Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nÔmme raadios.

KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsőnumite lugemiseks logi sissePrivaatsőnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

milles siis nĂŒĂŒd asi?
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> VĂ”itlus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Elizabitch
varikonto alt postitaja

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:24 am    Teema: Vasta viitega

Pilleriin kirjutas:
jones kirjutas:
Siinsetel puuduks motiiv kirju maha vĂ”tta ja informatsiooni sedaviisi takistata, kĂŒll aga eksisteerib motiiv privaatkirju lugeda ja nii enda taktikat kujundada.

Ihhii, teades paganaid, see on Sul ja veel mĂ”nedel inimestel ikka tĂ”sine eneseimetlus. Te pole ĂŒleĂŒldsegi nii huvitavad, kui iseendast arvate. Paganad ajavad oma asja. Osad inimesed siin foorumis aga on nagu takjad teiste tegemiste kallal iga detaili uurimas ja puurimas Very Happy Laias laastus vĂ”ib vĂ”tta nii, et osad inimesed vajavad teiste energiat olemiseks, osad loovad ise energiat enda olemiseks. Kumba gruppi kuulud Sina?

teie grupile tĂŒĂŒpiline tahte pööramine on see, mida siin vĂ€ljendad

miks teid nii kangesti hÀirib, kui selle nö "oma asja" detaile keegi uurib?
mulle nt need teie detailid erilist pinget ei paku, samuti nÀiteks ei hÀiri, kui loete siin mu privasÔnumeid vms teie Ôuealale omast napaklust, ometi ei muuda see, et mind ei hÀiri, napakusi vÀhem napakateks

aga nende oma Ă”ueala seadustega maksab ĂŒldiselt olla avarama silmaringiga - nimelt eksisteerib see teie Ă”ueala siiski ĂŒleĂŒldise elureaalsuse raames - nt ei hinga te oma Ă”uel mingit teistsugust Ă”hku, kui kĂ”ik ĂŒlejÀÀnud maised eluvormid ning kui te oma liivakastis Ă”hku rikute, lapsi sinna ajupesuks meelitate jms, siis mĂ”jutab see teataval mÀÀral kogu elu maapeal, seega peate te sedavĂ”rd ka omas punkris end inimvÀÀrikalt ĂŒleval pidama

teisalt on need te oma ruumi jutud sĂŒgav demagoogia arvestades, kuidas armastate seda "oma asja" nimetada kogu eesti asjaks, vĂ”ttes seelĂ€bi vĂ€ga ĂŒle oma volituste sĂ”na siin meie kĂ”igi nimel
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:26 am    Teema: Vasta viitega

Kui sa siin foorumis administraator oli, kas sa vaatasid MODide listi ka ĂŒle vĂ”i anti sulle lihtsalt modereerimise Ă”igus ja öeldi, et sina oled nĂŒĂŒd ĂŒlemus?

Ma ei laima, vaid kajastasin kÔik faktid nii nagu need on. PÔhinedes samadele faktidele on tugevas tÔenÀosuses vÔimalus, et seda kÔike siiski tehakse.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum
naine
Kollane pÀike
Kollane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:50 am    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Kui sa siin foorumis administraator oli, kas sa vaatasid MODide listi ka ĂŒle vĂ”i anti sulle lihtsalt modereerimise Ă”igus ja öeldi, et sina oled nĂŒĂŒd ĂŒlemus?

Ma ei laima, vaid kajastasin kÔik faktid nii nagu need on. PÔhinedes samadele faktidele on tugevas tÔenÀosuses vÔimalus, et seda kÔike siiski tehakse.

KĂ”ik faktid ? Kuule mees, kui sa oled ikka mees Very Happy kui sa rÀÀgid faktidest, siis peaksid sa teadma, et fakt on midagi sellist, mis on ĂŒle kontrollitud ja vastab tĂ”ele ja mida sa suudad ka tĂ”estada.

Ja millistele faktidele sa pÔhined ?

Üldiselt olen ma otsutanud, et sinusuguste tankistidega ma ei jagele, ma olen juba öelnud oma arvamuse sinu kohta ja pole mĂ”ttet seda korrata 3 x nĂ€dalas.

