Arengumaagide Foorum Arengumaagide Foorum
Kuula: Arengumaagide esinemised nõmme raadios.
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse  Jutukas 

Raamatu esitlus.
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Järgmine
 
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
viplala
Arengumaag


Liitunud: 19 Juun 2004
Postitusi: 2042
Asukoht: sõawäljal

PostitusPostitatud: Püh Juun 21, 2009 11:18 pm    Teema: Vasta viitega

sel juhul marss
kohust täitma
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juun 21, 2009 11:20 pm    Teema: Vasta viitega

ah-ah.
ma saan aru, et kodanik olemise määrab ära põhiseadus.
st kodanikukohused tulevad kah sealt.
mitte ei loe välja, et kodanik peab pidevalt kellelegi pasunasse andma. Rolling Eyes
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
kurjam_krõõt
Lilla päike
Lilla päike


Liitunud: 2 Juun 2009
Postitusi: 406

PostitusPostitatud: Püh Juun 21, 2009 11:26 pm    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
ikka hullult klapistatud olete te tokronaudid - vata, siin ja ka mujal täidan ma muuhulgas vaid oma kodanikukohust: pasunasse igale mehele, kes supinahklust ilmutab Wink


mhm
ja seda kõike kalli kodumaa ja Emakese Maa nimel/hüvanguks Cool
eks meilgi oma misjuun vaja ajada Very Happy


Viimati muutis seda kurjam_krõõt (Esm Juun 22, 2009 12:57 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Juun 22, 2009 12:09 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
ah-ah.
ma saan aru, et kodanik olemise määrab ära põhiseadus.
st kodanikukohused tulevad kah sealt.
mitte ei loe välja, et kodanik peab pidevalt kellelegi pasunasse andma. Rolling Eyes

nuuh, vabariigikodanik olemist püüab jah, see põhisäädus määratleda, aga lisaks oleme ka ju maailmakodanikud Laughing
aga isegi põhiseaduse ridade vahele on pisukesi täiendkihte eostunud Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Pilleriin
Punane päike
Punane päike


Liitunud: 4 Märts 2006
Postitusi: 540
Asukoht: sügaval pimedas laanes

PostitusPostitatud: Esm Juun 22, 2009 12:21 pm    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
ikka hullult klapistatud olete te tokronaudid - vata, siin ja ka mujal täidan ma muuhulgas vaid oma kodanikukohust: pasunasse igale mehele, kes supinahklust ilmutab Wink


Tühi nõu teebki kõige suuremat kolinat Wink
_________________
Kes ei oska ulguda, see ei leia oma karja üles!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Juun 22, 2009 4:05 pm    Teema: Vasta viitega

jajah, kuda sa muidu oma karja üles leiad Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Esm Juun 22, 2009 4:10 pm    Teema: Vasta viitega

kurjam_krõõt kirjutas:
Elizabitch kirjutas:
ikka hullult klapistatud olete te tokronaudid - vata, siin ja ka mujal täidan ma muuhulgas vaid oma kodanikukohust: pasunasse igale mehele, kes supinahklust ilmutab Wink


mhm
ja seda kõike kalli kodumaa ja Emakese Maa nimel/hüvanguks Cool
eks meilgi oma misjuun vaja ajada Very Happy


mkm, maailm meie päästmist nüüd küll ei vaja, see ikka naissoo hüvanguks - et meessugu päris välja ei sureks, peab neid oluliselt rohkem karastama, a siin käib ju suisa kohitsemine
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 25, 2009 3:08 am    Teema: Vasta viitega

Elizabitch kirjutas:
olenemata sellest, Tok, et sa pole eal osutunu tõsiseltvõetavaks, on ikka kuidagi piinlik tunne lugedes, kui sa jälle mõne oma vaimutõlplusega maha saad - tead, see on halb enne kardetavasti ja ma igaks juhuks siis hoiatan
Huvitav, miks Sa tunned minupärast piinlikust. Ma ei ole su laps ega vanem. Ma olen Sulle täitsa vööras inimene.
Ma kahtlustan, et keegi on andnud Sulle ülesande mind ohjata. Kuna Sa pole ülesandega hakkama saanud, siis ongi pill lahti.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Nelj Juun 25, 2009 10:58 am    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Elizabitch kirjutas:
olenemata sellest, Tok, et sa pole eal osutunu tõsiseltvõetavaks, on ikka kuidagi piinlik tunne lugedes, kui sa jälle mõne oma vaimutõlplusega maha saad - tead, see on halb enne kardetavasti ja ma igaks juhuks siis hoiatan
Huvitav, miks Sa tunned minupärast piinlikust. Ma ei ole su laps ega vanem. Ma olen Sulle täitsa vööras inimene.
Ma kahtlustan, et keegi on andnud Sulle ülesande mind ohjata. Kuna Sa pole ülesandega hakkama saanud, siis ongi pill lahti.


