iseseisvus soovi näol. egregor kui kultuur pole kahjuks saanud kaua areneda ja see on sellega enamasti unustatud ning aegunud. kultuuri peaks uut arendama hakkama vanadel tõdedel, kuid uue kaasaegse ja töötava lainega.


ja kuidas see iseseisvussoov v'a'ljendub, yhtse juudi persepugemise n'a'ol?
eesti oma kultuur, mis oli v'a'ga vana, konkreetselt h'a'vitati parasiitide poolt, v'a'hemalt vaimsel valitseval tasandil. su uus t'o'o'tav laine vaid toidaks parasiitide illukat!


naahui, orjarahva juttu ajad
keegi teine on süüdi, kutsume kusagilt parema kuninga, otsime õiget juhti jne
ainuvõimalik "uus ja töötav laine" on ise valitseda
iseenda üle
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Nelj Juul 23, 2009 5:53 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
Elizabitch kirjutas:
tead Norn, ma tulen varsti Põlvehe ja võtan sõbrad ka kaasa
you can run, but you can not hide Twisted Evil


tulge jah, panen teid t'o'o'le, hakkate mu orjadeks.


Laughing Laughing Laughing diil Laughing
_________________
altpostitaja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Juul 23, 2009 7:23 pm    Teema: Vasta viitega

k'a'i kukeputsi, ma juutidega diile ei tee
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Norn
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 22 Märts 2008
Postitusi: 3485
Asukoht: P6lva

PostitusPostitatud: Nelj Juul 23, 2009 7:53 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
piisavalt kaua orjust on õpetanud probleeme lahendama läbi isandate, mitte ise. tasapisi peaks kuidagi seda välja hakkama juurima, sest võõras jõud pole usaldusväärne.


kiirustada ei saa, tekitab m6ttetu vastuj6u. vanad systeemid lagunevad tasapisi ise, kui algatuseks enda eluareaalis otsustav julgus leida.
_________________
Pole olemas kaht ühesugust asja.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 12:29 am    Teema: Vasta viitega

kiirustada pole rohkem mõtet kui ise suudad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
gladiaator
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 27 Sept 2006
Postitusi: 1143
Asukoht: areen

PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 9:02 am    Teema: Vasta viitega

Vana süsteem asendatakse uuega,kusjuures asendajateks on vana süsteemi lagundajad ja endised juhid.
_________________
me kõik peame võitlema
son of the creator will return
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 10:50 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Pilleriin, ei ole vihane ja haavatud. Juhul kui ma oleks juba lõhutud ja emotsionaalne, siis ei suudaks teid nii teravalt jälgida nagu jälgin.
Sundimise ja pressimisega on selline lugu, et kui ma millegi enda sihiks võtan, siis mul on üsna laialdane ja efektiivne tegumoe valik.
Teid õpetan ma agressiivselt, kuna teie õpetate teisi samalaadselt, mina olen teile vastandlik jõud. Juhul kui teie lõpetate ära agressiivse surumise enda ideedega, siis mul kaob ka vajadus teid rõhuda.
Ma olen juba omajagu enda lühikese elu jooksul võidelnud ja tean, et üks meist lõpetab alles siis kui üks meist pähe saab. Seega aeg näitab, kes on omas elemendis parem. Nii, et nagu tunnete et surve mis teile esitatakse muutub liiga tugevaks, siis vähendage survet mida teistele esitate.


Laughing Muideks, mind võib täitsa sinatada kah!
Mulle meenub üks lause, mille Tokroda mulle paganate kokkutulekul ütles: "Inimesel ja inimesel on väga suur vahe." See on nii elementaarne, aga kui vaadata reaalsust, siis inimesed kujutavad kogu aeg teisi inimesi ühesugustena ette. Tavaliselt tekitab strssiseisund sellist mina&teie dihhotoomset üldistamist.
Sa ei tunne mind, aga kujutad täiega mingi mudeli järgi ette, milline ma olla võiks. Kas tõesti arvad, et tead paremini kui ma ise, kes ma olen? Rolling Eyes
Sa kujutad täiega ette, et paganad on ühesugused. Ja ennast kujutad sa ka suuremaks, kui reaalselt oled. Huvitav, kuidas sa ikka kavatsed oma agressiivset õppemeetodit kasutada? Foorumis mulisedes? Ma võin sulle öelda, et inimene õpib ikkagi seda, mis teda huvitab.