Minu arusaam on sinu suhtes selline, et sa ĂŒritad vĂ€gisi paganatele toppida oma programme, aga mis on minule vasuvĂ”etamatud.

KĂŒsimused sulle...

1) Miks Sa siin foorumis oled ?
2) Miks Sa ĂŒritad muuta Paganaid ja nende maailmapilti ?

Sest selge on see, kui sa tuled hundile hundikoopas ĂŒtlema, mis ta seal sinu arvates tegema peaks vĂ”i ei pea, siis suure tĂ”enĂ€olisusega pistab ta su nahka.
Tagasi üles
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 11:58 am    Teema: Vasta viitega

faktid:
Tsiteerin::
Siinne foorumi modereerimine ja sellega kaasnevad probleemid tĂ”id esile ĂŒhe huvitava asja.
Nimelt suure tÔenÀosusega loetakse siin tÔesti kasutajate PM privaatseid sÔnumeid ja samuti on ka kasutajate paroolid administraatoritele teada.

See kiri, mis ĂŒhel kasutajal kadus, juhtus ilmselt Ă”nnetusena teiste postituste lugemise kĂ€igus.
Siinsetel puuduks motiiv kirju maha vĂ”tta ja informatsiooni sedaviisi takistata, kĂŒll aga eksisteerib motiiv privaatkirju lugeda ja nii enda taktikat kujundada.
Siinsete postituste lugemise kinnitas selgemini vestlus haldjanoolega siin teemas: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5303&start=0

Nimelt haldjanool vĂ€itis, et vigast foorumi tarkvara ei saa uuendada, kuna on kĂ€sitsi tehtud asju ĂŒmber, millest ei saa rÀÀkida.
Arvutiteadlikum inimene teab, et phpbb-l on olemas paljud MODifikatsioonid, mis aitavad kasutada erinevaid funktsioone. Elementaarse konfiguratsiooni vÀliselt saaks kÀsitsi muudatused tÀhendada erinevate MODide kasutust.
Samas siin foorumis puuduvad nÀhtavad MODid, mis tÀhendab, et mod peab olema varjatud.

Phpbb pole kunagi enda originaalvormis lubanud administraatoritel lugeda PM privaatsĂ”numeid, kĂŒll aga on privaatsĂ”numid vanemates versioonides MySQLis krĂŒpteerimata ja nende lugemiseks tehti eraldi MODe.
KĂŒsimused, miks ei taheta foorumi tarkvara uuendada ja miks seda blokeerivad mingid varjatud muutused on mulle nĂŒĂŒd ĂŒsna selged.

Ei soovita siinsetel kasutajatel saata siin infot, mida te tahate privaatseks jÀtta ja ei soovita kasutada siin paroole, mida te kasutate ka mujal.

KĂ”ik seal postitustes olev info on kontrollitud ja Ă”ige. Samuti kontrolliks teie foorumi ĂŒle ja vaataks MODide listi ĂŒle, kuid teie vĂ€ite jĂ€rgi poleks mul sellesse kindlasti asja.

Paganad, te olete silmakirjalikud suslikud. Esiteks te proovite eesti rahvale peale toppida mingeid vigaseid programme, kuid kui keegi rahva seast vastu hakkab on hĂ€da lahti. Mina lĂ”petan teiega tegevuse alles siis kui te lĂ”petate eesti vaimsuse rahvusegregori vĂ€gistamise ĂŒrituse.
Kui te muudate "oma asja" tÔesti ainult oma asjaks ja tunnistate end vÀikse inimgrupi sektina, keda ei huvitagi vÀlismaailm, siis saate minust lahti, kuna siis te enam mind kui eestlast ei puuduta.
Te suudaks mind ainult siis nahka pista kui ma teid usaldaks, aga ma ei usalda teid ja tĂ€nu sellele puudub teil minu ĂŒle jĂ”ud.
Tagasi üles
Elizabitch
varikonto alt postitaja

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 12:00 pm    Teema: Vasta viitega

ja kui marutÔbised hundid juba hÀirivaks muutuvad, tegelevad jahimehed nende arvukuse vÀhendamisega ilma pikema sissejuhatuseta Laughing
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 1:36 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Siinne foorumi modereerimine ja sellega kaasnevad probleemid tĂ”id esile ĂŒhe huvitava asja.
Nimelt suure tÔenÀosusega loetakse siin tÔesti kasutajate PM privaatseid sÔnumeid ja samuti on ka kasutajate paroolid administraatoritele teada.

