Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nƵmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Unesn2gemine ja surnud
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenƤod
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Sept 11, 2007 7:51 am    Teema: Unesn2gemine ja surnud Vasta viitega

N2gin seda und pea aasta tagasi, olin just USAse tulnud ja veetsin oma 6htud suht sisutult. Yks 6htu hakkasin miskeid m2rke k2ele pastakaga tegema, t2iesti ilma m6tteta, kenad ja kuidagi tuttavad n2gid vaid v2lja. Igatahes nii ma ka magama l2ksin. Millegip2rast seostan neid m2rke oma unen2oga mis ei l2ge kuidagi meelest. (m2rgid ja miski kiri)

Uni selline:

'2rkasin' sellepeale yles, et tunnen, et minu toas on keegi, n2gin kuidas l2bi seina tulid inimhinged. Igatahes olin kohutavalt ehmunud, pole just meeldiv n2ha h6ljuvaid inimkogusid oma voodile l2henemas. Igatahse k6ik tahtsid, et ma neid aitan, sest mina olevat neid kutsunud ja 8elnud, et saan neid aidata. Mingid elus tehtud vead parandada, et edasi minna, n2htavasti siis nulli, aga vead hoiavad siinpoolsuses kinni. Loomulikult oli mul jube hirm ja otsustasin joosta oma s6branna tuppa, ta magas k6rval toas. Nii ma lendasin (millepeale ma veelkord ehmatasin, sest pole tavaline tunne just l2bi seina kimada, ootamatu oli see ka, sest plaanisin ikka ust kasutada) ka ise l2bi seina tema voodik6rvale. Esilagu hyydisn teda, ei m6junud. Siis karjusin, et 2rka nyyd yles, et jama majas, k6ik koht surnuid t2is. Ikka ei aidanud, yritasin siis voodit raputada, m2letan, et voodi liikus aga ta ikka ei 2rganud. Panin k2ed jalgade juurde voodile ja raputasin ikka p2ris k6vasti voodit. Nyyd kimasin tagasi oma tuppa, ikka l2bi seina ja otsustasin ennast yles ajada. Voodik6rval oli v2ike 88kapp, m6tlesin et teen myra ja tagusin k2ega kapi peale, ma kuulsin seda aga ei 2rganud. Siis tegin sahtli lahti ja l6in pauguga kinni, see ka ei aidanud, kordasin seda mitu korda, l6puks otsustasin kisada .. hinged aga ikka seisid ymber voodi ja vartrasid, ma ei suutnud neid kuulata, v2ga valus oli enda hingel....kisasin siis nii k6vasti, et 2rkasingi yles... p2riselt.. kui see uni oli ?

Ja ma sain aru, peaaegu et n2gin neid seisams ikka veel toas, aga siis nad haitusid kui n2gid, et ma 2rkasin. Tegin 6ues 3 suitsu ja piilusid l2bi ukseklaasi oma tuppa. M6tlesin, et enne hommikut tagasi ei l2he Smile, aga uni tuli ja hiilisin tagasi. Jube loll m6elda, et mida ma siis nii kartsin, nad soovisid ju abi. Aga see tunne oli nii ebainimlik. Hommikul joonistasin paberile need m2rgid, kui kunagi aega saan, panen siia pildi, ehk keegi m6istab paremini. Nyyd ikka syymekad, et peaks ikka midagi tegema, ise nad ju kutsusin.

Hommikul kysisin veel, kas ta m2letab midagi, ei midagi Smile Lubasin j2rgmine kord k6vemini kisada.. tegelikult ma ei teagi, kuidas unen2gemises siis inimest 'ylesajada'... midagi fyysilist teha ei saa... ju teda ennast polnud lihtsalt 'kodus', vat ei tulnud selle pealegi Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Kolm Sept 12, 2007 12:54 am    Teema: Vasta viitega

Lubatud asja pead lƵpuni viima. Pole midagi teha.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 7:30 am    Teema: Vasta viitega

Yleeile siis uus unen2gemine, hommikul olin t2iesti veendunud, et k6ik see oli t6de, hetkel ehk siiani.