Mina ei tunne, et paganad oma ideid kuidagi agressiivselt peale suruksid, kas keegi teine peale jonesi seda tunneb? Pigem on siin tegemist lihtsalt ühe väikese egolaksuga. Lihtsalt väike poiss sinus sai natuke haiget, kui mitu inimest juba tema suhtes oma negatiivset suhtumist väljendasid. Nüüd võitledki siin kõige ja kõigi vastu Smile Aga tead, sellise allutamise sooviga ei jõua sa kaugele. Teised inimesed jäävad ikka endaks, nagu seda jääd sinagi.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 1:30 pm    Teema: Vasta viitega

Pilleriin, esimene osa sinu postitusest virised sa, et ma üldistan paganaid. Virin mitte kriitika on see osa selle tõttu, et sa alustasid ise minuga vestlust paganaid üldistades ja nende seisukohti ja olemust esindades:

Tsiteerin::

Ihhii, teades paganaid, see on Sul ja veel mõnedel inimestel ikka tõsine eneseimetlus. Te pole üleüldsegi nii huvitavad, kui iseendast arvate. Paganad ajavad oma asja. Osad inimesed siin foorumis aga on nagu takjad teiste tegemiste kallal iga detaili uurimas ja puurimas Very Happy Laias laastus võib võtta nii, et osad inimesed vajavad teiste energiat olemiseks, osad loovad ise energiat enda olemiseks. Kumba gruppi kuulud Sina?


Samuti sa üldistasid isegi eelmises postituses ühe lausega paganaid:

Tsiteerin::
Mina ei tunne, et paganad oma ideid kuidagi agressiivselt peale suruksid, kas keegi teine peale jonesi seda tunneb?





Seejärel sa nimetasid mind väikseks, et ma hakkaks ennast suureks tõestama ja nii kulutaks asjatult energiat. Ma kasutan seda energiat otstarbekalt ja seletan sulle väikeste ja suurte inimeste kohta.

Minuga on seda ennast suureks rääkimise meetodit hetkel raske kasutada, kuna ma näengi ennast väiksena.
See kui suurelt või väikselt ennast keegi näeb oleneb inimese tähelepanu suunast.

Inimene näeb ennast suurena siis kui ta on enda tähelepanu peamiselt suunanud enda sisse. Sedaviisi paistab tema ise kõige olulisem ja välised protsessid tunduvad väiksed ja ebaolulised. Nii suudab inimene kõige rohkem endaga tegeleda.
Väiksena näeb ennast inimene siis kui tähelepanu on pööratud enim välja. Sedaviisi näeb inimene enda ümber toimuvad protsesse suurte ja olulistena ja enda osakaalu näeb nendes väiksena. Nii suudab inimene kõige rohkem enda ümber toimuvate protsessidega tegeleda.

Kumbki meetod neist pole hea ega halb, vaid oleneb hetkelise missiooni omapärast, kuhu on on otstarbekas enda tähelepanu suunata. See kui keegi suudab kellegile teisele neist ühe meetodi halvaks rääkida ja teist asjatult tõestama panna, on see ohvri teadmatuse viga.



Paganad on alati ennast väljendanud agressiivselt kasutades enda tegevustes palju mõisteid nagu sõda ja lahingud. Küll aga on nad salakavalad tussud sellega, et kui nad lahingus alla jäävad siis proovivad püssi põõsasse visata ja öelda, et tegelt nad ei tahtnud üldse kakelda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Reede Juul 24, 2009 4:34 pm    Teema: Vasta viitega

asjaolu "virinaks" nimetamine näitab lihtsalt sinu enda negatiivset suhtumist ning eneseõigustamist. Aktsepteerin seda.
Asjade nimetamine on sildistamise küsimus. Kuidagi tuleb tõesti reaalsust kirjeldada. Ometi ei tohi unustada, et reaalsus on ikkagi mitmekesine.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Võitlus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group