See kiri, mis ĂŒhel kasutajal kadus, juhtus ilmselt Ă”nnetusena teiste postituste lugemise kĂ€igus.
Siinsete postituste lugemise kinnitas selgemini vestlus haldjanoolega siin teemas: http://www.vaimumaailm.ee/viewtopic.php?t=5303&start=0

Nimelt haldjanool vĂ€itis, et vigast foorumi tarkvara ei saa uuendada, kuna on kĂ€sitsi tehtud asju ĂŒmber, millest ei saa rÀÀkida.
Arvutiteadlikum inimene teab, et phpbb-l on olemas paljud MODifikatsioonid, mis aitavad kasutada erinevaid funktsioone. Elementaarse konfiguratsiooni vÀliselt saaks kÀsitsi muudatused tÀhendada erinevate MODide kasutust.
Samas siin foorumis puuduvad nÀhtavad MODid, mis tÀhendab, et mod peab olema varjatud.

Phpbb pole kunagi enda originaalvormis lubanud administraatoritel lugeda PM privaatsĂ”numeid, kĂŒll aga on privaatsĂ”numid vanemates versioonides MySQLis krĂŒpteerimata ja nende lugemiseks tehti eraldi MODe.
KĂŒsimused, miks ei taheta foorumi tarkvara uuendada ja miks seda blokeerivad mingid varjatud muutused on mulle nĂŒĂŒd ĂŒsna selged.

Ei soovita siinsetel kasutajatel saata siin infot, mida te tahate privaatseks jÀtta ja ei soovita kasutada siin paroole, mida te kasutate ka mujal.
Tokroda palus edasi öelda jonesile:

LĂ”peta see hĂŒlgemöga. Serveri haldaja ise kĂ€sib vahetada uusi MODe, et just kaitsta hĂ€kkimise ja viiruste eest. Ja kui seda ei tee meie, siis nad ise automaatselt vahetavad uuemate versioonide vastu. Kui asja ei tunne siis paluks siin mitte möla ajada. Kirjade Ă€ra kadumise pĂ”hjus on selles, et viited lĂ€hevad sassi ja teinekord kaovad Ă€ra ka mĂ”ned terved teemad. NB: Isegi mina ei saada privaatseid sĂ”numeid lĂ€bi foorumi, sest serveri haldaja saab lugeda kĂ”ike ja me teame vĂ€ga hĂ€sti kelle kontrolli all see on.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 1:53 pm    Teema: Vasta viitega

ega see kotterm'a'nnide elu lihtne pole, las loeb ja kaotab pealegi m6ned kirjad 'a'ra, tunnengi ennast kohe t'a'htsa tegelasena Laughing
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 2:17 pm    Teema: Vasta viitega

mis jutt see nĂŒĂŒd veel oli.
mis modid teil kasutusel siin siis on, mida serveri haldaja kĂ€sib uuendada? siin puuduvad teil nĂ€htavad modid, seega ainukesed modid saaksid olla varjatud. Varjatud mode oleks ainult vaja, et mingit funktsionaalsust lisada, mida kĂŒlastajatel pole vaja teada.

sul on sassis ĂŒldse, mida tĂ€hendab phpbb ja mida tĂ€hendab phpbb mod.

Phpbb on foorumi baastarkvara, mis vĂ”imaldab ĂŒldse sellisel foorumil olla. Sellise baastarkvara koodi parandamata vigade tĂ”ttu tekivad sĂŒsteemi vead vĂ”i nende eksploiteerimise tĂ”ttu saab saata korda erinevat kurja.

Phpbb mod on selle baastarkvara modifikatsioon, mis vÔimaldab kasutada funktsioone, mis ei eksisteeri baastarkvara vÔimalustes. Privaatkirjade lugemine administraatori poolt ei eksisteeri phpbb loojate vÔimaluste listis, kuna seda ei peeta eetiliseks. Selle vÔimaluse puudumise tÔttu on aga loonud susserdised vanematele versioonidele modi, mille abil saab lugeda privaatsÔnumeid.