Algas sellega, et sattusin 6nnetusse ja peaaegu, et surin 2ra.

Sattusin p2rast 6nnetust kuskile suurte majja, nagu suur lennujaam vms, kus pidin hakkama igasuguseid pabereid t2itma, et uuesti syndida v6i koomast v2lja saada. Surnud valida ei saanud midagi uut, aga mina olin veel koomas. Yhes ruumis olid need inimesed, kes koomas olid ja 2ra surid, v2ga veider, need lykati kuskile masinasse.

Teema oli siis selles, kas tahan nii 8elda yles 2rgata v6i valida uue elu. Iga asja kohta olid siis valikud, ise valida midagi kolmandat ei saanud.

N2iteks kas tahan uut isa. Valida oli sama isa, v6i ameeriklane, n2idati pilti ka, aga sama ema, mina ytlesin ikka, et tahan seda mis oli. Siis kelleks ma saaksin, ytles et 40 000 dollarit teeniksin aastas, see ajas hommikul k6ige rohkem muigama. Ytlesin, et olen kunstnik ja tahan oma elu tagasi. Kysisin sellet naiselt, ta kurat palju sina siis teenid, tema ytles 42000, ytlesin t2nan v2ga, mulle ei sobi see v2rk mis pakute. Igasuguseid kysimus oli veel.

H2sti palju inimesi oli k6ikja, kes seisid k6ikjal j2rjekordades ja sebisid ringi..

Igatahes l6puks 8eldi, et v6in tagasi minna ja saan vana elu tagasi ja k2e peale l88di tempel ja neoonkollase vildikaga pandi allkiri. Suurtest metallv2ravatest pidin nende paberitega siis l2bi minema ja sellel hetkel, kui v2ravatest l2bi astusin, nii 8elda vanasse ellu tagasi, helises 2ratuskell, et seda enam ma ei n2inud, mis teispool oli.

Hommikul olin t2iesti kindel, et kui midagi muud oleksin valinud, oleksin mujal yles 2rganud, veider. Unen2gu oli ise palju pikem, igasuguseid lugusid juhtus seal vahepeal, aga kogu yldine sisu oli siis selles.

N2iteks meenub, et enne 6nnetust n2gin vaime, need kes polnud midagi valinud, need r22kisid mulle midagi suremisest, mida ma enam ei m2leta. Siis hoiatati mind enne seda, et kui ma t6tta r22gin yhe asja kohta, siis saan surma, aga ma pidin t6tt r22kima, sest mulle ei meeldi varjata jama ja vale. T6tt r22kima yhe veidra syndmuse kohta, mis mulle ka v2ga imelikel asjaoludel meenus, nagu oleks keegi video lindi tagasi kerinud ja mulle seda n2idanud ja siis panin nii8elda puzzle kokku.

V2ga reaalne ja hea l6puga, nagu seiklusfilmis.

Igatahes surin peaaegu ja tulin omal valikul oma uute ellu tagasi. Just sellesse, mis on hetkel, ma ei valinud seda jama, mis mulle pakuti !! Olin v2ga j2rjekindel oma valikutes, selle nimel peab v6itlema teinekord. Arvan, et see on seotud sellega, et see, mida ma hetkel teen on mulle v2ga meeltm88da ja v2ga t2htis mulle, see, millest olen unistanud, aga pole julgenud alustada. Nyyd on see kui minu uus elu, mille l6puks mina valisin ! Vanale keerasin selja, see oli minu eelmine elu, mis oli kellegi teise m2ng.

