Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Tundmatus!

 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
hendrik



Liitunud: 9 Juul 2009
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: Nelj Juul 09, 2009 5:44 pm    Teema: Tundmatus! Vasta viitega

Tere mul selline probleem,et ma oskan minna sellisesse seisundisse,kus mul on silmad lahti aga ma ei näe mitte midagi pilt hakkab virvendama ees ja kuulmine ja tunnetamine kaob ka ära ja siis ma ka näen vahepeal maailma kui üht suur illusiooni kas see on mingi võime või?aga kui ma sellisse seisundisse lähen tuleb kohe hirm mulle kallale,jube on seal lihtsalt olla kui ma veel samastun hirmuga ka veel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
tuuletooja
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 22 Juul 2007
Postitusi: 387

PostitusPostitatud: Nelj Juul 09, 2009 7:05 pm    Teema: Vasta viitega

naljakas
se on su üks teisik kellele sa keskendud
ei tea täpselt milline või miks ta nii käitub.
loe raamatust.. äki paned pildi ise kokku.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
.Raul.
Indigo päike.
Indigo päike.


Liitunud: 11 Märts 2008
Postitusi: 1347
Asukoht: Helsingi/ Rakvere

PostitusPostitatud: Reede Juul 10, 2009 3:08 am    Teema: Re: Tundmatus! Vasta viitega

hendrik kirjutas:
Tere mul selline probleem,et ma oskan minna sellisesse seisundisse,kus mul on silmad lahti aga ma ei näe mitte midagi pilt hakkab virvendama ees ja kuulmine ja tunnetamine kaob ka ära ja siis ma ka näen vahepeal maailma kui üht suur illusiooni kas see on mingi võime või?aga kui ma sellisse seisundisse lähen tuleb kohe hirm mulle kallale,jube on seal lihtsalt olla kui ma veel samastun hirmuga ka veel.
Üritad Planeedist lahti rebida aga oskused ei võimalda.

Piltlikult, oled klassis ja väga tahad saada klassist välja ja juba kujutad ette mis koridoris või väljaspool kooli toimub aga õpetaja hoiab sind kinni.
_________________
Ole enda vastu hea
Ole enda jaoks jumal
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Isiksus Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group