no võid sina ikka kahtlustada Laughing aga et nii puusse pidevalt paned, siis ei saa su inimeseteemalisi kirjutisi paraku tõsiselt võtta, eksole loogiline!
njah, sellise ulatusega enesekesksus võib sulle tõepoolest olla sedavõrd koormav, et niisugused paranoiad ligi hiilivad, nagu siin kahtlustad. võta ometi rahulikult! pole sa sugugi kõigi inimeste tähelepanu keskmes, sa pälvid tähelepanu tõepoolest ainult seetõttu, et seda ise küsid (avaldades kirjutisi, tükkides meediasse jpm) aga sind eraldi ohjata, ei kujuta ette, kellel nii nõme soov võiks ollagi Laughing sa oled lihtsalt üks väga paljudest, kes kõva häälega lollusi räägivad, mispeale tavatsen vahest piinlikkust tunda (läbi huumoriprisma mõistagi, tundub, et see remark tuleb sulle otsesõnu ära viidata), aga inimene kui niisugune, Tokroda, ei ole mulle sugugi mitte täiesti võõras Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
satori
Valge päike
Valge päike


Liitunud: 12 Juul 2008
Postitusi: 48

PostitusPostitatud: Nelj Juun 25, 2009 3:20 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:

Ma kahtlustan, et keegi on andnud Sulle ülesande mind ohjata. Kuna Sa pole ülesandega hakkama saanud, siis ongi pill lahti.


Kui teised inimesed tekitavad sus paranoiat, siis võib-olla sa idealiseerid neid?
Arvad, et nad peaksid olema- nii või naasugused, sead neile tingimusi, millised nad olema peaksid ning kui taipad et nad pole sellised, siis pettud või vihastad nende peale...

Tähtsustad neid üle... pöörad liiga palju tähelepanu jne.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Nelj Juun 25, 2009 7:03 pm    Teema: Vasta viitega

Tead, kui kliimaksis naine tahab 40 nendais olevas mehele emmet mängida, siis on tegemist perverssusega ja pole mõtet seda varjata paranoia sildi kleepimisega.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Reede Juun 26, 2009 12:24 am    Teema: Vasta viitega

teiste pärast piinlikkust tundmine (kasvõi lübi huumori) tuleneb sellest, et mingil tasandil tuntakse vastutust selle pärast, kelle pärast piinlikkust tunti.
aga vastutatakse selle eest, keda juhitakse/kasvatakse - ühesõnaga, kas lapsevanema-lapse suhe või ülemuse-alluva suhe.
minu arust ei tohiks siin kumbagi küll olla.
ja kui inimene mingil tasandil tunneb vajadust võhivõõraste pärast muret tunda, siis on tegu ohmuga, kelle keegi juhipositsiooni omastanu (tegelikul juhil pole seda vaja) on pannud vastutuse osa peale ilma juhtimise volitusteta.
tavaliselt tekib peres vanemas lapses, kes peab noorematel silma peal hoidma ja nende pahanduste eest vastutama, aga ei oma õigusi nende käitumises korrektiive teha.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Reede Juun 26, 2009 12:32 am    Teema: Vasta viitega

meediaga mitte samasse ämbrisse astuda.
meediaga ainult suhelda siis kui meedia esimese pöördumise avaldab ja siis rääkida võimalikult põhjalikult ja lühidalt.
kui just eesmärk pole meelelahutajaks hakata, siis tuleb meediat tõsiselt meelestatult võtta. tingitud sellest, et raske pole tola mängida, siis meedias tola mängimine viitab pigem jõuetusele ja sisutusele. ükskõikse üleoleku teesklemine ei tööta nii, vaid inimesed näevad lihtsat ja nõrka üritust teadlikult või alateadlikult.
senikaua kuni pole telemänge, ämbreid peas, kihve ja keepe, on olukord parem.
iga inimesse suhtutakse esmase refleksina halvasti, kes taotleb rohkem tähelepanu kui ta loomulikult momendil saab.
nüüd oleks aeg, kus hakata eelnevat tsirkust avalikult ratsionaliseerima ja tõsiselt jätkata.