PrivaatsĂ”numid töötavad tĂ€pselt nii, et need talletuvad MySQLi andmebaasi krĂŒpteerimata, mida on vĂ”imalik ka tegelt toorel kujul vĂ€lja lugeda. Arvestades aga seda, mis tehnopaska te siin ajada proovite ei ole teil kedagi piisavalt vĂ”imekat, kes seda teha suudaks. Seega on ilmselt minevikus vanemale phpbb versioonile peale installeeritud PMide lugemise mod, mida siiani innukalt rakendatakse "vaenlaste kaardistamiseks".

Selle tÔttu pole siin foorumi tarkvara uuendatud ja selle tÔttu rÀÀkis haldjanool vihatuhinas vÀlja, kuidas siia foorumi on kÀsitsi muudatusi tehtud, millest ta rÀÀkida ei saa.

See jutt, et serveri haldaja kĂ€sib teil mode uuendada, et hĂ€kkimist vĂ€ltida meenutas pigem paroodiat: "lĂ€bi ups tulemĂŒĂŒr sisendi salvestad risc-port usb kettale operatsioonsĂŒsteemi protsessori". KrĂ€kkimist piiraks peamiselt phpbb uuendamine, mitte MODide, mida teil samas pole ĂŒhtegi kuskil nĂ€htavas kohas kasutusel.

See kui te ise ei kontrolli enda kĂŒberruumi nĂ€itab teie saamatust. Juhul kui te oleksite piisavalt teadlikud, siis te ei peaks ostma vÔÔra kĂ€est teenust, vaid saaksite meeskonna siseselt sellega seotut majandada. Teie foorumi andmeside maht on piisavalt vĂ€ike, et seda toidaks Ă€ra mĂ”ni Ă”ige OSi ja seadistsega koduarvuti ja kodune pĂŒsiĂŒhendus. Sellisel juhul oleks teil enda kĂŒberruumi keskkonna ĂŒle tĂ€ielik kontroll ja samas kulud mĂ”istlikud.
Tagasi üles
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 8:55 pm    Teema: Vasta viitega

jones kirjutas:
Paganad, te olete silmakirjalikud suslikud. Esiteks te proovite eesti rahvale peale toppida mingeid vigaseid programme, kuid kui keegi rahva seast vastu hakkab on hĂ€da lahti. Mina lĂ”petan teiega tegevuse alles siis kui te lĂ”petate eesti vaimsuse rahvusegregori vĂ€gistamise ĂŒrituse.
Kui te muudate "oma asja" tÔesti ainult oma asjaks ja tunnistate end vÀikse inimgrupi sektina, keda ei huvitagi vÀlismaailm, siis saate minust lahti, kuna siis te enam mind kui eestlast ei puuduta.
Te suudaks mind ainult siis nahka pista kui ma teid usaldaks, aga ma ei usalda teid ja tĂ€nu sellele puudub teil minu ĂŒle jĂ”ud.

Ma tahan teada, et kus see hÀda lahti peaks olema?
Mul iseenesest suhteliselt poogen sest rahvast. Sest kui jÀrele mÔelda, on kÔik tegelikult tÀiesti triksis traksis. Kui rahvas vÔtab programme, siis vÔtab. Ei vÔta siis ei vÔta. Kui tekib konflikt, siis vÔidab parem, kellel paremad teadmised, oskused jms. Nii lihtne see ongi.

Ja Ă€ra sa nii vĂ€ga pabista midagi! Miks peaks rahvas ajupestud sekti ĂŒldse kuulama? Kas sa tĂ”esti nĂ€ed rahvale ohtu? Kas see on siis ĂŒhe terve mĂ”istusega konstruktiivselt mĂ”tleva inimese jutt? Laughing

Aga kui tÔesti nii nÀed, siis palun... foorum on olemas, kasutaja kah. Hakka aga sekti kÔrvaldamisega pihta.

Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:00 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Aga kui tÔesti nii nÀed, siis palun... foorum on olemas, kasutaja kah. Hakka aga sekti kÔrvaldamisega pihta.

aga kui kÔik inimesed ilma misiganes foorumi admin poolt antud staatusest sÔltumata saaksid postitada, kas siis lÀheks liiga rajuks vÔi ? Cool
isiklikult sinumeelest?
Tagasi üles
Pilleriin
Punane pÀike
Punane pÀike

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:13 pm    Teema: Vasta viitega

Jonesile: Mulle jĂ€tad sa veidi arulageda mulje. Oled nagu vihane ja haavatud, kuna sulle ei avaldata kĂ”ike, mida teada tahad. Sa lausa SUNNID ja PRESSID infot vĂ€lja. Infot on sul vaja selleks, et siis saaksid jĂ€lle minna Ă”petama, kuidas teised asja ajama peaksid. Sul on ju lausa haiglane vajadus Ă”petada. Aga sa ei tea hetkeolukorra kohta reaalset infot ja seepĂ€rast istudki siin pahasena kinni. Muudkui istud ja kujutad ette, kuidas siis need asjad, mida sa ei tea, ikka olla vĂ”iksid. Tekib ĂŒks paranoia, teine, varsti oled hull valmis.
Ma soovitan Sul oma Ă”petamise vajadusest ĂŒle saada! Hakkab kohe kergem, saab suve kah nautida.

PS! Oma asja ajamine on vastandiks teiste sabas ilkumisele. Aga ma usun, et sisuliselt pole see osadele siin arusaadav. Oleks tegemist avatud ning analĂŒĂŒsivate inimestega, aga siin ju pole... Ainult ĂŒhes vaos tallamine.
Tige tihane
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:25 pm    Teema: Vasta viitega

Jones, kas see kutt kes sinuga kokukal kaasas oli tookord on IT spetsialist?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsőnum Vaata liikme veebilehte
Faxaros
Parasiit

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:27 pm    Teema: Vasta viitega

Ja veel suurem pull on see, et kuna rahva jaoks on paganad ajupestud sekt, siis need kes on vastalised muutuvad samuti ajupestuks.

NĂ€iteks, jones oli varem arvatavasti normaalne rahvaesindaja. Aga kuidas ta praegu rahvale paistab? Ta usub et on mingi jĂ”ud, mis suudab muuta rahvaid ja masse. Ja ĂŒritab kĂ”igest hingest teha nii, et paganad seda kĂ€tte ei saaks. Rahva jaoks ta ei kĂ€itu enam normaalse inimesena, sest ta nĂ€eb igal pool paganate vandenĂ”usid ja maailmavallutusplaane. Ülikiirelt arenenud paranoiline skisofreenia.

Ehk paganad ajuloputasid jonesi tagupidi. Laughing

Ja lÔpuks paistab nagu kÔik oleksid ajuloputatud ja ainult Jason karjub nurgast "Te olete kÔik lolliks lÀinud! Debiilikud!"

Viimati muutis seda Faxaros (Kolm Juul 22, 2009 9:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:28 pm    Teema: Vasta viitega

jahimehed k6mmutasid teineteist ja tyhja, nyyd natuke toibuvad ja j'a'lle uue hooga edasi? Mina olen punamytsike, appii p'a'a'stke mind kurja hundi eest Laughing
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:45 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros, hÀda on lahti sellega, et siiani proovitakse mÔjuvalt öelda mulle, et ma enda tegevuse lÔpetaks ja Àra lÀheks.
Rahva ja parema vÔidu suhtes olen igati nÔus sinuga.
Ei pabista, aga ma tean et ajupestud sektidega on vÔimalik suuri ja koledaid tegusi teha. Ka kristlus oli kunagi vÀiksemas mastaabis lihtne ajupestud sekt, suuremad mÔÔtmed sai ta tÀnu sÔjalisele jÔule.
EnamustĂ”enĂ€osus ĂŒtleb, et te ei jĂ”ua oma asjaga ka takistamata kaugele, aga samas maandan ma vĂ€iksematki riski.
Sekti ma ei taha kÔrvaldada, vaid sekti leviku kÔrvaldamisega olen juba pihta hakanud.