Aga mulle ei anna rahu need surnud, nad tulevad ikka ja j2lle tagasi minu unen2gudesse. Ja eile n2gin ma oma kummiyusunen2gu, yks inimene tuleb taas ja taas, tuleb tahtma midagi, ju ta ei saa siis ikkagi, ja nii viimased 10 aastat juba. Igatahes, ma ikka ja j2lle tahan teda nii v2ga oma ellu, meeletu energia raiskamine !
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Esm Apr 21, 2008 3:17 pm    Teema: Vasta viitega

sul oli valida, kas astuda vƤlja oma senisest kirjust ja ebaedukst elust (kĆ¼lm astraal) vƵi jƤƤda sinna.
sina valisid jƤƤmise, selle asemel, et minna sooja astraali.
st sinu elu lƤheb edasi nii nagu siiani on lƤinud.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 9:15 am    Teema: Vasta viitega

Edu pole minujaoks kunagi olnud esmaj2rguline. Ja ma tean t2pselt mis paska mulle pakuti, mitte esimest korda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 8:56 pm    Teema: Vasta viitega

nojah, praegu on valikute aeg.
aga arvestama peab, et siiamaani on elatud (ja lƤhtuvalt harjumusest peetakse seda Ƶigeks) kĆ¼lmas astraalis.
aga see eraldub ja triivib kaugemale vaikselt...
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 8:59 pm    Teema: Vasta viitega

mis tƤhendab kĆ¼lm astraal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Apr 27, 2008 9:05 pm    Teema: Vasta viitega

hiire poolt siia veetud kaks sagedust madalam astraal, mis oli pandud asendama selle sageduse astraali.
kĆ¼lm selle pƤrast, et oma madaluse tƵttu seal paljud asjad ei saanud vƤlja areneda.
elu toimus seal, kuna Ƶige, soe astraal oli Ƥra tassitud ja Ƥra isoleeritud.
nĆ¼Ć¼d on Ƶige tagasi.
kuna kaks Ć¼he koha peale ei mahu, ja planeet toetab oma, siis kĆ¼lm triivib eemale.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
akk
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 29 Dets 2004
Postitusi: 6324

PostitusPostitatud: Esm Apr 28, 2008 8:40 am    Teema: Vasta viitega

mis asja, astraal on lƵhenenud ?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sissel
Valge pƤike
Valge pƤike


Liitunud: 27 Apr 2008
Postitusi: 23

PostitusPostitatud: Teis Apr 29, 2008 2:23 pm    Teema: Vasta viitega

kes on hiir ja kelle elu toimus soojas astraalis sel ajal kui meie elu oli kĆ¼lmas?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane pƤike
Punane pƤike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sĆ¼gaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Nelj Mai 01, 2008 3:19 am    Teema: Vasta viitega

Minu tƤhelepanekud seoses sooja astraaliga:

MƵtlesin, et mis mul kĆ¼ll viga on, kas ma olen mingi vƵnkega Ć¼hendatud vƵi mis - tohutu Ƶnnestav hooliv-armastuslik soojus hakkas pidevalt mu seest lƤbi voolama. Mentaalselt seletatuna tekkis selline pealtnƤha Ć¼snagi lihtne mƵistmine, et kƵik inimesed on NII ERINEVAD ja see erinevuse fenomen on just see vƵlu ja kƵige vapustavamalt tore asi inimmaailmas. Toimus oma maailma iseseisvumine mingil tasandil ja selle pƤrast ei tee paljud erinevused enam haiget.
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja Ć¼les!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Laup Mai 31, 2008 8:43 pm    Teema: Vasta viitega

M6ni 88 tagasi j2lle unen2gu....

...n2gin just surma saanud inimest, n2gin et see t6usis yles ja seisis kohkunult ja vaatas ringi, minule tundus, et inimene 2rkas ellu, tegelikult n2gin, et vaim t6usis kehast v2lja ja oli veel segaduses. Yks inimene, kes minuga koos t88tas, hakkas r22kima, et alguses nad ongi segaduses, sest kehaga on kontakt veel tugev, et see kaob umbes tunniga ja siis vaimud nii8elda haituvad. Kerge on n2ha 2sja surnuid. Igatahes see inimene hakkas mulle 6petama, kuidas nendega kontakti saada...

Ta viis mind surmalaadsesse seisundisse... alguses oli tunne t2iesti tavaline, segaduses, aga vaikselt hakkas tekkima tunne, et vajun unne, kuni nii8elda j2in magama, ja siis n2gin ma neid k6ikjal. K2isime ringi ja j2lgisime elavaid, kuni yks poiss n2gi meid, ta ytles, et n2eb vaime pidevalt ja ma sain aru kuidas nendega suhelda...