endiselt ma ei näe teil mingit arengut interneti kui massiteabe liini käsitluses. interneti keskkonnas kaob iga aastaga aina rohkem sõnavabaduse võimalusi, nii et mökutamiseks pole aega.

ootan endiselt huviga nähtavaid muutusi, mis peaks järgnema siinse struktuuri muudatustele.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 11:51 am    Teema: Vasta viitega

haldjanool kirjutas:
teiste pärast piinlikkust tundmine (kasvõi lübi huumori) tuleneb sellest, et mingil tasandil tuntakse vastutust selle pärast, kelle pärast piinlikkust tunti.


tuntakse vastutust selle pärast, MILLE pärast tunne tekkis. no nt kui keegi suvaline astub avalikus kohas lavale valgusvihku, palub tähelepanu ja alustab oma laulu: uhkes poosis avab suu ja kõigist kõlareist kostab juba tuttav aaria kõvasti, kuid valesti. sa näed, et solist kuuleb isegi, et pole päris õige kõik ja püüab seepeale olukorrast nt tiritamme visates välja tulla - korraks on isegi naljakas, jätkaks ta klounina, oleks etteaste päästetud, kuid ei, ta tahab olla laulev akrobaat, komistab aga juhtme taha, kukub kõhuli, ajab end püsti, haarab taas mikrofoni ja sõimab lavamehed läbi.
no jah, küllap ikka mõtleb inimene publikust siis, et ei tea, mis sel mehel küll mureks on, kuid vaevalt, et tema isik just kuigi paljudele korda läheb, enamjagu publikust ilmselt naerab kõht kõveras või loobib tomateid - aga neid, kes inimlikku lolluse tekitatud järjekordsest ebakõlalisest mürast teatavat tüdimust tunnevad (khm, siis ilma vähimagi huvita konkreetne veidrik oma vastutusele võtta), leidub siiski ka.
selle nüansi erinevuse tõttu, mis on oluline, panetegi oma edasiste järelduste ja teooriatega puusse, on pidev vaenlasejaht ja sealt edasi paranoiline jälitusmaania. kuid kas keskenduda üksikisikule või laiemale perspektiivile, on puhtalt enesetähtsuses kinni, mis domineerides seab pähe klapid ja ahendab silmaringi ning kui seda silmaringi sellegipoolest laiemaks ajada püütakse, on tulemus paratamatult kunstlik ja veidraks moondunud.

haldjanool kirjutas:
aga vastutatakse selle eest, keda juhitakse/kasvatakse - ühesõnaga, kas lapsevanema-lapse suhe või ülemuse-alluva suhe.
minu arust ei tohiks siin kumbagi küll olla.


võttes fookusesse indiviidi, on see tõepoolest nii, nagu kirjutad ning on omal kohal vanema-lapse suhtes, kuid ülemuse-alluva suhtes enam mitte ning ka siin sellist asja minu poolt vaadatuna pole, kuna teie isikutega pole mul vähimatki asja. et see aga teie poolt sedasi paistab ja et minu, kui teile võhivõõra isiku teemal lahmides sõna võtate, on taaskord ehe näide sellise maailmakäsitluse piiratusest, kus näiteks ülemuse-alluva suhe on seatud samaväärseks vanema-lapse suhtega.
lapsevanem vastutab oma võsu eest ja juhib teda mingi aja - kuni lapse iseseisvumiseni. kuid ülemus ei juhi alluvaid ega vastuta nende eest vaid juhib oma hallatavat masinavärki ja vastutab selle toimimise eest. seda vahet alles õpitakse tegema ja pole te ainsad, kes seda ei suuda ega taha ning endiselt igatsevad allutada grupile seltsimeestele karja samaväärseid inimloomi, viimaseid siis etturiteks kujustades ja oma tahtele allutamisega abivajajateks sildistades. see on inimkonnas juba päris pikalt leierdatud plaat ja juba mõnda aega hüppama hakanud
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Motosummer
Kollane päike
Kollane päike