Pilleriin, ei ole vihane ja haavatud. Juhul kui ma oleks juba lÔhutud ja emotsionaalne, siis ei suudaks teid nii teravalt jÀlgida nagu jÀlgin.
Sundimise ja pressimisega on selline lugu, et kui ma millegi enda sihiks vĂ”tan, siis mul on ĂŒsna laialdane ja efektiivne tegumoe valik.
Teid Ôpetan ma agressiivselt, kuna teie Ôpetate teisi samalaadselt, mina olen teile vastandlik jÔud. Juhul kui teie lÔpetate Àra agressiivse surumise enda ideedega, siis mul kaob ka vajadus teid rÔhuda.
Ma olen juba omajagu enda lĂŒhikese elu jooksul vĂ”idelnud ja tean, et ĂŒks meist lĂ”petab alles siis kui ĂŒks meist pĂ€he saab. Seega aeg nĂ€itab, kes on omas elemendis parem. Nii, et nagu tunnete et surve mis teile esitatakse muutub liiga tugevaks, siis vĂ€hendage survet mida teistele esitate.

Finalfantasy, ei see kutt oli motospetsialist, kui nii saab öelda.

Faxaros, rahva jaoks olen ma piisavalt nĂ€htamatu, et rahval puudub minu suhtes arvamus. See sobib mulle, kuna ma tegutsen ĂŒksi ja pĂ”hjalikult. Ma ei nĂ€e igalpool paganate vandenĂ”usi vĂ”i maailmavallutusplaane. KĂŒll aga olen hea tĂ€helepanuvĂ”ime ja mĂ€luga ning olen nĂ€inud, mis plaane ja visioone te esitlete. Üldiselt on igas ususektis maailmavallutuslik plaan, aga erinev vĂ”imekus tagab erineva edukuse. Hetkel on ka vĂ”imetutel gruppidel vĂ”imalus, kuna aastad on hetkel kriitilised ja rahvas mĂ”tleb vĂ€hem.
Tagasi üles
Naima
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:49 pm    Teema: Vasta viitega

Faxaros kirjutas:
Rahva jaoks ta ei kĂ€itu enam normaalse inimesena, sest ta nĂ€eb igal pool paganate vandenĂ”usid ja maailmavallutusplaane. Ülikiirelt arenenud paranoiline skisofreenia.

millise rahva jaoks?, mulle paistab ta kĂŒll ĂŒha asjalikumana, mitte lihtsalt ei vĂ€ida asju lambist, vaid suudab ka pĂ”hjendada miks ta midagi vĂ€idab.
ja rohkem rahast te foorumisse ei lasegi ju Laughing

ok, mingi kĂŒmme inimest on veel Cool
Tagasi üles
Norn
Indigo pÀike.
Indigo pÀike.

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 9:59 pm    Teema: Vasta viitega

mis rahva v6i kelle eest jonas siin yldse kostab, ja millejaoks?
viplala
Arengumaag

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:04 pm    Teema: Vasta viitega

mees leidis elule mÔtte

Rolling Eyes
Tagasi üles
Elizabitch
varikonto alt postitaja

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:34 pm    Teema: Vasta viitega

Norn kirjutas:
jahimehed k6mmutasid teineteist ja tyhja, nyyd natuke toibuvad ja j'a'lle uue hooga edasi? Mina olen punamytsike, appii p'a'a'stke mind kurja hundi eest Laughing

sa oled see punamĂŒtsike, kes krĂ”bistab lahinguvĂ€ljal sellepĂ€rast, et ĂŒle kĂ”ige maailmas kardab ta pÀÀstjaid Laughing

rahva hÀÀl nr 2 lisab: jones on tĂ€iesti elujĂ”uline mĂ”tlev inimene ja mĂŒts-maha vĂ”imekas jĂ€rjekindluses
kusjuures pole risustatud kĂŒĂŒnilisusega, seega terve mees
jones
LĂ€bustaja ja Petis

PostitusPostitatud: Kolm Juul 22, 2009 10:35 pm    Teema: Vasta viitega

jones kostab enda eest. eesti rahvaga on tal side tÀnu enda rahvusele.

elule on mÔtteid palju
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> VĂ”itlus Kőik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5

Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes

© 2001, 2005 phpBB Group