Yllatav kui palju surnuid on planeedil kinni, mitte omal valikul. Kergem on siin kinni hoida ootamatult kohe hukkunuid inimesi. Need kes surevad kaua v6i on haigustesse surnud lahkuvad siit kergemine, neid nad kinni hoida ei saa.

Nad on kuidagi nagu akud v6i telefoniliinid mingite planeetide v6i asjade v6i sagedususte vahel. L2bi nende viiakse midagi siit 2ra.

Mingite lahendamata asjadega saab neid kinni hoida, need pole fyysilise asjad. Ja siin planeedil on palju erinevaid hingi kinni, on ka neid, kes lahkuda ei taha v6i m6nel muul p6hjusel siin, aga need surnud pole akud, hoopis teine teema, need surnud, keda kinni hoitakse on viimase aja surnud vms.. Umbes neda r22kis mulle keegi unen2os, aga see oli hoopis keegi teine.

Kuidagi oli see seotud eelmise un2n2oga, et kui hingedele antakse valikuid j2rgmiseks eluks, v6i 8eldakse neile mis saab, igatahes mingite asjage p6hjal hoitakse neid aga siin kinni, k6iki nad v6tta ka ei saanud. Nad peaaegu oleks saanud ka mind kinni v6tta siin planeedil. Ytlen nad, sest neid on palju, ma ei tea kes, n2evad v2lja kyll nagu inimesed, aga hinge neil polnud.

Sellised veidrad unen2od.

Eile hakkas mulle yks inimene r22kima veidraid lugusi tapetud inimestest. Kellegile on vaja palju kiiresti tapetud inimesi, nagu pommi plahvatused, lennuki 6nnetused vms. Mingi p6hjus peab ju olema, muidu lahendatakse asju ju teisiti ? Ma ei usu, et tormides ja maav2rinates jne hukkunud inimesed siia puutuvad.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juun 01, 2008 2:35 pm    Teema: Vasta viitega

muideks, kahunad oskavad sitaks hƤsti neid surnuid siia siduda ja ka Ƥra saata.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kofeiin



Liitunud: 12 Juul 2007
Postitusi: 9

PostitusPostitatud: Esm Juun 02, 2008 3:18 am    Teema: Vasta viitega

mis vƵi kes on kahunad?
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Teis Juun 03, 2008 1:19 am    Teema: Vasta viitega

hawaii nƵiad.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
naine
Kollane pƤike
Kollane pƤike


Liitunud: 23 Jan 2007
Postitusi: 735

PostitusPostitatud: Teis Juun 03, 2008 6:21 am    Teema: Vasta viitega

need pole tavalised surnud, need ei puutu siia... ma n2gin neid j2lle.. ja imeliku asjad juhtuvad nyyd t2iega igap2ev.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Teis Juun 03, 2008 9:14 pm    Teema: Vasta viitega

peabki juhyuma.
SĆ¼steemid lƤhvad uude ajastusse
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
boss
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Teis Juun 03, 2008 10:56 pm    Teema: Vasta viitega

Mul oli ka vahepeal tƤitsa sassis.
Paramaailm segas elamist kohati.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Kolm Juun 04, 2008 12:43 am    Teema: Vasta viitega

boss kirjutas:
Mul oli ka vahepeal tƤitsa sassis.
Paramaailm segas elamist kohati.

Ƶpi Ć¼hendama.
fĆ¼Ć¼siline reaalsus on kogu eksistentsi Ć¼ks osa.
kui ta muudest reaalsustest Ƥra lƵigata, on pask majas.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
boss
Indigo pƤike.
Indigo pƤike.


Liitunud: 5 Apr 2006
Postitusi: 2170

PostitusPostitatud: Kolm Juun 04, 2008 12:10 pm    Teema: Vasta viitega

No kui ma ise pean midagi vaatama, siis ma ka Ć¼hendan.
Aga kui ma ise vaadata ei taha, aga ikka pean nƤgema, siis on natuke jamasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> UnenƤod Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group