Liitunud: 2 Apr 2008
Postitusi: 793

PostitusPostitatud: Laup Juun 27, 2009 3:18 pm    Teema: Vasta viitega

Jah, aga tegu pole laste, või ülemustega, tegu on naise ja mehe vahelise suhtlemisega, ja kuigi huvi, üks teise vastu puudub, sitta keeramise soov on mõlemapoolne, mina küsiks milleks, see lõppeb alati üheselt, ja lõppuks muutub harjumuseks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
haldjanool
Arengumaag


Liitunud: 17 Märts 2005
Postitusi: 5797
Asukoht: goriolisi tuules

PostitusPostitatud: Püh Juun 28, 2009 12:16 am    Teema: Vasta viitega

bitch,
saa aru ja õpi ära, et sinu hingestatud kirjeldus ei tekita minus vähimatki tundevärinat, vaid ma küsin hoopiski, so?
muideks, nendele tundeväristajatele, kes piinlikkust tunnevad, meeldivad tavaliselt komöödiafilmid, aga kui neid analüüsima hakata, siis mitut situatsioonikomöödia filmi sa tead?
mina tean päris paar-kolm tykki.
ülejäänu on totaalne pask, kus pole juttugi situatsioonist, on juttu ainult labasustest või inimese olukorda asetamisest - ja need on eri asjad.
ometi enamus inimsesi naudib komöödiaid - eriti neid, kus on see piinlikkusetekitamise moment sees - see on neile nauditav.
mul on tavaliselt probleeme selle piinlikkusemonendi ülesleidmisega, st ma ei leia neis midagi vaatamisväärset.
ehk siis ma ei tunne mingeid värinaid asjade suhtes, mis minusse ei puutu, ehk siis ma ei topi oma arvamust valesse kohta.
_________________
just before the darkness...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-mail
Elizabitch
varikonto alt postitaja


Liitunud: 15 Veeb 2009
Postitusi: 891
Asukoht: varikonto all

PostitusPostitatud: Püh Juun 28, 2009 3:09 am    Teema: Vasta viitega

mõnevõrra mõistetamauks jäi sinu hingestatud ja pingestatud, ent ajukas avaldus komöödiate teemal, kuid rahustuseks sulle siis siinpooolne kinnitus, et ka mina ei topi oma arvamust valesse kohta Laughing
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Tokroda
Alfaisane


Liitunud: 22 Dets 2003
Postitusi: 8583
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: Püh Juun 28, 2009 5:19 pm    Teema: Vasta viitega

Teile väiksed andmed.
Raamatu esitlusel müüdi 22 raamatut.
Kaks inimest arvas, et raamatuid jaotatakse tasuta ja lahkusid maksmatta.
_________________
Inimene ei ole arenenud ahvist vaid neegrist.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Roosi
Pruun päike
Pruun päike


Liitunud: 11 Juul 2008
Postitusi: 389
Asukoht: maa

PostitusPostitatud: Püh Juun 28, 2009 7:56 pm    Teema: Vasta viitega

Tokroda kirjutas:
Teile väiksed andmed.
Raamatu esitlusel müüdi 22 raamatut.
Kaks inimest arvas, et raamatuid jaotatakse tasuta ja lahkusid maksmatta.



Ma arvan, et see teine raamat on normaalsem ja ehk isegi informatiivsem, kui eelmine, sest eelmisest ma küll ausalt öeldes midagi targemaks ei saanud Rolling Eyes Vb kunagi võtan raamtukogust selle teise ka ja loen.
_________________
Palju armastust!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jones
Läbustaja ja Petis


Liitunud: 9 Aug 2006
Postitusi: 747

PostitusPostitatud: Püh Juun 28, 2009 10:42 pm    Teema: Vasta viitega

tokroda, pane enda raamatu tekst lihtsal kujul kättesaadavaks internetti... kui sa muidugi raamatu müügiga rikkaks ei plaani saada
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Arengumaagide Foorum -> Reklaam Kõik ajad on GMT + 3 Tundi
Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Järgmine
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 19

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


© 2001, 2005 phpBB Group